Jump to content

Διαρκείας 2015-2016


stavros 9-11
 Share

Θα αγοράσετε φετος;  

26 members have voted

  1. 1. Θα αγοράσετε φετος;

    • Σίγουρα ΝΑΙ
    • Σίγουρα ΟΧΙ
    • Ανάλογα με τις κινήσεις


Recommended Posts

Ιππταμενε Ολλανδε, αγορι μου καλο, δεκτη η ενσταση σου.

 

Με συγχωρεις.

Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21

Ουτε ενα απουλητο,αλλα ανακοινωστε διαολε για φετος ποσα θα πουληθουν.

Link to comment
Share on other sites

Ουτε ενα απουλητο,αλλα ανακοινωστε διαολε για φετος ποσα θα πουληθουν.

 

Να ανακοινώσουν πόσα ΘΑ πουληθούν; Δεν σε έπιασα.

Link to comment
Share on other sites

Να ανακοινώσουν πόσα ΘΑ πουληθούν; Δεν σε έπιασα.

 

Μαλλον εννοει στο τελος της περιοδου πωλησης, επισημη ανακοινωση.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest Saxon21

Ποιος θα ειναι το συνθημα για τα διαρκειας φετος,Ηρθαμε και σας περιμενουμε?

Link to comment
Share on other sites

165 ΣΤΟ ΠΕΤΑΛΟ .......

 

ΑΝΤΕ ΓΑΜΙΘΕΙΤΕ

 

:lol:

 

Οποτε ισχυουν οσα ειχα πει. 2 παιχταραδες τιγρη και ομαδα πρωταθληματικη και θα δωσω με χαρα ενα 250αρι εκει γυρω στον Αυγουστο

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι ήρθε η ώρα να μας πει η ΠΑΕ τι ΑΕΚ θέλει.

 

Αν θέλει μια μεγάλη ΑΕΚ με πολλά διαρκείας και μεγάλη εμπορικότητα, πρέπει να φέρει πανάκριβους ποδοσφαιριστές και παγκόσμιας εμβέλειας. Αν θέλει να πουλήσει 5 χιλιάδες και να ανακοινώσει 9-10, ο Σιμόες και κάνας Σαλπιγγίδης είναι αρκετοί.

 

Πείτε μας τι ΑΕΚ θέλετε.

Link to comment
Share on other sites

 

Πείτε μας τι ΑΕΚ θέλετε.

 

Δε μπορεί να το έγραψε αυτό ρε μαλάκα....δε γίνεται...

Link to comment
Share on other sites

Η απαντηση μου ειναι η ιδια οπως ηταν καθε χρονια πλην των σεζον 2004-05 και 2013-14 που τις θεωρησα ειδικες.

 

Σωστο ή λαθος, εγω το διαρκειας το παιρνω αναλογα με τις κινησεις.

Link to comment
Share on other sites

Μπαμ και για τα διαρκείας

 

Το σλόγκαν των διαρκείας για τη νέα σεζόν έχει αποφασιστεί και τη ερχόμενη εβδομάδα αναμένεται η παρουσίασή τους, κάτι που σημαίνει ότι θα πρέπει να πραγματοποιηθεί και μια ηχηρή μεταγραφή.

Ένα ένα κλείνουν σιγά σιγά τα θέμα στην ΑΕΚ, καθώς την ερχόμενη εβδομάδα θα παρουσιαστούν τα εισιτήρια διαρκείας της νέας σεζόν.

 

Ο Δημήτρης Μελισσανιδης έχει επιλέξει ήδη πιο θα είναι το σλόγκαν της επιστροφής και άπαντες περιμένουν να μάθουν τις τιμές τους, ώστε να σπεύσουν να τα αγοράσουν.

 

Ωστόσο, για να αυξηθεί η κινητικότητά τους και ο κόσμος να έχει παραπάνω κίνητρα ώστε να τα αγοράσει θα πρέπει να γίνει παράλληλα και μια ηχηρή μεταγραφή.

 

Μπορεί αυτή να ακούει στο όνομα Τσιμπούρ, καθώς οι δύο πλευρές βρίσκονται κοντά στην συμφωνία, μπορεί όμως να πρόκειται και για κάποιον άλλον ποδοσφαιριστή.

 

Σε κάθε περίπτωση ο κόσμος της ΑΕΚ βρίσκονται συνεχώς στο πλευρό της ομάδας, αλλά θέλει και το κάτι παραπάνω, ώστε να τρέξει με λαχτάρα να αγοράσει την κάρτα διαρκείας του.

 

http://aek1924.gr/podosfairo/podosfairo-andrwn/item/45740-%CE%BC%CF%80%CE%B1%CE%BC-%CE%BA%CE%B1%CE%B9-%CE%B3%CE%B9%CE%B1-%CF%84%CE%B1-%CE%B4%CE%B9%CE%B1%CF%81%CE%BA%CE%B5%CE%AF%CE%B1%CF%82

 

Αντε, να'ταν ο μπαμ ο Τζιμπούρ, ή ο Τζεμπούρ να το καταλάβω...Ο Τσιμπούρ, ποιος στον πέο είναι πάλι?

 

tsimpp.jpg

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει τόπικ αλλά κάτι καθυστερημένοι έκαναν το φόρουμ πουτάνα γιατί μαστούρωσαν βλέποντας nba.

Αβραάμ και ΡεΜΠο θα σας πετύχω και θα σας γαμήσω.

Link to comment
Share on other sites

Ανάλογα με τις κινήσεις.

Θέλω τις δυο ώρες που θα πάω να δω ΑΕΚ με τα παιδιά μου να το χαρώ ή να μη νιώσω ότι προσβάλλομαι.

Αν μου φέρεις Σκόκο με ξεγελάς ότι πάω για κούπα και θα τα δώσω.

Αν με αφήσεις με Πλατέλλα και στόχο την κούπα, ευχαριστώ πολύ, αλλά δεν.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει τόπικ αλλά κάτι καθυστερημένοι έκαναν το φόρουμ πουτάνα γιατί μαστούρωσαν βλέποντας nba.

Αβραάμ και ΡεΜΠο θα σας πετύχω και θα σας γαμήσω.

 

ρε!!

66da75fa432d6d5f61ec42a8c9471426_L.jpg

Link to comment
Share on other sites

Την Τρίτη κυκλοφορούν

 

Η ΑΕΚ επέστρεψε στη Σούπερ Λιγκ πιο δυνατή και πιο «καθαρή» από ποτέ. Μοναδικός στόχος η επιστροφή στη φυσική της θέση και η κατάκτηση του πρωταθλήματος. Και αυτό ο στόχος γίνεται ακόμα πιο εφικτός, όταν οι ποδοσφαιριστές έχουν δίπλα τους την συμπαράσταση του κόσμου. Αυτού του λαού που υμνούσαν μετά από κάθε παιχνίδι, αυτή τη «μαρτυρική» διετία. Η ώρα του κόσμου λοιπόν φτάνει. Σύμφωνα με πληροφορίες, την προσεχή Δευτέρα αναμένεται να παρουσιαστούν τα εισιτήρια διαρκείας της ΠΑΕ ΑΕΚ, ενόψει της Σουπερ Λιγκ και την αμέσως επόμενη οι κάρτες θα τεθούν προς διάθεση. Μάλιστα, οι ίδιες πληροφορίες αναφέρουν πως οι τιμές θα παραμείνουν στα επίπεδα τα περσινά, παρ’ ότι η Ένωση πλέον θα αγωνίζεται στη μεγάλη κατηγορία και οι εξαιρέσεις αναμένεται να είναι ελάχιστες σε συγκεκριμένες θύρες.

 

http://www.aek365.com/a-402174/erxontai-ta-diarkeia.htm

 

Αύξηση στις τιμές, τουλάχιστον 50%, αλλιώς δεν λέει

 

Εκάλη21

Link to comment
Share on other sites

H ώρα για κεφτέ, λέει για ίδιες τιμές με πέρσι...

 

Πρόεδρε, υποσχέσου Μάκυ βασικό και θα τα γαμήσουμ'ολα

Link to comment
Share on other sites

καμια εκπτωση στην 3ετια θα κανει ο μογγολ?

 

Σου είχε Ζάιτσεφ δωρεάν και θες και έκπτωση;

Link to comment
Share on other sites

οχι ρε φιλε ο ζαιτσεφ μονο στην 9 ριχνει οι υπολοιπες θυρες εχουν λεπρους

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×