Jump to content

Μεταγραφές Αγιάς Σοφιάς Καλοκαίρι 2022


Araujo21
 Share

Recommended Posts

Just now, billy21 said:

Τι να πω? Γράφουν ότι ο Άρης είναι κοντά στο.... μπαμ. Τώρα αν ενδιαφερθήκαμε ποτέ πραγματικά δεν ξέρω.

Για δανεικο βέβαια, αλλά παίκτης με συμμετοχές στην Μπαρτσελονα δεν το λες και λιγο και υποτιθεται δεν καίγονταν για στοπερ.

Link to comment
Share on other sites

Just now, nikos said:

Για δανεικο βέβαια, αλλά παίκτης με συμμετοχές στην Μπαρτσελονα δεν το λες και λιγο και υποτιθεται δεν καίγονταν για στοπερ.

Τι συζητάμε. Αν κρίνω κ απ το ποστάρισμα του Μπουκο πάνω, άστα να πάνε.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως άμα τον παίρναμε αυτόν θα πανηγύριζα. Τώρα βλέπω γαύρο μπας κ δω κάτι καλό στον Πλανιτς 

Link to comment
Share on other sites

Καλά δεν αποκλειεται να έκαναν λαθος οι Ισπανοί και να αντέγραψαν οι πουθενάδες εδω. Ο Κετσετζογλου πχ δεν έγραψε κάτι.
Η ουσία ομως είναι αυτή, ότι μάλλον θα χαιρόμασταν αν ερχόταν έστω δανεικος.

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά μου φαίνεται προς το παρόν ο παίχτης. Κανονικότατος, ούτε Νεντελτσεαρου, ούτε Σβάρνας ούτε τίποτα. Ψύχραιμος είναι, καλό πόδι εχει, στις μονομαχίες μπαίνει με όλα είτε με το κεφάλι είτε με το σώμα, θέλω να τον δω και σε καμία αντεπίθεση. 
 

Το κακο που δεν είπε κανενας είναι ότι παίζει δεξί στόπερ και σε εμάς τον προορίζουν μάλλον για αριστερό γιατί δεν βρίσκουν αριστεροπόδαρο. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Bukowski said:

Βρες καναν εφοπλιστη για την ΑΕΚ

Έχουμε την οικογένεια Μελισσανίδη. Δεν χρειάζεται άλλος. 

Link to comment
Share on other sites

Δυσκολο να κρινεις τον πλανιτς σημερα. Πρπει να τον δουμε και με αντιπαλο μεγαλη ομαδα. Μεχρι τωρα μοιάζει για στοπερ 30 χρονων, μη διεθνς, που παιζει ισραηλ μετα απο καριερα στη ρουμανια

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Skepastos said:

Το κακο που δεν είπε κανενας είναι ότι παίζει δεξί στόπερ και σε εμάς τον προορίζουν μάλλον για αριστερό γιατί δεν βρίσκουν αριστεροπόδαρο. 

Αυτο απο που προκυπτει;

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Bukowski said:

Αυτο απο που προκυπτει;

Το διάβασα σε κάποιο ρεπορτάζ αυτές τις ημέρες αλλά δεν θυμάμαι που. Αν το βρω θα το βάλω 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Skepastos said:

Μια χαρά μου φαίνεται προς το παρόν ο παίχτης. Κανονικότατος, ούτε Νεντελτσεαρου, ούτε Σβάρνας ούτε τίποτα. Ψύχραιμος είναι, καλό πόδι εχει, στις μονομαχίες μπαίνει με όλα είτε με το κεφάλι είτε με το σώμα, θέλω να τον δω και σε καμία αντεπίθεση. 
 

Το κακο που δεν είπε κανενας είναι ότι παίζει δεξί στόπερ και σε εμάς τον προορίζουν μάλλον για αριστερό γιατί δεν βρίσκουν αριστεροπόδαρο. 

Για δεξι τον προορίζουν και καθυστερούν για αριστερό γιατί δεν βρίσκουν. Αποψη μου

Link to comment
Share on other sites

Φίλος μου διακεκριμένος ερασιτεχνης ψαράς από Αλυκή Πάρου μου γράφει πως ο Πλάνιτς ανεβοκατεβαίνει εύκολα το γήπεδο σε κάθε φάση. 

Παρακαλώ να σημειωθεί αυτό το στοιχείο της καλής φυσικής καταστασης που παρότι θέλετε όλοι εδώ μέσα να λεγεσθε άνθρωποι του ποδοσφαίρου κανεις δεν το παρέθεσε.

Ίσως δεν την μυρίζετε .

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, nikos said:

Καλά δεν αποκλειεται να έκαναν λαθος οι Ισπανοί και να αντέγραψαν οι πουθενάδες εδω. Ο Κετσετζογλου πχ δεν έγραψε κάτι.
Η ουσία ομως είναι αυτή, ότι μάλλον θα χαιρόμασταν αν ερχόταν έστω δανεικος.

Να συμπληρώσω ότι είναι δεξιοποδαρος αυτος 

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΜΗΤΣΟΣ-ΚΑΤΟΥΝΑΞΗΡΟΜΕΡΟΥ21 said:

Ευτυχως δεν μετρανε πχια τα εκτος..

Δύσκολο και πάλι. Προσπαθούν αλλά είναι λιγοι 

Link to comment
Share on other sites

εν τω μεταξυ μεχρι το 15 νομιζα οτι ο δικος μας ηταν το 7 ..🤡

Link to comment
Share on other sites

Πλανιτς περνάει ανετα το πασο, ειμαι μέσα σε γαυροφωλια καφετέρια της Σαρωνίδας και σηκώθηκα λιγο απότομα στο γκολ του Πλανιτς ομως το έσωσα κατευθυνόμενος προς την WC.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, nikos said:

Καλο κόψιμο έκανε τώρα.

Οντως , περιτεχνο !

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, baRon21 said:

Πλανιτς περνάει ανετα το πασο, ειμαι μέσα σε γαυροφωλια καφετέρια της Σαρωνίδας και σηκώθηκα λιγο απότομα στο γκολ του Πλανιτς ομως το έσωσα κατευθυνόμενος προς την WC.

Τι δουλειά έχεις στη Σαρωνίδα εσυ ρε πιλοτε? Και ποια ειναι η γαυροφωλια? 

Link to comment
Share on other sites

  • nikos locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×