Jump to content

Ρόστερ 2020-21


AG21
 Share

Recommended Posts

5 hours ago, MikrosKaiAtropos said:

Εχει καποιος προχειρο εκεινο το σφηνακι του κεφτε που ελεγε πως οι εποχες που εφευγαν ελευθερα τα περιουσιακα στοιχεια της ομαδας εχουν τελειωσει;

Τι εχει γραψει και αυτος κατα καιρους

Link to comment
Share on other sites

Βασικός παικτης σε εποχή που έχεις 3 νικες σε 25 ντερμπυ και ο ιδιος σε ολα αυτά τα ντερμπυ έχει κάνει ελάχιστα,  δεν υπάρχει περίπτωση να λείψει ποτέ σε κανέναν. Ποσο μάλλον όταν του έγινε και πρόταση του μυριου και του φάνηκε και λιγη.

ο ΑΕΚτζης θα ξανασχοληθεί μαζί του μονο αν συνεχίσει Ελλάδα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Σίγουροι θεωρούν οι Τυνήσιοι την αποχώρηση Χνιντ από την ΑΕΚ

9ca4874cb1b2379135d2e10d98d0360c.jpg

Διαβάστε το νέο δημοσιεύμα

 

Δεδομένη θεωρούν στην Τυνησία την αποχώρηση του Χνιντ απο την ΑΕΚ τις επόμενες ημέρες. Χαρακτηριστικά είναι όσα μετέδωσε ο σταθμός IFM και δημοσίευσε η ιστοσελίδα «gnet» της Τυνησίας:

«Πηγαίνοντας στην ΑΕΚ Αθηνών από την Σφαξιέν, ο κεντρικός αμυντικός Νασίμ Χνιντ δεν μπόρεσε ποτέ να εξασφαλίσει θέση βασικού και συχνά βρισκόταν σε διαφωνία με τον προπονητή του. Νωρίτερα αυτήν την εβδομάδα, ο παίκτης και η ομάδα του έλαβαν δύο προσφορές από τη Σαουδική Αραβία. Οι ομάδες που ενδιαφέρονται είναι οι Αλ Ιτιχάντ και η Αλ Αχλί. Σύμφωνα με τον σταθμό IFM, ο Χνιντ θα κάνει την επιλογή του αυτή την εβδομάδα και θα ενταχθεί στη νέα του ομάδα ως δανεικός».

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν αν μου έδινε μια Γκαρσονιέρα στα κωνσταντινουπολιτικα ο τίγρης μέχρι το καλοκαίρι θα έκανα το εξής. 

Τερματοφυλακας ο Αθανασιαδης. Χωρίς περαιτέρω ανάλυση. Αριστερά βασικός Μιται και να δουλέψουμε πάνω του. Αμυντικό δίδυμο ο Λατσι με τον Νεντε. Οι άλλοι που υπάρχουν, βάζω και τον Ιησού μέσα, έναν καλό δεν κάνουν... Δεξιά θα έφερνα παίχτη γιατί θα σφουγγάριζα μπακάκη. 3αδα στο κέντρο, Σιμόες Σιμανσκι και Γαλανόπουλος. 6αρι ο Σίμος να μην περνάει το κέντρο και 6ο8αρια για gegen press οι άλλοι δύο. Μανταλος δρόμο έτσι για την αλητεία.. Μπροστά Τανκο Καριμ Γκαρσία κοντά ο ένας τον άλλον. Όχι στον ασβεστι με οβερλαπς και μαλακιες. Πορτοκαλαδες, τρέξιμο πίεση και η μπάλα κάτω. 

Τίγρη δε θέλω τίποτα μια Γκαρσονιέρα και σε βγάζω 2ο. Προπονητικο team δε θα πληρώνεις, mb να έχω στον πάγκο να παίρνω βοήθειες από το κμ 

  • Δικεφαλάκι 6
Link to comment
Share on other sites

Τσαταλης: Η προταση για Ολιβειρα ειναι απο τη γαλλικη Ναντ και ειναι γυρω στο μισο εκατομμυριο

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Hades said:

Λοιπόν αν μου έδινε μια Γκαρσονιέρα στα κωνσταντινουπολιτικα ο τίγρης μέχρι το καλοκαίρι θα έκανα το εξής. 

Τερματοφυλακας ο Αθανασιαδης. Χωρίς περαιτέρω ανάλυση. Αριστερά βασικός Μιται και να δουλέψουμε πάνω του. Αμυντικό δίδυμο ο Λατσι με τον Νεντε. Οι άλλοι που υπάρχουν, βάζω και τον Ιησού μέσα, έναν καλό δεν κάνουν... Δεξιά θα έφερνα παίχτη γιατί θα σφουγγάριζα μπακάκη. 3αδα στο κέντρο, Σιμόες Σιμανσκι και Γαλανόπουλος. 6αρι ο Σίμος να μην περνάει το κέντρο και 6ο8αρια για gegen press οι άλλοι δύο. Μανταλος δρόμο έτσι για την αλητεία.. Μπροστά Τανκο Καριμ Γκαρσία κοντά ο ένας τον άλλον. Όχι στον ασβεστι με οβερλαπς και μαλακιες. Πορτοκαλαδες, τρέξιμο πίεση και η μπάλα κάτω. 

Τίγρη δε θέλω τίποτα μια Γκαρσονιέρα και σε βγάζω 2ο. Προπονητικο team δε θα πληρώνεις, mb να έχω στον πάγκο να παίρνω βοήθειες από το κμ 

Που συνυπογράφω;

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, nikos said:

Βασικός παικτης σε εποχή που έχεις 3 νικες σε 25 ντερμπυ και ο ιδιος σε ολα αυτά τα ντερμπυ έχει κάνει ελάχιστα,  δεν υπάρχει περίπτωση να λείψει ποτέ σε κανέναν. Ποσο μάλλον όταν του έγινε και πρόταση του μυριου και του φάνηκε και λιγη.

ο ΑΕΚτζης θα ξανασχοληθεί μαζί του μονο αν συνεχίσει Ελλάδα.

Γίνεσαι άδικος τώρα, δεν έχουμε 3 νίκες σε 25 ντέρμπι, έχουμε 3 νίκες σε 26 ντέρμπι

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, George_D said:

Τσαταλης: Η προταση για Ολιβειρα ειναι απο τη γαλλικη Ναντ και ειναι γυρω στο μισο εκατομμυριο

Ωραία ας το κάνουν 600-700 κ στο καλό.  

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Vagos21 said:

Ωραία ας το κάνουν 600-700 κ στο καλό.  

Βασικά δε μας κοφτει κ καθόλου, δεν είναι ότι θα μπουν στην ομάδα η ακόμα καλυτερα στην τσέπη μας.

Αν φυγει ο αθλητής παμε να πετυχουμε το μαγικό:να βγάλουμε μισή σεζόν με 1 επιθετικο

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Skepastos said:

Δεν έχουν κανένα παίχτη αυτοί να ανταλλάξουμε;

Έχουν έναν 32χρονο Σέρβο τερματοφυλακα με 12 συμμετοχές τα τελευταία 5 χρόνια. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, mporat said:

Έχουν έναν 32χρονο Σέρβο τερματοφυλακα με 12 συμμετοχές τα τελευταία 5 χρόνια. 

Κατάλαβα....

Link to comment
Share on other sites

Αν πωληθεί το δίκτυο σκαουτινγκ τιγρη είμαι σίγουρος ότι θα έχει περισσότερες άκρες από το δίκτυο σκαουτινγκ Ναντ και θα φέρει καλυτερο με λιγότερα.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, nikos said:

Αν πωληθεί το δίκτυο σκαουτινγκ τιγρη είμαι σίγουρος ότι θα έχει περισσότερες άκρες από το δίκτυο σκαουτινγκ Ναντ και θα φέρει καλυτερο με λιγότερα.

koulouris_.jpg.ea7f442e650884ed189a9239e6fbc8c7.jpg

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Bukowski said:

koulouris_.jpg.ea7f442e650884ed189a9239e6fbc8c7.jpg

Εντωμεταξύ τι διάολο; Το έχουν οι Κουλουρηδες; Και ο άλλος eyeliner βαζει πως σκατα λέγεται 

Link to comment
Share on other sites

Guest tony_montana
1 minute ago, George_D said:

o Tσαταλης λεει οτι ο Κρστισιτς δεν θα παιξει με Χιμενεθ

Γιατι;

Link to comment
Share on other sites

η Τσαρβενα τζβεζντα δεν δινει κανενα 500κ να τον παρει και αυτον? Τζαμπα θεση πιανει. θα παιζει Σιμανσκι Σιμοες Γαλανοπουλος Σακχοφ 

Link to comment
Share on other sites

Guest tony_montana
29 minutes ago, George_D said:

ειναι πολυ χαμηλα στις επιλογες του

Κάθε μέρα, κατεβαίνει  όλο και περισσότερο στην εκτίμηση μου ο χαρακτήρας του.

Στα @@@@@@@ του ,βέβαια, αλλά και στα δικά μου.

Edited by tony_montana
Link to comment
Share on other sites

Θελω να βρισω δικαιους και αδικους, αισχρα, αντιΑΕΚτζιδικα, ασχημα. 

Το μονο που με κραταει ειναι ο θεσμικος μου ρολος σαν απιδοσυλλεκτη.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Ολα ανοιχτά λέει για το μέλλον του Ινσουα. Συζήτηση με τους μανατζερ του. Ρε είπαμε στάχτη και μπουρμπερη. Συνεχίστε αυτό που ξεκίνησε το καλοκαίρι, διώξτε τα βαρίδια

Link to comment
Share on other sites

  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×