Jump to content

Α.Ε.Κ. - poak (5η αγ.): 18/10, 20:30, Novasports 1


SpiRos
 Share

M.V.P.-Κόουτσινγκ-Βραβείο Σοϊλέδη  

33 members have voted

  1. 1. M.V. P.

    • Τσιντώτας
      5
    • Μιτάι
      0
    • Παουλίνιο
      0
    • Νεντελτσιάρου
      3
    • Τσιγκρίνσκι
      0
    • Χνιντ
      2
    • Κρστίσιτς
      0
    • Σάκχοφ
      0
    • Τάνκοβιτς
      0
    • Λιβάγια
      0
    • Ανσαριφάρντ
      23
    • Λόπες
      0
    • Ολιβέιρα
      0
    • Αλμπάνης
      0
    • Βασιλαντωνόπουλος
      0
    • Σαμπανάτζοβιτς
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Καρέρα

    • Καλό
      2
    • Μέτριο
      7
    • Κακό
      19
    • Φυσιολογικό
      5
  3. 3. Βραβείο Σοιλέδη (χειρότερος παίκτης)

    • Τσιντώτας
      0
    • Μιτάι
      2
    • Παουλίνιο
      8
    • Νεντελτσιάρου
      0
    • Τσιγκρίνσκι
      0
    • Χνιντ
      1
    • Κρστίσιτς
      0
    • Σάκχοφ
      3
    • Τάνκοβιτς
      0
    • Λιβάγια
      13
    • Ανσαριφάρντ
      0
    • Λόπες
      2
    • Ολιβέιρα
      1
    • Αλμπάνης
      0
    • Βασιλαντωνόπουλος
      2
    • Σαμπανάτζοβιτς
      1


Recommended Posts

1 minute ago, Asvos21 said:

Άντε πάλι με τα στόπερ. Δεν βάζετε μυαλό εσείς. Εκεί, θέλετε Στρατο Σβαρνα να κάνει πισωπεταλιες, χεράκια στην πλάτη και να σκάει σαν το σακί κάτω. Χνιντ και Νεντε παίζει να ήταν οι κορυφαίοι. Ειδικά ο Χνιντ κάπου εκεί στο 60+ έχει πάρει στο κυνήγι τον Τζιώλη κοντα στην περιοχή του ΠΑΟΚ. Έτσι πρέπει.

τραγικός ήταν και πολύ αργός. προσωπικά έχω χαρακτηρίσει τον σβάρνα ως τον χειρότερο στόπερ που έχω δει στην ΑΕΚ. σήμερα ο χνιντ ήταν τραγικός. στο πρώτο ημίχρονο στο γκολ του τζωλη (ακυρώθηκε) πετάει αετό όπως σε όλο το πρώτο ημίχρονο. γενικά πολύ αργός και βαρύς. όπως είναι αυτήν την στιγμή δεν κάνει για ΑΕΚ. ο άλλος φάνηκε καλός εκτός του τσαφ αλλά το τσαφ ήταν τραγικο

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, agelos said:

Λιβαγια, την καλύτερη του χρονιά την έκανε ως δεύτερος επιθετικός, δίπλα στον Σέρχιο.

Λόγω έλλειψης ταχύτητας, στα άκρα δεν... Ξαναδείτε τη φάση στο σπριντ με τον Γιαννούλη.

Ξαναδες την πασα στον Καριμ με τους Γερμανους και την σημερινη στον Αλμπανη και πες μου ποιος αλλος θα την εκανε ?

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, agelos said:

Λιβαγια, την καλύτερη του χρονιά την έκανε ως δεύτερος επιθετικός, δίπλα στον Σέρχιο.

Λόγω έλλειψης ταχύτητας, στα άκρα δεν... Ξαναδείτε τη φάση στο σπριντ με τον Γιαννούλη.

καλά ο Γιαννούλης είναι και πολύ γρήγορος. σε μεγάλα ματς μ όμως ναι δεν κάνει για εξτρεμ.

Link to comment
Share on other sites

Επίσης, όσες φορές εχουμε παίξει με τριάδα στα στόπερ σε ντέρμπι επί Καρερα, δεν έχουμε κερδίσει.

 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Bukowski said:

Ξαναδες την πασα στον Καριμ με τους Γερμανους και την σημερινη στον Αλμπανη και πες μου ποιος αλλος θα την εκανε ?

Κανείς. Διαφωνείς όμως στο ότι σήμερα την μπάλα την κράτησε εώς και σε εκνευριστικό βαθμό ? Eάν προφανώς είναι εντολή προπονητή μαγκιά του. Και γενικότερα αν στον Καρέρα κάνει 1 εμένα μου κάνει 10. 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Bukowski said:

Ο ΠΑΟΚ φετος ενα πραγμα ξερει να κανει. Να χτυπαει στην κοντρα. Το εκανε με Μπενφικα, το εκανε με Μπεσικτας. Η Κρασνονταρ τον επαιξε οπως εμεις τον βραχυκυκλωσε. Τα ιδια εχει παθρι και σε αλλα δυο παιχνιδια στο πρωταθλημα. Εσυ σημερα ειχες εκτος πολλους παιχτες (για τους δυο φταιει βεβαια το τημ ΑΝ φταιει, παρα τις φιλοτιμες προσπαθειες να χρεωθει και ο Γαλανοπουλος) και ακροβως επειδη δεν εισαι νουμερο τυπου Σαχλαμαρινου να κατεβεις να παιξεις "την μπαλιτσα σου" επελεξες να δωσεις χωρο στον ΠΑΟΚ αλα Κρασνονταρ και να τον γαμησεις με 1-2 φασεις τις οποιες ΕΒΓΑΛΕΣ και στην μια σκοραρες κιολας. Δεν παει πολυς καιρος που μετα την ηττα με Ολυμπιακο στον τελικο διαβαζαμε εδω μεσα αμπαλες κρισεις τυπου "με αυτους θα παιζεις φετος". Το ποσο σωστη αναγνωση ηταν εκεινη το εχουμε δει μεχρι στιγμης. Η ομαδα ειναι ΝΕΑ και σημερα ειχες 3 παιχτες που επαιξαν πρωτη φορα μαζι και ηταν και θετικοι (λιγοτερο ο Μιται αλλα και αυτος καλος ηταν). Τελος παντων εχουμε την ανεση να κρινουμε εκ των υστερων, το παιχνιδι ομως φετος ηταν περισσοτερο για 2-0 παρα για 1-1. Ξαναλεω το διαβασμα σωστο ηταν απλα η ομαδα θελει χρονο να βρει χημεια, να λυθουν τα ποδια (θελει 2-3 βδομαδες) και να επιστρεψουν σιγα σιγα οι τραυματιες.

Τι να πω, μαλλον αντιλαμβανομαστε διαφορετικα το ποδοσφαιρο.

Εγω βλεπω λαθος να παραταξεις την ομαδα με 3 στοπερ πανω στον Τσολακ, λαθος τις αλλαγες που εκανε και λαθος την διαχειριση. Ξαναλεω και με τον Παναθηναικο δωσαμε την μπαλα, ομως δεν ηταν τετοια τραγικη η εμφανιση.

Επισης τις 1-2 φασεις που λες τις βρισκω ελαχιστες οταν παιζεις στην εδρα σου με τον ΠΑΟΚ. Δεν μπορεις να περιμενεις να νικησεις με 1-2 φασεις σε ολο το ματς. Αυτη ειναι προσεγγιση παιχνιδιου που στοχευει στο Χ, κατι που επιβεβαιωνεται και απο τις δηλωσεις του "Παιξαμε καλα".

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, agelos said:

Επίσης, όσες φορές εχουμε παίξει με τριάδα στα στόπερ σε ντέρμπι επί Καρερα, δεν έχουμε κερδίσει.

 

Σωστος. Μια φορα παιξαμε 4-3-3 και κερδισαμε 0-2 μεσα στη Τουμπα.

Link to comment
Share on other sites

Just now, JOSS said:

Κανείς. Διαφωνείς όμως στο ότι σήμερα την μπάλα την κράτησε εώς και σε εκνευριστικό βαθμό ? Eάν προφανώς είναι εντολή προπονητή μαγκιά του. Και γενικότερα αν στον Καρέρα κάνει 1 εμένα μου κάνει 10. 

Οχι συμφωνω, αλλα πιστευω οτι αυτη την εντολη εχει απο Καρερα και θα την εχει μεχρι να μπουν στο κλιμα ολοι οι νεοι που ακομα ψαχνονται στο γηπεδο. Και γενικα εγω τον Λιβαγια μονο αδιαφορο δεν τον βλεπω.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, JOSS said:

Κανείς. Διαφωνείς όμως στο ότι σήμερα την μπάλα την κράτησε εώς και σε εκνευριστικό βαθμό ? Eάν προφανώς είναι εντολή προπονητή μαγκιά του. Και γενικότερα αν στον Καρέρα κάνει 1 εμένα μου κάνει 10. 

Την έχασε στο 90% των περιπτώσεων.

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Aussie said:

Τι να πω, μαλλον αντιλαμβανομαστε διαφορετικα το ποδοσφαιρο.

Εγω βλεπω λαθος να παραταξεις την ομαδα με 3 στοπερ πανω στον Τσολακ, λαθος τις αλλαγες που εκανε και λαθος την διαχειριση. Ξαναλεω και με τον Παναθηναικο δωσαμε την μπαλα, ομως δεν ηταν τετοια τραγικη η εμφανιση.

 

Τέτοια ήταν η εμφάνιση και με τον βάζελο. Απλά ο βάζελος είναι σαφώς χειρότερος.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Aussie said:

Τι να πω, μαλλον αντιλαμβανομαστε διαφορετικα το ποδοσφαιρο.

Εγω βλεπω λαθος να παραταξεις την ομαδα με 3 στοπερ πανω στον Τσολακ, λαθος τις αλλαγες που εκανε και λαθος την διαχειριση. Ξαναλεω και με τον Παναθηναικο δωσαμε την μπαλα, ομως δεν ηταν τετοια τραγικη η εμφανιση.

Επισης τις 1-2 φασεις που λες τις βρισκω ελαχιστες οταν παιζεις στην εδρα σου με τον ΠΑΟΚ. Δεν μπορεις να περιμενεις να νικησεις με 1-2 φασεις σε ολο το ματς. Αυτη ειναι προσεγγιση παιχνιδιου που στοχευει στο Χ, κατι που επιβεβαιωνεται και απο τις δηλωσεις του "Παιξαμε καλα".

Αν δεν φόρτωνε την άμυνα θα έπρεπε να φορτώσει τα χαφ για να κοντρολαρει το παιχνίδι 

Ναι θα πω 

Με ποιον ?

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Aussie said:

Τι να πω, μαλλον αντιλαμβανομαστε διαφορετικα το ποδοσφαιρο.

Εγω βλεπω λαθος να παραταξεις την ομαδα με 3 στοπερ πανω στον Τσολακ, λαθος τις αλλαγες που εκανε και λαθος την διαχειριση. Ξαναλεω και με τον Παναθηναικο δωσαμε την μπαλα, ομως δεν ηταν τετοια τραγικη η εμφανιση.

Επισης τις 1-2 φασεις που λες τις βρισκω ελαχιστες οταν παιζεις στην εδρα σου με τον ΠΑΟΚ. Δεν μπορεις να περιμενεις να νικησεις με 1-2 φασεις σε ολο το ματς. Αυτη ειναι προσεγγιση παιχνιδιου που στοχευει στο Χ, κατι που επιβεβαιωνεται και απο τις δηλωσεις του "Παιξαμε καλα".

Ο ΠΑΟΚ εκτος των αλλων ειναι και πολυ πιο φρεσκος απο εμας. Θα κριθουν οι δυο ομαδες, οι δυο προπονητες (btw απο περσι λεω πως ο Αμπελ ειναι καλος προπονητης) και τα δυο ροστερ σε βαθος χρονου φετος.

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΕΝΝΙΑ_ΕΝΤΕΚΑ said:

Αν δεν φόρτωνε την άμυνα θα έπρεπε να φορτώσει τα χαφ για να κοντρολαρει το παιχνίδι 

Ναι θα πω 

Με ποιον ?

Για αρχη την αμυνα ειναι πιθανο να την φορτωσε για να εχει στηριγμα ο Μιται. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, MITSAKLAS said:

Την έχασε στο 90% των περιπτώσεων.

 

"Χαιρομαι" κατα καποιον τροπο οταν μετα απο 5 (κουραστικες) επαφες με την μπαλα, πεφτει κατω, ζηταει φαουλ και δεν του το δινουν. Αλλα αυτος παλι εκει συνεχιζει να την κουραζει την μπαλα. Ενω μπορει να παιξει με την μια και να βγαλει συνεργασιες επιλεγει να κραταει την μπαλα λες και ειμαστε στην 10ετια του 80' ξερω ΄γω.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

Οχι συμφωνω, αλλα πιστευω οτι αυτη την εντολη εχει απο Καρερα και θα την εχει μεχρι να μπουν στο κλιμα ολοι οι νεοι που ακομα ψαχνονται στο γηπεδο. Και γενικα εγω τον Λιβαγια μονο αδιαφορο δεν τον βλεπω.

Προσωπικά δεν τον βρίσκω καθόλου αδιάφορο. Το μόνο που με ενοχλεί και το έχω δει σε όλο και περισσότερα ματς είναι αυτό που ανέφερα πριν. Αδιαφορία σε όποιον την βλέπει δεν ξέρω από που προκύπτει. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, ΕΝΝΙΑ_ΕΝΤΕΚΑ said:

Αν δεν φόρτωνε την άμυνα θα έπρεπε να φορτώσει τα χαφ για να κοντρολαρει το παιχνίδι 

Ναι θα πω 

Με ποιον ?

Το ξαναεγραψα. Με τον Σαμπα που οταν τον εβαλε το εκανε με τον χειροτερο τροπο.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Bukowski said:

Ο ΠΑΟΚ φετος ενα πραγμα ξερει να κανει. Να χτυπαει στην κοντρα. Το εκανε με Μπενφικα, το εκανε με Μπεσικτας. Η Κρασνονταρ τον επαιξε οπως εμεις τον βραχυκυκλωσε. Τα ιδια εχει παθρι και σε αλλα δυο παιχνιδια στο πρωταθλημα. Εσυ σημερα ειχες εκτος πολλους παιχτες (για τους δυο φταιει βεβαια το τημ ΑΝ φταιει, παρα τις φιλοτιμες προσπαθειες να χρεωθει και ο Γαλανοπουλος) και ακροβως επειδη δεν εισαι νουμερο τυπου Σαχλαμαρινου να κατεβεις να παιξεις "την μπαλιτσα σου" επελεξες να δωσεις χωρο στον ΠΑΟΚ αλα Κρασνονταρ και να τον γαμησεις με 1-2 φασεις τις οποιες ΕΒΓΑΛΕΣ και στην μια σκοραρες κιολας. Δεν παει πολυς καιρος που μετα την ηττα με Ολυμπιακο στον τελικο διαβαζαμε εδω μεσα αμπαλες κρισεις τυπου "με αυτους θα παιζεις φετος". Το ποσο σωστη αναγνωση ηταν εκεινη το εχουμε δει μεχρι στιγμης. Η ομαδα ειναι ΝΕΑ και σημερα ειχες 3 παιχτες που επαιξαν πρωτη φορα μαζι και ηταν και θετικοι (λιγοτερο ο Μιται αλλα και αυτος καλος ηταν). Τελος παντων εχουμε την ανεση να κρινουμε εκ των υστερων, το παιχνιδι ομως φετος ηταν περισσοτερο για 2-0 παρα για 1-1. Ξαναλεω το διαβασμα σωστο ηταν απλα η ομαδα θελει χρονο να βρει χημεια, να λυθουν τα ποδια (θελει 2-3 βδομαδες) και να επιστρεψουν σιγα σιγα οι τραυματιες.

Για να παίξεις κόντρα ρε Μπούκο πρέπει να έχεις και τους αντίστοιχους παίχτες. Οργανωμένη κόντρα και πάνω από μια φορες με Λιβαγια, Τανκοβιτς, Κριστισιτς και Σακχοφ δεν βγάζεις που να χτυπάς τον κωλο σου κάτω. Να βγάλεις με Γκαρσια, Αλμπάνη, Καρίμ, Γαλανοπουλο και Σιμανσκι ίσως.
 

Εφόσον δεν μπορεις, διάλεξε κάτι άλλο. Παιξε με τετράδα και βάλε Λόπες μπροστά από Μιται ξερωγω. Βάλε Αλμπάνη δεξιά από την αρχή αντί για Τανκοβιτς και πίσω του Βασιλαντωνοπουλο. Άρα και αμυντικά θα είσαι σφιχτός και αντεπίθεση μπορεί να βγάλεις. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, ΕΝΝΙΑ_ΕΝΤΕΚΑ said:

Αν δεν φόρτωνε την άμυνα θα έπρεπε να φορτώσει τα χαφ για να κοντρολαρει το παιχνίδι 

Ναι θα πω 

Με ποιον ?

Ο Καρερα, ποτέ δε θα πήγαινε και ποτέ δε θα πάει σε διάταξη με τον Ολιβέιρα κορυφή, τον Λιβαγια πίσω και τους Καρίμ, Τανκοβιτς δεξιά κι αριστερά αντίστοιχα για να μιλήσω για τις σημερινές του επιλογές.

Εδώ δεν το κάνει στα εύκολα.

Το αστείο με τον Λιβαγια στα άκρα πρέπει να τελειώσει, ασχέτως της τραγικής κατάστασης που βρίσκεται ο παίκτης.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, MITSAKLAS said:

Ο Καρερα, ποτέ δε θα πήγαινε και ποτέ δε θα πάει σε διάταξη με τον Ολιβέιρα κορυφή, τον Λιβαγια πίσω και τους Καρίμ, Τανκοβιτς δεξιά κι αριστερά αντίστοιχα.

Εδώ δεν το κάνει στα εύκολα.

Το αστείο με τον Λιβαγια στα άκρα πρέπει να τελειώσει, ασχέτως της τραγικής κατάστασης που βρίσκεται ο παίκτης.

Θα τελειώσει με ετοιμο Γκαρσια και Τανκοβιτς στα καλά του. Θα γλιτώσουμε και από τη συνύπαρξη Μάνταλου/Λιβαγια που είναι προβληματική 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Skepastos said:

Για να παίξεις κόντρα ρε Μπούκο πρέπει να έχεις και τους αντίστοιχους παίχτες. Οργανωμένη κόντρα και πάνω από μια φορες με Λιβαγια, Τανκοβιτς, Κριστισιτς και Σακχοφ δεν βγάζεις που να χτυπάς τον κωλο σου κάτω. Να βγάλεις με Γκαρσια, Αλμπάνη, Καρίμ, Γαλανοπουλο και Σιμανσκι ίσως.
 

Εφόσον δεν μπορεις, διάλεξε κάτι άλλο. Παιξε με τετράδα και βάλε Λόπες μπροστά από Μιται ξερωγω. Βάλε Αλμπάνη δεξιά από την αρχή αντί για Τανκοβιτς και πίσω του Βασιλαντωνοπουλο. Άρα και αμυντικά θα είσαι σφιχτός και αντεπίθεση μπορεί να βγάλεις. 

Η ΑΕΚ σημερα πλην του γκολ εβγαλε μια ακομα φαση με Αλμπανη και μια ακομα μετα το 1-1 που σουταρε ο Λιβαγια πριν χασουν και αυτοι την ευκαιρια. Με Σεντ Γκαλεν μια φαση εβγαλες σκοραρες αντιο. Με Γερμανους επισης απλα εκει το εφαγες κιολας. Γενικα η ΑΕΚ ετσι θα παιξει φετος στα ευρωπαικα και στα ντερμπι, πισω και προσπαθεια να γραψει γκολ στις 2-3 ευκαιριες που θα κανεις. Ο στοχος απλα ειναι να το κανεις καλυτερα μολις οι νεοι ενσωματωθουν καλυτερα και επιστρεψουν οι τραυματιες. 

Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω ένας από τους βασικούς λόγους των 3 στην άμυνα είναι οτί ο Καρέρα (σωστά) ήθελε το πάνω χέρι στον αέρα. Κάτι το οποίο του βγήκε εκτός μιας φάσης που έτυχε και έγινε γκολ. Είχαμε καιρό να δούμε να παίρνουμε τον βου σωματικά. Ως παρένθεση αυτό. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Skepastos said:

Θα τελειώσει με ετοιμο Γκαρσια και Τανκοβιτς στα καλά του. Θα γλιτώσουμε και από τη συνύπαρξη Μάνταλου/Λιβαγια που είναι προβληματική 

Δε θα γλυτώσεις.

Ούτε στα εύκολα θα δεις επιθετικό σχήμα.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Bukowski said:

Ο ΠΑΟΚ εκτος των αλλων ειναι και πολυ πιο φρεσκος απο εμας. Θα κριθουν οι δυο ομαδες, οι δυο προπονητες (btw απο περσι λεω πως ο Αμπελ ειναι καλος προπονητης) και τα δυο ροστερ σε βαθος χρονου φετος.

Καλα και εγω συμφωνω οτι ειναι καλος ο Φερειρα. Πιο φρεσκος ειναι ο ΠΑΟΚ οντως, αλλα τι να τα κανω τα τρεξιματα τον Φλεβαρη αν ειμαι εκτος διεκδικησης του πρωταθληματος;

Οπως και να'χει θεωρω την χρονια πετυχημενη φετος με την εισοδο στους ομιλους του Γιουροπα. Επισης δεδομενου οτι απο την 2η ως την 4η θεση δεν υπαρχει διαφορα, οποτε ας το παρουμε χαλαρα. Μερικοι λενε για πρωταθλημα, μακαρι θα πω εγω, αλλα δεν βλεπω απο που πηγαζει αυτη η αισιοδοξια απο τα μεχρι τωρα παιχνιδια πρωταθληματος.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Aussie said:

1) Αν νομιζεις σωστα, τοτε υπαρχει ακομη ενα λαθος του Καρερα. Εν ετει 2020 δεν δινει κανεις τετοια οδηγια. Βεβαια αυτο που νομιζω εγω ειναι οτι ο Κροατης κουραζει την μπαλα πολυ περισσοτερο (παντα το εκανε) με αποτελεσμα να Μανταλιζει.

2) Καλα αν μανουριαζε με τον 17χρονο Μιται στην πρωτη του αναγκαστικη εμφανιση ηταν για διωξιμο αυριο.

3) Απο την μια δεν μας κανει ο Μανταλος, απο την αλλη θελουμε χαφ των 6εκ. για να τον αντικαταστησουμε. Κατι δεν στεκει καλα εδω.

 

Δεν θα σε ακολουθησω στην περιπτωσιολογια. Τα παραδειγματα ειναι για να βοηθουν στην κατανόηση της μεγαλης εικονας και οχι για να γινεται συζητηση επι των παραδειγματων. Μην τα κανουμε νιανια. δεν ειμαστε και στραβοστομηδες.

 

Οσο για τον μανταλο. μια χαρα μας κανει, ειδικα οταν μπαινει αλλαγη εχει δειξει οτι γυριζει και ματς. Θες ομως ενα χαφ που να ανεβαζει, ποιοτικα και πρακτικα στο χορτο, ολη την ομαδα.

να ειναι ηγετης πραγματικος, να ξερει ο λιβαγια πχ (δεν ειναι τυχαιο το παραδειγμα) οτι αν την δωσει σε αυτον θα ειναι ανακουφιση (οτι θα ξερει τη να την κανει και πως θα φτιαξει την ομαδα) και οχι φοβος ή ρισκο.

στο ελ πρωταθλημα δεν εχω δει καποιον τέτοιο αλλα αυτός θα σε κανει τουρμπο και θα σε μαγευει.

 

ΥΓ θα δωσω ως παραδειγμα το ριβαλντο. οποιος θεωρει οτι χωρις ριβαλντο θα εφτανε τοτε η ΑΕΚ, με ολους τους υπολοιπους παιχταραδες (πλην λακεδ... εεε γεωργεα εννουσα)  στο να χασει στα χαρτια το πρωκταθλημα και να βουλωσει  4 στο γαυρο απλα είτε ήταν μικρος σε ηλικια είτε αμπαλος.

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

  • George_D unpinned this topic
  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×