Jump to content

Recommended Posts

23 hours ago, Araujo21 said:

αν παρει το πρωταθλημα αυτη η ΑΕΚ εναι εγκλημα

Ας "εγκληματίσουμε" εμείς με το καλό και ας βγεί ο κλεφτοκοτάς να φωνάζει ότι πήραν το 5ο τους.

Link to comment
Share on other sites

Ρε Τσαταλη μακάρι να είχατε τα ΑΡΧΙΔΙΑ εκεί στην ΠΑΕ να ζητήσετε όντως κάτι τέτοιο. Επειδή όμως γενικά είστε φλωροι και δεν τα έχετε, με αυτό το δημοσίευμα θα ασχοληθείς ξερωγω ή μόνο με το ΚΜ (νομίζεις ότι) σε παίρνει; Βλάκα, τίποτα.

20240426_191844.jpg

Link to comment
Share on other sites

μιλάμε για απόλυτα νόμιμο και ευρωπαικό αίτημα, που θα ψόφαγε ο μελ να το κάνει αλλά οκ ,δεν υπάρχει λόγος για βιασύνες. 

Link to comment
Share on other sites

Τι καλτιλα είναι αυτή ρε μαλακα; Χατζηχρήστος Running Wild.

Link to comment
Share on other sites

Πω μλκ στρουμφοπάουερ*  δεν άκουγα ούτε στα 16 μου

*Στρουμφοπάουερ είναι υποτιμητική αναφορά στο είδος power metal, υποείδος αυτού που αποκαλούμε metal, με έντονο το επικό στοιχείο στους στίχους και την ατμόσφαιρα, έντονη χρήση πλήκτρων και γενικότερα διόλου επιθετική χροιά στην παραγωγή, μουσική ταμαμ για τον έφηβο ψωλοκοπανα μεταλά της δεκαετίας του 90 που δεν γαμουσε ούτε σε μπουρδέλο. Το κομμάτι αυτό είναι πολύ κοντά στο είδος αν όχι εξ' ολοκλήρου 

  • Hahaha 3
Link to comment
Share on other sites

Οι Manowar είναι θρησκεία, σεβόμαστε Manowar

  • Δικεφαλάκι 2
  • Μπομπίτσα 3
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, stavros 9-11 said:

Πω μλκ στρουμφοπάουερ*  δεν άκουγα ούτε στα 16 μου

*Στρουμφοπάουερ είναι υποτιμητική αναφορά στο είδος power metal, υποείδος αυτού που αποκαλούμε metal, με έντονο το επικό στοιχείο στους στίχους και την ατμόσφαιρα, έντονη χρήση πλήκτρων και γενικότερα διόλου επιθετική χροιά στην παραγωγή, μουσική ταμαμ για τον έφηβο ψωλοκοπανα μεταλά της δεκαετίας του 90 που δεν γαμουσε ούτε σε μπουρδέλο. Το κομμάτι αυτό είναι πολύ κοντά στο είδος αν όχι εξ' ολοκλήρου 

Νικελμπακ

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

Μην τα ακούτε τα παουέρια άμα δεν σας αρέσουν, see if we care, μένουν περισσότερα για να ακούμε εμείς.

 

 

  • Δικεφαλάκι 2
  • Μπομπίτσα 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Evolve said:

Μην τα ακούτε τα παουέρια άμα δεν σας αρέσουν, see if we care, μένουν περισσότερα για να ακούμε εμείς.

 

 

Μερικές φορές τείνω να πίστεψω ότι είσαι το δεύτερο ακκαου μου

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Atlas21 said:

Μερικές φορές τείνω να πίστεψω ότι είσαι το δεύτερο ακκαου μου

Εμεις οι υπολοιποι το έχουμε καταλάβει ήδη.

  • Hahaha 4
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Agent HAF said:

Το οποίο είναι 100% μουφα απλά για να σπείρει ίντριγκα.

Από όπου και αν.το πιάσεις εντελώς από το στομάχι του ..

Link to comment
Share on other sites

On 4/27/2024 at 11:04 AM, stavros 9-11 said:

Πω μλκ στρουμφοπάουερ*  δεν άκουγα ούτε στα 16 μου

*Στρουμφοπάουερ είναι υποτιμητική αναφορά στο είδος power metal, υποείδος αυτού που αποκαλούμε metal, με έντονο το επικό στοιχείο στους στίχους και την ατμόσφαιρα, έντονη χρήση πλήκτρων και γενικότερα διόλου επιθετική χροιά στην παραγωγή, μουσική ταμαμ για τον έφηβο ψωλοκοπανα μεταλά της δεκαετίας του 90 που δεν γαμουσε ούτε σε μπουρδέλο. Το κομμάτι αυτό είναι πολύ κοντά στο είδος αν όχι εξ' ολοκλήρου 

Δεν ξερω αν η περιγραφη περιλαμβανει κ το ας πουμε τραγουδι του @Evolveπαρακατω, αλλα γενικα 90ς αυτου του ειδους η μουσικη τραβουσε καποια ατομα που τους επεφταν πολυ heavy οι maiden. Pop metal με λιγο εκκλησιαστικα οργανα κ κουραφεξαλα κ βαζω μεσα κ helloween. Ελαχιστα γκρουπς με τετοιο ηχο που εσπαγε αρχιδια αξιζαν. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, theo said:

Δεν ξερω αν η περιγραφη περιλαμβανει κ το ας πουμε τραγουδι του @Evolveπαρακατω, αλλα γενικα 90ς αυτου του ειδους η μουσικη τραβουσε καποια ατομα που τους επεφταν πολυ heavy οι maiden. Pop metal με λιγο εκκλησιαστικα οργανα κ κουραφεξαλα κ βαζω μεσα κ helloween. Ελαχιστα γκρουπς με τετοιο ηχο που εσπαγε αρχιδια αξιζαν. 

Αγαπημένοι αν και νομίζω είναι κατηγορια progressive

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, theo said:

Δεν ξερω αν η περιγραφη περιλαμβανει κ το ας πουμε τραγουδι του @Evolveπαρακατω, αλλα γενικα 90ς αυτου του ειδους η μουσικη τραβουσε καποια ατομα που τους επεφταν πολυ heavy οι maiden. Pop metal με λιγο εκκλησιαστικα οργανα κ κουραφεξαλα κ βαζω μεσα κ helloween. Ελαχιστα γκρουπς με τετοιο ηχο που εσπαγε αρχιδια αξιζαν. 

Γελάω που βάζεις τους maiden ως επιτομή του "πολύ heavy" που τους παίζει ξέρω γω ο red fm τα μεσημέρια. (συγκροτηματάρα εννοειται). Επίσης μην είστε music snobs στα 40 σας.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Evolve said:

Γελάω που βάζεις τους maiden ως επιτομή του "πολύ heavy" που τους παίζει ξέρω γω ο red fm τα μεσημέρια. (συγκροτηματάρα εννοειται). Επίσης μην είστε music snobs στα 40 σας.

Ο ρεντ το πιο σκληρό που βάζει είναι Μπελίντα Καρλάιλ.

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Evolve said:

Γελάω που βάζεις τους maiden ως επιτομή του "πολύ heavy" που τους παίζει ξέρω γω ο red fm τα μεσημέρια. (συγκροτηματάρα εννοειται). Επίσης μην είστε music snobs στα 40 σας.

Μην γελας πολυ 😀 δεν το πιασες το ποιντ. 

Στα 50 να γινουμε σνομπ? 

 

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×