Jump to content

Aπόγονοι του στόλου ​🖕


stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

6 minutes ago, Skepastos said:

Ρε μαλακα τι έβαλες τον Βλαντ Τσέπες φωτό προφίλ; Δεν θα μπορώ να σε διαβάζω

Είναι κοντοχωριανοί ρε. 

  • Hahaha 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Zara said:

Είναι κοντοχωριανοί ρε. 

Φακελωμενο με έχεις; Κοίτα ρε μνήμη 

Link to comment
Share on other sites

Επίσης, τώρα που υπάρχει το know how, να βρουν όσους τους εύχονται καλή επιτυχία στον τελικό και να τους αφαιρέσουν τα διαρκείας. Άιντε, γλιτώσαμε απ' τη λίμνη του τηλεπαρουσιαστή και μας μείναν τα χρυσόψαρα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Skepastos said:

Νίκο τι μπράβο τους; Να πεθάνουν. Μεταφορικά έτσι; Έχουμε και ένα επίπεδο 

Εννοώ ότι δεν θα κοροϊδέψω τον εαυτό μου ότι δεν θα ήθελα να είμαστε  στην θέση τους. Κατα τα λοιπα δεν ανήκω σε αυτους που λενε τετοιες μλκιες «καλη επιτυχία και τέτοια» το καταλαβαινεις φανταζομαι.

Παντως ΑΝ παρουμε το πρωτάθλημα εμένα δεν θα με πειράξει και τόσο αυτό που έρχεται στο κονφερενς. Ο καθενας όπως το βλεπει στην τελική.

Link to comment
Share on other sites

Άστρα διαιτησία ,οι άλλοι έπαιξαν 5 λεπτά γιατί έτσι..

Το ζουμί είναι ότι δεν υπάρχει οπαδός που να μην αρρωσταινει σήμερα.Και στα τέτοια σου να είσαι ,θα αρρωστήσεις..και άντε εμείς θα το πιούμε και αυτό,τα παιδάκια στο σχολείο λυπάμαι.

Προφανως η διοργάνωση είναι γτπ και θα φανεί με τα επόμενα χρόνια από τους κατόχους..και ας είμαστε σοβαροί και μόνο τελικός γαύρος Φιορεντίνα ξέρω γω τα λέει όλα.Ειναι όμως κάτι που προς το παρόν απλά δεν έχουμε να το χτυπήσουμε..Ας πάμε 4 europa εμείς και θα είναι προφανώς μεγαλύτερη επιτυχία.

Η παράνοια και η τρέλα και η φαγωμαρα όμως που θα δημιουργηθεί από τα μμε που ελέγχουν είναι το πρόβλημα.

Προσωπικά στα παπάρια μου αν το σηκώσουν Φιλαδέλφεια.Δεν θέλω να σηκώσουν τίποτα ούτε στο τσιμπουτι.

Με ενοχλεί η επιτυχία τους ότι θα γίνει ΕΠΙΤΥΧΙΑ και ότι θα έχει δυσανάλογα κέρδη.Κερδη που περιμέναμε χρόνια να τα καλύψουμε σιγά σιγά.

Πάντως αν κάτι πρέπει να αποκτήσει άμεσα ο κόσμος μας από τους υπόλοιπους είναι ότι το οποίος δε μπορεί να πα να γαμηθει ενδεχομένως να κάνει πολύ καλό στο σύλλογο ακόμα και σε χρονιά που δείχνει καμμένη..Θέλω να πω το ότι παίζει πχ ο Αθανασιάδης ή ο μανταλος (τυχαία παράδειγματα?) θα μπορούσε να απαγορευτεί από τον ίδιο το κόσμο τελείως δημοκρατικά και κάποια πράγματα να ήταν πολύ καλύτερα..

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Έχει γίνει τέτοια ανακατανομή ενεργειακών πεδίων από την Κυριακή, που φοβάμαι για κάτι πολύ μεγαλύτερο τύπου κάποιον θάνατο, αστεροειδή κτλ.

Έχουν ενεργοποιηθεί τέτοιες δυνάμεις μεγιστοποίησης της πίκρας, που δεν λειτουργούν βέβαια στις 3-4 (βάλτε και τον χρόνο μέσα) γνωστές  επιστημονικές διαστάσεις, ώστε θα σας έλεγα να προσέξετε το τιμόνι, τα παιδιά, μην κάνετε καμιά μαλακία στη δουλειά που θα σας κυνηγάει χρόνια και να αφήσετε τα αθλητικά να ξεφουσκώσουν, όσο χρόνια και αν πάρει.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Εγώ αυτό που σκέφτομαι είναι ότι προσπαθώ  να κάνω τον ανιψιό μου ΑΕΚ και άμα το σηκώσουν δυσκολεύει πολύ...

Γαυρακι είναι και ένα χρόνο τώρα του δείχνω βιντεακια που τους πηδαμε και έχει ενθουσιαστεί. Έχω ξοδέψει και πόσα ευρώ σε κάρτες και αυτοκολλητα πανινι.....

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Έγινε κάτι συγκεκριμένο στο πεντάλεπτο την Κυριακή, όταν προηγηθήκαμε 1-2 , που πιθανότατα δεν θα μάθουμε ποτέ και άνοιξαν οι Πύλες. Ο γάβρος θα πάρει το Κόνφερανς μέσα στη Ν.Φ, στην Τούμπα δεν θα έρθει χ, στο Καραισκάκη θα χάσουμε και τελευταία αγωνιστική θα ταλαιπωρηθούμε μέχρι να το χάσουμε. Ελληνική ομάδα φυσικά θα σηκώσει την Ευρωλίγκα αλλά οκ αυτό ήταν και πιθανό. Οπλιστείτε με υπομονή, αφήστε την ελπίδα απέξω, γιατί δυστυχώς περάσαμε τις Πύλες.

Link to comment
Share on other sites

Από την Κυριακή ενεργοποιήθηκε το Μάτι του Σάουρον, που αυτή τη στιγμή φλέγεται και δυναμώνει από την κακή ενέργεια με την οποία το τροφοδοτούμε. Γελάτε τώρα αλλά θα τα δείτε.

Link to comment
Share on other sites

Ήρθε η ώρα να καταφύγω σε διάφορες παγανιστικές δοξασίες, βοηθάει και το ότι είμαι στην εξοχή, μπας και αντιστρέψω αυτό που περιγράφει ο Γιώργος με τις Πύλες και άλλα τέτοια. Είμαι διατεθειμένος να κάνω τα πάντα εκτός από κτηνοβασια.

Λέω να θυσιάσω κάνα γουρούνι στον Σατανά σήμερα, κάτι να γίνει τέλος πάντων

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάω σε ειδωλολατρικό-αιρετικό επιτάφιο στο Βύρωνα σε wannabe Αγία, για την οποία είμαι βέβαιος ότι στην εποχή της τους πιστούς της τους κυνηγούσαν.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Να πείσουμε το Ιράν να στείλει drones να κατεδαφίσουν το γήπεδο τη μέρα του αγώνα 

Link to comment
Share on other sites

Αλλά είναι τόσο γραφτό να το πάρουν που ακόμα κι αν καταφέρουμε να τους πείσουμε, θα δουλέψει η αεράμυνα της Ελλάδας 

Link to comment
Share on other sites

Είναι φυλακή κι ο Κουφοντινας γαμώ το μητσοτακέικο, είναι μεγάλη ΑΕΚαρα ο Μήτσος 

Link to comment
Share on other sites

Φυσικά αυτά δεν θα φτάσουν γιατί το Μάτι προστατεύεται από τα Ορκς.  Την Κυριακή ήθελες δέκα λεπτά, ώστε να πλημμυρίσεις χαρά ενός μήνα στη ζωή. Αντί αυτού έφαγες δύο γκολ, στα οποία χρειάστηκε να ευθυγραμμιστούν οι πλανήτες για να μπουν, έχασε ο βάζελος ώστε να μεγαλώσει το αχ, μπήκες σε εσωστρέφεια, τα υπόλοιπα ματς είναι για να παίρνεις χάπια και γάβρος με χίλιες λεπτομέρειες να πάνε υπέρ του πάει ευρωπαικό τελικό στο γήπεδό σου. Ο Ματίας που τα έχει μελετήσει αυτά στις αχανείς πάμπας κατάλαβε αμέσως και τρελάθηκε και άρχισε τις μπουνιές. Συνεχίστε να πιστεύετε στο μπιλντ απ εσείς και στο 4-3-1-2.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Me eksairesh 2-3 Tsoukalades ton konto ton xontro kai ton karaflokotsida oi ypoloipoi opadoi tou gavrou tha einai kyries me onomastika panakriva eishthria. Oute sto megaro den mazevete tetoios kosmos.

Mhn treleneste

Link to comment
Share on other sites

Ρε συ νέο αφμ,  για ποια ευθυγράμμιση μιλάς? Κερδίζαμε 2 0 τον βάζελο σε μια Φιλαδέλφεια που έβραζε και λέγαμε θέλουμε άλλο ένα, γιατί ο Μογλης την μια μαλακία την έχει σίγουρη 

Link to comment
Share on other sites

Θα σας την πω κάποια στιγμή την ιστορία, εγώ το κατάλαβα στο 1-2 όταν απάντησα εκείνο το μοιραίο τηλ και μέσα σε δέκα δευτερόλεπτα είδα τα πάντα, τα οποία και από εκεί και πέρα γίνονται.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, felman said:

Me eksairesh 2-3 Tsoukalades ton konto ton xontro kai ton karaflokotsida oi ypoloipoi opadoi tou gavrou tha einai kyries me onomastika panakriva eishthria. Oute sto megaro den mazevete tetoios kosmos.

Mhn treleneste

Αυτό το παραθέτεις ως λόγο να μη θέλουμε να κατεδαφιστεί γεμάτο εκείνη τη μερα το γήπεδο; Επειδή (λες εσύ ότι) θα είναι πλούσιοι οι πουτανας γιοι που θα βρεθούν εκείνη τη μέρα; 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Duck_Season said:

Ρε συ νέο αφμ,  για ποια ευθυγράμμιση μιλάς? Κερδίζαμε 2 0 τον βάζελο σε μια Φιλαδέλφεια που έβραζε και λέγαμε θέλουμε άλλο ένα, γιατί ο Μογλης την μια μαλακία την έχει σίγουρη 

Δεν ενεργοποιείται το Μάτι στον Έντερσον και στον Κουρτουά ρε συ, θέλει γόνιμο έδαφος.

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

Θυμάστε όταν έγινε το γήπεδο που λέγαμε ότι δεν γίνεται, λογικά κάτι θα γίνει και θα επιστρέψουμε ΟΑΚΑ σύντομα;

Ε εύχομαι του χρόνου και για πολλά χρόνια η ΑΕΚ να παίζει στο ΟΑΚΑ

Link to comment
Share on other sites

Δεν θα παίζουμε στο ΟΑΚΑ αλλά θεωρείστε δεδομένο ότι είμαστε στο 2004

Link to comment
Share on other sites

Επίσης βάλε μπροστά το σχέδιο για ΚΜ διαρκείας Σταύρο, θα υπάρχει πια χωροταξική άνεση όση θέλουμε, πιθανολογώ και για καλύτερες θύρες με κανά 50άρι παραπάνω.

Link to comment
Share on other sites

 

7 minutes ago, Nea makri neo afm said:

Δεν ενεργοποιείται το Μάτι στον Έντερσον και στον Κουρτουά ρε συ, θέλει γόνιμο έδαφος.

Αυτά συμβαίνουν σε μια κανονικότητα όχι σε ομάδες που η εξέδρα πανηγυρίζει ως γκολ  μπλοκάρισμα προπόνησης του Μογλη. Δεν γίνεται να πηγαίνεις γυρεύοντας όλη την σεζόν και όταν γίνει η Κέντα να το ρίχνεις στα μεταφυσικά. Πηγαινε στην Σαβάνα και κάνε πςπςπς στα λιοντάρια επειδή είδες ένα ντοκιμαντέρ ότι ανήκουν στην ίδια οικογένεια με τα γατιά. Και όταν δεις κάποιο να πλησιάζει μην γίνεις Μπολτ, κάτσε να το χαϊδέψεις

  • Hahaha 3
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Duck_Season said:

 

Αυτά συμβαίνουν σε μια κανονικότητα όχι σε ομάδες που η εξέδρα πανηγυρίζει ως γκολ  μπλοκάρισμα προπόνησης του Μογλη. Δεν γίνεται να πηγαίνεις γυρεύοντας όλη την σεζόν και όταν γίνει η Κέντα να το ρίχνεις στα μεταφυσικά. Πηγαινε στην Σαβάνα και κάνε πςπςπς στα λιοντάρια επειδή είδες ένα ντοκιμαντέρ ότι ανήκουν στην ίδια οικογένεια με τα γατιά. Και όταν δεις κάποιο να πλησιάζει μην γίνεις Μπολτ, κάτσε να το χαϊδέψεις

δεν έχει η λογική καμία δουλειά εδώ, με τον συγκεκριμένο άχρηστο μόγλη χρειαζόσουν δέκα λεπτά να μην φας δύο μπλούπερ για να κάνεις τον καλύτερο μήνα της ζωής σου, φυσικά πάντα χρειάζεται ο άχρηστος που θα ανοίξει τον τάφο του Φαραώ για να απελευθερωθεί η Μούμια αλλά είναι άλλες δυνάμεις από πίσω, μην το ψάχνεις σου λέω, καταλαβαίνω ότι όλοι προσπαθούν να το εκλογικεύσουν για να μην τρελαθούμε αλλά θα τα δείτε μέσα στο μήνα και πολύ φοβάμαι στα χρόνια που θα έρθουν.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×