Jump to content

Tραιανος Δελλας


Guest Cm punk
 Share

Recommended Posts

εγω θα πω οτι απο την ωρα που τελειωσε το ματς 4 παιχτες εχουν κανει την εμφανιση τους με δηλωσεις η στα social media 

 

νανος, ντιντακ, σιμοες, γκαλο και οι 4 ειπανε πανω κατω τα ιδια πραγματα

 

ο αραβιδης ο ανακογλου ο πλατελλας που ειναι αρχηγοι που ειναι θαμμενοι?

Link to comment
Share on other sites

ο αραβιδης ο ανακογλου ο πλατελλας που ειναι αρχηγοι που ειναι θαμμενοι?

 

 

Μάλλον και οι τρεις τους πάνε για σφουγγάρισμα..

Link to comment
Share on other sites

εγω θα πω οτι απο την ωρα που τελειωσε το ματς 4 παιχτες εχουν κανει την εμφανιση τους με δηλωσεις η στα social media 

 

νανος, ντιντακ, σιμοες, γκαλο και οι 4 ειπανε πανω κατω τα ιδια πραγματα

 

ο αραβιδης ο ανακογλου ο πλατελλας που ειναι αρχηγοι που ειναι θαμμενοι?

Σωστή παρατήρηση.

 

Να προσθέσω όμως οτι μετά την κουκούνα και μετά απο διακοπή δεν ξέρω ποσων μηνών, μάθαμε οτι ο τζιμπούρ τρέχει να προλάβει βάζελο και οτι ο Μπακάκης ακουμπάει την αποστολή....

 

Αν δεν κερδίσουμε Ζαστρικλή, στο επόμενο θα είναι έτοιμος ο Μπρεσεβιτς, θα αναστηθεί ο Λάζαρος και θα ξαναβρει το δεύτερό του μάτι ο ? ολύφημος

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον και οι τρεις τους πάνε για σφουγγάρισμα..

αμβραάμπουγελάει,αμβραάμπουγελάει,αμβραάμπουγελάει

Link to comment
Share on other sites

οσο κουμαντο κανουν μπαγεβιτς μπουρουτζικας , μη περιμενετε προκοπη. εγω απλά ειμαι απαθης.

Link to comment
Share on other sites

οσο κουμαντο κανουν μπαγεβιτς μπουρουτζικας , μη περιμενετε προκοπη. εγω απλά ειμαι απαθης.

 

υπομονή Μανουσόπουλε. Δεν άσπρισαν ακόμα οι τρίχες στις μασχάλες που δεν είχαμε όταν σηκώσαμε το τελευταίο πρωτάθλημα.

Link to comment
Share on other sites

Σε εξέλιξη βρίσκεται εδώ και αρκετή ώρα η συνάντηση του Ντούσαν Μπάγεβιτς με τον Τραϊανό Δέλλα και οι εξελίξεις αναμένονται ραγδαίες. Σύμφωνα με τις πρώτες πληροφορίες, το μέλλον του Δέλλα στον πάγκο της ΑΕΚ μόνο σίγουρο δεν είναι! Οι συζητήσεις συνεχίζονται ωστόσο τούτη την ώρα οι πιθανότητες να αποχωρήσει ο Δέλλας είναι περισσότερες.

 

http://www.aek365.com/a-423338/duskola-ta-pragmata-gia-della.htm

Link to comment
Share on other sites

Ο Σάκης ο Τσιωλης είναι πιο οικονομικός;

Η μήπως ο Νικόλας ο Κωστενογλου που είναι και δικό μας παιδί;

Link to comment
Share on other sites

Ρε σεις, ο Τραϊανος δεν ήταν το προσωπικό στοίχημα του τιγρεως;

 

Χθες δεν είπε οτι δεν ασχολείται με το αγωνιστικό, και κάνει πτι του λένε οι υπεύθυνοι;

 

ΣΑ? ΙΟΔΟΝΤΑ, ? ΑΛΙ Α? ΕΤΥΧΕΣ;

Link to comment
Share on other sites

Κάτσε να μη σου φορτώσουν κανέναν πολυνίκη και πεις τον δεσπότη παναγιώτη.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Δε μπορώ να καταλάβω τη σκοπιμότητα να τον απολύσουν μετά από μια-δυο εβδομάδες και όχι τώρα, από τη στιγμή μάλιστα που και οι κώνοι στα Σπάτα το ξέρουν ότι ο ψηλός είναι τελειωμένη ιστορία.

Εγώ δε μπορώ να καταλάβω γιατί να αλλάξουμε προπονητή από την στιγμή που και ο καινούργιος που θα έρθει θα είναι μια από τα ίδια σε όλα μιας και τις επιταγές φρογκυ θα ακολουθήσει.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Κάτσε να μη σου φορτώσουν κανέναν πολυνίκη και πεις τον δεσπότη παναγιώτη.

Ουτε αυτο το αποκλειω, αλλα αυτο οσο περιεργο και αν ακουγεται το προτιμω απο το να φερουν Κωστενογλου ή Τσιωλη. Διοτι πλεον ο σερβοελληνας θα φαινεται και θα εκτιθεται σε καθε ενδεχομενη ηττα και δεν θα κρυβεται πισω απο τον νιαουρ. Ακομα και αυτοι που δεν εχουν δει τι παιζει, θα το βλεπουν μπροστα στα ματια τους και ειναι θεμα χρονου ο σερβοελληνας να παροπλιστει!

Το καλυτερο βεβαια σεναριο ειναι να σου φερουν κανονικο προπονητη με το επιτελειο του....αλλα ποιος θα ερθει τελη Οκτωβρη και κυριως με τα λεφτα που δεν θα του δινουν???????

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Εγώ δε μπορώ να καταλάβω γιατί να αλλάξουμε προπονητή από την στιγμή που και ο καινούργιος που θα έρθει θα είναι μια από τα ίδια σε όλα μιας και τις επιταγές φρογκυ θα ακολουθήσει.

Το κακό το ντέλα πταίει που ήτελε το φίλο μου να φέρει ιμπίσεβιτς αλλά ντεν ήρτε γκιατί ντεν μπαίζει καλό μαν το μαν.

Link to comment
Share on other sites

? ου τέτοια τύχη να καθίσει ο γυρίνος στον πάγκο. μέχρι το τέλος της σεζόν, θα έχουν φύγει όλοι μαζί

Link to comment
Share on other sites

Μακάρι να βάλει τον πολύτεκνο. Σκεφτείτε το λίγο.

Μακραν το καλυτερο σεναριο για να τελειωνουν οι ψευδαισθησεις.

Link to comment
Share on other sites

Τις ίδιες πίπες λέγαμε και το 2009 και η ΑΕΚ πήγαινε από γκέλα σε γκέλα και η μόνη σταθερά στην ομάδα ήταν η στήριξη στο Ντούσαν.

 

Δεν αλλάζει η κατάσταση, πάρτε το απόφαση τώρα για να μη κάνετε σχέδια στο μυαλό σας. Ο ΑΕΚτζής όταν έχει Ντούσαν στον πάγκο είναι ο πιο ευτυχής στη Γη. Δε μπα να είναι τελευταία η ομάδα; Τόσο το καλύτερο γιατί θα κλαίγεται και με άνεση. Και στην τελική όσοι δεν τον θέλουμε θα κάνουμε περίεργες σκέψεις και θα ελπίζουμε σε τυχόν ήττες της ομάδας; Αντέχει κανείς τόση σιχασιά;

Και όταν το αφεντικό είναι γκόμενα του Ντούσαν, τότε δεν θα φύγει ποτέ.

 

Άρα η ανάληψη προπονητικών καθηκόντων από το βατράχι θα έχει διαφορά μόνο στην αισθητική του πράγματος αφού θα τον βλέπουμε και στον πάγκο της ομάδας πλέον. Κατά τα λοιπά, κουμάντα έκανε, κουμάντα θα κάνει.

Link to comment
Share on other sites

Τις ίδιες πίπες λέγαμε και το 2009 και η ΑΕΚ πήγαινε από γκέλα σε γκέλα και η μόνη σταθερά στην ομάδα ήταν η στήριξη στο Ντούσαν.

 

Δεν αλλάζει η κατάσταση, πάρτε το απόφαση τώρα για να μη κάνετε σχέδια στο μυαλό σας. Ο ΑΕΚτζής όταν έχει Ντούσαν στον πάγκο είναι ο πιο ευτυχής στη Γη. Δε μπα να είναι τελευταία η ομάδα; Τόσο το καλύτερο γιατί θα κλαίγεται και με άνεση. Και στην τελική όσοι δεν τον θέλουμε θα κάνουμε περίεργες σκέψεις και θα ελπίζουμε σε τυχόν ήττες της ομάδας; Αντέχει κανείς τόση σιχασιά;

Και όταν το αφεντικό είναι γκόμενα του Ντούσαν, τότε δεν θα φύγει ποτέ.

 

Άρα η ανάληψη προπονητικών καθηκόντων από το βατράχι θα έχει διαφορά μόνο στην αισθητική του πράγματος αφού θα τον βλέπουμε και στον πάγκο της ομάδας πλέον. Κατά τα λοιπά, κουμάντα έκανε, κουμάντα θα κάνει.

 

Το κλιμα Σταυρο θεωρω εχει αλλαξει και πολυς κοσμος ξυπνησε. Η αναληψη καθηκοντων απο τον μπαστουνοκαταπια μονο καλο θα φερει μακροχρονια εκτος και εαν φερουν ξενο προπονητικο τημ (εδω γελανε)...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×