Jump to content

Γουστάρουμε και ντρεπόμαστε γι αυτό


stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

Guest ALati

Έχω χεστεί με τον Μπίλη του Νονού. Δεν υπαρχει λεμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Δεν μας έφτανε το ΠτΨ, τώρα έχουμε κι αυτό το επικύνδινο τόπικ να αντιμετωπίσουμε τις πρώτες πρωινές ώρες, τις περίεργες. Θα καταστραφούμε κάποια στιγμή.

Link to comment
Share on other sites

σπανιως, αλλα γινεται.

 

αν η γκόμενα είναι πάνω του μετρίου πιστεύω δε γίνεται με τη καμία

 

απ'την άλλη καλή φάση ν εχεις τπτ γνωστές μαζί σου , τραβάς βλέμματα πιο εύκολα απο το να σαι με 4 ούγκανους και να κάνεις διαγωνισμό καγκουριάς ξέρω γω

Link to comment
Share on other sites

[video=youtube;3hOYrpUKJ3Y]

 

 

μεγαλο θεμα το γυναικα-φιλη

τυγχανω τυχερος που εχω τουλαχιστον 2 γυναικες με τις οποιες ειμαι φιλος + σεξ εδω και χρόνια,

ενω ακομα και με τις περισσοτερες απο τις σχεσεις που ειχα, ακομα μπορώ να βρεθώ και είτε να τα πουμε και να κανουμε χαβαλε, είτε να καταλήξουμε να θυμηθούμε τα παλια.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

[video=youtube;3hOYrpUKJ3Y]

 

 

μεγαλο θεμα το γυναικα-φιλη

τυγχανω τυχερος που εχω τουλαχιστον 2 γυναικες με τις οποιες ειμαι φιλος + σεξ εδω και χρόνια,

ενω ακομα και με τις περισσοτερες απο τις σχεσεις που ειχα, ακομα μπορώ να βρεθώ και είτε να τα πουμε και να κανουμε χαβαλε, είτε να καταλήξουμε να θυμηθούμε τα παλια.

 

Αν εισαι παντρεμενος και κανεις τετοια ζωη εισαι ηδη ο Θεος μας.

Link to comment
Share on other sites

Εγω βγει με γυναικα που δεν επαιζε να γινει το σεξ μια φορες. Οχι βεβαια γιατι δεν ηθελα εγω απλα γιατι δεν επαιζε τπτ ερωτικο μεταξυ μας. Εκτιμησα δε την ειλικρινεια της καθως Παρασκευη βραδυ μου στελνει σμσ και μου λεει "ολοι ειναι για μεσα και θελω να βγω, αν θες βγαινουμε μαζι". Ηταν αντικειμενικα μια παρα πολυ ωραια γυναικα, τοπ κλας που λενε. Φυσικα την περασα μια βολτα απο τοτε στεκι και φυσικα ολες κοιτουσαν με αλλο ματι, ξεκαθαρα. Βεβαια η κουβεντα πηγε στα γκομενικα της και κοντεψε να μου ρθει περιοδος οποτε ηταν και η τελευταια φορα που βγηκα με γυναικα χωρις ερωτικο σκοπο.

 

Αν βγεις με χαρεμι, η λογικη λεει οτι θα σε περασουν για πουστη παντως - και δικαιως γιατι αν εχεις φιλες εισαι πουστης- αν και οι γυναικες ειναι ανεξηγητα οντα.

Edited by stavros 9-11
Link to comment
Share on other sites

Αν εισαι παντρεμενος και κανεις τετοια ζωη εισαι ηδη ο Θεος μας.

 

Καλα, μη φανταστεις οτι υπαρχει χρονος να τα εκμεταλλευτω ολα αυτα. Αλλα εινα σταντ μπαι καταστασεις. Δεν ειναι παντως τοσο ενδιαφερον οσο ακουγεται, γιατι ναι μεν υπαρχει το σπρωξιμο, αλλα δεν υπαρχει το παιχνιδι.

Link to comment
Share on other sites

Ποιος έχει φίλες γυναίκες, τι πάθατε σήμερα, τι γινεται

 

Αν ειναι δυνατον, γιατι να εχεις φιλια με εναν κατα τεκμηριο αδιαφορο ανθρωπο?

Link to comment
Share on other sites

αν η γκόμενα είναι πάνω του μετρίου πιστεύω δε γίνεται με τη καμία

 

απ'την άλλη καλή φάση ν εχεις τπτ γνωστές μαζί σου , τραβάς βλέμματα πιο εύκολα απο το να σαι με 4 ούγκανους και να κάνεις διαγωνισμό καγκουριάς ξέρω γω

 

Ε μα, πεστα. Αλλος πηδαει, αλλος ακουει τα ηλιθια προβληματα τους?

Link to comment
Share on other sites

Guest Cm punk

Kαλοκαιρι 2006 ,ανυποφορη ζεστη και αραγμα στο air condition ,σχολειο και διαβασματα δεν εχω και αραγμα βλεποντας mad μεχρι να ξεκινησουν οι αγωνες για το μουντιαλ. Παιζει αυτο το βιντεο κλιπ....Ακομα το τραγουδι καπου καπου το ακουω....

Τι θεα...

 

 

[video=youtube;saf4etg8EXY]

Link to comment
Share on other sites

Cm επειδη ειμαστε κοντα ηλικιακα θα σου πω πως με αυτο το κλιπ στο Μαντ ειχα τραβηξει μια αλλο πραγμα

Link to comment
Share on other sites

Guest Cm punk
Cm επειδη ειμαστε κοντα ηλικιακα θα σου πω πως με αυτο το κλιπ στο Μαντ ειχα τραβηξει μια αλλο πραγμα

 

Ααα εγω μονο με της μαριαντας εριχνα..xD

Link to comment
Share on other sites

Για πρώτη φορά συμφωνώ με τον ΟλλαΔό.

Αυτό το τόπικ θα διαλύσει οικογένειες, θα κλείσει σπίτια, θα χαλάσει φιλίες, θα διαχωρίσει το Κράτος από την Εκκλησία, μπορεί να μας πάει ακόμα και στη δραχμή !!!

Κλείστε το όσο είναι καιρός ....

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Ελα ελα ολοι ξερουμε τι κανουμε τωρα...

 

Εεε... πηδιόμαστε στη δουλειά; :crazy:

Link to comment
Share on other sites

Εεε... πηδιόμαστε στη δουλειά; :crazy:

 

Σε ζηλευωxD

 

Εχω μπλεξει.

Link to comment
Share on other sites

επειδη ειμαι απο κινητο googlαρετε ενα παλιο της γιουροβιζιον που το λεγανε dum tek tek. Τον ειχα παιξει θυμαμαι για την τραγουδιαρα.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×