Jump to content

ΑΕΚ-Κραϊόβα (Γ´Προκρ. Γύρος Europa League): 15/08, 21:00, Novasports 2 HD


nikos
 Share

MVP-Κοουτσινγκ-βραβειο σοιλεδη  

26 members have voted

  1. 1. M. V. P.

    • Μπάρκας
      0
    • Λόπες
      0
    • Παουλίνιο
      0
    • Σβάρνας
      0
    • Βράνιες
      5
    • Σιμόες
      0
    • Κρστισιτς
      0
    • Ζεράλδες
      0
    • Μάνταλος
      19
    • Λιβάγια
      2
    • Ολιβέιρα
      0
    • Σιμάο
      0
    • Βέρντε
      0
    • Γαλανόπουλος
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Καρντόσο

    • Καλό
      0
    • Μέτριο
      1
    • Κακό
      23
    • Φυσιολογικό
      2
  3. 3. Βραβείο Σοϊλέδη (χειρότερος παίκτης)

    • Μπάρκας
      2
    • Λόπες
      0
    • Παουλίνιο
      0
    • Σβάρνας
      0
    • Βράνιες
      0
    • Σιμόες
      0
    • Κρστισιτς
      15
    • Ζεράλδες
      5
    • Μάνταλος
      0
    • Λιβάγια
      0
    • Ολιβέιρα
      0
    • Σιμάο
      0
    • Βέρντε
      4
    • Γαλανόπουλος
      0


Recommended Posts

Just now, MikrosKaiAtropos said:

Αν βαλουν 1 γκολ θα ειναι εκπληξη,ο αλλος περασε το Μπαρκα και εκανε σβουρες γυρω απο τον εαυτο του

Γι αυτο λεω αν βαλουν τον μαλλια θα εχουμε προβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Ο κριστιτς ποσεςωασιστ εχει βγαλει σε αντιπαλους? Κραταει κανεις αριθμο?

Link to comment
Share on other sites

Η ομαδα απο το 25 και μετα ειναι καλη .το προβλημα δεν ειναι η αμυνα αλλα ο κριστισιτς ο ζεραλδςς που εχουν κανει ποσα λαθη .αν βγει ο κριστισιτς η αμυνα θα στρωσει

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Man Of Faith said:

Γι αυτο λεω αν βαλουν τον μαλλια θα εχουμε προβλημα.

Ξερεις οτι ειμαι ο πιο απαισιοδοξος εδω μεσα,δεν υπαρχει κανενα σεναριο που να μας αγχωσουν αυτοι σημερα.Το προβλημα ερχεται στα πλει οφ,προτεινω ζαναξ και το πιεσομετρο στο 1 μετρο.

Link to comment
Share on other sites

Ο Κρίστισιτς είναι το μεγαλο θεμα.

Δυο ασίστ στον...αντιπαλο χωρις πιεση.

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, nikos said:

Το γράφω για πολλοστή τώρα που δεν μπορεί να  είμαστε βιαστικοι.

Ας τελειώνει η φάρσα τοταλ φουτμπολ και ανασταλτικα παιδική χαρά όσο είναι ακόμα νωρίς.

Αυτο λεω κι εγω.Δεν μου φαινεται ξεροκεφαλος ο Καρντοσο (ελπιζω δηλαδη), και το υλικο μας δεν ειναι σουπερ αλλα ειναι καλο πιστευω για να παιξεις ομορφα και αποτελεσματικα αλλα πραγματα.

Link to comment
Share on other sites

Χαλαρή πρόκριση με το αυγουστιάτικο φεγγάρι να μας συντροφεύει στο ταξίδι μας αυτό.

 

ΚΡΣΤΣΤΣ ΓΜΤΧΣ

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Man Of Faith said:

Αυτο λεω κι εγω.Δεν μου φαινεται ξεροκεφαλος ο Καρντοσο (ελπιζω δηλαδη), και το υλικο μας δεν ειναι σουπερ αλλα ειναι καλο πιστευω για να παιξεις ομορφα και αποτελεσματικα αλλα πραγματα.

Το υλικο μας με 2 στοπερ ειναι να παιξεις ενα 3-4-1-2 μουρλια

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Bluesman said:

Ο Κρίστισιτς είναι το μεγαλο θεμα.

Δυο ασίστ στον...αντιπαλο χωρις πιεση.

 

Αυτος ο ανθρωπος πως εκανε καριερα? Ειναι στην ΑΕΚ 7-8 μηνες ενα καλο δεν θυμαμαι να εχει κανει

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, MikrosKaiAtropos said:

Ξερεις οτι ειμαι ο πιο απαισιοδοξος εδω μεσα,δεν υπαρχει κανενα σεναριο που να μας αγχωσουν αυτοι σημερα.Το προβλημα ερχεται στα πλει οφ,προτεινω ζαναξ και το πιεσομετρο στο 1 μετρο.

Μα κι εγω προπονηση για το επομενο κανω και αν συνεχισουμε ετσι σημερα θα ειναι δυνατη προπονηση.

Link to comment
Share on other sites

Ρε,αν βαλουν ενα γκολ θα κανουμε το σταυρο μας μετα.Παραλληλες μπαλιες πισω απο το κεντρο απαγορευεται.

Link to comment
Share on other sites

σκανδαλο αν τυχον ξεκινησει ο σερβος στο β ημιχρονο. εκτος τοπου και χρονου . κατα τα αλλα περιμενα καλυτερα πραγματα 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Giorgos said:

Αυτος ο ανθρωπος πως εκανε καριερα? Ειναι στην ΑΕΚ 7-8 μηνες ενα καλο δεν θυμαμαι να εχει κανει

Μια ασιστ απο το πουθενα στην Νεα Σμυρνη, αν ηθελε να το κανει δεν ξερω.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Man Of Faith said:

Αυτο λεω κι εγω.Δεν μου φαινεται ξεροκεφαλος ο Καρντοσο (ελπιζω δηλαδη), και το υλικο μας δεν ειναι σουπερ αλλα ειναι καλο πιστευω για να παιξεις ομορφα και αποτελεσματικα αλλα πραγματα.

Το υλικό αν παρεις έναν καλό στοπερ ακόμα ειναι αξιοπρεπες.

Αλλα ξεκίνησε από την αρχή ένα πλάνο Τακη Γκωνια το οποίο ο μυρωδιάς ο τίγρης προφανως το δέχτηκε.

Αν λοιπόν δεν αλλάξει αυτό το πλάνο χθες, δεν βλέπω προκοπή προσωπικά. 

Οκ ο,τι μάθανε μάθανε από τριγωνάκια (κι ας συνεχίσουν να μαθαίνουν στην τελικη), αλλά θέλει προσγείωση στην πραγματικότητα άμεσα. 

Link to comment
Share on other sites

Χωρίς να βλέπω το ματς  μήπως κρίνουμε άδικα τον ζεραλδες λόγο θέσης? Πρέπει να καταλάβουμε ότι δεν γίνεται να κρίνουμε παίχτες που δεν παίζουν στην θέση τους επειδή έχουμε κακό προγραμματισμο.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Man Of Faith said:

Μια ασιστ απο το πουθενα στην Νεα Σμυρνη, αν ηθελε να το κανει δεν ξερω.

Πρεπει να ειχε βαλει και ενα γκολ στο κυπελο ο παικταρας.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό με τους εξτρέμ δεν είναι θέμα προγραμματισμού παντως.

Αποψη του προφέσορα είναι ότι δεν θέλει παίκτες στον ασβέστη.

Link to comment
Share on other sites

ΝομιΖω ότι από το κέντρο γίνονται μαλακιες και  μας κάνουν ευκαιρίες. Πουλάμε εύκολα την μπαλα , κ γενικά δείχνουμε μια προβληματική εικόνα στο ανασταλτικό. Ο κοουτς θέλει να είναι οβερακια τα παιχνίδια μάλλον. Μπροστά έχουμε κάποιες καλές στιγμές, συνδυασμούς και προσπάθεια για κάθετο ποδόσφαιρο. Αυτό ίσως βελτιωθεί με τα παιχνίδια 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Rossi said:

Χωρίς να βλέπω το ματς  μήπως κρίνουμε άδικα τον ζεραλδες λόγο θέσης? Πρέπει να καταλάβουμε ότι δεν γίνεται να κρίνουμε παίχτες που δεν παίζουν στην θέση τους επειδή έχουμε κακό προγραμματισμο.

Δεν είναι θέμα θέσης αφού κινείται κεντρικά . Πολλά λάθη , αργή αντίληψη , κακά κοντρόλ που χάνει εύκολα κατοχη , λάθος πάσες η μια έβγαλαν υποψία για ευκαιρία για τους Ρουμάνους , ότι κάνει το κάνει σε δεύτερο χρόνο , κακός τακτικά . Γενικά όχι μόνο δεν προσφέρει αλλά κάνει κακό στην ομάδα . Μια καλή καθετη έβγαλε όμως , του το δίνω .

Link to comment
Share on other sites

Ο πλεον αποδεδειγμενα αμπαλος,ο κεφτες,ειχε σηκωσει πανω απο 15 αρθρα οτι ο Κριτσκριτς ειναι παικταρας και επιπεδου τσαμπιολιγκ και μπραβο τιγρη και ανεβαινουμε επιπεδο.Αναμενομενο να μας βγει σαπακι.Μην ξεχναμε οτι ο ανθρωπος ειχε ξεπερασει στα νιατα του σοβαρο προβλημα υγειας που πιθανοτατα του εκοψε καποια χρονια μπαλας.Μαλλον η περσινη του χρονια με τον Ερυθρο Αστερα ηταν το κυκνειο ασμα.

Link to comment
Share on other sites

Τα απλα τα κανει να φενονται βουνο ο κριστισιτς, μακαρι να υπαρξει καμια αξιολογη πωληση και να ερθει εκτος απο αμυντικος σοβαρος χαφ.

Link to comment
Share on other sites

Στο 90 καπου πρεπει να φυγει ο Μπαρκας απο το τερμα και να τους αφησουμε να βαλουν ενα γκολ.Τους εχω λυπηθει.

Link to comment
Share on other sites

  • George_D unpinned this topic
  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×