Jump to content

ΑΕ Ποντίων Γριά - ΑΕΚ, 26/04,18:00,ΟΤΕ (play off)


stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

 

Και για τον αγώνα αυτό ο Νικολαϊδης είχε κινήσει Γη και Ουρανό για να μη πάμε, αλλά πήγαμε. Χωρίς μπάτσους, χωρίς τίποτα, ήμασταν 2 ώρες πάνω στην Αγίου Δημητρίου και περιμέναμε να ανοίξουν τα εκδοτήρια και μάλιστα πήραμε εισιτήρια για θύρες των ηρακληδέων, δίπλα από τα επίσημα. Δεν το λέω για να κάνω τον ήρωα, απλά αν υπάρχει στοιχειώδης σεβασμός μεταξύ των οπαδών, δεν ανοίγει ούτε μύτη. Εκείνη τη μέρα οι ηρακληδείς δεν εμφανίστηκαν μέχρι να μπούμε μέσα και ας περιμέναμε έξω από το γήπεδό τους που για άλλους θα ήταν αιτία πολέμου όπως καταλαβαίνεις. Δεν με νοιάζει αν κότεψαν ή αν δεν μας πήραν χαμπάρι, ξέρω καλά όμως ότι όπως πήγαμε έτσι φύγαμε, χωρίς μπάτσους, χωρίς τίποτα και δεν άνοιξε μύτη. Φωτεινές εξαιρέσεις οπαδικών στιγμών αυτές. Με λίγα λόγια ελπίζω ότι και μεθαύριο η ΑΕΚ θα έχει κόσμο και δεν θα γίνει το παραμικρό. Και αν θέλουμε να πηγαίνουμε εκτός έδρας, οφείλουμε να είμαστε κύριοι και να δώσουμε ένα καλό παράδειγμα.

Γριές σας πάμε.

Link to comment
Share on other sites

 

Και για τον αγώνα αυτό ο Νικολαϊδης είχε κινήσει Γη και Ουρανό για να μη πάμε, αλλά πήγαμε. Χωρίς μπάτσους, χωρίς τίποτα, ήμασταν 2 ώρες πάνω στην Αγίου Δημητρίου και περιμέναμε να ανοίξουν τα εκδοτήρια και μάλιστα πήραμε εισιτήρια για θύρες των ηρακληδέων, δίπλα από τα επίσημα. Δεν το λέω για να κάνω τον ήρωα, απλά αν υπάρχει στοιχειώδης σεβασμός μεταξύ των οπαδών, δεν ανοίγει ούτε μύτη. Εκείνη τη μέρα οι ηρακληδείς δεν εμφανίστηκαν μέχρι να μπούμε μέσα και ας περιμέναμε έξω από το γήπεδό τους που για άλλους θα ήταν αιτία πολέμου όπως καταλαβαίνεις. Δεν με νοιάζει αν κότεψαν ή αν δεν μας πήραν χαμπάρι, ξέρω καλά όμως ότι όπως πήγαμε έτσι φύγαμε, χωρίς μπάτσους, χωρίς τίποτα και δεν άνοιξε μύτη. Φωτεινές εξαιρέσεις οπαδικών στιγμών αυτές. Με λίγα λόγια ελπίζω ότι και μεθαύριο η ΑΕΚ θα έχει κόσμο και δεν θα γίνει το παραμικρό. Και αν θέλουμε να πηγαίνουμε εκτός έδρας, οφείλουμε να είμαστε κύριοι και να δώσουμε ένα καλό παράδειγμα.

Γριές σας πάμε.

 

Έτσι ακριβώς (εκτός από το "σας πάμε", εγώ δεν πάω κανέναν xD ).

Link to comment
Share on other sites

θα σφυριξει τσουτσουνι αυριο ειναι απο εκεινα τα ΣΚ που δεν κερδιζεις ουτε στο σκακι

Link to comment
Share on other sites

θα σφυριξει τσουτσουνι αυριο ειναι απο εκεινα τα ΣΚ που δεν κερδιζεις ουτε στο σκακι

 

3/3 σήμερα ε?ενώ έχει μεσολαβήσει επική πρόκριση γκέι στο μπάσκετ και ευρωκούπα στο πόλο.Πόσο πια να γαμηθεί η ψυχολογία μας.

Link to comment
Share on other sites

Οσο γαμημενο κι αν ειναι το σκ αυτο, να μη χασουν γιατι ειναι θεμα γοητρου. 2 χρονια με χωρια, αυριο με κανονικο αντιπαλο. Ε αντε γαμηθειτε και κερδιστε

Link to comment
Share on other sites

η ανοδος ειναι τελειωμενη διαδικασια οπως ειπε και ο Σταυρος το γοητρο ειναι το θεμα....

Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21

Κοψτε τη γλωσσα που εχουν βγαλει οι ΑΕ Ποντιων,αιντε τωρα,με τους πορτουλιδηδες και τσιλιανιδηδες θελουνε κ νικη τα μνια.

Link to comment
Share on other sites

Γενικα δεν μου αρεσει η χαλαρη αντιμετωπιση του αγωνα. Αυτα ειναι καταλοιπα του νικολαιδισμου, τοτε που η Ελλαδα εβγαζε 2 ομαδες τσλ και υπηρχε κοσμος που ελεγε οτι η ΑΕΚ δεν ειναι αναγκη να ξεπατωθει για το πρωταθλημα εφοσον και η δευτερη θεση οδηγει στο τσλ. Και δεν τα ελεγαν ενας και δυο αυτα.

 

Ο γαυρος πχ σημερα θα ηθελε να κερδισει γιατι γουσταρει να ειναι πρωτος ακομα και στη Β. Ο φλουφλης και ηττοπαθης μεσος ΑΕΚτζης ομως αυτα τα θεωρει ταπεινα και του αρκει να ανεβει η ομαδα. Ετσι φτασαμε 21 χρονια χωρις πρωταθλημα και με τα μυαλα που κουβαλαμε εχουμε τις προοπτικες να τα κανουμε 200.

Link to comment
Share on other sites

αυτο ακριβως

 

καθαρη αγνη αεκτζηδικη αγαθομουνιαση

 

κατεβενεις χαλαρος και γυρνας με πιεση 80000

Link to comment
Share on other sites

Γενικα δεν μου αρεσει η χαλαρη αντιμετωπιση του αγωνα. Αυτα ειναι καταλοιπα του νικολαιδισμου, τοτε που η Ελλαδα εβγαζε 2 ομαδες τσλ και υπηρχε κοσμος που ελεγε οτι η ΑΕΚ δεν ειναι αναγκη να ξεπατωθει για το πρωταθλημα εφοσον και η δευτερη θεση οδηγει στο τσλ. Και δεν τα ελεγαν ενας και δυο αυτα.

 

Ο γαυρος πχ σημερα θα ηθελε να κερδισει γιατι γουσταρει να ειναι πρωτος ακομα και στη Β. Ο φλουφλης και ηττοπαθης μεσος ΑΕΚτζης ομως αυτα τα θεωρει ταπεινα και του αρκει να ανεβει η ομαδα. Ετσι φτασαμε 21 χρονια χωρις πρωταθλημα και με τα μυαλα που κουβαλαμε εχουμε τις προοπτικες να τα κανουμε 200.

 

21 χρονια χωρις πρωταθλημα φτασαμε κυριως λογω διαιτησια παντως.

Δεν παιζουν οι οπαδοι μπαλα και μια χαρα παικτες πρωταθλητες περασανε απο την ΑΕΚ.

Link to comment
Share on other sites

αν εισαι οντως 22 κρατα μια πισινη σε οσα γραφεις γιατι εκ των πραγματων μιλας για εποχες που τις βιωσες πολυ μικρος. Δεν φταιει μονο η διαιτησια για καποια πραγματα.

Link to comment
Share on other sites

αν εισαι οντως 22 κρατα μια πισινη σε οσα γραφεις γιατι εκ των πραγματων μιλας για εποχες που τις βιωσες πολυ μικρος. Δεν φταιει μονο η διαιτησια για καποια πραγματα.

 

22 ειμαι, 23 σε 2 μερες. Εχω δει βιντεο απο προ 2004 εποχες και εχω δει τα παντα απο μετα 2004 εποχες.

Σε αυτα τα 21 χρονια τουλαχιστον ενα πρωταθλημα το αξιζε η ΑΕΚ.

Δεν λεω πως δεν εχουν γινει λαθη εντος ΑΕΚ αλλα η κατρακυλα ξεκιναει απο εξω και απο τη διαιτησια.

Link to comment
Share on other sites

Άντε να ξεκινάνε σιγά σιγά τα καραβάνια για τζογλειο... ξερό χ το βλεπω το ματσάκι ελπίζω να μην πονέσουν τα ματια μας

Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21

0-1 κρισαντους και μπουκα,διακοπη,-3,κλαψες Μανου,ηρακλιδεα γιατρου στο ραπ το βραδυ στη μαρμιτα.

xD

Link to comment
Share on other sites

Παίρνω θέση στο γήπεδο και έρχεται δίπλα μου και κάθεται η Χαιδω. Ε ρε πουστη μου ολόκληρο γήπεδο σε μένα έπεσε

Link to comment
Share on other sites

ανεστης, μπακακης, σοιλεδης, τζανετοπουλος, λαμπροπουλος, γιοχανσον, ανακογλου, ζοριτς, πλατελας, μπαρμποσα, αραβιδης

Link to comment
Share on other sites

Αφου ο Ζοριτς ειναι ο αντι-μανταλος ρε συ Ρεμπο. Κανονικη ειναι η 11αδα αναλογικα με τις απουσιες σου. Μην ξεχναμε οτι εχεις εκτος και Ντ'Ακολ και Κορδερο, συνεπως οι εναλλακτικες σου ειναι ελαχιστες.

Link to comment
Share on other sites

Ανέστης, τα ίδια και τα ίδια ρε. Ένα χρόνο δεν έμαθε να κάνει ένα γαμημένο σωστό διώξιμο.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×