Jump to content

Aπόγονοι του στόλου ​🖕


stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

1 hour ago, nikos said:

Διάλογος θετικής ενέργειας με φίλο γαυρο που μου έστειλε μηνύματα για να με πικάρει 

 

«Σοκ και δέος στο Καραισκακης, κάνει πλακα ο ....

🤪😆

Μου έστειλαν από το πρωί και σε μένα 

Απάντησα έτσι 

 

Case closed 

Link to comment
Share on other sites

Ανεξάρτητα από το μέγεθος του ονόματος, το κόστος της μεταγραφής, τις προβλέψεις για την προσφορά του ή όχι, η συνολική εικόνα του Καραϊσκάκη χθες (παίκτης, πρόεδρος και κόσμος) είναι εντελώς ΤΡΙΤΟΚΟΣΜΙΚΗ. 

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, MITSAKLAS said:

Ανεξάρτητα από το μέγεθος του ονόματος, το κόστος της μεταγραφής, τις προβλέψεις για την προσφορά του ή όχι, η συνολική εικόνα του Καραϊσκάκη χθες (παίκτης, πρόεδρος και κόσμος) είναι εντελώς ΤΡΙΤΟΚΟΣΜΙΚΗ. 

Γιατι το λες;

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Macross said:

Υπομονή μέχρι επόμενο εντός.

Μας κατσικωθήκατε στην όμορφη και φιλήσυχη πόλη μας και άντε να ξεμπλέξουμε τώρα. 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, MITSAKLAS said:

Γιατί είμαι ζηλιάρης. 

Οχι ρε οντως το λεω.

Γενικα σαν εκδήλωση καλουτσικη φανηκε.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, baRon21 said:

Οχι ρε οντως το λεω.

Γενικα σαν εκδήλωση καλουτσικη φανηκε.

Μιλάμε για τριτοκοσμικές καταστάσεις. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, MITSAKLAS said:

Δλδ ρε φίλε @baRon21, εσύ σε αυτή τη φώτο τι βλέπεις; 

Ολυμπιακός: Μία βραδιά που δεν θα ξεχάσει ποτέ ο κόσμος των Πρωταθλητών αλλά ούτε ο Μαρσέλο (vid)

Ένα παικταρα που η ΑΕΚ ούτε σε καμία δεκαριά χρόνια δεν μπορεί να φερει.

Αληθεια αν τον φέρναμε εμείς στα αρχιδια μου αν θα έπαιζε, ας έμπαινε και με τσιγάρο στο στόμα να παίξει 2’.

Απο τους αγαπημένους μου παίκτες εβερ. 

Έχει τα κιλά του, είναι παλαίμαχος και σκούπιζε πάγκο τα τελευταία δυο χρόνια, αλλά είναι τεράστιο όνομα.

Μια χαρά υποδοχή του είχαν, 20.000 απόγονοι πήγαν Δευτέρα βράδυ να τον δουν.

Ενα τέτοιο όνομα ήθελε και η ΑΕΚ για το γήπεδο, και ας έβγαινε και χειρότερος από τον Αρουαμπαρένα ή τον Λεσκοτ.

Να δείξεις έξω από το χωριό σου ότι μπορείς να φέρεις και παίκτες τέτοιου βεληνεκούς, έστω στα 34 του.

Τωρα επειδή μιλάς για την εκδήλωση αυτή καθ αυτή, καραγκιοζιλίκια ήταν, αλλά και πάλι.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Αν εξαιρέσω ίσως καπνογόνα και τις κούπες στο χορτάρι, έκαναν περίπου ότι κάνουν σε όλες τις χώρες που γίνεται παρουσίαση παίκτη στον κόσμο (δλδ Ιταλία, Ισπανία). Κάποιος βέβαια μπορεί να πει ότι η παρουσίαση παίκτη είναι από μόνη της γραφικότητα.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Epitaph21 said:

Εδώ τί βλέπουμε?

 

Τον Ντιμπάλα πριν φάει 4 από την Ουντινέζε. 

Link to comment
Share on other sites

Καλά εμείς έτσι και φέρναμε τέτοιον παίκτη θα τον είχαμε καβάλα στον Οδυσσέα λες και είναι η fellowship πριν μπει στη Μορντορ (Πειραίας για τους μη γνώστες). Και επειδή είσαι ΑΕΚ θα είχες και το Μάνταλο σε ρόλο Αραγκορν γιατί έτσι γουστάρει η αμπαλίαση που μας κυβερνάει.

Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, MITSAKLAS said:

Δλδ ρε φίλε @baRon21, εσύ σε αυτή τη φώτο τι βλέπεις; 

Ολυμπιακός: Μία βραδιά που δεν θα ξεχάσει ποτέ ο κόσμος των Πρωταθλητών αλλά ούτε ο Μαρσέλο (vid)

Οποιος δεν πρόσεξε το μωρό τέρμα δεξιά πρώτα, έχει πρόβλημα. Γνώμη μου 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Hades said:

Οποιος δεν πρόσεξε το μωρό τέρμα δεξιά πρώτα, έχει πρόβλημα. Γνώμη μου 

Αν γραφεις παλι απ το κινητο της συμβιας, θα χεις εσυ προβλημα. Γνωμη μου.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Δανεικός πάει ο σπουδαίος... Ζιγκερνάγκελ που μας ζάλισαν τα παπάρια όλο το καλοκαίρι οι Μαρινάκηδες. 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, MITSAKLAS said:

Δανεικός πάει ο σπουδαίος... Ζιγκερνάγκελ που μας ζάλισαν τα παπάρια όλο το καλοκαίρι οι Μαρινάκηδες. 

Πανω που εμαθα να προφερω το ονομα του τον διωξαν;Τι μαλακες...

Link to comment
Share on other sites

Η Ραχήλ Μακρή, σε ακόμα μία παραληρηματική και προκλητική ανάρτηση, τα έβαλε με τους οπαδούς του Ολυμπιακού, που πήγαν στο «Γ. Καραϊσκάκης» για να δουν τον Μαρσέλο, αποκαλώντας τους «μαϊμούδες»!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×