Jump to content

Ποινές, Πρόστιμα, Αθωώσεις και τέτοια


stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

Γινεται να το πανε -6;

νομιζω πως οχι

αλλα εαν ξαναγινουν επεισοδια μπορει να κριθουμε υποτροποι

Link to comment
Share on other sites

νομιζω πως οχι

αλλα εαν ξαναγινουν επεισοδια μπορει να κριθουμε υποτροποι

 

 

Οπως υποτροποι ειναι και οι Βουλγαροι, γι αυτο φροντιζει η επο και ο συρφετος της να προστατευει την κλανα τους...

Link to comment
Share on other sites

Δεν αυξάνεται η ποινή στην έφεση όταν εκκαλών είναι ο καταδικασθείς. Αυτά από πέρυσι έπρεπε να τα ξέρετε.

 

Θέλω επιστροφή βαθμών και ούτε μισό ευρώ μείωση του προστίμου

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Νομιζω θεωρεισαι υποτροπος  αν ξανατιμωρηθεις την ιδια χρονιά.

 

Υποτροπος θεωρείται αυτός που καταδικάστηκε πρωτόδικα 'η αυτός που απλώς παραπέμφθηκε?

Link to comment
Share on other sites

Υποτροπος θεωρείται αυτός που καταδικάστηκε πρωτόδικα 'η αυτός που απλώς παραπέμφθηκε?

Προφανως αυτος που ξανα-καταδικαστηκε.

Link to comment
Share on other sites

Δεν αυξάνεται η ποινή στην έφεση όταν εκκαλών είναι ο καταδικασθείς. Αυτά από πέρυσι έπρεπε να τα ξέρετε.

 

Θέλω επιστροφή βαθμών και ούτε μισό ευρώ μείωση του προστίμου

 

Περσι  στο χιμενεθ δεν είχε αυξηθεί η τιμωρία  , αφού είχαμε κάνει την έφεση ? Νομίζω κατι τέτοιο είχε γραφτεί εδώ

Link to comment
Share on other sites

Περσι  στο χιμενεθ δεν είχε αυξηθεί η τιμωρία  , αφού είχαμε κάνει την έφεση ? Νομίζω κατι τέτοιο είχε γραφτεί εδώ

oχι επενεβη αναπληρωτης ποδοσφαιρικος εισαγγελεας και ασκησε εφεση κατα της πρωτης ποινης. Δεν αυξηθηκε η τιμωρια απο δικη  μας εφεση

Link to comment
Share on other sites

oχι επενεβη αναπληρωτης ποδοσφαιρικος εισαγγελεας και ασκησε εφεση κατα της πρωτης ποινης. Δεν αυξηθηκε η τιμωρια απο δικη  μας εφεση

 

Όσο σκεφτομαι περυσι με τι πολεμο πηραμε πρωταθλημα, μου ερχεται να ανοιγω σαμπανιες συνεχεια και παραλληλα να κλαιω για τα φετινα γεγονοτα στην ΠΑΕ.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Σιγα τον πολεμο μωρε, παντα οι δευτεροτριτοτεταρτοι συνασπιζονται να ανατρεψουν τον πρωτο. Απλα ειμαστε αμαθοι να μαστε πρωτοι και μας κακοφαινεται.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Σιγα τον πολεμο μωρε, παντα οι δευτεροτριτοτεταρτοι συνασπιζονται να ανατρεψουν τον πρωτο. Απλα ειμαστε αμαθοι να μαστε πρωτοι και μας κακοφαινεται.

 

 

Μιλαω για περυσι που ακομα το πρωταθλημα δεν το ειχες παρει, οχι για φετος.

Link to comment
Share on other sites

Μιλαω για περυσι που ακομα το πρωταθλημα δεν το ειχες παρει, οχι για φετος.

Ε φαινοταν περσι οτι εμεις θα το παιρναμε γι αυτο.

Μονο οι ΑΕΚτζηδες πρεπει να πιστευαν περσι οτι θα το παρει ο ΠΑΟΚ επειδη το χε ταξει ο Μελισσανιδης.

Link to comment
Share on other sites

 

Η αστυνομία από την πλευρά της προσκόμισε ένα βίντεο από τα επεισόδια έξω από το ΟΑΚΑ.

 

Α ενταξει

Link to comment
Share on other sites

Το βίντεο δείχνει και επεισόδια που έχουν γίνει στον περιβάλλοντα χώρο του ΟΑΚΑ. 
κατι μου λεει οτι δεν θα τους παρουμε πισω τους βαθμους αν στηριχτουν σε αυτο
Link to comment
Share on other sites

 

Ολοκληρώθηκε η εκδίκαση με την απόφαση να αναμένεται τις επόμενες μέρες και όχι σήμερα.
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×