Jump to content

ΑΕΚ-Κραϊόβα (Γ´Προκρ. Γύρος Europa League): 15/08, 21:00, Novasports 2 HD


nikos
 Share

MVP-Κοουτσινγκ-βραβειο σοιλεδη  

26 members have voted

  1. 1. M. V. P.

    • Μπάρκας
      0
    • Λόπες
      0
    • Παουλίνιο
      0
    • Σβάρνας
      0
    • Βράνιες
      5
    • Σιμόες
      0
    • Κρστισιτς
      0
    • Ζεράλδες
      0
    • Μάνταλος
      19
    • Λιβάγια
      2
    • Ολιβέιρα
      0
    • Σιμάο
      0
    • Βέρντε
      0
    • Γαλανόπουλος
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Καρντόσο

    • Καλό
      0
    • Μέτριο
      1
    • Κακό
      23
    • Φυσιολογικό
      2
  3. 3. Βραβείο Σοϊλέδη (χειρότερος παίκτης)

    • Μπάρκας
      2
    • Λόπες
      0
    • Παουλίνιο
      0
    • Σβάρνας
      0
    • Βράνιες
      0
    • Σιμόες
      0
    • Κρστισιτς
      15
    • Ζεράλδες
      5
    • Μάνταλος
      0
    • Λιβάγια
      0
    • Ολιβέιρα
      0
    • Σιμάο
      0
    • Βέρντε
      4
    • Γαλανόπουλος
      0


Recommended Posts

2 minutes ago, Giorgos said:

Η ΑΕΚ στο β’ ημίχρονο ήταν κάκιστη. Επιεικώς κάκιστη. Η Κραϊόβα σκόραρε, ισοφάρισε και όποτε ήθελε έφτανε στην περιοχή της Ενωσης. Ευτυχώς για την ΑΕΚ η ρουμανική ομάδα δεν ήταν καλή στην τελική πάσα και εκτέλεση και το σκορ έμεινε στο 1-1.

Οτι έβλεπε όμως έκανε έξαλλο τον Δημήτρη Μελισσανίδη. Ο διοικητικός ηγέτης της ΑΕΚ στο 80′ σηκώθηκε και έφυγε από τα επίσημα και πήγε πίσω-πίσω για να μιλήσει άμεσα με τον Νίκο Λυμπερόπουλο. Ο Μελισσανίδης έκανε χαρακτηριστικά έντονες κινήσεις δείχνοντας την δυσαρέσκεια του και έμεινε δίπλα στον τεχνικό διευθυντή μέχρι το τέλος του ματς.

 

Το βρήκε το νέο εξιλαστήριο θύμα τώρα που τελειώνει και η μεταγραφική περίοδος. 

Προσωπικά του βγάζω το καπέλο, μιλάμε για μαέστρο στο δούλεμα

Link to comment
Share on other sites

Μεχρι στιγμης ελπιζω να μην ειναι ετσι.

Μπακασετας καλυτερος ζεραλδες 

Mπογιε καλυτερος απο βερντε

Αλεφ καλυτερος απο σιμαο 

Γκαλο θελει 4 παολουνιο 

 

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Προπονητης που θέλει να παιξει τοταλ φουτμπολ με αυτούς τους παίκτες μόνο τσαρλατάνος μπορεί να ειναι.

Βεβαια αυτος  κατάφερε να μην παίζει ούτε άμυνα ούτε επίθεση επι ένα ολόκληρο ημίχρονο, πρέπει να ομιλούμε για προφεσορα.

Link to comment
Share on other sites

Σώστε ότι μπορεί να σωθεί τριμαλακες.

Ο άλλος μηδέν παρεμβατικότητα από τον πάγκο .Αυτό είναι που με ανησυχεί περισσότερο.

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, AlexKR21 said:

Το βρήκε το νέο εξιλαστήριο θύμα τώρα που τελειώνει και η μεταγραφική περίοδος. 

Προσωπικά του βγάζω το καπέλο, μιλάμε για μαέστρο στο δούλεμα

Δεν θεωρω οτι περναει πλεον, αλλα γενικα ο κοσμος ειναι ηλιθιος οποτε ποτε δεν ξες.

Link to comment
Share on other sites

Just now, goku21 said:

Μεχρι στιγμης ελπιζω να μην ειναι ετσι.

Μπακασετας καλυτερος ζεραλδες 

Mπογιε καλυτερος απο βερντε

Αλεφ καλυτερος απο σιμαο 

Γκαλο θελει 4 παολουνιο 

 

 

Πλυν του σιμαο με τον αλεφ παιζει να ισχυουν το υπολοιπα

 

Link to comment
Share on other sites

Μπουρδελο γίναμε σε υποτίθεται αδιάφορο και τελειωμένο ματς 

Φαντάζομαι τον τίγρη να λέει στον Λυμπε : Ενα κάρο λεφτά σου έδωσα και μου έφερες αυτά τα σκατα 

Link to comment
Share on other sites

Είναι τόσο ανύπαρκτοι οι ποδοσφαιριστές που ήρθαν το καλοκαίρι, που δεν μπορώ να βγάλω με σιγουριά το συμπέρασμα ότι ο Καρντόζο είναι ο χειρότερος κόουτς που έχει κάτσει στον πάγκο μας όσο είμαι εν ζωή.

Προβλέπω λυπητερό σκορ στην Τραπεζούντα. Ας πάει γονατιστός ο Καρντόζο μέχρι την Παναγία την Σουμελά, ποτέ δεν ξέρεις.

Link to comment
Share on other sites

Μην είσαστε βιαστικοι ρε. Περίμενετε λίγο μέχρι να φάμε καμμία εξάρα σε κάνα ντέρμπι ή να αποκλείσουμε πριν τους ομίλους κ τότε ίσως κ να μπορείτε να βγάλετε συμπεράσματα. Αλλιώς τον Μάιο κάνουμε σούμα.

Link to comment
Share on other sites

Ειναι επιπεδου μοραις οταν ακους προπονητγ να σου λεει οτι αυτο θα παιξω και ας με γαμαει η κραιοβα ειναι για τα σκουπηδια .Φερτε πισω τον χιμενεθ εστω τον μαρινο ρε πουστη

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Giorgos said:

Πλυν του σιμαο με τον αλεφ παιζει να ισχυουν το υπολοιπα

 

Ο Σιμάο είναι μακράν η χειρότερη μεταγραφή που κάναμε το καλοκαίρι. Χειρότερος και από Παουλίνιο. Και είναι θέση που ήθελες σοβαρό παίκτη, εκτός αν θεωρούσες -κακώς- ότι ο Κρστσιτς θα σου παίξει ξαφνικά.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Giorgos said:

Δεν θεωρω οτι περναει πλεον, αλλα γενικα ο κοσμος ειναι ηλιθιος οποτε ποτε δεν ξες.

Τα ίδια και τα ίδια μωρέ, οι ίδιοι 10-12 χιλιάδες άρρωστοι θα συνεχίζουν να ασχολούνται και οι υπόλοιποι θα συνεχίζουν να γυρίζουν την πλάτη. Κάπου στον Νοέμβρη μετά και το Καραισκάκη το πολύ πολύ να πέσει και καμιά γιούχα και να αναγκαστεί να φέρει καινούργιο αναλώσιμο και ξαναπάμε από την αρχή. Το ίδιο χιλιοπαιγμενο έργο μέχρι να γίνει το γήπεδο. Το μετά είναι το θέμα.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Epitaph21 said:

Είναι τόσο ανύπαρκτοι οι ποδοσφαιριστές που ήρθαν το καλοκαίρι, που δεν μπορώ να βγάλω με σιγουριά το συμπέρασμα ότι ο Καρντόζο είναι ο χειρότερος κόουτς που έχει κάτσει στον πάγκο μας όσο είμαι εν ζωή.

Προβλέπω λυπητερό σκορ στην Τραπεζούντα. Ας πάει γονατιστός ο Καρντόζο μέχρι την Παναγία την Σουμελά, ποτέ δεν ξέρεις.

Εγω νομιζω οτι περα απο τις μαλακιες του Καρντοσο στην τακτικη εχει γαμησει και τα αποδυτηρια με το ψυχοπαιδι του τον Νταρτανιαν.Ας τους πακεταρει ο τζαμπας και τους δυο απο τωρα,δεν χρειαζεται να περιμενουμε τα χειροτερα

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Παλι καλά που δεν πηρα ρεπο να δω το ματς. Καραφλα κανόνισε να στρώσεις την ομάδα τον Σεπτέμβριο που έχω άδεια και θα μπορω να βλέπω μπαλα σε νορμάλ ώρες.

Αν και κρινοντας απο τα σχόλια όχι ομάδα, το κρεβάτι σου δεν σε βλέπω να μπορείς να στρώσεις.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, MikrosKaiAtropos said:

Εγω νομιζω οτι περα απο τις μαλακιες του Καρντοσο στην τακτικη εχει γαμησει και τα αποδυτηρια με το ψυχοπαιδι του τον Νταρτανιαν.Ας τους πακεταρει ο τζαμπας και τους δυο απο τωρα,δεν χρειαζεται να περιμενουμε τα χειροτερα

Τον ζεραλδες λες?

Link to comment
Share on other sites

Ο αρης κανει ανατροπαρα ο παοκ ζοριζει τον αγιαξ και εμεις μιλαμε για το πως τα καταφεραμε και περασαμε μια κραιοβα. Μιλαμε για την απολυτη ξεφτυλα και ντροπη απο τον πρωτο μεχρι τον τελευταιο για το σημερινο

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Geologos said:

Παλι καλά που δεν πηρα ρεπο να δω το ματς. Καραφλα κανόνισε να στρώσεις την ομάδα τον Σεπτέμβριο που έχω άδεια και θα μπορω να βλέπω μπαλα σε νορμάλ ώρες.

Αν και κρινοντας απο τα σχόλια όχι ομάδα, το κρεβάτι σου δεν σε βλέπω να μπορείς να στρώσεις.

Σοκαριστικη εμφανιση

Link to comment
Share on other sites

Just now, goku21 said:

Τον ζεραλδες λες?

Ε ναι.Μιλαμε για παικτη που δηλωσε οτι ηρθε στην ομαδα για να παιζει λες και ειχε κανει συμβολαιο με την 11αδα πριν πατησει το χορταρι στα σπατα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, MikrosKaiAtropos said:

Εγω νομιζω οτι περα απο τις μαλακιες του Καρντοσο στην τακτικη εχει γαμησει και τα αποδυτηρια με το ψυχοπαιδι του τον Νταρτανιαν.Ας τους πακεταρει ο τζαμπας και τους δυο απο τωρα,δεν χρειαζεται να περιμενουμε τα χειροτερα

Ζεράλδες = Πατίτο, τίποτα παραπάνω. Αργά ή γρήγορα θα είναι εκτός ομάδας.

Σκέψου ότι ακόμα κι εγώ που έχω ισοπεδώσει σε διάφορες στιγμές το ρόστερ, τείνω να θεωρήσω άδικο για τους ποδοσφαιριστές να έχουν έναν προπονητή του επιπέδου του Καρντόζο.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, goku21 said:

Τον ζεραλδες λες?

Ε ναι αυτός που βγήκε ο λιβαγια που έκανε κάτι στο πρώτο για ν πάει κεντρικά ώστε να φανεί μετά τη τραγωδία του πρώτου και παραλίγο να αποκλειστουμε .

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Epitaph21 said:

Ζεράλδες = Πατίτο, τίποτα παραπάνω.

Σκέψου ότι ακόμα κι εγώ που έχω ισοπεδώσει σε διάφορες στιγμές το ρόστερ, τείνω να θεωρήσω άδικο για τους ποδοσφαιριστές να έχουν έναν προπονητή του επιπέδου του Καρντόζο.

Πατιτο>Zεραλδες

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

  • George_D unpinned this topic
  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×