Jump to content

Live, Festival and other News


stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

1 hour ago, CHⓇIS said:

Για πες? Ιντερπολ ladytron? Echo eχω δει. Ειναι γαματοι

Οκ echo ,Ladytron στάθηκαν..

Τα γίδια είχαν κάνει 2 stages ένα στη πλατεία νερού κ η άλλη στο Νιάρχος.

Interpol κ echo στην ουσία ήταν την ίδια ώρα οπότε προτίμησα echo

 

 

IMG_20230624_162533.jpg

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα σανίδα του σερφ για Parkway

Αύριο το κουπί για τους βικινγκς

Όσο αντέξουμε (HLEP!!!)

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

RHCP είχα δει στο Austin city limits.

Πολύ καλοί ήταν, πριν μια 5ετια βέβαια.

QOTSA λατρεία.

Και στα επόμενα Κώστα!

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, TheNarrator said:

Η παρουσια της ειναι θρυλικη κ μονο. Η φωνη εχει φυγει πολυ καιρο τωρα, οποτε ειναι καθαρα διαδικαστικα λαιβ.

Αλλα κ παλι θα πηγαινα στο λαιβ, οχι ομως στα λεφτα που ζητουσε στο Uk.

 

Παρασκευή έχει το νόστος στον Νιάρχο τζαμπε Fatboy slim  (κ αυτόν δεν τον έχω δει) κ Σάββατο release πλατεία νερού Leftfield με headlines τους στέρεο Νόβα.

Για να δούμε.

Να ξέρεις σε ζήλεψα ρε θηρίο.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, gybe21 said:

Παρασκευή έχει το νόστος στον Νιάρχο τζαμπε Fatboy slim  (κ αυτόν δεν τον έχω δει) κ Σάββατο release πλατεία νερού Leftfield με headlines τους στέρεο Νόβα.

Για να δούμε.

Να ξέρεις σε ζήλεψα ρε θηρίο.

Fatboy slim έχω δει live ,σε άλλου είδους περιβάλλον βέβαια, τα είχε σπάσει . Σκέψου για άλλο όνομα είχα πάει και με κέρδισε ο γέρος . Συνιστώ ανεπιφύλακτα 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, TheNarrator said:

Στο HRH στα μικρα lives, ειχα γνωρισει τους Μeffs, μπυρες μαζι κ σια, κ πλεον φτασανε φετος να παιζουν Download k παιξανε σαπορτ τελευταια live των NOFX

Nice to meet and support small bands before they go epic

Wow

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

To τι κωλαρακια εσχισθησαν σημερα με τα πιστολια και τα τριανταφυλλα δεν λεγεται. 60χρονοι για 3 ωρες σερι εσπειραν οσο δεν λεγεται. Ειχα πολυ χαμηλες προσδοκιες κυριως λογω AXL, αλλα ακομα και αυτος ηταν αρκετα καλος. Καλα για τον Slash δεν εχω να πω τιποτα. Κριμα μεγαλο που εχει αλλαξει πλεον ο κοσμος στις συναυλιες (ακομα και εν συγκριση με τα early 00's) και ακομα μεγαλυτερο κριμα που τετοιες μπαντες ΔΕΝ ξαναβγαινουν πλεον.

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες σε συνθήκες καύσωνα... να σημειώσουμε.

Ήταν συναυλιάρα !!!

Φόρος τιμής στα νιάτα μας και στον αδερφό στο γήπεδο του Βύρωνα με το τζιν μπουφάν  με τα σήματα των GNR τότε που δεν κερδάγαμε τον Αθηναϊκό η γη να γύριζε ανάποδα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, panther-21- said:

To τι κωλαρακια εσχισθησαν σημερα με τα πιστολια και τα τριανταφυλλα δεν λεγεται. 60χρονοι για 3 ωρες σερι εσπειραν οσο δεν λεγεται. Ειχα πολυ χαμηλες προσδοκιες κυριως λογω AXL, αλλα ακομα και αυτος ηταν αρκετα καλος. Καλα για τον Slash δεν εχω να πω τιποτα. Κριμα μεγαλο που εχει αλλαξει πλεον ο κοσμος στις συναυλιες (ακομα και εν συγκριση με τα early 00's) και ακομα μεγαλυτερο κριμα που τετοιες μπαντες ΔΕΝ ξαναβγαινουν πλεον.

 

δουλευα  εκει και επιβεβαιωνω πολυ κωλαρακι τυφλα να χουν οι παραλιες

Link to comment
Share on other sites

Iggy δεν έχω καταφέρει τόσα χρόνια, όλο κάποια μλκ τελευταία στιγμή. 
Rhcp πριν 15 και 10 χρονια Φιλαδέλφεια και Καλιφορνια ήταν τέλειοι και τις 2 φορές, περνάνε τα χρόνια. 
QOTSA 3 φορές όλες τέλεια. Black keys στο Austin festival ήταν ψιλό άγνωστοι και σπείρανε. Muse ειναι μανούλες στις συναυλίες. 
 

Από mainstream ανεπιφύλακτα συναυλιάρες κάνουν οι Green Day. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Κάπου εδώ να δώσουμε τα εύσημα στους κατσαπλιαδες του release που κορόιδεψαν πολύ κόσμο με τρομερά αισχρό τρόπο ,φέρνοντας την B σύνθεση των Wu Tang Clan και πουλώντας άπειρο ψέμα.

 Είμαι από τους τυχερούς που παρακολουθούσα την υπόθεση και δεν χρησιμοποίησα τα εισιτήρια μου ώστε να πάρω χρήματα πίσω ,έχω να πω ότι τέτοιο αισχρό false advertising και πιο αστείες δικαιολογίες/ψέματα δεν έχω ματαδεί.

 Στην εποχή των σοσιαλ όπου όλοι ακολουθούν τους αγαπημένους τους καλλιτέχνες είναι τουλάχιστον ηλίθιο να περνάς το συναυλιακό κοινό για ιθαγενείς και να περιμένεις να τη βγάλεις καθαρή πουλώντας παραμύθια.

 

Μακάρι λουκέτο στο κωλοχανείο σας . 

 

  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

On 7/5/2023 at 3:45 PM, TheNarrator said:

Στο HRH στα μικρα lives, ειχα γνωρισει τους Μeffs, μπυρες μαζι κ σια, κ πλεον φτασανε φετος να παιζουν Download k παιξανε σαπορτ τελευταια live των NOFX

Nice to meet and support small bands before they go epic

Exo faei kollhma. Polu kaloi

Link to comment
Share on other sites

On 7/23/2023 at 6:41 PM, philly21 said:

Iggy δεν έχω καταφέρει τόσα χρόνια, όλο κάποια μλκ τελευταία στιγμή. 
Rhcp πριν 15 και 10 χρονια Φιλαδέλφεια και Καλιφορνια ήταν τέλειοι και τις 2 φορές, περνάνε τα χρόνια. 
QOTSA 3 φορές όλες τέλεια. Black keys στο Austin festival ήταν ψιλό άγνωστοι και σπείρανε. Muse ειναι μανούλες στις συναυλίες. 
 

Από mainstream ανεπιφύλακτα συναυλιάρες κάνουν οι Green Day. 

Iggy μου χαν πει να δουλεψω σεκιουριτυ απο κατω κ λεω σιγα μην παω κ εκανα μλκ γτ δν τον ειδα ποτε

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, CHⓇIS said:

Iggy μου χαν πει να δουλεψω σεκιουριτυ απο κατω κ λεω σιγα μην παω κ εκανα μλκ γτ δν τον ειδα ποτε

Έχω κάνει “security” manu chao (φοβερός μαλαξ btw) πριν κανα 20 χρόνια σαλόνικα και πρέπει να ήταν τα πιο τσάμπα λεφτά που έχω πάρει ποτέ. Δεν μπορούσα με τίποτα να πω όχι σε κάτι κωλαράκια που περνάγανε από κάτι κατσάβραχα μέσα από το δάσος. Απλά τους έλεγα σεμνά μην σας πάρει κανείς άλλος πρέφα.

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, philly21 said:

Έχω κάνει “security” manu chao (φοβερός μαλαξ btw) πριν κανα 20 χρόνια σαλόνικα και πρέπει να ήταν τα πιο τσάμπα λεφτά που έχω πάρει ποτέ. Δεν μπορούσα με τίποτα να πω όχι σε κάτι κωλαράκια που περνάγανε από κάτι κατσάβραχα μέσα από το δάσος. Απλά τους έλεγα σεμνά μην σας πάρει κανείς άλλος πρέφα.

Θεατρο δασους η λιμανι??? 

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, CHⓇIS said:

Θεατρο δασους η λιμανι??? 

Λιμάνι σίγουρα όχι, κατσάβραχα με φράκτη γύρω γύρω θυμάμαι. Δεν ήμουνα στα καλά μου συνεχόμενα τα τότε χρόνια, δεν θυμάμαι 😎

Θυμάμαι βέβαια που του φέρνανε λουλούδια και τούρτα μπροστα μου (είχε γενέθλια την ίδια μέρα) πριν τη συναυλία και τα πέταγε και εκραζε τους άλλους security γιατί ήθελε να ειναι ήρεμος για τη συναυλία. Φάγαμε εμείς την τούρτα. 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, philly21 said:

Λιμάνι σίγουρα όχι, κατσάβραχα με φράκτη γύρω γύρω θυμάμαι. Δεν ήμουνα στα καλά μου συνεχόμενα τα τότε χρόνια, δεν θυμάμαι 😎

Θυμάμαι βέβαια που του φέρνανε λουλούδια και τούρτα μπροστα μου (είχε γενέθλια την ίδια μέρα) πριν τη συναυλία και τα πέταγε και εκραζε τους άλλους security γιατί ήθελε να ειναι ήρεμος για τη συναυλία. Φάγαμε εμείς την τούρτα. 

Εγω ειχα παει θεατρο δασους ως μανο νεγκρα αν θυμαμαι καλα. Εσκασε με μπλουζα λακορουνια

  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×