Jump to content

Aπόγονοι του στόλου ​🖕


stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

Που να το σκεφτεί ρε παιδιά αυτό ο Μήτσος? Μιλάμε για ευθυγράμμιση πλανητών 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, nikos said:

Κακά τα ψεματα έχει τέτοια χαρα για το γήπεδο που δεν σκέφτεται και πολλά όταν έρχονται τετοιες ευκαιρίες. Αλλά οκ τελικο ελληνικης ομαδας ήταν too much, ούτε εμεις το υπολογίζαμε μην τρελαθουμε τώρα 

Δεν βλέπουν ότι έχουν τον Μογλη πίσω και έχουμε απαιτήσεις να προβλέπουν και το μέλλον?

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, tarasfw said:

???

Εννοώ αν περάσουν στο τελικό να μη γίνουν επεισόδια περιξ του γηπέδου.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Antiviosis21 said:

Εμείς δεν διαχειριζόμαστε εκατομμύρια ούτε έχουμε χιλιάδες ανθρώπους πελατολόγιο. Γιατί έτσι μας βλέπει. Αλλά προφανώς δεν αφουγκραζεται μία.

 

Αν εμεις χαλιομαστε 1 με αυτο που θα γινει, αυτος χαλιεται 100 να εισαι σιγουρος

  • Hahaha 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, Pelado Alme said:

Εννοώ αν περάσουν στο τελικό να μη γίνουν επεισόδια περιξ του γηπέδου.

Μένεις εκεί γύρω; 

  • Hahaha 3
Link to comment
Share on other sites

Άκρα του τάφου σιωπή
Στον κάμπο βασιλεύει
Λαλεί πουλί, παίρνει σπυρί
Κι η μάνα το ζηλεύει

Link to comment
Share on other sites

Just now, AlexKR21 said:

Αν εμεις χαλιομαστε 1 με αυτο που θα γινει, αυτος χαλιεται 100 να εισαι σιγουρος

Καλά μη βάζεις και το χέρι σου στη φωτιά 

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει καμία λογικη στο επιχείρημα δεν έπρεπε να δώσουμε το γήπεδο για τελικό με φόβο ένα τέτοιο σενάριο. Πρώτον, κανείς δεν μπορεί να υπολογίσει ένα τέτοιο σενάριο όπου κοιμάται ο Θεός και φτάνει ο γαύρος τελικό. Δεύτερον, όταν φτιάχνεις ενα τέτοιο υπερσύγχρονο γήπεδο το κανείς περαν αλλων και για να μεγαλώσεις  brand σου την εικόνα σου και τα λοιπά. Ε το να γίνει ο τελικός του κονφερενς εκεί ή να παίζει η εθνική εκεί είναι μέρος αυτού. 
Αν φτάναμε εμείς τελικό θα λέγαμε τι μαλακες είναι στην ΠΑΕ που δεν δώσαν το γήπεδο για τελικό;

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Βλέπω την επανάληψη του Ρομα Λεβερκουζεν, είναι στο 7ο λεπτό κι ακόμα έχει καπνούς από τα καπνογονα που άναψαν οι Ρωμαίοι. Λέτε να τους τιμωρησει η ΔΕΑΒ; 

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, AlexKR21 said:

Αν εμεις χαλιομαστε 1 με αυτο που θα γινει, αυτος χαλιεται 100 να εισαι σιγουρος

Να χαλαστει 100 φορές γιατί κάτι που δεν θα του κοστίσει ούτε ένα ευρώ... Δύσκολο

Link to comment
Share on other sites

Just now, mporat said:

Καλά μη βάζεις και το χέρι σου στη φωτιά 

Για το πως βλεπει το ενδεχομενο να σηκωσει ευρωπαικο ο Μαρινακης στο γηπεδο του (γιατι προφανως και ετσι το θεωρει), μπαινω και ο ιδιος στη φωτια να καω

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Kami said:

Θα είναι μεγάλη έκπληξη να κάνει 2ο κακό παιχνίδι η Βίλα. Δε λέω ότι δε γίνεται, ούτε ότι θα βρεί τα αρχίδια να τους γαμήσει στη ρεβάνς, αλλά αν μου έλεγες ότι 1 απο τα 2 που γράφεις θα είναι το τελικό σκορ, θα έπαιζα το σπίτι μου στο 0-3

Παίζει να είσαι ο μόνος πλέον εδώ μέσα να το πιστεύει. Το ματς της Πέμπτης και αν είναι ιδιαίτερων συνθηκών. Θα κυνηγάνε μπάλες στο λιμάνι του Πειραιά από το 1'. Θέλουν 2 για παράταση και 3 για πρόκριση. Δεν βγαίνουν τα μαθηματικά η Σίτυ η ίδια να εμφανιστεί.

Link to comment
Share on other sites

To έχουν γράψει ήδη κι άλλοι 200 παραπάνω... αλλά να το γράψω κι εγώ, πως ας φρόντιζες να είχες έναν στοιχειωδώς αξιοπρεπή τερματοφύλακα όπως ΟΛΟΙ οι ανταγωνιστές σου και όχι αυτά τα γαμημένα σούργελα που έχεις... και τώρα θα ήσουν ήδη πρωταθλητής, θα είχες καλύτερη πορεία στην Ευρώπη και θα το έβλεπές αλλιώς το πράγμα...

  • Δικεφαλάκι 9
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, stavros 9-11 said:

Εσύ δεν έφευγες απόψε από εκεί με λιγότερα από 4 στην πλάτη, αλλά οι γαύροι ήταν κωλοφαρδοι

Σταύρο παρότι κάποιος θα σου πει για την Μπράιτον, εγώ σε αυτό συμφωνω. Θα πήγαινες σαν την αδερφή από το άγχος λεω εγώ. Με Αθανασιαδηδες και Ροτες να κάνουν τα δικά τους.

Προσπάθησα από περυσι να γράψω ότι δεν χρειάζεται να βλέπουμε μονο τα θετικά, πες περυσι τα κάλυψε ολα το Νταμπλ, αλλά βλέπω ότι φετος συνεχίζεται το πραγμα, τι να πω. Και μιλάω σε μεγάλο βαθμο και για τον Αλμειδα. Βλέπετε αποψε ο άλλος πώς πήγε κι επαιξε; 3 χαφ να καλύψει και τους μαλακες πίσω. Ρεσιτάλ και τακτικής και ψυχολογίας και δυνάμεων.  Ο δε βλαξ της Βίλα ακριβώς το αντίθετο, κακιστη τακτική.

Το μονο που λεω ομως είναι να έχουμε και λιγη ισορροπία. Πχ το οτι αν παρουμε το πρωτάθλημα δεν θα το χαρούμε, οκ διαφωνώ 110%. Μην τρελαθουμε δλδ. Ο,τι και να κάνουν (λογικά θα το πάρουν μάλλον) θα τους τσουξει το πρωτάθλημα. Το θέμα είναι θα το παρουμε; 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, theo said:

Τι ευκαιρια ηταν να γινει ενας τελικος κονφ στο γηπεδο, ποια διακριση του γηπεδου εγραφαν οταν ανακοινωθηκε, λες και δινει κανεις σημασια στο γηπεδο που θα γινει (τωρα γαμηθηκε αυτο που γραφω). Εγω πχ δεν ξερω ουτε που γινεται του τσαμπιονς ουτε του γιουροπα. Και με την εθνικη μαλακια εκαναν.

Με τα χρήματα που θα πάρουμε από την ΟΥΕΦΑ θα ανανεώσουμε Χατζησαφι 

Επίσης στηρίζουμε Μάκη Γκαγκατση να μεταφέρει την έδρα στην Τούμπα 

Link to comment
Share on other sites

Μέρος του γηπέδου πριν 2 εβδομάδες χειροκρότησε τον clown που μπλόκαρε την μπαλα με τα 2 χεράκια.

Οι άλλοι πάνε τελικό στο γήπεδο μας και εμείς ακούμε για χατζισαφιδες 5ους στοπερ του χρόνου και για Αθανασιάδη Στάνκοβιτς ανανεωμένους από την προετοιμασία.

Καλά για εκρηκτικό γαλανοπουλο και ανανεωμένο Πιζάρο δεν μιλάω. Θα τα διαβάσουμε άλλου αυτά 

Τι ωραίο Πάσχα.......

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, stavros 9-11 said:

Να χαλαστει 100 φορές γιατί κάτι που δεν θα του κοστίσει ούτε ένα ευρώ... Δύσκολο

Η κοντρα του με τον Μαρινακη ειναι πολυεπιπεδη και αφορα πολλα εκατομμυρια ευρω

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, nikos said:

 Το θέμα είναι θα το παρουμε; 

Όχι.

  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Vagos21 said:

Εγώ πιτσιρικάς δεν είμαι αλλά ζορίζομαι πάντως 

Μα προφανώς οπαδοί της ΑΕΚ είμαστε δεν είμαστε αντικειμενικουληδες opinion makers για να το παιζουμε υπεράνω, σε ολο τον ποδοσφαιρικό κόσμο αυτό συμβαίνει.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, mporat said:

Μένεις εκεί γύρω; 

4 minutes ago, mporat said:

Μένεις εκεί γύρω; 

Ναι😁😁

  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, MITSAKLAS said:

Όχι.

Για αυτό εγραψα σήμερα 3/5.

Μετα να τα πούμε ολα αυτά, αλλά όχι αποψε. Γνώμη μου

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, AlexKR21 said:

Η κοντρα του με τον Μαρινακη ειναι πολυεπιπεδη και αφορα πολλα εκατομμυρια ευρω

Το μόνο που τον νοιάζει είναι μην του χεσει τον καναπέ στη σουίτα 

  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να σας ξεκαθαρίσω κάτι τώρα πάνω στον πανικό. Το γήπεδο το ίδιο να διαλύσουν στις 29, όταν η ΑΕΚ το πάρει πίσω από την ΟΥΕΦΑ θα είναι στην ίδια κατάσταση που θα το είχε παράδοσή. Αυτά ως προς τις ανησυχίες εντός. Για τα εκτός δεν υπάρχει όριο, ούτε πρόβλεψη. Ο Θεός βοηθός.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, AlexKR21 said:

Η κοντρα του με τον Μαρινακη ειναι πολυεπιπεδη και αφορα πολλα εκατομμυρια ευρω

Για πες...

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, nikos said:

Σταύρο παρότι κάποιος θα σου πει για την Μπράιτον, εγώ σε αυτό συμφωνω. Θα πήγαινες σαν την αδερφή από το άγχος λεω εγώ. Με Αθανασιαδηδες και Ροτες να κάνουν τα δικά τους.

Προσπάθησα από περυσι να γράψω ότι δεν χρειάζεται να βλέπουμε μονο τα θετικά, πες περυσι τα κάλυψε ολα το Νταμπλ, αλλά βλέπω ότι φετος συνεχίζεται το πραγμα, τι να πω. Και μιλάω σε μεγάλο βαθμο και για τον Αλμειδα. Βλέπετε αποψε ο άλλος πώς πήγε κι επαιξε; 3 χαφ να καλύψει και τους μαλακες πίσω. Ρεσιτάλ και τακτικής και ψυχολογίας και δυνάμεων.  Ο δε βλαξ της Βίλα ακριβώς το αντίθετο, κακιστη τακτική.

Το μονο που λεω ομως είναι να έχουμε και λιγη ισορροπία. Πχ το οτι αν παρουμε το πρωτάθλημα δεν θα το χαρούμε, οκ διαφωνώ 110%. Μην τρελαθουμε δλδ. Ο,τι και να κάνουν (λογικά θα το πάρουν μάλλον) θα τους τσουξει το πρωτάθλημα. Το θέμα είναι θα το παρουμε; 

Η Μπράιτον ήταν πριν κάτι μήνες και σε τελική ανάλυση έκανες μια ανούσια νίκη που δεν σου έδωσε τίποτα και δεν κόστισε κάτι σε αυτούς. Είναι παοκτζηδισμος να επικαλείσαι τη Μπράιτον για να συγκρίνεις έναν εκτός έδρας ημιτελικό με αγγλική ομάδα που της έριξαν 4 στην έδρα της.

Αν είναι έτσι, να πούμε και για το φιλικο στην Κύπρο που τους γαμησαμε 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×