Jump to content

Μεταγραφές Αγιάς Σοφιάς Καλοκαίρι 2022


Araujo21
 Share

Recommended Posts

Γενικως το μετα το γαυρο για τον Πλανιτς ειναι θεμα. Ειτε θα παει καλα κ θα γραφουν οι δικοι πας για τον παικτη που σταματησε το γαυρο ειτε θα φαει καμια τριαρα κ θα λεμε που πας με Πλανιτς. Αν βεβαια παει κ πολυ σουπερ θα τον ψωνισει ο Μαρινακης.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, moukie said:

Γενικως το μετα το γαυρο για τον Πλανιτς ειναι θεμα. Ειτε θα παει καλα κ θα γραφουν οι δικοι πας για τον παικτη που σταματησε το γαυρο ειτε θα φαει καμια τριαρα κ θα λεμε που πας με Πλανιτς. Αν βεβαια παει κ πολυ σουπερ θα τον ψωνισει ο Μαρινακης.

Γιαυτο αν τον θελουν πολυ πρεπει να κλεισει αμεσα κι ας αφησουν το λιπος να τραβαει μετα ταρχιδιατου..

Link to comment
Share on other sites

Του Πλανιτς δεν είναι σίγουρο γιατί θελεις να  δωσεις 1-1,3 και όχι 1,8 που είναι η ρήτρα.

Αρα ή θα πρέπει να δεχτει η Μακάμπι τα 1,3 ή να πας σε ένα ποσό που ξεφευγει. Και φυσικά να θέλει και ο παίκτης.

Link to comment
Share on other sites

Εγκρίνει ο Αλμέιδα τον Μορουτσάν ,είναι δύσκολο ναρθει.Λογικα οικονομικό είναι το θέμα. Παλεύεται από τους δικούς μας.

Τον Πλάνιτς τον θεωρούν σίγουρο.

 

  • Δικεφαλάκι 26
Link to comment
Share on other sites

30αρης ο Πλανιτς, ψάχνει το τελευταίο καλό συμβόλαιο. Στα 28 του ήταν ελεύθερος και δεν βρήκε τίποτα καλύτερο από την Μακάμπι. Θα μου πεις Ρουμανία έπαιζε... Είχε βέβαια και κάτι συμμετοχές στο γιουροπα για να γράφει το βιογραφικό αλλά και πάλι τπτ...

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Stylianopoulos said:

Εγκρίνει ο Αλμέιδα τον Μορουτσάν ,είναι δύσκολο ναρθει.Λογικα οικονομικό είναι το θέμα. Παλεύεται από τους δικούς μας.

Τον Πλάνιτς τον θεωρούν σίγουρο.

 

Η πολεμική αεροπορια του ΚΜ σε ευχαριστεί!

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Stylianopoulos said:

Εγκρίνει ο Αλμέιδα τον Μορουτσάν ,είναι δύσκολο ναρθει.Λογικα οικονομικό είναι το θέμα. Παλεύεται από τους δικούς μας.

Τον Πλάνιτς τον θεωρούν σίγουρο.

 

Στύλ λαμπρός του ΚΜ οδηγός 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Εγώ ήθελα κάτι καλύτερο για το βασικό απόκτημα στα στόπερ. Δεν τον ξέρω, μπορεί να είναι καλός παίχτης ο πλανιτς αλλά νομίζω ότι με αυτά τα λεφτά αξίζει αν ψάξεις κάτι καλύτερο. 

Link to comment
Share on other sites

Μπήκε και η Κοπεγχάγη στον χορό για Μορουτσάν. Πάει και αυτή η περίπτωση, οι Δανοί σκάνε άνετα τα 4 μύρια και φινίτο

  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

Άντε κλείστε τον και να πηγαίνουμε και παρακάτω ομως 

 

Σύμφωνα με το αποκαλυπτικό ισραηλινό ρεπορτάζ τα λόγια του ιδιοκτήτη της Μακάμπι Χάιφα ήταν τα εξής αναφορικά με τον Πλάνιτς: «Ο Πλάνιτς είναι ο καλύτερα αμειβόμενος παίκτης στην Μακάμπι Χάιφα, αλλά είναι αδύνατον να ανταγωνιστούμε την ελληνική πρόταση.

Είναι επίσης αδύνατον να δημιουργήσουμε τόσο μεγάλες διαφορές μεταξύ των παικτών γιατί στη συνέχεια όλοι θα ζητήσουν περισσότερα. Είχε δύο εξαιρετικές σεζόν, κατέκτησε πρωταθλήματα, αλλά είναι ώρα να φύγει. Επιπλέον τα χρήματα για την ομάδα είναι καλά και η ΑΕΚ φέτος δεν παίζει στην Ευρώπη. Αυτό μας επιτρέπει να τον δώσουμε μετά τα ματς με τον Ολυμπιακό».

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, billy21 said:

H κολώνα θα έρθει μετά?

Παντως, συμφωνα με τους ΑΡΔ, ενας στοπερ θα κλεισει στα επομενα 24ωρα.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Brom21 said:

Παντως, συμφωνα με τους ΑΡΔ, ενας στοπερ θα κλεισει στα επομενα 24ωρα.

Για να δούμε. Ελπίζω να επικρατήσει τελικά η λογική της απόκτησης των 3 στόπερ. Τον Πλάνιτς θα τον δούμε κ στα ματς με τον γαύρο αν είναι... κολώνα, ευτυχώς.

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, nikos said:

Άντε κλείστε τον και να πηγαίνουμε και παρακάτω ομως 

 

Σύμφωνα με το αποκαλυπτικό ισραηλινό ρεπορτάζ τα λόγια του ιδιοκτήτη της Μακάμπι Χάιφα ήταν τα εξής αναφορικά με τον Πλάνιτς: «Ο Πλάνιτς είναι ο καλύτερα αμειβόμενος παίκτης στην Μακάμπι Χάιφα, αλλά είναι αδύνατον να ανταγωνιστούμε την ελληνική πρόταση.

Είναι επίσης αδύνατον να δημιουργήσουμε τόσο μεγάλες διαφορές μεταξύ των παικτών γιατί στη συνέχεια όλοι θα ζητήσουν περισσότερα. Είχε δύο εξαιρετικές σεζόν, κατέκτησε πρωταθλήματα, αλλά είναι ώρα να φύγει. Επιπλέον τα χρήματα για την ομάδα είναι καλά και η ΑΕΚ φέτος δεν παίζει στην Ευρώπη. Αυτό μας επιτρέπει να τον δώσουμε μετά τα ματς με τον Ολυμπιακό».

Εγώ έχω ψηθει με Πλανιτς, και ίσως με το καμμένο λάδι να έκανε καλό δίδυμο, δεν ξέρω.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Και εμένα δεν θα με χάλαγε να έφερνε έναν ηγέτη στην άμυνα, τον Πλάνιτς, έναν επιπλέον καλό στόπερ να παίζει δίπλα στον ηγέτη και να  αλλάζει με Πλάνιτς, και να κρατούσε τα καμένα λάδια για λύση νούμερο 4

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Τα καμμένα λάδια πριν την διακοπή για το Μουντιάλ θα ήταν πρώτο θέμα γιατί τον σβέρκωσαν 6 Αργεντίνοι. Ας πάει στις παρτάρες του στα ριάλιτυ ή όπου αλλού θέλει. Νομίζει ότι μας κάνει κ χάρη. Ας πάει να παίξει αλλού αν μπορεί. Αλλά δεν.... χειρότερα κ απ τον Μπακάκη. 1 χρόνο να τον πληρώσει ακόμη ο.... πατέρας του-lol- κ πούλο. Η ΑΕΚ έπαιζε την χρονιά-να μην γίνει από κακή αποτυχημένη χρονιά- στα playoff κ ο καμμένα λάδια είχε... μουτράκια. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, billy21 said:

Τα καμμένα λάδια πριν την διακοπή για το Μουντιάλ θα ήταν πρώτο θέμα γιατί τον σβέρκωσαν 6 Αργεντίνοι. Ας πάει στις παρτάρες του στα ριάλιτυ ή όπου αλλού θέλει. Νομίζει ότι μας κάνει κ χάρη. Ας πάει να παίξει αλλού αν μπορεί. Αλλά δεν.... χειρότερα κ απ τον Μπακάκη. 1 χρόνο να τον πληρώσει ακόμη ο.... πατέρας του-lol- κ πούλο. Η ΑΕΚ έπαιζε την χρονιά-να μην γίνει από κακή αποτυχημένη χρονιά- στα playoff κ ο καμμένα λάδια είχε... μουτράκια. 

Σωστό κι αυτό αλλά από την άλλη υπομειναμε τα τσαλιμια του Αμραμπατ και αγωνιστικά και έξωαγωνιστικά, ενώ θέλαμε να κρατήσουμε και τον Κριχοβιακ που βγήκε αλλαγή και έφυγε για αεροδρόμιο.

Τι να πω, δεν ξέρω, ας πάρουν παίκτες ΑΕΚ όμως και γρήγορα.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Man Of Faith said:

Σωστό κι αυτό αλλά από την άλλη υπομειναμε τα τσαλιμια του Αμραμπατ και αγωνιστικά και έξωαγωνιστικά, ενώ θέλαμε να κρατήσουμε και τον Κριχοβιακ που βγήκε αλλαγή και έφυγε για αεροδρόμιο.

Τι να πω, δεν ξέρω, ας πάρουν παίκτες ΑΕΚ όμως και γρήγορα.

Ο Μαροκινός είχε αποδεδειγμένα θέμα. Ο Πολωνός ήρθε απλά για την είσπραξη. Ο καμμένα λάδια όμως πούλησε κ οπαδιλίκι. Που ήταν λοιπόν ο... οπαδός όταν η ομάδα του τον είχε ανάγκη? Έκανε μουτράκια σαν 5χρονος. Άσε που οι άλλοι 2 δεν έχουν σβερκώσει κ κανέναν. Ούτε μπορούμε να ξυπνάμε κάθε πρωί κ να σκεφτόμαστε αν ο καμμένα λάδια ξύπνησε καλά κλπ κλπ. Στην τελική δεν είναι κ ο Ρόντμαν, που ήταν τρελός αλλά δεν έβλεπε κ κανέναν μέσα στο γήπεδο. Ένα μέτριο μπακ είναι, που το γλύκαινε η ταχύτητά του όταν την είχε. Και ο Ντιμίτρο.....

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ο καμμένα λάδια 3 χρονιές γεμάτες έκανε στην ομάδα και στις 3 δημιούργησε πρόβλημα, ενώ ήταν βράχος μόνο στην μια.

Στατιστικά αν μείνει πιο πιθανό είναι να δημιουργήσει πρόβλημα πάρα να είναι βράχος. Πιστεύω αν έμενε θα μπορούσε να είναι χρήσιμος γιατί αυτό το συναίσθημα που βγάζει ο Αλμέιδα θα του ταιριάξει και θα παίξει μπάλα, αλλά καιρός να πάμε παρακάτω.

 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, billy21 said:

Ο Μαροκινός είχε αποδεδειγμένα θέμα. Ο Πολωνός ήρθε απλά για την είσπραξη. Ο καμμένα λάδια όμως πούλησε κ οπαδιλίκι. Που ήταν λοιπόν ο... οπαδός όταν η ομάδα του τον είχε ανάγκη? Έκανε μουτράκια σαν 5χρονος. Άσε που οι άλλοι 2 δεν έχουν σβερκώσει κ κανέναν. Ούτε μπορούμε να ξυπνάμε κάθε πρωί κ να σκεφτόμαστε αν ο καμμένα λάδια ξύπνησε καλά κλπ κλπ. Στην τελική δεν είναι κ ο Ρόντμαν, που ήταν τρελός αλλά δεν έβλεπε κ κανέναν μέσα στο γήπεδο. Ένα μέτριο μπακ είναι, που το γλύκαινε η ταχύτητά του όταν την είχε. Και ο Ντιμίτρο.....

Γι αυτό λεω δεν ξέρω.Απο την άλλη δεν μπορούμε να περιμένουμε να φυγει ο Βρανιες για να πάρουμε τους παίκτες που θέλουμε, ούτε να μπει στην ομάδα μετά το τέλος της προετοιμασίας γιατί μας ξέμεινε.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Geologos said:

Παιδιά ο καμμένα λάδια 3 χρονιές γεμάτες έκανε στην ομάδα και στις 3 δημιούργησε πρόβλημα, ενώ ήταν βράχος μόνο στην μια.

Στατιστικά αν μείνει πιο πιθανό είναι να δημιουργήσει πρόβλημα πάρα να είναι βράχος. Πιστεύω αν έμενε θα μπορούσε να είναι χρήσιμος γιατί αυτό το συναίσθημα που βγάζει ο Αλμέιδα θα του ταιριάξει και θα παίξει μπάλα, αλλά καιρός να πάμε παρακάτω.

 

Ισχύει ότι είναι πιο πιθανό να δημιουργήσει πρόβλημα.Θα διαφωνήσω ότι δεν ήταν βράχος στις 2 χρονιες, με Καρερα ήταν καλός, βέβαια από τουε έχουν περάσει και άλλα δύο χρόνια και ειδικα η περσινή χρονιά.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Man Of Faith said:

Γι αυτό λεω δεν ξέρω.Απο την άλλη δεν μπορούμε να περιμένουμε να φυγει ο Βρανιες για να πάρουμε τους παίκτες που θέλουμε, ούτε να μπει στην ομάδα μετά το τέλος της προετοιμασίας γιατί μας ξέμεινε.

Δεν βλέπω κανένα λόγο να μπει ο Βράνιες ξανά στην ομάδα. Βασικά αν περιμένουμε να φύγει ο Βράνιες για να πάρουμε παίκτη δεν θα πάρουμε ποτέ. Ο άνθρωπος ποδοσφαιρικά είναι τελειωμένος.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Man Of Faith said:

Γι αυτό λεω δεν ξέρω.Απο την άλλη δεν μπορούμε να περιμένουμε να φυγει ο Βρανιες για να πάρουμε τους παίκτες που θέλουμε, ούτε να μπει στην ομάδα μετά το τέλος της προετοιμασίας γιατί μας ξέμεινε.

Τι πιθανότητες δίνεις να μην παίξουν ξύλο ο Βράνιες με τον Αλμέιδα στα αποδυτήρια? Εγώ δεν δίνω καμία. 

Link to comment
Share on other sites

  • nikos locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×