Jump to content

Ρόστερ 2020-21


AG21
 Share

Recommended Posts

Αλλη μια εξηγηση ειναι να εχει κολλησει το τηλεφωνο του Δηματου απο τους 6-7 αρδ που τον καλουν εδω και μισι ωρα για να μαθουν αν ισχυει.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, AG21 said:

Άλλο ένα χρόνο συμβόλαιο έχει ο μανταλος και να πάει σε δεύτερο ρόλο δεν τρέχει και τπτ και το πιο πιθανών να θέλει να βρει φέτος νέο συμβόλαιο κάπου εξωτερικό που είναι ακόμα under 30 πάρα με τη λήξη που θα έχει άλλο ένα χρόνο στη καμπούρα του και over 30. 

Δηλαδή την ανανεώση την έχουμε αποκλείσει; Πολύ αισιόδοξος μου φαίνεσαι :P

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, mporat said:

Εκτός αν, επειδή ο Αρναουτογλου δουλεύει στο sport24, να είναι όλα μια μεγάλη πλάκα σε βάρος της ΠΑΕ. Θα δείξει. 

Αν δούμε φωτο στην sportday αυριο ότι κλείνει στην ΑΕΚ με Λιβαγια χοντρό, θα σημαινει πως σε μια βδομάδα θα βγει η ειδηση ότι έκλεισε στον Βαγγέλη με φωτο Λιβαγια αδύνατου.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, AlexKR21 said:

Δηλαδή την ανανεώση την έχουμε αποκλείσει; Πολύ αισιόδοξος μου φαίνεσαι :P

Με 550 αποκλείεται. Αυτό το συμβόλαιο δεν υπάρχει για μανταλο στο 30αντα του. Με κάνα 350 μαξ παίζει. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, AG21 said:

Με 550 αποκλείεται. Αυτό το συμβόλαιο δεν υπάρχει για μανταλο στο 30αντα του. Με κάνα 350 μαξ παίζει. 

Μσ είναι αδυναμία του μεγάλου

Επίσης αισιόδοξος μου φαίνεσαι και στο χρηματικό, η αύξηση στον μεγάλο και πιστό αρχηγό που έχασε τα χρήματα των Αράβων από που και ως απο αποκλείεται;

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, AlexKR21 said:

Μσ είναι αδυναμία του μεγάλου

Επίσης αισιόδοξος μου φαίνεσαι και στο χρηματικό, η αύξηση στον μεγάλο και πιστό αρχηγό που έχασε τα χρήματα των Αράβων από που και ως απο αποκλείεται;

Όταν έχει να κάνει με χρήμα ξεχνάει και αγάπες και αδυναμιες.. Δεν τον φοβάμαι ότι θα δώσει τέτοιο συμβόλαιο στο μανταλο. Και άλλες αδυναμίες είχε αλλά όταν ζήτησαν χρήματα έγιναν μουνοπανα. 

Link to comment
Share on other sites

Μετα απο αυτο οι πιθανοτητες να εκλεισε σε γαυρο αυξηθηκαν αρκετα. Αυριο με το πρωτοσελιδο της sportday θα το μαθουμε 100%.

Link to comment
Share on other sites

Γι'αυτα ζούμε τελικά. Μακάρι τρύπημα της ΠΑΕ σε Αρναουτογλου που τον τάισε μουφα είδηση. 😂

Link to comment
Share on other sites

κι εγω λεω οχι, κουρασε πολυ αυτο το θεμα. Ας δουμε κατι διαφορετικο μπροστα οχι αλλο μανταλο οχι αλλο λιβαγια

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι και εγω κατα παραμονης Μαρκο, δεν γινεται να εχεις Τανκοβιτς/Λιβαι Γκαρσια με 400-450κ και να πας να δωσεις 1,1 στο αφαντο(!) αγωνιστηκα φετος Λιβαγια, αντι να ψαξεις να βρεις 2 παιχταραδες σαν το Γκαρσια και να τα δωσεις εκει το καλοκαιρι αυτα τα χρηματα. 

Link to comment
Share on other sites

Guest tony_montana
12 minutes ago, nikos said:

Μουαχαχααα 

Είδηση εσείς υπέρ της παραμονής;

Δημοσκόπηση εμείς εναντίον. 

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, nikos said:

Κι εγώ αν βάλει poll να μείνει ο Αραμπί στο γαύρο "ΟΧΙ" θα ψήφιζα

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ο μονος λόγος που δεν λεω φανατικά όχι, είναι ο κίνδυνος να ξεχάσει ο Εργολαβος τα λεφτα σε κανένα συρτάρι μαζί με την επιταγή Ιμπισεβιτς και να μην δοθουν αυτά τα χρηματα πουθενά.

Οπως πιθανως  έγινε και με την πρόταση στον Σωκράτη.

Εκει με έχει φτάσει ο τύπος. Να μην ξερω τι θέλω.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, nikos said:

Εγώ ο μονος λόγος που δεν λεω φανατικά όχι, είναι ο κίνδυνος να ξεχάσει ο Εργολαβος τα λεφτα σε κανένα συρτάρι μαζί με την επιταγή Ιμπισεβιτς και να μην δουουν αυτά τα χρηματα πουθενά.

Οπως πιθανως  έγινε και με την πρόταση στον Σωκράτη.

Εκει με έχει φτάσει ο τύπος. Να μην ξερω τι θέλω.

Ο Λιβάγια είναι από τους πιο ποιοτικούς παίχτες που έχουμε. Το γεγονός πως οι αντίπαλοι τον φοβούνται κάτι σημαίνει. 

Δεν φοβάμαι πως δεν θα δώσει σε άλλον τα λεφτά που προτείνει στο Μάρκο, είμαι σίγουρος γι αυτό.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Janjanin said:

Ο Λιβάγια είναι από τους πιο ποιοτικούς παίχτες που έχουμε. Το γεγονός πως οι αντίπαλοι τον φοβούνται κάτι σημαίνει. 

Δεν φοβάμαι πως δεν θα δώσει σε άλλον τα λεφτά που προτείνει στο Μάρκο, είμαι σίγουρος γι αυτό.

Παίκτης που δεν μπορεί να κάνει  διαφορα σε ντερμπυ, όπως πχ την έκανε επανειλημμενα και με κάθε τροπο ο Αραουχο, εμένα δεν μου λέει και πολλά, ειδικά όταν είναι και προβληματικός σαν ατομο.

Με τα ίδια λεφτα θα έπαιρνα άλλον. Εγώ.

Εσυ θα παλευες να τον κρατησεις, οκ γούστα είναι αυτά.

Αυτος από την άλλη θα βρει έναν τροπο να τον χάσει από τον Βαγγελα και να το χρεωθεί επικοινωνιακά. Είναι εξαιρετικος σε αυτόν τον τομέα. Και με τα λεφτα του θα πάρει τον κανέναν.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Μεγάλη επιμονή του Αρναουτογλου και με απογευματινό του άρθρο.

Παρά το ναυάγιο των περασμένων ημερών, είναι πλέον πολύ πιθανό ότι ο Μάρκο Λιβάγια θα αγωνίζεται για τα επόμενα τέσσερα χρόνια, καθώς φαίνεται ότι συντελείται μια από ανατροπή με την προσπάθεια του Δημήτρη Μελισσανίδη να κρατήσει τον Κροάτη ποδοσφαιριστή στο ρόστερ της ομάδας.

 

Από το πρωί της Τρίτης σας είχαμε ενημερώσει για την αλλαγή σκεπτικού, κυρίως από την πλευρά του ποδοσφαιριστή ο οποίος ξανασκέφτηκε το ενδεχόμενο να μείνει εκτός δράσης έως το καλοκαίρι και ζήτησε από μόνος του να υπάρξει νέα επαφή με τον διοικητικό ηγέτη της Ένωσης. Σύμφωνα με πληροφορίες, αυτή έγινε και η παίκτης θα πάρει ένα συμβόλαιο 4 ετών, αποδοχές 1,1 εκατ. το χρόνο.

Στην πρόσφατη συνάντηση μεταξύ των δύο πλευρών,. η πρόσφατη και τελεσίδικη πρόταση της ΑΕΚ για επέκταση της συνεργασίας των δύο πλευρών για τα επόμενα τέσσερα χρόνια, δεν είχε αποδεκτή από τον ποδοσφαιριστή, ο οποίος με τη νέα εξέλιξη, από το ερχόμενο καλοκαίρι θα λογίζεται ως ο πιο ακριβοπληρωμένος στο ρόστερ της.

Ρόλο στην επίτευξη της συμφωνίας, κομβικό μάλιστα, φέρεται ότι έπαιξε και η ετοιμόγεννη σύζυγος του Λιβάγια, η οποία είναι απολύτως ικανοποιημένη από τις συνθήκες ζωής στην Ελλάδα και δεν ήθελε τη μετακόμιση σε άλλη χώρα, ασχέτως με το ότι θα γεννήσει στην Κροατία.

Το ζευγάρι θα αποκτήσει σε περίπου ένα μήνα το δεύτερο παιδί του και το ξεβόλεμα σε τέτοιες συνθήκες, συνήθως δεν είναι καθόλου μα καθόλου εύκολο. Σημασία έχει ότι στο τέλος της ημέρας φαίνεται ότι η ΑΕΚ κράτα τον Κροάτη επιθετικό στο δυναμικό της και πλέον σκέφτεται τι θα κάνει το ερχόμενο καλοκαίρι με τον Πέτρο Μάνταλο, καθώς είναι ξεκάθαρο ότι αυτοί οι δύο δεν μπορούν να λειτουργήσουν μαζί και περιορίζουν σημαντικά τις δυνατότητες του άλλων παικτών του έμψυχου υλικού.

https://www.sport24.gr/football/aek-livagia-anatropi.9130780.html?fbclid=IwAR0UsfX7LfJpTMeJQwANSGp60n_jYscjyKdB_qvCrYmhwVdmVMzZTfgM00E

 

Δεν νομίζω να είναι επικοινωνιακό κόλπο για μεταγραφή του παίκτη στον Μαρινάκη. Μπορεί να έχω διάφορες ενστάσεις για τον Αρναούτογλου αλλά έχει μπέσα. Μάλιστα είχε χάσει τη δουλειά του στο Έθνος όταν μετά την εισβολή του Ιβαν με το γκανι τα είπε χύμα και τσουβαλάτα. Επομένως κάτι ξέρει ή κάτι τον έχουν πληροφορήσει και το έχει φιλτράρει ως σωστό.

 

Link to comment
Share on other sites

Ο Αρναούτογλου έχει ένα κακο. Ψάχνει με επιμονή τη δικαίωση. Θα προτιμήσει δηλαδή να τραβήξει μια πληροφορία από τα μαλλιά, να κυνηγήσει το έστω 5% πιθανότητα να γίνει κάτι, προκειμένου μετά να δείξει ότι εκείνος είχε δίκιο. Τζογάρει δηλαδή σχεδόν πάντα στο απίθανο γιατί κάνει μεγαλύτερο κρότο. Αλλωστε και να μην γίνει, δεν χάνει τίποτα. Αν γίνει όμως θα βγει μαγκας. 

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×