Jump to content

Aπόγονοι του στόλου ​🖕


stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

Καθαρά λόγω ποιοτητας το 2ο γκολ.

Αξιοπρεπης παλι ο γαυρος για να τα τα λέμε ολα.

Link to comment
Share on other sites

τον εκτελεσε τον Σα , αν το ετρωγε αυτο ο Τσιντωτας θα βριζαμε μεχρι τα Χριστουγεννα

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Man Of Faith said:

Τι θα λεγαμε αν στη θεση του Σισε ηταν ο Σβαρνας;

πισοπεταλιες

Link to comment
Share on other sites

3-0 τελικά. Είναι λιγο αδικο σαν έκταση παντως. 
Εγω αυτό που βλέπω στον γαυρο είναι ότι δεν έχει ρε παιδί μου τον αμπαλο ή τον πολυ μετριο μέσα.

Εμεις πχ ο,τι ενδεκάδα και να κατεβάσεις 2-3 τέτοιους θα τους έχεις. Τεσπα.

Link to comment
Share on other sites

3-0 αντι 5-0 θα ελεγα εγω / Εχασαν πολλα  οι της Σιτυ. Βεβαια σταθηκε και δεν κλειστηκε ο γαυρος, πιεσε αλλα μεχρι εκει. Απορω πως θα αντεξει και την Κυριακη 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Vargas21 said:

3-0 αντι 5-0 θα ελεγα εγω / Εχασαν πολλα  οι της Σιτυ. Βεβαια σταθηκε και δεν κλειστηκε ο γαυρος, πιεσε αλλα μεχρι εκει. Απορω πως θα αντεξει και την Κυριακη 

Κοιτα, βάσει πρώτου μισάωρου έπρεπε να φάνε αλλα 2. 
Βασει 2ου ημιχρόνου ομως  μπορούσε να έρθει και 2-1, ξερω ´γω.

Καπως έτσι το είδα εγώ.

Link to comment
Share on other sites

Just now, nikos said:

Κοιτά βάσει πρώτου μισάωρου έπρεπε να φάνε αλλα 2. 
Βασει 2ου ημιχρόνου ομως  μπορούσε να έρθει και 2-1, ξερω ´γω.

Καπως έτσι το είδα εγώ.

Ειχε ενα δεκαλεπτο εξαρσης ο γαυρος , Σταθηκεστο β αξιολογα. Απλακαι τα γκολ που εφαγε τα εφαγε στο ρελαντι 

Link to comment
Share on other sites

Εντωμεταξυ  λέμε- λέμε για μας και τους μπαουγκ, αλλά κι αυτοί καλά τα πάνε: τα τελευταία 5 χρονια εκτος εδρας σε ομίλους έχουν 0-0-9.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, nikos said:

Εντωμεταξυ  λέμε- λέμε για μας και τους μπαουγκ, αλλά κι αυτοί καλά τα πάνε: τα τελευταία 5 χρονια εκτος εδρας σε ομίλους έχουν 0-0-9.

αυτοί παίζουν τσλ βέβαια.....αλλλο ΟΥΕΦΑ 

Link to comment
Share on other sites

ναι και υπαρχει ΚΑΙ αυτο που εγω το θεωρω ακομα σημαντικοτερο

 

https://www.gazzetta.gr/football/premier-league/standings

 

δλδ οι 2 ομαδες φετος ως τωρα εχουν διαφορα απο 1 εως 4 ποντους υπερ της Λεστερ (εχει ενα ματς λιγοτερο η Σιτυ) και στο μεταξυ τους ματς η Λεστερ τους γαζωσε.

Τωρα τις αντιμετωπισαμε και οι 2, αρα η Λεστερ δειχνει αυτην την εποχη πιο καλη.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, goku21 said:

αυτοί παίζουν τσλ βέβαια.....αλλλο ΟΥΕΦΑ 

Και ουεφα παιξανε πριν δυο χρονια

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, Man Of Faith said:

Και ουεφα παιξανε πριν δυο χρονια

ναι και είχαν νικήσει εκτός έδρας την γιανγκ μποις νομίζω και μια από το Λουξεμβούργο. και είχαν περάσει τον όμιλο. το 0 0 9 είναι μόνο με ματς τσλ

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, goku21 said:

ναι και είχαν νικήσει εκτός έδρας την γιανγκ μποις νομίζω και μια από το Λουξεμβούργο. και είχαν περάσει τον όμιλο. το 0 0 9 είναι μόνο με ματς τσλ

Ναι ειχαν νικησει την Ντουντελαντζ και ειχαν χασει απο Μιλαν και Μπετις.

Link to comment
Share on other sites

οπως και να εχει δεν ειπαμε οτι εχουν το ιδιο χαλι με μας (πχ 0 ποντους στο τσου λου), αλλα δεν τους λες οτι απεχουν και παρα πολυ σε ευρωπαικα παιχνιδια εκτος εδρας.

Link to comment
Share on other sites

Αυτοί φαγαν τριαρα από την Μάντσεστερ  Σιτυ, εμείς από την Σπόρτιγκ Μπραγκα. 

Link to comment
Share on other sites

Θεωρώ ότι ο γαυρος δεν θα περάσει εύκολα από Ηράκλειο και βλέποντας την 11αδα δεν θεωρώ ότι έχει και τόσο διαφορά ποιότητας στην επίθεση αλλά και αλλου ( το αντίθετο) από εμάς όσο έχουν περάσει τα ΜΜΕ. 

Link to comment
Share on other sites

Δοκάρι και ο γαυρος. Παίζει τα ακραία μπακ χολεμπας ραφινια να είναι χειρότερα και από τα μπακ λοπες μπακακης. 

Όλος ο γαυρος καμάρα βαλμπουρνα και καλός και ο μπουμα πως λέγεται. 

Link to comment
Share on other sites

Ο γιατρός του γαύρου λέει αλλαγή και ο σισε μπαίνει να παίξει. Πολλή πιθανών και για χιαστόυς αλλά δεν βγαίνει. Εντάξει ότι να ναι. 

Link to comment
Share on other sites

Την γλίτωσαν από το βαρ (δικαίως) και αργότερα καθάρισε ο Χασαν ο οποιος btw είναι φοβερος κεφαλοσφαιριστης

Link to comment
Share on other sites

Ειλικρινά ....Δε μπορώ να βλέπω άλλο αυτό το ΣΙΧΑΜΑ, αυτό το κακομούτσουνο όρθιο αγγούρι που λέγεται ΧΑΣΑΝ να παριστάνει τον ποδοσφαιριστή  !
Και τώρα τελευταία μου τη σπάει κι αυτός ο άλλος ... αυτός ο ελεεινός, σιχαμερός νάνος που λέγεται Βαλμπουενά... τσουπ τσουπ τσουπ με τα στραβά ποδαράκια του, κι όταν απλά τον αγγίζεις σωριάζεται κάτω!
Εμετός 
αυτοί οι 2🤮🤮

ΑΕΚΑΡΑ γάμησέ τους το σπιτάκι φέτος ΣΕ ΕΚΛΙΠΑΡΩ 

Link to comment
Share on other sites

  • amd locked this topic
  • amd unlocked this topic
  • amd locked and unlocked this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×