Jump to content

Aπόγονοι του στόλου ​🖕


stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

Και ρωτω εγω...ποσο σιγουρο εχει το πρωταθλημα ο ΟΣΦΠ που παραχωρει απο τωρα εναν απο τους MVP του. Ναι οκ το νουμερο ειναι εξωπραγματικο για τα ελληνικα δεδομενα, αλλα θα μπορουσε να προσπαθησει να κλεισει το deal πχ. για το καλοκαιρι. Εκτος εαν δωσει τα μισα απο οσα θα παρει για να φερει παικταραδες.

Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, Aussie said:

Και ρωτω εγω...ποσο σιγουρο εχει το πρωταθλημα ο ΟΣΦΠ που παραχωρει απο τωρα εναν απο τους MVP του. Ναι οκ το νουμερο ειναι εξωπραγματικο για τα ελληνικα δεδομενα, αλλα θα μπορουσε να προσπαθησει να κλεισει το deal πχ. για το καλοκαιρι. Εκτος εαν δωσει τα μισα απο οσα θα παρει για να φερει παικταραδες.

Αυτο θα κάνει πιστεύω με πολλες πιθανότητες να πάρει και πρωτάθλημα.

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχουν κλειδωμένα. Έτσι έλεγαν και το 18 για τον Τσίπρα και τον τσετσενο, δε μοιράζουν οι κυβερνησεις κουπες.

Επισης το 18 και το 19 πχ έπαιξες τελικό κυπέλλου στο ΟΑΚΑ, ένα απλό παράδειγμα.

Γνωμη μου ότι η φιλική κυβέρνηση θα βοηθήσει μονο καπου που την παίρνει να βοηθήσει, 95% θα μετρήσουν αλλα (αγωνιστικά και παρασκηνιακά).

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Εγω επιμενω οπως και περυσι οτι ειναι μοιρασμενα. Εσεις συνεχιστε να ειστε ρομαντικοι και να τα βλεπετε ολα καλα. Οτι και να γινει ειτε ετσι ειτε αλλιως και χωρις κυβερνηση το πρωταθλημα φετος θα το παρει ο χοντρος. Οπως το πηρε περυσι ο τσετσενος. 

Γνωμη μου

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν είπα ότι ειμαι ρομαντικός κι ότι ολα είναι καθαρα, είπα ότι δεν εξαρτάται τόσο από την κυβέρνηση οσο πιστεύετε πολλοί.  

Καθημερινα ο Μαρινακης γκρινιάζει, ακόμα και σήμερα, αρα δεν θεωρει εαυτόν καλυμμένο.

Link to comment
Share on other sites

Μα το πρωτθλημα δεν ειναι θεμα κυβερνησης. Οι συμφωνιες ειναι για να τηρουνται.Μην κοιτας που σε μας ο τσετσενος μας την εφερε.  Ο χοντρος αυτα θελει να αποφυγει 

Link to comment
Share on other sites

 Να πω επισης ότι καθησα να δω λίγο ειδήσεις στο one και ασχολούνται μισή ώρα για διαφορα θέματα με τον μποακ.

Δυστυχως τους έκανε υπολογίσιμο αντίπαλο για τους γαύρους  ο γαμω-Τσετσένος, παρότι γενικά σαν οργανισμος δεν ψήνονται να ασχοληθούν καν μαζί τους. Money talks.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Vargas21 said:

Μα το πρωτθλημα δεν ειναι θεμα κυβερνησης. Οι συμφωνιες ειναι για να τηρουνται.Μην κοιτας που σε μας ο τσετσενος μας την εφερε.  Ο χοντρος αυτα θελει να αποφυγει 

Συμφωνία μεταξύ τους εννοείς; 

Link to comment
Share on other sites

Υποτιθεται ότι τα έχουν χαλάσει.

Τεσπα εγώ πιστεύω ότι τουλάχιστον αυτοί οι 2 δεν έχουν μοιρασμένο τίποτα, πληρώνουν ένα σωρο υπαλλήλους σε ΜΜΕ να βρίζουν οι μεν τους δε, να κάνουν ρεπορτάζ αποκαλυψεων, ασχολούνται με παρασκήνια, πάνε σε δικαστήρια, ολα αυτά κομματάκι δύσκολο να είναι απλα κοροϊδία σε εμας, θέλουν και οι δυο να είναι πρώτοι.

Link to comment
Share on other sites

Αυτο ακριβως σου λεω και γω και γιαυτο γινεται ολη η φασαρια. Γιατι πηρε περυσι ο Τσετσεν τον τιτλο και φετος που ηταν η σειρα του χοντρου κανει μαλακιες ο τσετσεν. Ο χοντρος ομως δεν ειναι κυρ Δημουτρης να πει δεν πειραζει .. Γιατι νομιζεις οτι εχει ξεσπασει αυτος ο πολεμος επικοινωνιακα. Πηγε  να την φερει παλι ο τσετσεν οπως και με μας .

Αναξιοπιστος ρωσος 

Link to comment
Share on other sites

Δλδ ρε συ ποιο θεωρείς ότι ήταν το συμφωνημένο και με ποια λογική;

Μου θυμίζεις κάτι παρασκηνιακά του Ματζισιαν που δεν μου κόλλαγαν με καμια λογική.
Να μοιράσει πχ ο βάζω 100 μυρια Τσετσένος, με τον βάζω ένα πιατο φακές και μισό κιλό φέτα Μελισσανίδη για ποιον λόγο; 

Link to comment
Share on other sites

Ο βαζω 100εκ αν δεν ηταν ο τιγρης ακομα θα εβαζε. Ειδαμε και τι εκανε οσο ελειπε η ΑΕΚ. Οσο για τις φακες δεν μετριουνται ολα σε λεφτα .. Δεν ειναι ολα θεμα μπατζετ 

Link to comment
Share on other sites

Ο Stavros Kolkas είναι με τον Stavros Kolkas C.

2 ώρες · 

Ο Μέντεζ δεν είναι ένας τυχαίος ατζέντης. Ότι και να συμβαίνει στη Πορτογαλία περνάει από την έγκρισή του. Η δυνατότητά του να πουλάει ακριβά, δεν είναι κάτι που δεν καρπώνεται.

Αν λοιπόν το κοντέρ για τον Ποντένσε γράψει 25 εκατ, έχει εξαιρετικό ενδιαφέρον να δούμε πόσα θα πάνε στα ταμεία του Ολυμπιακού. Γιατί ο μεγαλοατζέντης πήρε τον παίκτη από την Σπόρτινγκ με όρους ιδιαιτέρως ευνοϊκούς για τον ίδιο και τον Ολυμπιακό.

Σε αυτή τη περίπτωση λοιπόν, ο Ολυμπιακός θα λάβει ένα ποσό που ουδεμία σχέση θα έχει με τα 25 εκατ, θα χάσει έναν πολύ κομβικό του ποδοσφαιριστή στα μέσα της σεζόν και εννοείται πως θα βγάζει ανακοινώσεις για την ΕΠΟ του Γραμμένου έτσι ώστε να είναι καβατζωμένος σε περίπτωση που Αυγενάκης και ΦΙΦΑ, δεν του δώσουν το πρωτάθλημα.

ΥΓ Η εισήγηση Δημητρίου για την Ξάνθη είναι η ρεαλιστική γιατί δεν μπορεί να αποδειχτεί δόλος στη μεταβίβαση των μετοχών. Αν ρίξουν την Ξάνθη, θα είναι μία πολιτική απόφαση έτσι ώστε να χαρούν τα κακομαθημένα.

Θα ρίξουν μία ομάδα σε μία ευαίσθητη περιοχή, μόνο και μόνο για να τους χειροκροτήσουν τα βόδια τους...

 

Εδω με τον τσετσεν εγινε φιρμα και αυτος και μας εξηγει πως γινονται τα ντιλια

Link to comment
Share on other sites

Αυτος εντωμεταξυ χθες στην σιχαμερή εκπομπή μάλωσε τον Κακο για μια φάση εναντίον του μποακ. Φυσικά ο Κακος ως νεότερος υπαλληλος μάσησε.

Η πιο ξεφτιλισμενη αθλητική εκπομπή που έχω δει ποτέ πραγματικα, κακώς την ξαναεβαλα.

Link to comment
Share on other sites

Μιλαμε πανε να γινουν χαλιφιδες στην θεση του χαλιφη σε ολα. Θεωρουν οτι ολα τους ανηκουν και οτι πρεπει αυτοι να το σηκωνουν για τα επομενα 5 χρονια 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, nikos said:

Αυτος εντωμεταξυ χθες στην σιχαμερή εκπομπή μάλωσε τον Κακο για μια φάση εναντίον του μποακ. Φυσικά ο Κακος ως νεότερος υπαλληλος μάσησε.

Η πιο ξεφτιλισμενη αθλητική εκπομπή που έχω δει ποτέ πραγματικα, κακώς την ξαναεβαλα.

Εχω δει ελαχιστα με Ντεμη, καθολου φετος.Ουτε ξερω ποιοι την παρουσιαζουν.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Man Of Faith said:

Εχω δει ελαχιστα με Ντεμη, καθολου φετος.Ουτε ξερω ποιοι την παρουσιαζουν.

Καλύτερα..

Link to comment
Share on other sites

Παοκ β εθνική λόγω Ξάνθης και τέλος ο σαμπιντι 

Μαρινακης φυλακή λόγω noor 1 

Τίγρης παίζει μπάλα μόνος του πλέον. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Hades said:

Παοκ β εθνική λόγω Ξάνθης και τέλος ο σαμπιντι 

Μαρινακης φυλακή λόγω noor 1 

Τίγρης παίζει μπάλα μόνος του πλέον. 

Στρατηγικός σχεδιασμός Μελισσανίδη. Ξεκάθαρα. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Καταδικάζεται ο χοντρός και το Noor 1 , o Τίγρης για το σκάνδαλο της Aegean , o τσετσεν για τα λαθραία τσιγάρα και μας μένει ο αφραγκουζ. Πάμε για πρώτο βιολί τον Κούγια με τον Σπανο ??

Link to comment
Share on other sites

  • amd locked this topic
  • amd unlocked this topic
  • amd locked and unlocked this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×