Jump to content

Recommended Posts

58 minutes ago, nedved21 said:

Απο τους 3 προεδρους της πολυμετοχικοτητας, Νικολαιδης-Θανοπουλος-Αδαμιδης,

με διαφορα ο πιο ικανος και ο πιο επιτυχημενος ειναι ο Αδαμιδης.

Μονο ο Κιντης ειχε δειξει τον τροπο να την σκαπουλαρεις και θεωρω πως εξ αρχης οι πολυμετοχικοι επρεπε να τον τοποθετησουν διπλα στον Ντεμη για τα τεχνοκρατικα.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Bukowski said:

Καλα ο Ντεμης πηδαγε την Δεσποινα στα καλυτερα της (btw το γεγο ος οτι παντρευτηκαν κυριως αυτη ευνοησε και απο εκει που το πηγαινε για τρας σκυλου τυπου "απαπα παπα παπα παπα εγω δεν κανω τετοια πραγματα" εγινε ποιοτικη σκυλου), μολις σταματησε την μπαλα ειχε ανεση να τον παιζει επειδη η Δεσποινα πουλαγε, εκανε 2 παιδια, και λιγο πριν ενηλικιωθουν (για να μην πληρωνει και δοατροφες) την εστειλε 50αρα πια στον Μπισμπικη να γυρναει τα κουτουκια των Εξαρχειων. Στο μεταξυ αυτος πρεπει να τα χει με μια απο το GNTM ενω πηδαγε και αβερτα τοσα χρονια.

Δεν ξερω μυστες μου, εγω θεωρω πως οσο για τον μπουτσο ηταν επιχειρηματικα, τοσο γατος ηταν στα προσωπικα του. Δηλαδη συγκρινεις με τον Βαρδινογιαννη που θα πληρωνεο χρυση μια ζωη την Αλοιμονου την οποια αφησε για την Σταματη και βγαζεις συμπερασματα.

Στο συγκεκριμενο θεμα λοιπον ο Ντεμης οφειλει να λειτουργησει ως πρότυπο. Παιρνεις ενα καλο γκομενακι στα 30 του, το κρατας ως τα 50 μεχρι να ενηλικιωθουν τα παιδια και μετα το στελνεις στον επομενο Μπισμπικη. Ουτε διατροφες, ουτε παπαριες, ουτε τιποτα. Μαθετε μπαλιτσα απο τον αρχοντα.

Ειχε λιωσει στη πουτσα ο ντεμης τα καλα χρονια. Επιβεβαιωμενο

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, nedved21 said:

Με εχετε παρεξηγησει παιδια, πολυ πιο συνηθες να ριχνω τους τονους σε προκλησεις απο αλλους παρα να ξεκιναω τις προκλησεις.

Βασικα νομιζω οτι εισαι 2 ατομα, Ή 3.

Link to comment
Share on other sites

Just now, chris manousopoulos said:

Ειχε λιωσει στη πουτσα ο ντεμης τα καλα χρονια. Επιβεβαιωμενο

Ε ναι..

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bukowski said:

Μονο ο Κιντης ειχε δειξει τον τροπο να την σκαπουλαρεις και θεωρω πως εξ αρχης οι πολυμετοχικοι επρεπε να τον τοποθετησουν διπλα στον Ντεμη για τα τεχνοκρατικα.

Ο Κιντης προτεινε σφιχτη οικονομικη πολιτικη α λα Μελισσανιδη γιατι καταλαβαινε πως λειτουργει το ποδοσφαιρο.

Γενικα το οτι δεν υπηρξε συνεργασια Μελισσανιδη-Χατζηιωαννου-Παππα-Νοτια, ειναι το μεγαλυτερο αν στην επαγγελματικη ιστορια της ομαδας μας.

Ενημερωτικα σε μια λιστα με τους τοπ εφοπλιστες στις αρχες του 10' ο Μαρινακης ηταν νο.85-90, ο Παππας νο.45-50 και ο Χατζηιωαννου στην τοπ 20αδα.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, nedved21 said:

Ο Κιντης προτεινε σφιχτη οικονομικη πολιτικη α λα Μελισσανιδη γιατι καταλαβαινε πως λειτουργει το ποδοσφαιρο.

Γενικα το οτι δεν υπηρξε συνεργασια Μελισσανιδη-Χατζηιωαννου-Παππα-Νοτια, ειναι το μεγαλυτερο αν στην επαγγελματικη ιστορια της ομαδας μας.

Ενημερωτικα σε μια λιστα με τους τοπ εφοπλιστες στις αρχες του 10' ο Μαρινακης ηταν νο.85-90, ο Παππας νο.45-50 και ο Χατζηιωαννου στην τοπ 20αδα.

Ναι ΟΚ απλα τυποι οπως ο Νοτιας και ο Χατζηιωαννου μονο να χασουν εχουν αν μπλεξουν με τυπους σαν τον Μελισσανιδη. Δεν ειναι ιδια λιγκα και δεν παιζει ποτε να τον σουν ως ιστοτιμο τους. Βλεπεις καναν σοβαρο πχ τοσα χρονια να θελει να συνεργαστει με τον μαγκα απο την Κοκκινια; Περισσοτερο κακο θα τους κανει και δυσφημιση θα ειναι στα σαλονια που εχουν μαθει να γυρνανε και στα οποια ο Μελισσανιδης δεν μπαινει ουτε με Προεδρικο Διαταγμα.

Απο εκει και περα το ντουετακι Ντεμης-Κιντης αν ειχε ξεκινησει το 2004 θα μας ειχε γλιτωσει απο παρα πολλα. Πραγματικα αδυνατω να κατανοησω πως την πατησαν ετσι τοτε.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, nedved21 said:

Ρε συ οκ ολλα αυτα, αλλα ποιος εβαλε τον Αδαμιδη και για ποιο σκοπο σε ρωταω.

 

Ο νότιας μπας και καταφέρει και ρεφάρει τα χρήματα που είχε βάλει. Τα υπόλοιπα δεν τα ξέρω και θα ήθελα και εγώ να τα μάθω. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bukowski said:

Ναι ΟΚ απλα τυποι οπως ο Νοτιας και ο Χατζηιωαννου μονο να χασουν εχουν αν μπλεξουν με τυπους σαν τον Μελισσανιδη. Βλεπεις καναν σοβαρο πχ τοσα χρονια να θελει να συνεργαστει με τον μαγκα απο την Κοκκινια; Περισσοτερο κακο θα τους κανει και δυσφημιση θα ειναι στα σαλονια που εχουν μαθει να γυρνανε και στα οποια ο Μελισσανιδης δεν μπαινει ουτε με Προεδρικο Διαταγμα.

Απο εκει και περα το ντουετακι Ντεμης-Κιντης αν ειχε ξεκινησει το 2004 θα μας ειχε γλιτωσει απο παρα πολλα. Πραγματικα αδυνατω να κατανοησω πως την πατησαν ετσι τοτε.

Δες την επιστολη του Κιντη προς Ντεμη που ανεβασε ο Μπλουσμαν.

Σαν να βαλεις συντηρητικο λογιστη να κανονιζει τα οικονομικα της Paris Hilton ηταν η φαση.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, AG21 said:

Ο νότιας μπας και καταφέρει και ρεφάρει τα χρήματα που είχε βάλει. Τα υπόλοιπα δεν τα ξέρω και θα ήθελα και εγώ να τα μάθω. 

Τα υπόλοιπα μπορεί να μας τα πει ο Ντέμης όποτε θέλει.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, AG21 said:

Ο νότιας μπας και καταφέρει και ρεφάρει τα χρήματα που είχε βάλει. Τα υπόλοιπα δεν τα ξέρω και θα ήθελα και εγώ να τα μάθω. 

Εγω παλι εχω την αισθηση πως ο Νοτιας ισως και να ηταν ο μοναδικος απο ολους αυτους που θα εμενε να κρατησει την ΑΕΚ αν εβρισκε τροπο να την συμμαζεψει. Φυσικα αυτο με αντιπολιτευση Μελισσανιδη να λεει για... γερες επενδυσεις δεν γινοταν. Γενικα για αυτον και τον Χατζηιωαννου εχω καλη εικονα στο τελος.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bukowski said:

Ναι ΟΚ απλα τυποι οπως ο Νοτιας και ο Χατζηιωαννου μονο να χασουν εχουν αν μπλεξουν με τυπους σαν τον Μελισσανιδη. Βλεπεις καναν σοβαρο πχ τοσα χρονια να θελει να συνεργαστει με τον μαγκα απο την Κοκκινια; Περισσοτερο κακο θα τους κανει και δυσφημιση θα ειναι στα σαλονια που εχουν μαθει να γυρνανε και στα οποια ο Μελισσανιδης δεν μπαινει ουτε με Προεδρικο Διαταγμα.

Απο εκει και περα το ντουετακι Ντεμης-Κιντης αν ειχε ξεκινησει το 2004 θα μας ειχε γλιτωσει απο παρα πολλα. Πραγματικα αδυνατω να κατανοησω πως την πατησαν ετσι τοτε.

Ο νοτιας ήταν είναι αμερικανάκι το είδε σαν επένδυση, ο Χατζηιωάννου το είδε σαν FM χομπι να περνάει την ώρα του. Το πρόβλημα είναι ότι όλοι αυτοί δεν ξέρουν πως λειτουργεί το ποδόσφαιρο και έβαλαν λάθος άνθρωπο μπροστά που τους αρμενε για το ψώνιο του. 

Όσο για το Μελισσανίδη πολλά μπορεί να τους πεις αλλά ξέρει το ποδόσφαιρο παραγοντικα καλύτερα από όλους γιατί όταν επερνε αναβολές έτσι θέλω με τον Ιωνικο εμείς δεν ειμασταν ούτε στη κούνια. 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, aris2168 said:

Βασικα νομιζω οτι εισαι 2 ατομα, Ή 3.

Μπορει να ειμαι και υπαλληλος/οι του Μελισσανιδη.

Τιγραρε αν θες εδω ειμαι για να αναλαβω την δουλεια του μετριοπαθη Δηματου,

βαλε μου και κανεναν δικηγορο να με συγκρατει σε δυσκολες βραδιες και θα σου κανω 5 φορες την δουλεια του λουκουμα.

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Bukowski said:

Καλα ο Ντεμης πηδαγε την Δεσποινα στα καλυτερα της (btw το γεγο ος οτι παντρευτηκαν κυριως αυτη ευνοησε και απο εκει που το πηγαινε για τρας σκυλου τυπου "απαπα παπα παπα παπα εγω δεν κανω τετοια πραγματα" εγινε ποιοτικη σκυλου), μολις σταματησε την μπαλα ειχε ανεση να τον παιζει επειδη η Δεσποινα πουλαγε, εκανε 2 παιδια, και λιγο πριν ενηλικιωθουν (για να μην πληρωνει και δοατροφες) την εστειλε 50αρα πια στον Μπισμπικη να γυρναει τα κουτουκια των Εξαρχειων. Στο μεταξυ αυτος πρεπει να τα χει με μια απο το GNTM ενω πηδαγε και αβερτα τοσα χρονια.

Δεν ξερω μυστες μου, εγω θεωρω πως οσο για τον μπουτσο ηταν επιχειρηματικα, τοσο γατος ηταν στα προσωπικα του. Δηλαδη συγκρινεις με τον Βαρδινογιαννη που θα πληρωνεο χρυση μια ζωη την Αλοιμονου την οποια αφησε για την Σταματη και βγαζεις συμπερασματα.

Στο συγκεκριμενο θεμα λοιπον ο Ντεμης οφειλει να λειτουργησει ως πρότυπο. Παιρνεις ενα καλο γκομενακι στα 30 του, το κρατας ως τα 50 μεχρι να ενηλικιωθουν τα παιδια και μετα το στελνεις στον επομενο Μπισμπικη. Ουτε διατροφες, ουτε παπαριες, ουτε τιποτα. Μαθετε μπαλιτσα απο τον αρχοντα.

Για σένα ήταν το ποστ που έκανα και περίμενα μόνο την απάντηση σου. 😀

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, MITSAKLAS said:

Για σένα ήταν το ποστ που έκανα και περίμενα μόνο την απάντηση σου. 😀

Εξαρχεια vandi-mpismpikis-eksarxeia-2.jpg.13b5ca42a5b4e82dcc1b8f6ec13259f1.jpg

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Πάντως ο νότιας που δεν συνεργάζεται με το Μελ μια χαρά συννενοηθηκαν να παίζει εκεί η ομάδα μέχρι να βγει σε πλειστηρισσμο το ακίνητο και να το πάρει τσάμπα. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, AG21 said:

Πάντως ο νότιας που δεν συνεργάζεται με το Μελ μια χαρά συννενοηθηκαν να παίζει εκεί η ομάδα μέχρι να βγει σε πλειστηρισσμο το ακίνητο και να το πάρει τσάμπα. 

Η εναλλακτικη που ειχε ποια ηταν;

Link to comment
Share on other sites

Guest tony_montana
4 minutes ago, Bukowski said:

Εξαρχεια vandi-mpismpikis-eksarxeia-2.jpg.13b5ca42a5b4e82dcc1b8f6ec13259f1.jpg

Αυτος,παντρεμένος δεν ειναι ;

Υγ ακομα περιμενω ινφο για δεσποινακι σε close range combat .

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Bukowski said:

Η εναλλακτικη που ειχε ποια ηταν;

Να το πλήρωνε και να το έκανε ότι ήθελε εκείνος. Έχει τη δυνατότητα να τι κάνει. Αντίθετα έκανε όλες τις εξυπηρέτησεις. Ο παππάς και ο Χατζηιωάννου θα έμπαιναν στη δικέφαλος σαν επενδυτές αλλά δεν χρειάστηκε εν τέλη και τη κράτησε όλη δική του σαν φυγατρικη της παε. Ο Χατζηιωάννου θα έχει και αίθουσα και ο παππάς λογικά θα ερχεται. 

Δεν βρίσκω δλδ κάποια αντιπάθεια μεταξύ τους. Ο κοντός και ο κανελλοπουλος είχαν το πρόβλημα τότε και μπορεί να συζητούσαν να έμπαιναν στο σχήμα οι φίλοι του Μελ ( ευτυχώς γιατί ήταν ανάμεσα τους και ο λαυρεντιαδης) πάντως ο κανελλοπουλος έκανε εξυπηρέτηση με τα τσιμέντα νομίζω τώρα. Κάπου είχε γραφτεί για μια προνομιακή τιμή που συμφώνησαν για την Αγία Σοφία. 

Γενικά δεν προκύπτει πουθενά κάποια κόντρα και ο Μελ μέχρι που είπε να ονομάστει κανόνι με το όνομα του (φαντάζομαι το έχει μετανιώσει) , αντίθετα πιο πολλή από την άλλη πλευρά φαίνεται ότι υπάρχει πρόβλημα και πάντα υπήρχε. 

Ακόμα και το 2005 ο Μελ έλεγε ότι δεν με ενδιαφέρει η παε και θέλω να φτιάξω το γήπεδο και το ντεμοτεχνειο και οι σουβλακοφαγοι μιλούσαν για κεκροπορτες. Οι ίδιοι που τώρα του περνούν πιπες. 

Link to comment
Share on other sites

Ωραίος και ο ανθρωπιστής χρύστης Evolve με σεντονάκι επιπέδου Γεωλόγου, το μέλλον του ΚΜΜ κινήματος βλέπω είναι σε καλά χέρια.

Δουλειά από το ΕΣ χρειάζεται μπόλικη βέβαια ακόμα γιατί καλλιεργημένα μυαλά πες βρίσκονται από την εκσυχρονιστική δεξαμενή μας, Σκαπανείς, Δάσκαλοι και λοιποί καλτ ήρωες να κρατήσουν το καράβι δεν φυτρώνουν πια όπως παλιά.

Να γίνει Συνέδριο μετά το ματς με το γάβρο, τον οποίο αν κερδίσουμε θα μας έχει ευνοήσει η διαιτησία.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, tony_montana said:

Αυτος,παντρεμένος δεν ειναι ;

Υγ ακομα περιμενω ινφο για δεσποινακι σε close range combat .

Θες το δικο μου ινφο;

Link to comment
Share on other sites

Guest tony_montana
Just now, nedved21 said:

Θες το δικο μου ινφο;

Δεν βαζουμε συνορα στην ενημερωση.😁

Link to comment
Share on other sites

Just now, Zara said:

Εξαρτάται ποιός είσαι. 

Σημερα ειμαι ο αντι-Ντεμικος ΑΕΚτζης, αυριο και μεθαυριο εχει βαρδια ο πιο μετριοπαθης χρηστης του προφιλ nedved21.

Link to comment
Share on other sites

Guest tony_montana

ΦΙΛΑΘΛΟΙ,ΜΗΝ ΑΠΑΝΤΑΤΕ ΣΤΙΣ ΠΡΟΚΛΗΣΕΙΣ.ΠΡΟΣΤΑΤΕΨΤΕ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΑΣ !

Link to comment
Share on other sites

  • Stylianopoulos locked and unlocked this topic
  • Stylianopoulos locked this topic
  • Stylianopoulos unlocked this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×