Jump to content

stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

Θελω πουκαμισο λαχούρι, μελιτζανί 4πιετο ρεβερ παντελονι με μαυρη ζωνη, μαυρο παπουτσι δετό, ασπρη καλτσα, χαιτη και μπαρμπαρελα χαχαχαχαχα

 

Link to comment
Share on other sites

Αγιος Μαραντόνα. Ο μονος ποδοσφαιριστης για τον οποίο εχει γινει θρησκεία, ενώ στη Νάπολη τον λατρευουν κυριολεκτικά σαν Άγιο, εχουν την εικονα του παντού κτλ.

Link to comment
Share on other sites

Για να μην ζούμε μόνο στο παρελθόν. Φωνή το πιτσιρίκι από Δανία, ωραίο και το τραγουδάκι.

 

Link to comment
Share on other sites

με θυμαμαι ακομα να κυκλοφορω με μπλουζακι Kill'em All και να γραφω με σπρευ ΑΕΚ στο ΟΑΚΑ στα τελη της δεκαετιας του 80...

 

θα ψαξω να βρω φωτο να ανεβασω... :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

https://www.youtube.com/watch?v=xufuZ0dCmLA&feature=youtu.be

 

Λυπαμαι πραγματικα για τετοια βιντεο. Ακομα ενα καρφι στο φερετρο του ροκ ν ρολ.

Δλδ ειμαι σιγουρος οτι δακρυζει για διαφορετικους λογους. Αλλα εγω θα δακρυζα γιατι πλεον ανθρωποι κ μουσικες σαν κ αυτη, ειναι μεριδιο πλεον ενος συστηματος που παλαια πολεμουσαν.. Το ξεραμε απο εποχες 70ς βεβαια, αυτο πολεμησε το πανκ, αλλα πλεον βλεποντας βιντεακια σαν κ αυτο, σου ρχεται να ξερασεις ασταματητα.

Κριμα για ειδωλα σαν τον ? λαντ και τον ? εητζ.

Ο Ντυλαν το ξερει αυτο για αυτο δε θελει να παρει το Νομπελ. Δε θελει να πεθανει σαν μερος του συστηματος. Του βγαζω το καπελο σ αυτο.

 

Εμένα πάντως μ' αρέσει πολύ μουσικά. Όσο για το ιδεολογικό υπόβαθρο οκ, όπως το βλέπει κανείς. 

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×