Jump to content

Εισιτήρια Διαρκείας 2022-23:


George_D
 Share

Recommended Posts

Οσοι πηρατε, τι φαση ειναι? Σας στελνει θυρα και θεση ή μονο θυρα και γιουργια?

Link to comment
Share on other sites

Αφού διάβασα Τζόις και γενιά μπιτ,  βρήκα στη βιβλιοθήκη του ΔΓΕΝ το αριστούργημα "Διατι έγινε η επαναστάσις του 1967". Ο οπλονομος,  δημοκράτης άνθρωπος,  μου είπε να το επιστρέψω γιατί ήθελε να το διαβάσει με τα παιδιά του για να μάθουν την πραγματική ιστορία του τόπου.  Για Μίκι Μαου τα βλέπω.  Μετά έβλεπα Ανδρέα Μικρούτσικο,  όταν δεν μιλούσα στον Παυλαρα Γιαννακοπουλο που περνουσε από την  Δημοκρατίας με την 5μετρη Μερσεντε του

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, aris2168 said:

Οσοι πηρατε, τι φαση ειναι? Σας στελνει θυρα και θεση ή μονο θυρα και γιουργια?

Έχουν πει πως στην πορεία θα γνωστοποιηθεί σε ποια θύρα της Ριζούπολης αντιστοιχεί το κειας της αγιασοφκιας.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, gybe21 said:

Έχουν πει πως στην πορεία θα γνωστοποιηθεί σε ποια θύρα της Ριζούπολης αντιστοιχεί το κειας της αγιασοφκιας.

Να πάρει τον κοντό στο τηλέφωνο να του εξηγήσει πως το οργάνωσε το 2004

Link to comment
Share on other sites

Βρίσκω κάπως κωμικό το κράξιμο εδώ. Όσοι πηραν  διάρκειας φέτος, ήξεραν που έμπλεξαν. Επέδειξαν αντανακλαστικά θυματος ως καταναλωτες. Αυτονόητο είναι ότι θα συνεχίσουν να δέχονται αντιμετώπιση θυματος.

Να προβω σε μια κακή αναλογία, η φάση μου θυμίζει τους καθυστερες συμπολίτες μας που περιπου μια 5ετια πριν αποδέχθηκαν να πληρωνουν αερα χρήματα σε ιν μπιτσόμπαρα με την υπόσχεση ότι θα μπανιαριζονται εκεί που κυκλοφορουν οι καλυτεροι κωλοι στην πιατσα. Κ τωρα γκρινιάζουν που το 5 ευρώ στη Χαλκιδική έχει γίνει 50αρικο ελάχιστη καταναλωση

  • Δικεφαλάκι 5
Link to comment
Share on other sites

Κάνε κάτι απλό αγαπητέ τσίπη. Δώσε στους κατόχους διαρκείας δωρεάν είσοδο στο μουσείο της ΑΕΚ. Για την φετινή ποδοσφαιρική χρονιά, για όσες φορές θέλουν, όταν θα είναι έτοιμο. Αν δεν είναι φέτος έτοιμο, για την ποδοσφαιρική χρονιά που θα είναι. Συμβολικό κ υλικό. Κυρίως όμως θα δείξετε κ λίγο σεβασμό στον κόσμο. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, billy21 said:

Κάνε κάτι απλό αγαπητέ τσίπη. Δώσε στους κατόχους διαρκείας δωρεάν είσοδο στο μουσείο της ΑΕΚ. Για την φετινή ποδοσφαιρική χρονιά, για όσες φορές θέλουν, όταν θα είναι έτοιμο. Αν δεν είναι φέτος έτοιμο, για την ποδοσφαιρική χρονιά που θα είναι. Συμβολικό κ υλικό. Κυρίως όμως θα δείξετε κ λίγο σεβασμό στον κόσμο. 

Άστο γάμα το δώσε τους μια γιγαντοαφίσσα του Καζαντζίδη για το δωμάτιο. Ξέχνα ότι έγραψα.

Link to comment
Share on other sites

Just now, billy21 said:

Άστο γάμα το δώσε τους μια γιγαντοαφίσσα του Καζαντζίδη για το δωμάτιο. Ξέχνα ότι έγραψα.

Jingle bells , Jingle bells ...

29d0b30ca56040421b80ecce657fbcc1486628a7

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Duck_Season said:

Jingle bells , Jingle bells ...

29d0b30ca56040421b80ecce657fbcc1486628a7

Συλλεκτική... κ Μαριννέλλα μαζί. Θα ζητήσει κ χρήματα λογικά.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, billy21 said:

Συλλεκτική... κ Μαριννέλλα μαζί. Θα ζητήσει κ χρήματα λογικά.

Ένθετο στο Δικέφαλο

Link to comment
Share on other sites

Από 25χιλ διάρκειας δεν πηγαν ουτε 15000 στην Ριζούπολη και θα κυκλοφόρησουν και κανονικά εισητηρια; Τίγρη γερά παρε μας τα λεφτά 

IMG_20220825_193745.jpg

Link to comment
Share on other sites

Πόσοι βάζουν την ΑΕΚ πάνω από την ξιοπρεπεοα τους?  Τόσοι έκαναν αίτηση... Ανάμεσα τους και εγώ.  

Εμένα 3 δικοί μου δεν έκαναν αίτηση  γιατί δεν θέλουν να πάνε σε αυτό το κολογήπεδο ούτε να πάρουν τα παιδιά τους και βρίζουν τον Μελ. 

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, AG21 said:

Πόσοι βάζουν την ΑΕΚ πάνω από την ξιοπρεπεοα τους?  Τόσοι έκαναν αίτηση... Ανάμεσα τους και εγώ.  

Εμένα 3 δικοί μου δεν έκαναν αίτηση  γιατί δεν θέλουν να πάνε σε αυτό το κολογήπεδο ούτε να πάρουν τα παιδιά τους και βρίζουν τον Μελ. 

Ούτε εγώ με τον πατέρα μου κάναμε αίτηση.

Να πάει να γαμηθει ο Νιαου.

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει τέτοια, κ στη Ριζούπολη κ μπινελικι αν χρειαστεί κ οποίος παρεξηγηθεί να πάει να γαμηθεί.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, gybe21 said:

Δεν έχει τέτοια, κ στη Ριζούπολη κ μπινελικι αν χρειαστεί κ οποίος παρεξηγηθεί να πάει να γαμηθεί.

Δεν πάω ρε, ας φέρει κάναν Μπερναρντ και βλέπουμε αν και ποτέ.

Αντε με τον Τσιπη.

Δηλαδή, πέρυσι που έλεγε ότι θα φτιάξει την ομάδα της Αγία Σοφίας, την φανταζόταν με τον Τζαβέλλα βασικό?

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, baRon21 said:

Δεν πάω ρε, ας φέρει κάναν Μπερναρντ και βλέπουμε αν και ποτέ.

Αντε με τον Τσιπη.

Δηλαδή, πέρυσι που έλεγε ότι θα φτιάξει την ομάδα της Αγία Σοφίας, την φανταζόταν με τον Τζαβέλλα βασικό?

Στο γήπεδο πάμε για  να φωνάξουμε ΑΕΚ δε πάμε για κανένα Μελισσανίδη .

ΕχωαφηνιασειμετονπουστητονΜελισσανιδη21.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, gybe21 said:

Στο γήπεδο πάμε για  να φωνάξουμε ΑΕΚ δε πάμε για κανένα Μελισσανίδη .

ΕχωαφηνιασειμετονπουστητονΜελισσανιδη21.

Και αν δεν θέλω να φωνάξω για την ΑΕΚ του Μελισσανίδη? Του κιτσου και του Μάνταλου?

 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, baRon21 said:

Και αν δεν θέλω να φωνάξω για την ΑΕΚ του Μελισσανίδη? Του κιτσου και του Μάνταλου?

 

Τι το πήρες το διαρκείας τότε;

Ρε συ είμαστε ΑΕΚ πρώτα κ πάνω απ'όλα.

Βέβαια αν ψυχανεμιζεσαι οκ δεν πας ..

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Να πουμε καπου εδω, πως αποδεικνύεται (με την μετακίνηση και την κινηση στην Ριζουπολη) πως τα περι 25k που πωλήθηκαν ειναι μαλλον μουφες. Παιζει να μαστε στα 12-13k, που ακούγεται και πιο νορμαλ νούμερο με βαση τις τιμές. Θα φανει και κατα την διαρκεια της χρονιάς. Αν όντως έχουν δεσμευτεί 25k θεσεις και διαθέσιμοι για πρόσβαση ειναι οι 13k τοτε σε καθε ματς θα πρεπει να εχουμε καμια 10αρια χιλιάδες θεσεις άδειες. Αν το γηπεδο ειναι διαρκως γεμάτο ομως, μαλλον 12-13k πουλήσουμε και τα αλλα θα ναι ελεύθερα.

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, gybe21 said:

Τι το πήρες το διαρκείας τότε;

Ρε συ είμαστε ΑΕΚ πρώτα κ πάνω απ'όλα.

Βέβαια αν ψυχανεμιζεσαι οκ δεν πας ..

Κοιτά αυτό σκέφτομαι σιγά σιγά τις τελευταίες μέρες.

Απλα δεν είχαν μείνει πολλά τετρακοσιαρα, και τα μηνύματα ήταν αισιόδοξα.

Ασε που πήρα και μια μέρα τιμητική επειδή έκανα μια αγγαρεία και θα πάω ένα τριήμερο στο χωριό😎.

ΜΟΝΟ και ΠΑΝΤΑ ΑΕΚ, δεν είπα ποτέ το αντίθετο.

Απλα έχει αρχίσει και με κουράζει πολύ η φάση προσωπικά. Δεν ξέρω ποσό χρόνων είσαι, αλλά φαντάζομαι ότι για εσάς το να είστε ΑΕΚ ήταν εύκολο και απολαυστικό στην ηλικία μου. Δεν μπορώ να πω το ίδιο για εμένα.

Αλλο το να μεγάλωνεις με παίκτες όπως της ΑΕΚ των 90ς και αλλά με αυτούς που έχω μεγαλώσει εγώ και με τα σκατα της Γ κ Β εθνικής.

Σημεια του καιρού φυσικά, άλλο το ποδόσφαιρο του τότε, άλλο του τώρα. Μόνο η το σχήμα της μπάλας έχει μείνει ίδιο και απαράμιλλο.

Μερικες φορές χαζεύω κονσέρβες ματς από τότε και παθαίνω πλάκα.

 Δεν θέλω άλλο Τσιπη.

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, baRon21 said:

Κοιτά αυτό σκέφτομαι σιγά σιγά τις τελευταίες μέρες.

Απλα δεν είχαν μείνει πολλά τετρακοσιαρα, και τα μηνύματα ήταν αισιόδοξα.

Ασε που πήρα και μια μέρα τιμητική επειδή έκανα μια αγγαρεία και θα πάω ένα τριήμερο στο χωριό😎.

ΜΟΝΟ και ΠΑΝΤΑ ΑΕΚ, δεν είπα ποτέ το αντίθετο.

Απλα έχει αρχίσει και με κουράζει πολύ η φάση προσωπικά. Δεν ξέρω ποσό χρόνων είσαι, αλλά φαντάζομαι ότι για εσάς το να είστε ΑΕΚ ήταν εύκολο και απολαυστικό στην ηλικία μου. Δεν μπορώ να πω το ίδιο για εμένα.

Αλλο το να μεγάλωνεις με παίκτες όπως της ΑΕΚ των 90ς και αλλά με αυτούς που έχω μεγαλώσει εγώ και με τα σκατα της Γ κ Β εθνικής.

Μερικες φορές χαζεύω κονσέρβες ματς από τότε και παθαίνω πλάκα.

Δεν αξίζω να χαρώ λίγο και εγώ? Δεν θέλω άλλο Τσιπη.

Για να καταλάβεις πρόλαβα Ζαφειρόπουλο τα τότε πέτρινα που έλεγαν οι μεγαλύτεροι .

Στο σχολείο ήμασταν 3 μόνο ΑΕΚτζηδες οι υπόλοιποι γαυροβαζελοι.

 

 

 

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Bukowski said:

Να πουμε καπου εδω, πως αποδεικνύεται (με την μετακίνηση και την κινηση στην Ριζουπολη) πως τα περι 25k που πωλήθηκαν ειναι μαλλον μουφες. Παιζει να μαστε στα 12-13k, που ακούγεται και πιο νορμαλ νούμερο με βαση τις τιμές. Θα φανει και κατα την διαρκεια της χρονιάς. Αν όντως έχουν δεσμευτεί 25k θεσεις και διαθέσιμοι για πρόσβαση ειναι οι 13k τοτε σε καθε ματς θα πρεπει να εχουμε καμια 10αρια χιλιάδες θεσεις άδειες. Αν το γηπεδο ειναι διαρκως γεμάτο ομως, μαλλον 12-13k πουλήσουμε και τα αλλα θα ναι ελεύθερα.

Παιδιά,  οι γονείς τους και μεγάλη ηλικία δεν έκαναν αίτηση για ριζουπολη γιατί φοβούνται το γήπεδο και συνθήκες .  Εμείς από 4 που είμαστε μαζί θα πάω μόνο εγώ που οκ γουστάρω και λίγο τσιμεντο / καφρίλα.  Δεν είναι όλοι σαν εμένα και κάποιους άλλους καμμένοι 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, gybe21 said:

Για να καταλάβεις πρόλαβα Ζαφειρόπουλο τα τότε πέτρινα που έλεγαν οι μεγαλύτεροι .

Στο σχολείο ήμασταν 3 μόνο ΑΕΚτζηδες οι υπόλοιποι γαυροβαζελοι.

Παλιογερε

  • Sad 2
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, baRon21 said:

Κοιτά αυτό σκέφτομαι σιγά σιγά τις τελευταίες μέρες.

Απλα δεν είχαν μείνει πολλά τετρακοσιαρα, και τα μηνύματα ήταν αισιόδοξα.

Ασε που πήρα και μια μέρα τιμητική επειδή έκανα μια αγγαρεία και θα πάω ένα τριήμερο στο χωριό😎.

ΜΟΝΟ και ΠΑΝΤΑ ΑΕΚ, δεν είπα ποτέ το αντίθετο.

Απλα έχει αρχίσει και με κουράζει πολύ η φάση προσωπικά. Δεν ξέρω ποσό χρόνων είσαι, αλλά φαντάζομαι ότι για εσάς το να είστε ΑΕΚ ήταν εύκολο και απολαυστικό στην ηλικία μου. Δεν μπορώ να πω το ίδιο για εμένα.

Αλλο το να μεγάλωνεις με παίκτες όπως της ΑΕΚ των 90ς και αλλά με αυτούς που έχω μεγαλώσει εγώ και με τα σκατα της Γ κ Β εθνικής.

Σημεια του καιρού φυσικά, άλλο το ποδόσφαιρο του τότε, άλλο του τώρα. Μόνο η το σχήμα της μπάλας έχει μείνει ίδιο και απαράμιλλο.

Μερικες φορές χαζεύω κονσέρβες ματς από τότε και παθαίνω πλάκα.

 Δεν θέλω άλλο Τσιπη.

Αν δεν πουλήσει  σε κάποιον κανονικό ιδιοκτήτη θα διαλυθεί η ΑΕΚ, θα εδραιωθεί κάτι σαν τον παλιο Άρη με περισσότερο κόσμο που θα αρχίσει να μην πατάει 

Link to comment
Share on other sites

  • Stylianopoulos unpinned this topic
  • Stylianopoulos locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×