Jump to content

Ποινές, Πρόστιμα, Αθωώσεις και τέτοια


stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

Guest XAMΠOΣ

Μετα το θεατρικο ΒιΒιτς με τιτλο '' Μπυρα '' εχθες στην τουμπα παιχτηκε ενα πολυ καλο θεατρικο του Μ Ποντικα με πρωταγωνιστη τον μεγαλομετοχο της ΠΑΕ ΠΑΟΚ και της οικογενειας του...

 

trmpni-1-319x400.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest doc.geo21

Παρέμειναν οι 3 αγωνιστικές σε μας αλλά και οι 7 στον μπαοκ !

Link to comment
Share on other sites

Ναι ρε γαμωτο, αλλά επειδή ρώτησα έχει σίγουρα μόνο πρωτάθλημα.

Link to comment
Share on other sites

Είστε λίγο μαλάκες, ε; :D Οπότε για "διακοπές" δεν κατεβαίνω Σεπτέμβρη, εκτός κι αν μας κάτσει κανά καλό ευρωπαϊκό ή τίποτα εκτός έδρας. :P

Link to comment
Share on other sites

Παίζει κανείς με κόσμο τις πρώτες αγωνιστικές; Νομίζω και ο γαύρος έχει μαζέψει αρκετές, η τούμπα θα δει κόσμο κατά τα Χριστούγεννα πρώτη φορά, η βαζέλα;;

Link to comment
Share on other sites

Βασικά πρέπει ήδη να έχουμε ζεστάνει τα μπαλάκια της κλΕΙΤωρίδας να μας σκάσουν όλα τα ντέρμπι ΕΚΤΟΣ στις πρώτες 3 αγωνιστικές. ΑΣΛΑΝΙΔΗ ΨΑΞΟΥ

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Παίζει κανείς με κόσμο τις πρώτες αγωνιστικές; Νομίζω και ο γαύρος έχει μαζέψει αρκετές, η τούμπα θα δει κόσμο κατά τα Χριστούγεννα πρώτη φορά, η βαζέλα;;

 

5 ο γαυρος

3 εμεις

7 η μπουγατσα

1 η βαζελα

Link to comment
Share on other sites

Βασικά πρέπει ήδη να έχουμε ζεστάνει τα μπαλάκια της κλΕΙΤωρίδας να μας σκάσουν όλα τα ντέρμπι ΕΚΤΟΣ στις πρώτες 3 αγωνιστικές. ΑΣΛΑΝΙΔΗ ΨΑΞΟΥ

 

Δικοπο μαχαιρι ειναι βεβαια αυτο γιατι ολοι αυτοι ξεκινανε με το ποδι στο γκαζι στην αρχη.Εκτος αν υπερεχεις παραγοντικα και τους σφαξεις στο γονατο σε αδεια γηπεδα χωρις αγχος.

Link to comment
Share on other sites

5 ο γαυρος

3 εμεις

7 η μπουγατσα

1 η βαζελα

προσοχη του χρονου γιατι αν τιμωρηθουμε ξανα ως υποτροποι δυσκολα θα ξαναδουμε την ομαδα μας εντος εδρας για την υπολοιπη σεζον

Link to comment
Share on other sites

εχω την εντυπωση οτι μετα τις εφεσεις για ολες τις υποθεσεις του, ο γαυρος εχει μεινει με δυο μονο αγωνιστικες τιμωρια.

Link to comment
Share on other sites

εχω την εντυπωση οτι μετα τις εφεσεις για ολες τις υποθεσεις του, ο γαυρος εχει μεινει με δυο μονο αγωνιστικες τιμωρια.

2 ήταν πριν την υπόθεση Πλατανιά.

Έφαγε άλλες 3 για τον Πλατανιά, 1 για τον Modesto και 1 για την Α.Ε.Κ.

Link to comment
Share on other sites

  • George_D featured this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×