Jump to content

Aπόγονοι του στόλου ​🖕


stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

20 hours ago, mobster21 said:

να εχεις περασει την Αρσεναλ και να σε αποκλειει η Γουλβς

μη σου τυχει

Εγω να πω την αμαρτια μου αν τυχαινε στην ΑΕΚ δεν θα με χαλαγε παντως

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Ο Αουμπαμεγιανγκ και ο Οζιλ εχουν μεγαλυτερο μισθο απο το ροστερ του ΠΑΟΚ πχ, ο καθενας ατομικα.

Τρελη προκριση, γινεται με τυχη και με ικανοτητα, αλλα ενταξει οσο και στα χαλια της να ειναι η Αρσεναλ,

ειναι εντελως αλλο επιπεδο απο Ελληνικο ποδοσφαιρο.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

πώς θεωρείται κάποιος επενδυτής όταν δεν επενδύει δικά του λεφτά ?

να μου εξηγήσει κάποιος 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, amd said:

πώς θεωρείται κάποιος επενδυτής όταν δεν επενδύει δικά του λεφτά ?

να μου εξηγήσει κάποιος 

εσοδα εξοδα παει απο το 2010,

εσκασε λεφτα σε Κοκκαλη, γηπεδο, ΑΜΚ,

και εκτοτε απο τα λεφτα της Ευρωπης και των μεταγραφων τρεχει η ομαδα,

και πιθανοτατα να βγαζει και λεφτα.

Link to comment
Share on other sites

Προφανως ο Ολυμπιακός έχει περισσότερα λεφτα πχ από την ΑΕΚ γιατί κάποιος έβαλε λεφτα.

Ειναι γνωστές οι ΑΜΚ των ομάδων και τα ποσα που έχουν καλυφτεί, τα έχουμε ξαναπεί.
Δεν γίνεται ρε σεις τώρα να λέμε συνεχεια ότι οι άλλοι έχουν περισσότερα λεφτα γιατί έτσι. 

Link to comment
Share on other sites

ποσα λεφτα εδωσε ο μαρινακης στον κοκκαλη ? 40Μ ηταν η τοτε η συμφωνια τους 

εσοδα εξοδα παει ο γαυρος οτι εβαλε τοτε ο μαρινακης τα εχει παρει πισω διπλα απο μεταγραφες τσαμπιονς λιγκ κτλπ κτλπ 

προφανως εχει παραπανω εσοδα στην 10 ετια του χοντρου τα εσοδα του χοντρικα ειναι κοντα στα 500Μ 

Link to comment
Share on other sites

Αυτό λέμε ρε Μητσε,  έβαλε μεζεμενα στην αρχη. Έβαλε ομως. Επένδυσε.  Και κυριως τα διαχειρίστηκε σωστα αυτά που έβαλε.

Απο εκεί και περα αν μετά το πηγαίνει έσοδα-έξοδα και κέρδος (με αγωνιστικες επιτυχίες) για τα επομενα 15 χρονια, γειασαν του μάγκα.

Ο άλλος πάνω έχει βάλει πολλά περισσότερα και τα έχει κάνει πουτανα στο οικονομικό.

Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, nedved21 said:

Ο Αουμπαμεγιανγκ και ο Οζιλ εχουν μεγαλυτερο μισθο απο το ροστερ του ΠΑΟΚ πχ, ο καθενας ατομικα.

 

 

 

 

Οχι που δεν θα πεταγες και δω κατι για ΠΑΟΚ ?

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, nikos said:

Αυτό λέμε ρε Μητσε,  έβαλε μεζεμενα στην αρχη. Έβαλε ομως. Επένδυσε.  Και κυριως τα διαχειρίστηκε σωστα αυτά που έβαλε.

Απο εκεί και περα αν μετά το πηγαίνει έσοδα-έξοδα και κέρδος (με αγωνιστικες επιτυχίες) για τα επομενα 15 χρονια, γειασαν του μάγκα.

Ο άλλος πάνω έχει βάλει πολλά περισσότερα και τα έχει κάνει πουτανα στο οικονομικό.

εβαε ρε Νικο με μια παραγκα 5 χρονων ομως απο τοτε που ανελαβε μεχρο το 2016 ηταν παραγκαρχης αρα ηξερε οτι θα τα παρει πισω επι 10 ε δεν ειναι το ιδιο με το να βαλεις και απλα να περιμενεις να ανθισουν τα λουλουδια

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, amd said:

εβαε ρε Νικο με μια παραγκα 5 χρονων ομως απο τοτε που ανελαβε μεχρο το 2016 ηταν παραγκαρχης αρα ηξερε οτι θα τα παρει πισω επι 10 ε δεν ειναι το ιδιο με το να βαλεις και απλα να περιμενεις να ανθισουν τα λουλουδια

Ναι ρε συ μαζί σου, άλλο αυτό άλλο δεν έβαλε ομως. 
Η διαφωνία είναι στο ότι δεν είναι επενδυτής. Είναι επενδυτής (όχι δωρητής ξαναλέω). Πιστεύεις ότι αν δεν βρισκόταν αυτος ο γαύρος θα την έβρισκε την άκρη του τοτε; Χλωμό λεω εγώ. Κάποιος έπρεπε να χώσει ρευστό τοτε.

Και μετά υπήρξε και ικανότητα βεβαια.

Πχ ολα αυτά που έχει κάνει στην συνεχεια με μανατζαρεους και τα ρέστα μαγκιά του είναι έτσι; 
Και για να το πάω και αλλου, και το παρασκήνιο αν δεν δώσεις δεν παίρνεις, ήδη έχει δυσκολέψει παρα πολύ ο ανταγωνισμός εκεί, δεν λες καν ότι το παρασκήνιο το έχει αυτος.

Θελω να καταλήξω ότι έβαλε καποια μαζεμενα λεφτα στην αρχη και ήταν και ικανός. Ναι έχει δυνατο brand, είχε παρασκηνιακές βάσεις, αλλα είναι κι αυτος δύναμη, πώς να το κάνουμε..

Link to comment
Share on other sites

η διφωνια μου ειναι οτι επαιξε με σημαδεμενη τραπουλα αρα δεν μπορω να τον κρινω σαν επενδυτη εβαλε και ηξερε οτι θα τα παρει πισω 10απλασια δεν βαδισε βαση ποδοσφαιρικης λογικης βαδσε βαση το οτι στην ελλαδα ειμαστε τζιμπουτι 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, nikos said:

Ναι ρε συ μαζί σου, άλλο αυτό άλλο δεν έβαλε ομως. 
Η διαφωνία είναι στο ότι δεν είναι επενδυτής. Είναι επενδυτής (όχι δωρητής ξαναλέω). Πιστεύεις ότι αν δεν βρισκόταν αυτος ο γαύρος θα την έβρισκε την άκρη του τοτε; Χλωμό λεω εγώ. Κάποιος έπρεπε να χώσει ρευστό τοτε.

Και μετά υπήρξε και ικανότητα βεβαια.

Πχ ολα αυτά που έχει κάνει στην συνεχεια με μανατζαρεους και τα ρέστα μαγκιά του είναι έτσι; 
Και για να το πάω και αλλου, και το παρασκήνιο αν δεν δώσεις δεν παίρνεις, ήδη έχει δυσκολέψει παρα πολύ ο ανταγωνισμός εκεί, δεν λες καν ότι το παρασκήνιο το έχει αυτος.

Θελω να καταλήξω ότι έβαλε καποια μαζεμενα λεφτα στην αρχη και ήταν και ικανός. Ναι έχει δυνατο brand, είχε παρασκηνιακές βάσεις, αλλα είναι κι αυτος δύναμη, πώς να το κάνουμε..

Νικο αν ειχες εξασφαλισει πχ οτι η εταιρια σου βρεξει χιονισει θα παιρνει απο το κρατος  ενα πολυ σημαντικο ποσο(παραπανω απο οσο θα εβγαζες πουλωντας κανονικα) για τις υπηρεσιες ή αγαθα που παραγεις εσυ θα εκανες επενδυση στην μοναδα σου? Θα εβαζες παραπανω ατομα για να κερδισεις μεριδιο αγορας? 

Ε αυτο εκανε και ο χοντρος.

Link to comment
Share on other sites

μου ειναι πολυ δυσκολο να αντιληφθω πως μπορει καποιος να πει κατι καλό για τον Μαρινακη, σε οποιοδηποτε επιπεδο.

Το ιδιο παθαινω και με τον εσκομπαρ ας πουμε.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, aris2168 said:

μου ειναι πολυ δυσκολο να αντιληφθω πως μπορει καποιος να πει κατι καλό για τον Μαρινακη, σε οποιοδηποτε επιπεδο.

Το ιδιο παθαινω και με τον εσκομπαρ ας πουμε.

Φιλάνθρωποι και οι δυο.

Αποδεδειγμένα.

Link to comment
Share on other sites

Προφανως πρέπει να υπάρχει η στοιχειώδης ικανότητα να ξεχωρίσει κάποιος την αποθέωση από αλλά πραγματα.

Καλυτερα να μην συζηταμε καθόλου μερικες φορές είναι προφανέστατα μάταιο.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, aris2168 said:

μου ειναι πολυ δυσκολο να αντιληφθω πως μπορει καποιος να πει κατι καλό για τον Μαρινακη, σε οποιοδηποτε επιπεδο.

Το ιδιο παθαινω και με τον εσκομπαρ ας πουμε.

Ε, ναι αν σου γράψει κάποιος ότι ο Εσκομπαρ έδωσε λεφτα ή ήταν γατονι βγαινει εκτός λογικής.

Παραδινομαι μάγκες.

Link to comment
Share on other sites

Προφανως πρέπει να υπάρχει η στοιχειώδης ικανότητα στο να αποθεώνεις μια τον ιβαν και μια τον βανζέλ προκειμενου να ρίξεις χολή για τον δικό σου....

απο την στιγμή που το μαγαζι παει έσοδα εξοδα δώστε κανα φραγκο στην ΑΕΚ και μετα να εχουμε απαιτήσεις...... απο το πληκτρολογιο μεγιστανες.

τελικα αυτη η εκδηλωση διαμαρτυριας που κανονιζόταν εξω απο τα επίσημα έγινε??? γιατι σε 2 παιχνιδια ημουν απων.

 

η κομητεια ζει τσακιστε τους ναζι. (αυτο παει με ολα)

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest MARILLION
5 minutes ago, GIANNHS said:

 

τελικα αυτη η εκδηλωση διαμαρτυριας που κανονιζόταν εξω απο τα επίσημα έγινε??? 

Αυτή δεν ήταν που θα γινόταν γιατί δεν έχει βγάλει ο Μελισσανίδης γαριδάκια με γεύση προβατίνας ?

Link to comment
Share on other sites

Guest MARILLION

Να τα λέμε όλα. Εδώ ήρθαμε να πούμε αλήθειες κ. Χατζηνικολάου μου. Σφύζουν από υγεία και οι 2 γαύροι. Ένα πράμα σαν τους επενδυτές το ‘99 στο χρηματιστήριο με τις πορτοκαλί εφημερίδες στην αμασχάλη και παντελόνι φορεμένο 1 βδομάδα με την κουράδα να αχνοφαίνεται γιατί έπρεπε να προλάβουν να παίξουν την ανοδική ΕΛ.ΤΕΧ

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, MARILLION said:

Να τα λέμε όλα. Εδώ ήρθαμε να πούμε αλήθειες κ. Χατζηνικολάου μου. Σφύζουν από υγεία και οι 2 γαύροι. Ένα πράμα σαν τους επενδυτές το ‘99 στο χρηματιστήριο με τις πορτοκαλί εφημερίδες στην αμασχάλη και παντελόνι φορεμένο 1 βδομάδα με την κουράδα να αχνοφαίνεται γιατί έπρεπε να προλάβουν να παίξουν την ανοδική ΕΛ.ΤΕΧ

Τα Χαλυβδοφυλλα ξεχασες που ηταν ασανσερ 

Link to comment
Share on other sites

Guest MARILLION
Just now, Vargas21 said:

Τα Χαλυβδοφυλλα ξεχασες που ηταν ασανσερ 

Χαχαχαχα αχαχα. Απίθανοι επενδυτές οι χαλυβδόφυλλοι.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Vargas21 said:

Τα Χαλυβδοφυλλα ξεχασες που ηταν ασανσερ 

εγω ειχα κολλησει με intersat

μπατατουδη

μεγαλη εταιρεια

Link to comment
Share on other sites

  • amd locked this topic
  • amd unlocked this topic
  • amd locked and unlocked this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×