Jump to content

Aπόγονοι του στόλου ​🖕


stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

15 hours ago, Man Of Faith said:

Διάβασα ότι είναι ο σταθμός "Μανιατικα"

:ph34r:

Ακόμη χειρότερο !!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Man Of Faith said:

Στο τέλος -αν η ΑΕΚ καπαρώσει τη μία απο τις δύο θέσεις του τσουλού- θα σφαχτούν ξανά μεταξύ τους .

Η συμφωνία ήταν πρωταθλητής βάζελος δεύτερος γαύρος για φέτος αλλα ο γαύρος αν δει οτι την ΑΕΚ δεν μπορεί να τη πάει παραπάνω θα πάει να πάρει τη θέση του βάζελου .

Link to comment
Share on other sites

Το βρήκε ο Γαβαθιωτης τι «φταίει». 
 

Οι παικτες της ΑΕΚ και του Βόλου φετος  είναι ντοπαρισμένοι. 

Το επιχειρημα είναι ότι οι 2 ομάδες τρέχουν πολύ και παίζουν καλά.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, nikos said:

Οι παικτες της ΑΕΚ και του Βόλου φετος  είναι ντοπαρισμένοι.

Ελπίζω να τον μηνύσει άμεσα η ΠΑΕ. Να ζητάει ξανά γονατιστός συγνώμες.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, billy21 said:

Ελπίζω να τον μηνύσει άμεσα η ΠΑΕ. Να ζητάει ξανά γονατιστός συγνώμες.

Σωστός. Μόνο έτσι καταλαβαίνουν.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Τα ίδια λέγανε κ για τον Μπακασέτα κ πιο παλιά για τον Λάκη. Μιλάμε για ανθρωπάρια. Μακάρι να τον βάλουν να ξυρίσει το μουστάκι. 

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, nikos said:

Το βρήκε ο Γαβαθιωτης τι «φταίει». 
 

Οι παικτες της ΑΕΚ και του Βόλου φετος  είναι ντοπαρισμένοι. 

Το επιχειρημα είναι ότι οι 2 ομάδες τρέχουν πολύ και παίζουν καλά.

Τα ίδια έλεγαν και το 17-18 και μετά εκανε ο Κούγιας σόου στο κύπελλο . Πάντα δικαιολογίες . 

Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, billy21 said:

Ελπίζω να τον μηνύσει άμεσα η ΠΑΕ. Να ζητάει ξανά γονατιστός συγνώμες.

Το γράφει με τροπο ώστε να μην φάει μήνυση.  Ο πορνόγερος. 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, nikos said:

Το γράφει με τροπο ώστε να μην φάει μήνυση.  Ο πορνόγερος. 

Αν αποφασίσει τότε, να φορέσει παντελόνια, ξαναμιλάμε. Αλλιώς κάθε μέρα ο Μανωλάκης θα γράφει κ από μια τέτοια παπαριά. Από τότε που ήταν στο ΦΩΣ, τέτοιες μαλακίες έγραφε. Κοινώς παρέμεινε ο ίδιος απαράλαχτος μαλάκας. Η ίδια απαράλλαχτη σαύρα.  Απλά πλέον η επιρροή του έγκειται στα στενά όρια μιας δυο σειρών της Θ7. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, billy21 said:

Αν αποφασίσει τότε, να φορέσει παντελόνια, ξαναμιλάμε. Αλλιώς κάθε μέρα ο Μανωλάκης θα γράφει κ από μια τέτοια παπαριά. Από τότε που ήταν στο ΦΩΣ, τέτοιες μαλακίες έγραφε. Κοινώς παρέμεινε ο ίδιος απαράλαχτος μαλάκας. Η ίδια απαράλλαχτη σαύρα.  Απλά πλέον η επιρροή του έγκειται στα στενά όρια μιας δυο σειρών της Θ7. 

Παλιότερα είχα σκεφτεί την θεωρία ότι έχει μαζέψει ξυλο από ΑΕΚτζηδες, ξεφευγει πολύ με μας ειδικά.

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, nikos said:

Παλιότερα είχα σκεφτεί την θεωρία ότι έχει μαζέψει ξυλο από ΑΕΚτζηδες, ξεφευγει πολύ με μας ειδικά.

Σίγουρα κάτι προσωπικό του έχει κάνει ΑΕΚτζης.

Link to comment
Share on other sites

Άσχετα με τι πίπες βγάζει από το μουνί του (γιατί μυαλό ΔΕΝ έχει) ο Γαβάθας, αν η ΑΕΚ συνεχίσει να παίζει όπως στο Λάου, να περιμένετε και πιο .... "οργανωμένα" αιτήματα για αντι-πορτοκαλάδα ελέγχους στους δικούς μας.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Την εκτίμηση μας για το πώς θα εξελισσόταν το ματς με τον Ολυμπιακό, όσον αφορά την ενδεχόμενη παρουσία οπαδών των «φιλοξενουμένων», την καταθέσαμε εγκαίρως. Προσπαθήσαμε να χτυπήσουμε καμπανάκι τόσο με τη σχετική ανακοίνωση μας όσο και κατά τη διάρκεια της συνάντησης που κάλεσε η ΠΑΕ με εκπροσώπους των οργανωμένων οπαδών της ομάδας μας.

Δυστυχώς, συνέβη ακριβώς αυτό που περιμέναμε: φθορές στο γήπεδο, απόπειρα εισβολής στη Θύρα 1 και στα επίσημα, πετροπόλεμος προς τη Θύρα 1, που παραδοσιακά φιλοξενεί οικογένειες.

Τώρα λοιπόν ήρθε η ώρα να θέσουμε κρίσιμα ερωτήματα, αν και δεν τρέφουμε αυταπάτες ότι θα απαντηθούν.

1. Προς ΠΑΕ ΟΦΗ:

Τελικά δώσατε επίσημα εισιτήρια, ναι ή όχι; Αν ναι, πότε συνέβη αυτό; Πριν ή μετά την συνάντηση συνδέσμων-διοίκησης την Τετάρτη 5 Οκτωβρίου, όταν μας διαβεβαιώνατε για το αντίθετο;

Έχετε σκοπό να κρατήσετε μία συγκεκριμένη στάση στο ζήτημα των φιλοξενούμενων οπαδών ή θα παίζουμε κάθε φορά την κολοκυθιά για το αν θα μπούνε στην Θ1, στην Θ6 ή αν δεν θα μπούνε καθόλου;

Έχουμε την εντύπωση ότι οι μόνοι που δυσκολεύτηκαν να αγοράσουν εισιτήρια όλη την εβδομάδα που προηγήθηκε του ματς, ήταν οι φίλαθλοι του ΟΦΗ που ήθελαν να αγοράσουν εισιτήριο στη Θύρα 1, ενώ ταυτόχρονα μαθαίναμε ότι εισιτήρια διακινούνταν σε οπαδούς του Ολυμπιακού, σε πάρκινγκ στο κέντρο του Ηρακλείου.

Για να το κάνουμε πιο σαφές: την ίδια ώρα που φίλαθλος του ΟΦΗ δε μπορούσε να αγοράσει εισιτήριο για τον εαυτό του, οπαδοί του Ολυμπιακού αγόραζαν 10-10 και τα προωθούσαν σε δικούς τους. Επίσης, τελικά υπάρχει ζήτημα ασφάλειας με τη Θύρα 6; Αν ναι, αυτό αφορά αποκλειστικά τους φιλάθλους της ομάδας μας;

2. Προς κο Αυγενάκη: Αυτή ήταν οργανωμένη ή μεμονωμένη μετακίνηση; Θα κρύβεστε για καιρό ακόμα πίσω από τις λέξεις και θα σκαρώνετε νομοθετήματα που για κάποιους θα ισχύουν και για κάποιους άλλους όχι;

Αλήθεια, πόσοι από τους «μεμονωμένους» που συμμετείχαν στο εκστρατευτικό σώμα των μισθοφόρων από τον Πειραιά ανήκουν σε νόμιμους, σύμφωνα με τη δική σας νομοθεσία, συνδέσμους και τι προτίθεστε να κάνετε τώρα που για ακόμα μία φορά φαίνεται η παταγώδης αποτυχία σας να ελέγξετε τους στρατούς των «μεμονωμένων»;

Λέσχη Ομιλοφρενών «Μανώλης Ρασούλης»

Δυσκολίες Αυγενάκη. Απ την μια οι ψηφοφόροι του κ απ την άλλη το αφεντικό του.  Όσο για τον ΟΦΗ, μάλλον στο ημίχρονο θα ζητήθηκε η αλλαγή? του αποτελέσματος.

Link to comment
Share on other sites

Καλα ποσό τις εκατό λίπος εχει ο μαρσελο;

Καπου εχρι γραφτεί για 16, αλλα ο ανθρωπος ειναι σε τραγικη κατασταση για επαγγελματία ποδοσφαιριστή που παιρνει ποσα εκατομμύρια τον χρονο.

Link to comment
Share on other sites

Πουλμαν ο γαυρος.

Μονο ετσι θα παρει αποτελεσμα για να ανεβει λιγο η ψυχολογια.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ήταν κακός ο γαύρος για τα φετινά του δεδομένα και επιμένω ότι θα στρώσει από εδώ και πέρα.

Δε θα γίνει η ομάδα που ήταν με το Μαρτινς, αλλά θα είναι ένα σύνολο που θα είναι αρκετά μαζεμένο και δε θα επιδιώκει πράγματα πέρα από εκεί που μπορεί να φτάσει στο αγωνιστικό.

Το θέμα είναι ξεκάθαρα το τι θα κάνουν οι άλλοι απέναντι του.

Ο βαζελος του έχει πάρει τον αέρα, εμείς τσιμπιομασταν με μια ισοπαλία.

Link to comment
Share on other sites

Κατάφερα να δω το τελευταίο 15αρτο του γαύρου . Τα τελευταία χρόνια για να μην πάθω κάποιο εγκεφαλικό επεισόδιο έχω αποφασίσει να μην βλέπω ούτε λεπτό από αγώνες του γιατί ξέρω την κατάληξη ,τα σφυρίγματα ,την περιγραφή , τα σχόλια, το με το έτσι θέλω θα νικήσω  ..και όλο αυτό μου προκαλεί τρομερό εκνευρισμό. Μη διαχειρισιμο . 

 Σήμερα όσο είδα είχα την ελπίδα πως θα φάνε πουτσα έστω και στα χασομερια αλλά το πούλμαντο του κοστουμάκια τα κατάφερε . Διαβάζοντας δε τώρα την παραπλανητική εικόνα που βγαίνει προς τα έξω στα ρεπορτάζ για τη σημερινή εμφάνιση τους ..μου βγαίνει πάλι αυτή η τάση για έμετο και η νευρικότητα.

  Είναι σιχάματα .

 Από τον πρώτο οπαδό τους μέχρι τον τελευταίο δημοσιογράφο τους,είναι όλοι η χειρότερη φάρα της ελληνικής κοινωνίας.

  Είναι ό,τι πιο απαίσιο έχει ζήσει το ελληνικό ποδόσφαιρο αυτή η ελεεινή, κουραστική, επίμονη προσπάθεια τους να τα γαμησουν ολα.

  Ψώφος .

  • Δικεφαλάκι 22
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Stylianopoulos said:

Κατάφερα να δω το τελευταίο 15αρτο του γαύρου . Τα τελευταία χρόνια για να μην πάθω κάποιο εγκεφαλικό επεισόδιο έχω αποφασίσει να μην βλέπω ούτε λεπτό από αγώνες του γιατί ξέρω την κατάληξη ,τα σφυρίγματα ,την περιγραφή , τα σχόλια, το με το έτσι θέλω θα νικήσω  ..και όλο αυτό μου προκαλεί τρομερό εκνευρισμό. Μη διαχειρισιμο . 

 Σήμερα όσο είδα είχα την ελπίδα πως θα φάνε πουτσα έστω και στα χασομερια αλλά το πούλμαντο του κοστουμάκια τα κατάφερε . Διαβάζοντας δε τώρα την παραπλανητική εικόνα που βγαίνει προς τα έξω στα ρεπορτάζ για τη σημερινή εμφάνιση τους ..μου βγαίνει πάλι αυτή η τάση για έμετο και η νευρικότητα.

  Είναι σιχάματα .

 Από τον πρώτο οπαδό τους μέχρι τον τελευταίο δημοσιογράφο τους,είναι όλοι η χειρότερη φάρα της ελληνικής κοινωνίας.

  Είναι ό,τι πιο απαίσιο έχει ζήσει το ελληνικό ποδόσφαιρο αυτή η ελεεινή, κουραστική, επίμονη προσπάθεια τους να τα γαμησουν ολα.

  Ψώφος .

Δεν έχω άλλα λάϊκς ....... (λέμε τώρα ...... :lol::lol::lol:)

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, baRon21 said:

Καλα ποσό τις εκατό λίπος εχει ο μαρσελο;

Καπου εχρι γραφτεί για 16, αλλα ο ανθρωπος ειναι σε τραγικη κατασταση για επαγγελματία ποδοσφαιριστή που παιρνει ποσα εκατομμύρια τον χρονο.

Τί 16 ρε αδερφέ.
16 θα είχε στα καλά του, στην Real.

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Abraham21r said:

Τί 16 ρε αδερφέ.
16 θα είχε στα καλά του, στην Real.

Χαχαχαχα ναι και εμενα μου εκανε εντύπωση, ποιος ξερει.

Και το τρομερο της υπόθεσης ειναι οτι δεν βλεπω και καμια διαφορα πχ απο την παρουσίαση μέχρι και σημερα.

Ακομα εκει ειναι το μπυροκοιλι.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×