Jump to content

Aπόγονοι του στόλου ​🖕


stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

Στο χαιλάιτ με την "πτώση" ήταν που όλοι στο καφενείο πιστέψαμε οτί έφραξε η στεφανιαία από τα τριγλυκερίδια... και πάει... δε θα ξανασηκωθεί...

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, tzav said:

Στο χαιλάιτ με την "πτώση" ήταν που όλοι στο καφενείο πιστέψαμε οτί έφραξε η στεφανιαία από το τριγλυκερίδια... και πάει... δε θα ξανασηκωθεί...

Ειναι τυπική περιπτωση που το πνεύμα εδωσε εντολη λογω συνηθειας ετων, αλλα το σώμα κατέρρευσε. Δεν στρώνει αυτος, μιλαμε για μεγα παλαιμαχο.

Link to comment
Share on other sites

ελα μαλακες, ενταξει, ηταν συμπαθητικος. Τον λυπαμαι. Μα κι αυτος ρε πουστη δεν βλεπει/ξερει πως ειναι? Ας πει εχω ενοχλησεις κι ας ειναι καθαρη η μαγνητικη.

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, aris2168 said:

ελα μαλακες, ενταξει, ηταν συμπαθητικος. Τον λυπαμαι. Μα κι αυτος ρε πουστη δεν βλεπει/ξερει πως ειναι? Ας πει εχω ενοχλησεις κι ας ειναι καθαρη η μαγνητικη.

 

Ισως στον πουτσο του κιολας βεβαια.

Link to comment
Share on other sites

Παντως ηταν πολυ ενθαρρυντικη και η υπολοιπη εικονα του γαβρου. Και βεβαια η επιδραστικη ικανοτητα του προπονητη.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bukowski said:

Ισως στον πουτσο του κιολας βεβαια.

Γιατι μωρε? Δεν εχει παιδια, φιλους? Γιατι να βλεπουν αυτη τη θλιβερη εικονα? Τι αναγκη εχει?

Link to comment
Share on other sites

Just now, aris2168 said:

Γιατι μωρε? Δεν εχει παιδια, φιλους? Γιατι να βλεπουν αυτη τη θλιβερη εικονα? Τι αναγκη εχει?

Το εγραψα και πιο πάνω, για επενδύσεις και real estate ηρθε Ελλαδα.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bukowski said:

Το εγραψα και πιο πάνω, για επενδύσεις και real estate ηρθε Ελλαδα.

Ω, καλα, αλλα μου απαντας. Συμφωνουμε σ αυτα. Στο γιατι ν αφησει τετοια εικονα διαφωνω. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, aris2168 said:

Ω, καλα, αλλα μου απαντας. Συμφωνουμε σ αυτα. Στο γιατι ν αφησει τετοια εικονα διαφωνω. 

Γτ μωρε ποιος θα κάτσει να τον δει; Οτι κρεμασε τα παπούτσια του θεωρουν διεθνως.

Link to comment
Share on other sites

Και πολυ ασχημο μου φανηκε η αλλαγη του Σισε. Οκ, Μεγας γκαφατζης καραγκιοζης, αλλα μην τον στοχοποιεις ετσι ρε μαλακα. Τον δινεις στην αρενα να το σφυριξουν. Λες κι εισαι καλυτερος εσυ. Μαλακα.

Δεν εχουν #γαυροςΦαμιλυ αυτοι, ε?

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Παντως το κακο φαινοτανε απο οταν εβαλε ο αλλος διδυμο στοπερ Βρσαλικο και Σισε.  Και τα μαζεψε και εξεθεσε Σισε με την αλλαγη του και γενικα ηταν μια καταπληκτικη ευρωπαικη βραδια 

Link to comment
Share on other sites

Μίτσελ για Σισέ:

Για το θέμα του Παπέ Σισέ εγώ δεν το είδα. Δεν είδα την κίνησή του αλλά μου το είπαν. Όταν ένας παίκτης κάνει λάθη στο γήπεδο μπορείς να το δεχθείς αλλά όχι όταν κάνει λάθη εκτός γηπέδου. Όταν κάνεις λάθη εκτός γηπέδου είναι πιο σοβαρό. Είναι αχρείαστο και απαράδεκτο διότι ο κόσμος μας αγαπάει.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Bukowski said:

Θα πείτε και αλήθειες μπουρδελα 20221007_000823.thumb.jpg.a1e227a35e5fb8db8e474efe3e308cde.jpg

Ποστ- μνημείο, απίστευτο μου φαίνεται ότι υπάρχουν και σοβαροί γαύροι… 

Κάποιες σκόρπιες νίκες από δω κι από εκεί όπως τα λέει ο άνθρωπος και η γύμνια τους φαίνεται ειδικά στο Ουέφα-Γιουρόπα , όπου τους έχει ξεσκίσει κάθε πιθανό καφενείο όλα αυτά τα χρόνια …. Και τι ακριβώς τους λείπει; Δυνατές μεταγραφές-ονόματα; Άφθονο χρήμα; (Κλεμμένο το 90% με παράγκες κλπ θα πω εγώ , ρήμαξαν όλους τους εγχώριους αντιπάλους τους για να τα έχουν ΟΛΑ αυτοί, αλλά ο.κ) …Έδρα;  Κόσμος;  να φθάσουν έστω ΜΙΑ γαμημένη φορά στους 8 και στους 4 του ουέφα ,να κάνουν μια πορεία ρε αδερφέ, να «ακουστούν» για ΜΙΑ και μοναδική φορά στην Ευρώπη όπως άλλες Ελληνικές ομάδες στο παρελθόν …. Τίποτα απολύτως δεν τους λείπει…. Τα έχουν ΟΛΑ κι όμως το αιώνιο πουτανάκι της Ευρώπης ήταν , είναι και θα παραμείνουν.

Link to comment
Share on other sites

Ζαλίστηκε με την Νότιγχαμ ο Μακεδος και τον έκανε Ροντέο τον γαύρο.

θα αργήσουν να σηκώσουν κεφάλι 

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, billy21 said:

Κακώς δεν βγαίνει κ ο Μανόλης να πει για το πόσο επηρρέασε την ψυχολογ'ια των παικτών το πουλί.

Πρέπει να φταίει η καπνιά. Απο την Δευτέρα Εφτασε λιμάνι 

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Araujo21 said:

Πρέπει να φταίει η καπνιά. Απο την Δευτέρα Εφτασε λιμάνι 

To γύρισε βοριαδάκι. 

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×