Jump to content

Aπόγονοι του στόλου ​🖕


stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

3 hours ago, George_D said:

Μου το είπε χτες επίσης ένας φίλος εδώ πύργο που καθόμασταν για καφέ και δεν το πίστευα.. 

Οι γαύροι και οι σημαίες τους χαχα

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Nestoridis21 said:

Νομιζω ειναι καλη ιδεα, αν εγκρινει το επιστημονικο συμβουλιο. Μεγαλεια..!

Να γίνει ΠΟΛ

Link to comment
Share on other sites

Οι δικοί μας παλαίμαχοι, αν θυμάμαι καλά, δεν έδιωξαν τον τσαρτα επειδή έγραψε στο sdna αλλά όχι τον Ντεμη που έκανε εκπομπή στο όπεν; Επιλεκτικά υπεράνω. 

Πάντως αυτό με τους παλαίμαχους των ομάδων που υπερασπιζονται τις θέσεις του εκάστοτε αφεντικου, είναι μειωτικο για τους ίδιους. Και όλα αυτά για κάτι ψίχουλα. 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Rayo Vallecano 21 said:

Οι δικοί μας παλαίμαχοι, αν θυμάμαι καλά, δεν έδιωξαν τον τσαρτα επειδή έγραψε στο sdna αλλά όχι τον Ντεμη που έκανε εκπομπή στο όπεν; Επιλεκτικά υπεράνω. 

Πάντως αυτό με τους παλαίμαχους των ομάδων που υπερασπιζονται τις θέσεις του εκάστοτε αφεντικου, είναι μειωτικο για τους ίδιους. Και όλα αυτά για κάτι ψίχουλα. 

Δε νομίζω να έχει την οποιαδήποτε σχέση με τους παλαιμαχους ο Θεμιστοκλής. Αντίθετα ο Βασίλης συμμετείχε σε εκδηλώσεις. Έτσι κι αλλιώς, το διαρκείας του Τσιαρτα ακύρωσαν. Αυτός ερχόταν στο γήπεδο. Τον άλλον έχουμε να τον δούμε χρόνια. 

Link to comment
Share on other sites

Σκεφτείτε να διαγράψουν οι παλαίμαχοι του βάζελου τον Βαζέχα επειδή βγαίνει στο οπεν. Γραφικότητες.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Epitaph21 said:

Και 3αρα η Μπάγερν στο Λονδίνο, μιά χαρούλα.

4αρα στο Λονδινο ..οποτε εμεις μια χαρα τα πηγαμε περυσι εδω μεσα

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Man Of Faith said:

Μιλογεβιτς lol, προπονητης με το βιογραφικο Ουζουνιδη

Κάνεις λάθος

Link to comment
Share on other sites

Παλι καλα που αποβληθηκε ο αλλος και ανεβηκαν οι Σερβοι αλλιως δεν γυριζε με τιποτα.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Man Of Faith said:

Που ακριβως;

Προπονητής που βγήκε 2ος με τον Πανιώνιο στην κανονική διάρκεια του πρωταθλήματος, μετά πήγε στον Ερυθρό Αστέρα, πήρε 2 σερί τίτλους (όταν πήγε πρωταθλήτρια ήταν η Παρτιζάν), πήγε στους 32 του Γιουρόπα (νομίζω μάλιστα αήττητος) από πολύ δύσκολο όμιλο, την επόμενη χρονιά τον έβαλε για πρώτη φορά στην ιστορία του στους ομίλους του Τσάμπιονς Λιγκ, αποκλείοντας την πολύ δυνατή Σάλτσμπουργκ και μετά τα πήγε αξιοπρεπέστατα σε τρομακτικό όμιλο και μάλιστα φέτος τους ξανάβαλε στο Τσου Λου πώς ακριβώς συγκρίνεται με τον Ουζουνίδη που το μόνο θετικό που κάνει είναι οι δημόσιες σχέσεις;

Και όλα αυτά σε ομάδα με αστέρια τον Μπεν και τον Μαρίν, παίκτες που ακόμη και στον τραγικό γαύρο του 17-18 δεν βρίσκαν θέση ούτε στον πάγκο.

Μακάρι να κάνει το θαύμα ο Ίβιτς και να τον φέρει σε μας να μας κάνει ανθρώπους θα πω εγώ...

Link to comment
Share on other sites

  • amd locked this topic
  • amd unlocked this topic
  • amd locked and unlocked this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×