Jump to content

ΑΕΚ - Παναχαικη 24/02 18:00 ote sport 4 hd


Guest amd
 Share

Recommended Posts

μαρτυριο

 

ΤΩΡΑ είναι το ΜΑΡΤΥΡΙΟ αγορίνα μουουουουουουουουουουυυ !!!!!!!!

ΠΟΥΤΑΝΑ ΚΟΡΥΦΗ ΣΟΥ 'ΡΧΟΜΑΙ !!!!!!!!!!!

ΑΣΑΛΙΩΤΑ ΛΕΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

Link to comment
Share on other sites

Το χειρότερο παιχνίδι της χρονιάς, όχι τόσο σε απόδοση, όσο σε νοοτροπία που παρουσίασε.

Πρώτη φορά η ομάδα φέτος μου έβγαλε μπλαζέ παιχνίδι και υφάκι.

Link to comment
Share on other sites

Το χειρότερο παιχνίδι της χρονιάς, όχι τόσο σε απόδοση, όσο σε νοοτροπία που παρουσίασε.

Πρώτη φορά η ομάδα φέτος μου έβγαλε μπλαζέ παιχνίδι και υφάκι.

 

+1

Link to comment
Share on other sites

τωρα νονε πες μου...

ποσο ελεος πρεπει να δειξω?

 

Νταξ' ρε ... ΑΥΤΑ ή είναι ΠΙΑΣΜΑΝ ή αλλιώς ΔΕΝ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ! ΔΕΝ ΓΙΝΟΝΤΑΙ !!! ΔΕΝ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΛΕΜΕ !!!!!!!!!

Το 'χετε ΞΕΣΚΙΣΕΙ το παιχνιδάκι με τις ΛΑΔΙΕΣ σας ...

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον, ατομικη κριτικη.

 

Ο Ανεστης δεν κανει δυστυχως. Αυτο βλεπω πλεον. Και με τον γαυρο εφερε ευθυνη στο γκολ, θα ειχαμε κερδισει αν δεν ηταν μαλαξ.

Μπακακης πολυ καλος.

Σοιλεδης επιθετικα ειναι σουπερ, αν δεν ειχε παιξει στον γαυρο θα τον βλεπαμε με καλυτερο ματι πιστευω. Αμυντικα εχει θεματα ομως.

Λαμπροπουλος με τα γνωστα θετικα και αρνητικα.

Κολοβετσιος σε κακη κατασταση μετα τον τραυματισμο.

Γιοχανσον σουπερ.

Ανακογλου μετριοτατος, αλλα εφτιαξε το 2ο γκολ.

Πλατελλας θετικος, ξεκλειδωσε το ματς.

Μπαρμποσα. Τα γνωστα θετικα και αρνητικα.

Μανταλος παιχτουρα και στην μετρια του μερα.

Αραβιδης φιλοτιμος αλλα δεν.

Link to comment
Share on other sites

Ας κρατησουν τον Δελλα και του χρονου. Η ομαδα δειχνει δεμενη και το γεγονος οτι ο προπονητης κλεινει 2 χρονια αρχιζει να αποδιδει. Συνηθως ειναι θετικο να εχεις σταθερό προπονητη.

Link to comment
Share on other sites

το πιο δυσκολο απο εδω και περα ειναι να μην παρατηρουνται φαινομενα σαν το σημερινο, δηλαδη να εισαι χαλαρος οχι οτι μπορει να απειληθεις σοβαρα αλλα πρεπει να δειχνεις καλυτερη εικονα.

 

απαραδεκτος ο ανεστης γιατι εκει διωχνεις και δεν κανεις μαλακιες

 

κυριακη με επισκοπη στο ρεθυμνο

Link to comment
Share on other sites

Aνέστης πιο αστείος και από σκίτσο του Αρκά. Ο τερματοφύλακας τριπλάρει αν ο άλλος έρχεται με φουλ ταχύτητα και καταμέτωπα, δεν το παίζει Κριστιάνο ρονάλντο τριπλάρωντας με τακουνάκι στο 91'. ΓΙΔΑ.

Link to comment
Share on other sites

σημερα ο αλλος δοκιμασε και τις αλλαγες που θα κανει με τον γαυρο να δει πως τσουλανε το τοπι ;

Link to comment
Share on other sites

Είμαι μόνο εγώ που είδα πέναλτυ σε Γιόχανσον και 2 κόκκινες μια στον αλβανό και μια στον δεξί τους μπακ;

Link to comment
Share on other sites

Ηλίθιος Ανέστης.

 

Να εκφράσω τον προβληματισμό μου για την ακόμα μία άσχημη εμφάνιση του Κολοβετσιου, μετά την επάνοδό του.

Link to comment
Share on other sites

Είμαι μόνο εγώ που είδα πέναλτυ σε Γιόχανσον και 2 κόκκινες μια στον αλβανό και μια στον δεξί τους μπακ;

 

και εγω ειδα 2 πεναλντι που τα σφυρας ευκολα, ειδικα το 2ο που κανει την κεφαλια εξεπαφης στο δοκαρι

Link to comment
Share on other sites

Δεν θα πω πολλά για το χθεσινό μπουρδέλο, πλην του πόσο παιχτούρα είναι αυτός ο Γιόχανσον...πραγματικά. Τι πελετιέρι και αρχιδιέρι....

 

Η μαλακία του Δέλλα να κάνει αλλαγές απο 75-80 και μετά ανεξαρτήτως της έκβασης του αγώνα, δε μπορώ να την καταλάβω.

 

Επίσης, τον κακόμοιρο τον νεανία τον Χρύσανθο, πότε περιμένει να τον δει και να μπει στο κλίμα??

Link to comment
Share on other sites

Το χειρότερο παιχνίδι της χρονιάς, όχι τόσο σε απόδοση, όσο σε νοοτροπία που παρουσίασε.

Πρώτη φορά η ομάδα φέτος μου έβγαλε μπλαζέ παιχνίδι και υφάκι.

Το εκανε το χρεος της η ομαδα Μητσο. Αυτα εχουν οι απειρες ομαδες, κανουν ενα πολυ καλο ματς / αποτελεσμα και μετα καθονται γιατι πιασανε τον παπα απ τα αρχιδια. Εχει ψωμια ακομα για να χτισει νοοτροπια η ΑΕΚ.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×