Jump to content

Play-Off Football League 2014/15


nikos
 Share

Recommended Posts

Guest amd

πηρε το αυτακι μου οτι ειναι πολυ πιθανον και η 3η ομαδα των πλειοφ θα ανηφορισει στην σουπερλιγκα πραγμα που σημαινει οτι ομαδα της σουπερ θα υποβιβαστει εξωαγωνιστηκα

Link to comment
Share on other sites

Guest amd

μεγαλες πιθανοτητες αλλα κατσε να δουμε ποιοι θα πεσουν μηπως ειναι πανω απο μια

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδες δεν υπαρχουν κανονισμοι που να προβλεπουν ποιος παιρνει την θεση της Κερκυρας εφοσον υποβιβαστει;

Link to comment
Share on other sites

πηρε το αυτακι μου οτι ειναι πολυ πιθανον και η 3η ομαδα των πλειοφ θα ανηφορισει στην σουπερλιγκα πραγμα που σημαινει οτι ομαδα της σουπερ θα υποβιβαστει εξωαγωνιστηκα

 

alogaki apolon?

kapou pire to mati mou oti o alex thelei na parei tin omada apo patra.alitheuei?

Link to comment
Share on other sites

θα την παει λεει στην κορινθο..

μιλαμε θα τους κανει μπουρδελο ο κοντος εκει κατω..

 

Αυτος ηταν προεδρος ΑΕΚ στο μεταξυ

Link to comment
Share on other sites

Guest ziopeppe

Με παναχαικη στην κορινθο το ματς αποτι φαινεται.

Ηρακλης δν εχω καταλαβει σε ποιο αρμα ειναι. Ο βολος μαλλον εφυγε αποτο αρμα του χοντροβουβαλου.

Link to comment
Share on other sites

Guest amd

η γρια με την σφυριχτρα που ειχε φετος ειναι καραμπαμ που θα ανηκει μιλαμε τις πρωτες 10 αγωνιστηκες γιναν οργια

Link to comment
Share on other sites

Σημερα στο μπασκετ

ανθρωπος που ειναι στα μεσα και στα εξω της ποδοσφαιρικης ΑΕΚ

μας ελεγε πως ο Μακεδος θελει να ριξει την Κερκυρα γιατι εμαθε πως

ανεβηκε στο δικο μας αρμα .

Link to comment
Share on other sites

Σημερα στο μπασκετ

ανθρωπος που ειναι στα μεσα και στα εξω της ποδοσφαιρικης ΑΕΚ

μας ελεγε πως ο Μακεδος θελει να ριξει την Κερκυρα γιατι εμαθε πως

ανεβηκε στο δικο μας αρμα .

 

Το περιεργο ειναι οτι ο χοντρος κανει σχεδια, ενω εμεις ελπιζουμε σε αμεσο πουλο.

Link to comment
Share on other sites

ο Μακεδος θελει να ριξει την Κερκυρα γιατι εμαθε πως ανεβηκε στο δικο μας αρμα .

 

Βασικά η Κέρκυρα έχει μαθηματικά σωθεί...

 

Και σχετικα με τις "διαρροές", το μόνο που έχουμε διαβάσει είναι εκείνο το κομματι που ο πρόεδρος της Κέρκυρας μιλάει με το Βρέντζο για τους δανεικούς του οσφπ κι επί λεξη του λέει: " Ξέρεις κοίταξε, πρέπει να... να είμαστε οι πρώτοι σε επιλογές που θα έρθουν, έτσι... εμείς είμαστε ορκισμένοι εδώ πάνω..."

Link to comment
Share on other sites

O σαγόνιας είναι δούρειος ίππος Μακεδού...??? έχω χάσει επεισόδια... χοντραίνει το παιχνίδι...

Link to comment
Share on other sites

O σαγόνιας είναι δούρειος ίππος Μακεδού...??? έχω χάσει επεισόδια... χοντραίνει το παιχνίδι...

 

Οχι ρε τρελε. Εβγαλε ο σαγωνιας ενα χαρτι οτι η Κερκυρα ειχε περασει αβαβα την ΕΕΑ με εικονικη πωληση μετοχων. Θα τιμωρηθει και θα ανεβουν οι τρεις απο βου. Αυτο ειναι το σεναριο. (δεν υιοθετω, πιστευω οτι ο Καλογιαννης δεν πεφτει)

Link to comment
Share on other sites

Κανε ονειρα. Ο Διογος δεν πεφτει. Δραγουμανε της προσφυγιας.

Link to comment
Share on other sites

Εκει ειναι παντως το θεμα που δεν κολλαει. Αν ειναι δουλεια φαταουλ δεν θα το εδινε στον σαγονια. Εκτος αν το βρηκε μεσω τριτου ξερω ´γω....

Link to comment
Share on other sites

Κανε ονειρα. Ο Διογος δεν πεφτει. Δραγουμανε της προσφυγιας.

 

Δεν λέω τον Διόγο ρε.

Link to comment
Share on other sites

Δεν λέω τον Διόγο ρε.

 

Ιδια χρωματα με την Κερκυρα ο Διογος εχει. Εκτος αν θες να ριξεις τη Βεροια.

Link to comment
Share on other sites

Από ότι μου σφύριξαν κάποιοι συνάδελφοι σου :fuck:, δεν είναι καλά τα πράγματα για την ομάδα του υπεραθλητή Κενάν Μπαργκάν.

 

10373786_951756718201909_996271082472803013_n.jpg?oh=d1fbacb0ae9bf801bc1a45d3b278367b&oe=55DFFE1A&__gda__=1439984211_fc6a45030b4d38c0171c993777f3e079

Link to comment
Share on other sites

Εφυγε ο Αρβανιτιδης, εχουμε Καρυπιδη εδω και ενα χρονο. Δεν τα ξερεις καλα κυριε μαλακα.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×