Jump to content

Εισιτήρια Διαρκείας 2022-23:


George_D
 Share

Recommended Posts

29 minutes ago, Araujo21 said:

Στη Σύρο βρίσκεται ο Δημήτρης Μελισσανίδης

Λειτουργεί την εταιρεία με την βοήθεια της τεχνολογίας. Γνωστά πράγματα αυτά.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, billy21 said:

Λειτουργεί την εταιρεία με την βοήθεια της τεχνολογίας. Γνωστά πράγματα αυτά.

Ολα τα ελεγχει απο το Βερα. Με Zoom Skype Viber & gps ,καμερες παντου.  Οχι θα κοροιδεψουν τον Τιγρη 

Link to comment
Share on other sites

Μέχρι πριν λίγη ώρα οποίος είχε διάρκειας στο πέταλο των οργανωμένων δεν μπορούσε να κλείσει θέση γιατί του έβγαζε μήνυμα ότι είναι λάθος ο κωδικός.

Πες ρε άνθρωπε προτεραιότητα στα ακριβά διάρκειας κ στο απέναντι κυριλέ πέταλο κ μετά στους χαζούς. Αλλά αφού λειτούργησε η κοροϊδία με το "παλέψαμε μέχρι χθες να μπούμε από το πρώτο παιχνίδι στο νέο γήπεδο", αυτό δεν θα πέρναγε έτσι;

  • Sad 4
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, BillR21 said:

Μέχρι πριν λίγη ώρα οποίος είχε διάρκειας στο πέταλο των οργανωμένων δεν μπορούσε να κλείσει θέση γιατί του έβγαζε μήνυμα ότι είναι λάθος ο κωδικός.

Πες ρε άνθρωπε προτεραιότητα στα ακριβά διάρκειας κ στο απέναντι κυριλέ πέταλο κ μετά στους χαζούς. Αλλά αφού λειτούργησε η κοροϊδία με το "παλέψαμε μέχρι χθες να μπούμε από το πρώτο παιχνίδι στο νέο γήπεδο", αυτό δεν θα πέρναγε έτσι;

ααααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα  τέλος είναι θεούληδες 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, BillR21 said:

Μέχρι πριν λίγη ώρα οποίος είχε διάρκειας στο πέταλο των οργανωμένων δεν μπορούσε να κλείσει θέση γιατί του έβγαζε μήνυμα ότι είναι λάθος ο κωδικός.

Πες ρε άνθρωπε προτεραιότητα στα ακριβά διάρκειας κ στο απέναντι κυριλέ πέταλο κ μετά στους χαζούς. Αλλά αφού λειτούργησε η κοροϊδία με το "παλέψαμε μέχρι χθες να μπούμε από το πρώτο παιχνίδι στο νέο γήπεδο", αυτό δεν θα πέρναγε έτσι;

Μου είπαν γνωστοί μου ότι όντως δε μπορούσαν να κλείσουν θέση όσοι είχαν στο πέταλο των οργανωμένων. Επικοινώνησαν με την ΠΑΕ και τους ανέφεραν ότι όσοι έχουν στο πέταλο των οργανωμένων δε χρειάζεται να μπουν στην  πλατφόρμα και θα πάνε Ριζούπολη έχοντας μαζί τους το διαρκείας τους και θα μπουν. Οι άνθρωποι έχουν χάσει το τόπι, εγώ δε μπήκα καν στη διαδικασία να ασχοληθώ με αυτή τη γελοιότητα που σκέφτηκαν. Δε θα πάω ούτε με Βόλο, ούτε με Γιάννενα, δεν πλήρωσα για να τρέχω στη Ριζούπολη και να παίζω μπουνιές για το αν θα μπω μέσα ή όχι με συνοπαδούς μου. Γιατί έτσι όπως το έχουν οργανώσει, φοβάμαι ότι θα βρεθεί κόσμος που θα του λένε ότι μπορεί να μπει, αλλά στο τέλος θα μείνει απεξω. 

  • Δικεφαλάκι 6
Link to comment
Share on other sites

Το χω ξαναπει και επιτηδες να του λεγαμε βρες τροπους να μας ξενερωνεις συνεχεια δεν θα τα καταφερνε τοσο καλα.

Η μαλακια ειναι ολη αυτη την αρνητικη ενεργεια τη βγαζουμε στην ομαδα.

Στο τελος θα βαλει και εισητηρια να βγαλει και κανα φραγκο.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, NIS 9-11 said:

Το χω ξαναπει και επιτηδες να του λεγαμε βρες τροπους να μας ξενερωνεις συνεχεια δεν θα τα καταφερνε τοσο καλα.

Η μαλακια ειναι ολη αυτη την αρνητικη ενεργεια τη βγαζουμε στην ομαδα.

Στο τελος θα βαλει και εισητηρια να βγαλει και κανα φραγκο.

Το βλέπω να βγάζει για τα εγκαίνια της Αγιας Σοφιας

Link to comment
Share on other sites

Just now, AlexKR21 said:

Το βλέπω να βγάζει για τα εγκαίνια της Αγιας Σοφιας

Ε ναι τι στο τσαμπα θα ναι;

Τοσα σνακ και τοσα νερα απο που θα βγουνε;

Link to comment
Share on other sites

Θα παω προσωπικα με σπορο παρεα.. ( μας κλεισανε στην 1 )....

αλλα επαναλαμβανω, ειναι επικινδυνη η τιγκαρισμενη Ριζουπολη οσον αφορα την ασφαλεια.

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, 1989 generation said:

Μου είπαν γνωστοί μου ότι όντως δε μπορούσαν να κλείσουν θέση όσοι είχαν στο πέταλο των οργανωμένων. Επικοινώνησαν με την ΠΑΕ και τους ανέφεραν ότι όσοι έχουν στο πέταλο των οργανωμένων δε χρειάζεται να μπουν στην  πλατφόρμα και θα πάνε Ριζούπολη έχοντας μαζί τους το διαρκείας τους και θα μπουν. Οι άνθρωποι έχουν χάσει το τόπι, εγώ δε μπήκα καν στη διαδικασία να ασχοληθώ με αυτή τη γελοιότητα που σκέφτηκαν. Δε θα πάω ούτε με Βόλο, ούτε με Γιάννενα, δεν πλήρωσα για να τρέχω στη Ριζούπολη και να παίζω μπουνιές για το αν θα μπω μέσα ή όχι με συνοπαδούς μου. Γιατί έτσι όπως το έχουν οργανώσει, φοβάμαι ότι θα βρεθεί κόσμος που θα του λένε ότι μπορεί να μπει, αλλά στο τέλος θα μείνει απεξω. 

Ποσο προβλέψιμοι...  Εχθες το έγραψα ( μπορεί να ψάξω και το ποστ) ότι το πέταλο των οργανωμένο θα μπει στο πέταλο της ριζουπολη ακόμα και υπεραριθμοι ( θεός φυλάξει γιατί είναι και παλιό γήπεδο...  )  και είναι κι λογικό γιατί δεν θέλουν ιστορίες.  

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, ΜΗΤΣΟΣ-ΚΑΤΟΥΝΑΞΗΡΟΜΕΡΟΥ21 said:

Θα παω προσωπικα με σπορο παρεα.. ( μας κλεισανε στην 1 )....

αλλα επαναλαμβανω, ειναι επικινδυνη η τιγκαρισμενη Ριζουπολη οσον αφορα την ασφαλεια.

Ολοι στην 1 εχουμε κλεισει...

Περιμενουμε να μας πουνε σε ποια θυρα θα παει ο καθενας.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Μπαχαλα τιμωρια κ φιλαδελφεια 2023 να γινουν κ σωστα τα εργα. Με τον καιρο τους....... 

Κ φυσικα θα φταιει ο κοσμος οπως παντα

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, CHⓇIS said:

Μπαχαλα τιμωρια κ φιλαδελφεια 2023 να γινουν κ σωστα τα εργα. Με τον καιρο τους....... 

Κ φυσικα θα φταιει ο κοσμος οπως παντα

παιζει αυτο το σεναριο 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, MITSAKLAS said:

@The Magician εμείς που είμαστε σουίτα έχουμε πρόβλημα;

Χρειάζεται η διαδικασία;

Τα χω πει του @CHⓇISστο θρεντ του ματς ρε. Δεν έχουμε ζήτημα εμείς. Μου είπανε ότι αν δεν θέλουμε στα επίσημα θα μας βάλουνε σε κάτι στεναχωρημενα μπουθ από πάνω. Επιμένω ότι δεν έχω αποφασίσει αν θα τραβηχτω ακόμα. Μανούρα να πας, μανούρα να φτάσεις, μανούρα να παρκάρεις, μανούρα να κάτσεις και να παραγγείλεις σαν άνθρωπος.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Η διοίκηση έκανε το what ever it takes για να γίνει ο αγώνας με το χαμηλότερο οικονομικό κόστος.  Τωρα ειναι στο χέρι το δικό μας να το διαφυλαξουμε

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Duck_Season said:

Η διοίκηση έκανε το what ever it takes για να γίνει ο αγώνας με το χαμηλότερο οικονομικό κόστος.  Τωρα ειναι στο χέρι το δικό μας να το διαφυλαξουμε

Ποιο να διαφυλάξουμε; 

Το χαμηλότερο οικονομικό κόστος; 

Ας μας δώσει δανεικά διαρκείας με οψιον αγοράς. Όπως πράττει τόσα χρόνια. 

 

😝

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Navas said:

Ποιο να διαφυλάξουμε; 

Το χαμηλότερο οικονομικό κόστος; 

Ας μας δώσει δανεικά διαρκείας με οψιον αγοράς. Όπως πράττει τόσα χρόνια. 

 

😝

Αν φτάσετε καθυστερημενοι στο γήπεδο να γυρίστε σπίτι σας. Όχι ενέργειες που μπορούν να βλάψουν την ομάδα 

Δεν χρησιμοποιείτε τουαλέτες.  Η κατανάλωση νερού και χαρτιού ανεβάζουν το κόστος του ενοικίου. 

Αγορές μόνο από το κυλικείο του γηπέδου για να δώσουμε point στον τσιπη να ζητήσει έκπτωση από την σύμβαση 

Σεβόμαστε τα ακριβά διάρκειας. Έχουν πρωτεραιοτητα γιατί μπορούν να κάνουν λογαριασμό στο κυλεικιο 

Όχι γκρίνιες γιατί ο τσιπης θα αναγκαστεί να προσλάβει ξεματιαστρες και αυτές έχουν ετήσια κοντρατα όπως το ΟΑΚΑ

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολους.

εκτος απο τον μητσο.

αυτος γαμιεται μαζι με τον μάρμαρα του τον Βουλγαρη και τον τσαταλη.

παω να πιάσω σκοπια, γραψτε τιποτα να περασει η ωρα

επισης αν καποιος θελει να παει Ριζούπολη και δεν εχει διαρκειας μου στελνει να του το δωσω

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, baRon21 said:

Καλημερα σε ολους.

εκτος απο τον μητσο.

αυτος γαμιεται μαζι με τον μάρμαρα του τον Βουλγαρη και τον τσαταλη.

παω να πιάσω σκοπια, γραψτε τιποτα να περασει η ωρα

Τυχερή η νεολαία με τα κινητά . Εμείς για να περάσει η ώρα καλούσαμε όποιον να ναι και χρεωνόμασταν και πάλι καλά να ήταν νωρίς αμα ήταν βραδυνή εκεί ήταν το δράμα . 

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, AG21 said:

Τυχερή η νεολαία με τα κινητά . Εμείς για να περάσει η ώρα καλούσαμε όποιον να ναι και χρεωνόμασταν και πάλι καλά να ήταν νωρίς αμα ήταν βραδυνή εκεί ήταν το δράμα . 

Αν ήταν βραδινή διαβάζαμε περιοδικά 😂

Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, baRon21 said:

Καλημερα σε ολους.

εκτος απο τον μητσο.

αυτος γαμιεται μαζι με τον μάρμαρα του τον Βουλγαρη και τον τσαταλη.

παω να πιάσω σκοπια, γραψτε τιποτα να περασει η ωρα

επισης αν καποιος θελει να παει Ριζούπολη και δεν εχει διαρκειας μου στελνει να του το δωσω

Αρχηγέ δωσε το στον τσιπη που το έχει ταξει στο βαπτιστηρι του 

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, The Magician said:

Τα χω πει του @CHⓇISστο θρεντ του ματς ρε. Δεν έχουμε ζήτημα εμείς. Μου είπανε ότι αν δεν θέλουμε στα επίσημα θα μας βάλουνε σε κάτι στεναχωρημενα μπουθ από πάνω. Επιμένω ότι δεν έχω αποφασίσει αν θα τραβηχτω ακόμα. Μανούρα να πας, μανούρα να φτάσεις, μανούρα να παρκάρεις, μανούρα να κάτσεις και να παραγγείλεις σαν άνθρωπος.

Ουφ. 

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, mporat said:

Αν ήταν βραδινή διαβάζαμε περιοδικά 😂

για να έχουμε και χειρονακτική εργασία συγχρόνως ? χαχαχα . Αγαπημένα 90' έστω και στο τέλος . 

Link to comment
Share on other sites

αντι να βλέπεται Τσιάρτα δείτε κατι να γελάσετε . Το μπουκόφσκι Αγγελίδη πηγαίνοντας στη δουλειά .

 

Link to comment
Share on other sites

  • Stylianopoulos unpinned this topic
  • Stylianopoulos locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×