Jump to content

ΑΕΚ -μποακ μπινε μιζερε πουτανας γιε (Τελικος Κυπελλου): 11/05, 20:30, CosmoteSport 1


CHⓇIS
 Share

Recommended Posts

Έχει κι από άλλους πιο κάτω στην σελίδα του μάγκα που κόβει ποστ για να το παίξει μάγκας στο ίντερνετ.

Τις πλάκες μας και τον αυτοσαρκασμό μας τον χρησιμοποιεί για να μας αποδείξει πόσο φοβόμαστε την ομάδα που έχει τρία πρωταθλήματα περισσότερα από τον Μακεδονικό.

Δεν μπορεί να χωνέψει πώς γίνεται να υποστηρίζει ομάδα που αντέγραψε το σήμα της ΑΕΚ.

Φίλος υγραίνεσαι όταν μας διαβάζεις?

Link to comment
Share on other sites

Μπαίνει ο άλλος ρε σεις σε σελίδα με ανθρώπους που υποστηρίζουν άλλη ομάδα για να βρει ποστ να κόψει για να δείξει πόσο μάγκας είναι.

Φίλος να το δεις λίγο αυτό μεταξύ μας.

Κρίμα. Νέο παιδί.

 

 

Στείλε μου αν θες ένα pm να γράψω ότι θέλεις να το παίξεις πιο μάγκας. Στον λόγο μου δεν θα πω κουβέντα για το πόσο χαμηλά μπορεί να πέσει κάποιος για να το παίξει ψαγμένος να'ούμε κι έτσι στο ίντερνετ.

Έφτασα 46 χρονών και ειλικρινά με αυτά έχω αρχίσει να σιχαίνομαι τον χώρο του ποδοσφαίρου. Ειδικά αυτόν που έχει να κάνει με την κερκίδα.

Προσωπικά δεν μου προκαλεί ΚΑΝΕΝΑ απολύτως ενδιαφέρον να μπαίνω να διαβάζω forum άλλων. Εδώ δεν μπαίνω για να διαβάσω δικά μας ξέρω γω.

Και ο άλλος μπαίνει, διαβάζει, κόβει, ράβει, ποστάρει. Ασχολείται. 

Κρίμα. Πραγματικά.

Έχω πολύ καλούς φίλους πάνω. Αδελφούς. Δεν ήξερα ότι κάποιος από εκείνα τα μέρη μπορεί να πέσει ΤΟΣΟ χαμηλά για δέκα likes.

Ούτε για να τα πάρω δεν είναι πλέον.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Πανω στη Θεσσαλονίκη λένε ότι παρακαλούσε τον ραπτόπουλο να σταματήσει να τον δέρνει μια μέρα.

Link to comment
Share on other sites

Ο πατέρας του έπαιξε και στην ΑΕΚ. Εκτός από τον Ραπτόπουλο τον σαπακιασαν και παορκς. 

Δούκα ρουφιανε. 

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, The Magician said:

Το ξερω. Νικη της ΑΕΚ διχως να κινδυνευσει ειναι η προβλεψη μου.

Είπα να τΕλεφωνήσω χτες βράδυ στο FC να σας πάρω φανέλες, μικρόφωνα, τα καλώδια, τα φις και τα ντουί αλλά σας λυπήθηκα .....

:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Σε άλλους τελικούς έγραφα κάπου στα χίλια ποστ τώρα είμαι ήρεμος και πιστεύω ότι η ομαδατ είναι έτοιμη να δώσει τα πάντα και να δείξει ότι το θέλει πιο πολλή . Μπάλα είναι όλα γίνονται όπως και ανάποδα αποτελέσματα αλλά όλα ξεκινάνε από τη θέληση και την προετοιμασία και τα έχουμε πιστεύω και τα δύο .

Link to comment
Share on other sites

ΑΕΚ ΓΑΜΑ ΤΗΝ ΤΟΥΜΠΑ ΟΛΗ,

ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΑΟΚ ΤΟΝ ΚΑΡΙΟΛΗ

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πραγματικά χαίρομαι που μας διαβάζει ο δούκας και το κάθε Ορκ γιατί προφανώς καταλαβαίνουν διαβάζοντας όσα έχουν γραφτεί πόσο για το πούτσο ομάδα αντίγραφο της ΑΕΚ είναι και πως τους  βλέπουμε εμείς οι οπαδοι σας οντότητα και ιστορία βγαίνοντας από την εικονική πραγματικότητα που έχουν χτίσει . Το ότι στο τέλος ο Τσετσένος που έχει εξαγοράσει επο και ομαδες μόνος θα έχει , αν έχει, περισσότερος τίτλους από τους άλλους 90 χρόνια πριν και 90 χρόνια μετά τα λέει όλα . 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Και γι'αυτό μας βρίζουν γιατί έτσι νομίζουν ότι μπορούν να συγκριθούν μαζί μας . Αυτό άλλωστε ήταν διαχρονικά το κόμπλεξ τους . 

Link to comment
Share on other sites

Έι μωρέ που θα ασχολούμαστε με το κάθε βλαμμένο εκεί πάνω. Εδώ δεν ασχολούμαστε με τον Σταύρο ξέρω γω. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Όλα τα αντιγράφουν μια ζωή οι κομπλεξικοί, ε ένα πράγμα ειχε μείνει....να παρουν ιδεα και απο κιτρινόμαυρο φόρουμ

Link to comment
Share on other sites

Guest mich21

Αυτά που έχει γράψει αυτός ο μπάσταρδος δεν τα διαβάζεις ούτε από τον τελευταίο κάφρο σε ανώνυμα σχόλια κάτω από βιντεάκι στο you tube και δεν είναι τυχαίο ότι γράφει στο σάιτ του χοντρού.Εκεί που αρχισυντάκτης είναι ο μη ξεχνιόμαστε ''είμαι κατά του χουλιγκανισμού'' χελάκης που κάποτε είχε διώξει τον Δαραβίκα από τον σπορτφμ επειδή είχε αποκαλέσει τον Μπάγεβιτς βάτραχο και αυτός ο *&*%&$**# ο Μπραουδάκης στο ρόλο του Δούρειου Ίππου.

Link to comment
Share on other sites

Μακάρι σήμερα όλοι αυτοί αν είναι στα δημοσιογραφικα να βρεθούν τέζα. 

Link to comment
Share on other sites

Το γράφω εδώ από τώρα και όποιος θέλει με ακούει.

Το βραδάκι σας θέλω χαλαρούς να απολαύσετε την εύκολη κατάκτηση του 16ου Κυπέλλου Ελλάδος (και 31ου τίτλου συνολικά) της ιστορίας μας.

Τελειωμένη υπόθεση είναι.

Link to comment
Share on other sites

Να βρίσκατε και τίποτα όσοι τη βλέπετε κατά καιρούς προφήτες...

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Και για να μην ξεχνιόμαστε, εκτός από την ΑΕΚ σας γαμάει και η Αθήνα!

athena+fountain+austria.jpg

Link to comment
Share on other sites

Just now, stavros 9-11 said:

Να βρίσκατε και τίποτα όσοι τη βλέπετε κατά καιρούς προφήτες...

Εγώ βρήκα το περσινό (που είχε δώσει ο Μελισσανίδης στον Ιβάν) πρωτάθλημα, την πρόκριση επί της Celtic και της Brugge αλλά έχασα τον όμιλο CL αφού δεν μας έκατσε νίκη επί της Benfica!

Θα σέβεσαι τον προφήτη Bukowski χασοδίκη :D

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Bukowski said:

Το γράφω εδώ από τώρα και όποιος θέλει με ακούει.

Το βραδάκι σας θέλω χαλαρούς να απολαύσετε την εύκολη κατάκτηση του 16ου Κυπέλλου Ελλάδος (και 31ου τίτλου συνολικά) της ιστορίας μας.

Τελειωμένη υπόθεση είναι.

Μακαρι ρε μπουκο

Link to comment
Share on other sites

Αν τους κερδίσεις και ιδιαίτερα εμφατικά βουλώνεις στόματα 

Αν χάσεις δε μπορώ να σκεφτώ τι εσωστρέφεια θα υπάρξει 

Νίκη και 16ο

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Νονός said:

Είπα να τΕλεφωνήσω χτες βράδυ στο FC να σας πάρω φανέλες, μικρόφωνα, τα καλώδια, τα φις και τα ντουί αλλά σας λυπήθηκα .....

:lol::lol::lol:

"Καλησπέρα, ο Σούλης ο Βικτόριας απ την κατακίτρινη Κοκκινιά. Είμαστε εδώ με τον Τάκη το Μανδραφλή και σας ακούμε. Δεν πήρε μόνο το Τζιράκη η ΑΕΚ απ τον ΟΦΗ εκείνη τη χρονιά."

"Σ ακούμε με προσοχή φίλε..." 

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Bukowski said:

Εγώ βρήκα το περσινό (που είχε δώσει ο Μελισσανίδης στον Ιβάν) πρωτάθλημα, την πρόκριση επί της Celtic και της Brugge αλλά έχασα τον όμιλο CL αφού δεν μας έκατσε νίκη επί της Benfica!

Θα σέβεσαι τον προφήτη Bukowski χασοδίκη :D

xort.jpg

:D

Link to comment
Share on other sites

  • George_D unpinned this topic
  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×