Jump to content

Aπόγονοι του στόλου ​🖕


stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

Just now, nikos said:

1-1 βλάκας Πασχαλάκης κόντρα στην ροη

Ποσο σημαντικο ειναι να εχεις εναν σοβαρο τερματοφυλακα.

Link to comment
Share on other sites

Περίμενα να τελειώσει για να την πω στον Μπουκόφσκι σχετικά με αυτά που έλεγε για πουτανακι Ιβάν των Αθηνών μετά την απόφαση Κουλη για μη υποβιβασμό. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Giorgos said:

Βεβαια δεν ειναι οτι εχουν και οι βου καμια σοβαρη προσωπικότητα αλλα οκ δεκτο δεν εχουν και την μανταλενα αρχηγο,

Οι βου εχουν Βιειρινια στα αποδυτηρια που εχει σηκωσει Euro, προπονητη που ειναι γραφικος και καθυστερημενος αλλα εχει φορεσει την φανελα της Real και καμποσους παιχτες που εχουν σηκωσει νταμπλ και μας εχουν κανει τον κωλο ροκφορ σε τρεις σερι τελικους. Καμια σχεση με τα μπουρδελα τα δικα μας.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω ότι έφταιγε ο Πασχαλακης, και να μην έβγαινε ήταν τόσο ελεύθερος ο Μπα που θα το καρφωνε έτσι κι αλλιώς 

Link to comment
Share on other sites

Καλως εκανε και βγηκε στη μικρη του περιοχη. Η εξοδος του ηταν για τα λιονταρια...

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Giorgos said:

Ποσο σημαντικο ειναι να εχεις εναν σοβαρο τερματοφυλακα.

Οι ικανοί για το καλυτερο και για το χειρότερο δεν είναι για μεγάλες ομάδες.

Έπιασε 2-3 στο πρώτο ημίχρονο και μετά τους κρέμασε ο σουπερμαν. Και δεν είναι ούτε πρώτη ούτε δεύτερη φορα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Άλλο ένα παιχνίδι που ο Ολυμπιακός κέρδισε εξαιτίας του αντίπαλου τερματοφύλακα και της απόδοσης του δικού του.

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bluesman said:

Άλλο ένα παιχνίδι που ο Ολυμπιακός κέρδισε εξαιτίας του αντίπαλου τερματοφύλακα και της απόδοσης του δικού του.

 

+ 6 πόντους θα ειχαμε αν είχαμε εμείς τον ΣΑ

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Kostas21 said:

Ενω ο κοουτς τους είναι τεννες

Καλός ειναι ο Μαρτίνς 

Καλός είναι και ο Χιμένεθ 

Όπως ( γνωμη μου ) καλός ήταν και ο Καρερα 

Η μεγάλη διαφορά είναι στη διοίκηση και στον τρόπο λειτουργίας 

Από εκεί ξεκινάνε όλα 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Μπορείτε μα μου βρειτε μια θέση που υπερέχουμε αυτών των δυο πλην φορ (έναντι μπαοκ μονο) άντε να πούμε και δεξιού γουινγκερ; 

Διοτι δυσκολεύομαι εγώ.

Link to comment
Share on other sites

Οι βου έπαιξαν τον αγώνα της χρονιάς τους 

Η φετινή στρωμένη ΑΕΚ τους έχει 

Ο γαύρος είναι μπροστά - συμφωνώ 

Link to comment
Share on other sites

είδα μόνο το β' ημίχρονο. οι γαυροι του βορρά φαίνονταν στο γήπεδο περισσότεροι από τους γαυρους του νοτου.

επίσης, μου έκανε εντύπωση η πίεσή τους πολύ ψηλά, στα όρια της περιοχής και το αντίστοιχο πρόβλημα του γαυρου να αναπτυχθεί σωστά.

τέλος, ο Τζολης είναι έτοιμος παίκτης για πώληση σε καλή ευρωπαϊκή ομάδα. η προσπάθειά του στο τελος και το σουτ του με κάνουν να μελαγχολώ, συγκρίνοντας τον με τους δικούς μας μικρούς.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Τι έξοδος ήταν αυτή του Πασχαλάκη...απορω με τους βου πως συνεχίζουν να εμπιστεύονται αυτό το τέρμα που τους εχει στοιχίσει τόσους βαθμους

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, George_D said:

Τι έξοδος ήταν αυτή του Πασχαλάκη...απορω με τους βου πως συνεχίζουν να εμπιστεύομαι αυτό το τέρμα που τους εχει στοιχίσει τόσους βαθμους

Μην απορεις, Φιλος Βιερινια 

 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, JOSS said:

Με διπλό αύριο πας δεύτερος και άρα διεκδικείς. Αναμένω ανάλογη εμφάνιση

αν ειχες παρει ατρομητο-βαζελα-βολο αυριο με νικη θα ησουν στο -1 και θα εκανες πρωταθλητισμο.. 😞

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Hoffman21 said:

αν ειχες παρει ατρομητο-βαζελα-βολο αυριο με νικη θα ησουν στο -1 και θα εκανες πρωταθλητισμο.. 😞

Μια χαρα πρωταθλητισμο μπορεις να κανεις και τωρα. Γενικα χαρακτηριστικο των losers ειναι να κλαινε για οσα δεν εκαναν. Οτι εγινε εγινε, το θεμα ειναι το τι θα κανεις απο εδω και περα. Γενικα οταν ακουω κοσμο να μου λεει "αν ειχαμε κανει αυτο, αν ειχαμε κανει εκεινο" ειτε για την προσωπικη τους ζωη, ειτε για την πολιτικη, ειτε οτιδηποτε, θελω πλεον να τους αρχισω στα μπουνιδια ουρλιαζοντας.

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

1
olympiacos.png
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
16
42
13-3-0
43-7
+36
8-0-0
24-2
5-3-0
19-5
2
aris.png
ΑΡΗΣ
15
33
10-3-2
22-9
+13
5-1-1
11-5
5-2-1
11-4
3
paok.png
ΠΑΟΚ
16
32
9-5-2
27-13
+14
6-2-0
15-5
3-3-2
12-8
4
aek-athens.png
ΑΕΚ
15
30
9-3-3
25-16
+9
4-3-1
15-8
5-0-2
10-8
5
panathinaikos.png
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
16
25
7-4-5
17-12
+5
4-2-2
8-4
3-2-3
9-8
6
asteras-tripoli.png
ΑΣΤΕΡΑΣ
16
21
5-6-5
15-19
-4
3-2-2
6-7
2-4-3
9-12

 

Με ένα ματς λιγότερο είσαι ΔΩΔΕΚΑ πόντους μακριά από την κορυφή.

Συνεχίστε εποικοδομητικά την κουβέντα για τον Σα και τον Πασχαλάκη ...

Ζητώ συγγνώμη για την ενόχληση ....

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Εγω αυτο που ξερω ειναι πως ο ΠΑΟΚ θα παιξει αλλες τρεις φορες με Ολυμπιακο ως το τελος της σεζον, ενω εμεις 3 φορες με ΠΑΟΚ και 2 με Ολυμπιακο. Αν εισαι αρχιδατος κανεις διπλο σε Χαριλαου και Τουμπα και πας για νταμπλ φετος. Αν εισαι Αννουλα, πας για υπνο και κλαις επειδη εχασες απο Βαζελο και Περιστερι.

Link to comment
Share on other sites

  • amd locked this topic
  • amd unlocked this topic
  • amd locked and unlocked this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×