Jump to content

ΑΕΚ - Παναχαϊκή: 04/05, 18:00, OTE Sport 3 (Play off)


George_D
 Share

Recommended Posts

Δεν ξέρω αν φταίει το τριήμερο, οι διώξεις για την εγκληματική, το GRexit και όλα αυτά, αλλά μου έχει δημιουργηθεί η εντύπωση ότι ο οργανισμός ΑΕΚ είναι λίγο στ' αρχίδια του (και) σήμερα που αν δεν κερδίσεις βγάζεις κομπιουτεράκια. Και όλοι θυμάστε ότι την τελευταία φορά που τα βγάλαμε δεν είχε καλό τέλος η ιστορία.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν φταίει το τριήμερο, οι διώξεις για την εγκληματική, το GRexit και όλα αυτά, αλλά μου έχει δημιουργηθεί η εντύπωση ότι ο οργανισμός ΑΕΚ είναι λίγο στ' αρχίδια του (και) σήμερα που αν δεν κερδίσεις βγάζεις κομπιουτεράκια. Και όλοι θυμάστε ότι την τελευταία φορά που τα βγάλαμε δεν είχε καλό τέλος η ιστορία.

Ο οργανισμός ΑΕΚ είναι σε αφασία από το επόμενο κλάσμα του δευτερολέπτου, μετά την μπούκα με το γαύρο.

Link to comment
Share on other sites

Τι να ασχοληθει ο κοσμος με ενα ματς play off Β εθνικης χωρις βαθμολογικο ενδιαφερον με την Παναχαϊκη κεκλεισμενων;

Link to comment
Share on other sites

Έτσι και δεν κερδίσεις βέβαια δεν ξέρω πόσο χαλαρός σε παίρνει να είσαι μετά.

Link to comment
Share on other sites

Ο οργανισμός ΑΕΚ είναι απασχολημένος με το σχεδιασμό την πρωταθληματικής ομάδας της επόμενης σεζόν στην Σούπερλιγκ.

Αυτή τη στιγμή βρίσκεται στη φάση της ανεύρεσης παρτενέρ για τον Πλατέλλα.

Link to comment
Share on other sites

Guest amd

νομιζω ειαμστε στην φαση παρτενερ ανεστη και παρτενερ χρυσανθου

 

ο πλατελλας θα δουλευει σολο xD

 

χωρις πλακα ομως κερδιζεις σημερα και τελειωνεις δεν κερδιζεις και αρχιζει το σκατο να κατεβαίνει

 

προσωπικα σημερα θα μου δειξει ο δελλας αν εχει αρχιδια σαν προπονητης επειδη οπως λεει ο μητσος ολος ο οργανισμος ειναι σε αφασια, αν καταφερει και παρουσιασει την ομαδα σοβαρη και καθαρισει ευκολα τοτε σημαινει οτι εχει καλο ελεγχο στα αποδυτηρια

 

αν δουμε στυλακι ΑΕΚ οπως με γρια τοτε ειναι για τον πεο ο τραιανος και δεν κανει ουτε στο ψυχολογικο κομματι

 

προσωπικα το σημερινο και το επομενο ματς ειναι κρητιριο αν ο δελλας μπορει ψυχολογικα να ετοιμασει την ομαδα η οχι.

Edited by amd
Link to comment
Share on other sites

νομιζω ειαμστε στην φαση παρτενερ ανεστη και παρτενερ χρυσανθου

 

ο πλατελλας θα δουλευει σολο xD

 

Φάνηκε ότι θέλει πλαισίωμα... ο Βαγγέλας. xD

Link to comment
Share on other sites

Ο Δέλλας τις προάλλες δεν είπε πως αυτός και μόνο θα αποφασίζει για την ομάδα; Ωραιότατο Χ σήμερα και 1-2 στραβά αποτελέσματα ως το τέλος, ψιλοαγχωτική άνοδος και σκούπισμα το καλοκαίρι να μάθει να βγάζει γλώσσα στον Ντούσκο.

Link to comment
Share on other sites

Ο οργανισμός ΑΕΚ είναι απασχολημένος με το σχεδιασμό την πρωταθληματικής ομάδας της επόμενης σεζόν στην Σούπερλιγκ.

Αυτή τη στιγμή βρίσκεται στη φάση της ανεύρεσης παρτενέρ για τον Πλατέλλα.

 

Ειδες που εχουν βαλει τον πηχυ οι αλλοι; Λορια πηρε ο Βαγγος αντι-Μεγκιερι και Κατσικα-Τζανδαρη-Γιαννιωτα-Κολοβο. Θα παρει και τρεις γερους καλους ξενους και "43 εμεις 20 ολοι σας". Ο Αλαφουζος παλευει να κλεισει Αμπεντ και εχασε Σιλντεφελντ, ο Σαββιδης παιρνει προπονητη το Σταϊκο το Βεργετη και το ελληνικο ποδοσφαιρο ατενιζει το μελλον με αισιοδοξια. Και θα παει ο Μελισσανιδης να ξοδευτει για να κερδισει τον Τζανδαρη;

Link to comment
Share on other sites

Ειδες που εχουν βαλει τον πηχυ οι αλλοι; Λορια πηρε ο Βαγγος αντι-Μεγκιερι και Κατσικα-Τζανδαρη-Γιαννιωτα-Κολοβο. Θα παρει και τρεις γερους καλους ξενους και "43 εμεις 20 ολοι σας". Ο Αλαφουζος παλευει να κλεισει Αμπεντ και εχασε Σιλντεφελντ, ο Σαββιδης παιρνει προπονητη το Σταϊκο το Βεργετη και το ελληνικο ποδοσφαιρο ατενιζει το μελλον με αισιοδοξια. Και θα παει ο Μελισσανιδης να ξοδευτει για να κερδισει τον Τζανδαρη;

 

Όταν αποδειχθεί η απόκτηση Πλατέλλα προφητική, να αναγνωρίσουμε ποιοι στήριξαν τον παίκτη και ποιοι όχι.

Link to comment
Share on other sites

Ξεκωλιασμα,κουγια μνακι γαμω το μαρινακι.

 

Θα σας φτιάξει καλά ο μοντελοπνίχτης σήμερα αλαζόνες!

 

004_n.jpg

Edited by Bukowski
Link to comment
Share on other sites

Όταν αποδειχθεί η απόκτηση Πλατέλλα προφητική, να αναγνωρίσουμε ποιοι στήριξαν τον παίκτη και ποιοι όχι.

xD

Link to comment
Share on other sites

Guest amd

θα πεσει τσουτσουνιασμα σημερα και θα εχουμε επικες δηλωσεις κουγια μετα

Link to comment
Share on other sites

θα πεσει τσουτσουνιασμα σημερα και θα εχουμε επικες δηλωσεις κουγια μετα

Σε άδειο ΟΑΚΑ το πιο λογικό είναι να δώσει παράσταση.

Link to comment
Share on other sites

θα πεσει τσουτσουνιασμα σημερα και θα εχουμε επικες δηλωσεις κουγια μετα

 

Το νιώθεις κι εσύ ε; Το αισθάνεσαι;

Link to comment
Share on other sites

Guest amd

ουυυυυυυυυυυυυυ ειμαι πιο σιγουρος απο ημουν με την γρια

 

το θεωρω δεδομενο οτι θα εχουμε μεγαλο ατσαλωμα

Link to comment
Share on other sites

Είναι από τα Δευτεριάτικα ματς που βρωμάνε από το χιλιόμετρο πουτσαρίκο.. Κεκλεισμένων θυρών με την ΑΕΚ να έχει ευκαιρία να μας ξεαγχώσει είναι πιο σίγουρο και από το ότι ο Πλατέλλας θα κάνει τουλάχιστον δύο κοφτές τρίπλες ότι θα πέσει ατσάλωμα...

Edited by stavros 9-11
θΥρα ρε γαβ γαβ
Link to comment
Share on other sites

ουυυυυυυυυυυυυυ ειμαι πιο σιγουρος απο ημουν με την γρια

 

το θεωρω δεδομενο οτι θα εχουμε μεγαλο ατσαλωμα

 

Το aek365 άλλαξε πλατφόρμα... Όλα δείχνουν γκέλα.

 

too-many-irons-in-the-fire.jpg

Edited by Bukowski
Link to comment
Share on other sites

an stravosei simera , pou den to nomizo as to kleisoume to magazi...

 

ΑΕΚ σημαίνει αγωνία μέχρι το τέλος

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×