Jump to content

Aπόγονοι του στόλου ​🖕


stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

5 minutes ago, Bukowski said:

Ποιο βιντεο;

Μαλλον λεει αυτο μεσα απο το αυτοκινητο που εχουν βγαλει κατι σαιτ. Καθεται στο πισω καθισμα με Σεμεδο και διασκεδαζει Δεν μιλαω για το αλλο δεν το εχω δει μονο το ακουσα 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Araujo21 said:

Μαλλον λεει αυτο μεσα απο το αυτοκινητο που εχουν βγαλει κατι σαιτ. Καθεται στο πισω καθισμα με Σεμεδο και διασκεδαζει Δεν μιλαω για το αλλο δεν το εχω δει μονο το ακουσα 

Ποιο ειναι το άλλο ? 

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΕΝΝΙΑ_ΕΝΤΕΚΑ said:

Ποιο ειναι το άλλο ? 

Λενε οτι υπαρχει βιντεο που δειχνει σε πραξη τους 2 με την κοπελα

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Hades said:

Εγώ στο αμάξι έχω με τη σόλο φυσαρμόνικα. Αν υπάρχει κάτι άλλο δε ξέρω. 

Σε αυτο που λες ειναι σιγουρα ο Σεμεδο η κανας ερασιτεχνικο με αλλους;

Link to comment
Share on other sites

Athlitis pou gyrnaei 3.30 kshmeromata apo club ston Oropo troei gamaei, kapnizei nargile kai paei stis 8.30 gia proponhsh na mhn exei apaithseis polles pantos. Mhn ksexaso kai thn diatrofh apo McDonalds meta thn epistrofh apo thn proponhsh gia apotherapeia.

Kanei ton Enobakare na deixnei gataki.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, felman said:

Athlitis pou gyrnaei 3.30 kshmeromata apo club ston Oropo troei gamaei, kapnizei nargile kai paei stis 8.30 gia proponhsh na mhn exei apaithseis polles pantos.

Kanei ton Enobakare na deixnei gataki.

8:30 το πρωι εχουν προπονηση εκει; Αν ναι και κανουν αυτα το βραδυ, φαντασου τι θα κανουν τα βραδια οι δικοι μας που εχουν προπονηση 8:30 το βραδυ :D

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bukowski said:

8:30 το πρωι εχουν προπονηση εκει; Αν ναι και κανουν αυτα το βραδυ, φαντασου τι θα κανουν τα βραδια οι δικοι μας που εχουν προπονηση 8:30 το βραδυ :D

8.30 ton phre o Dreger eipe apo thn Glyfada me to aftokinhto gia na pane sthn proponhsh.

Link to comment
Share on other sites

Just now, felman said:

8.30 ton phre o Dreger eipe apo thn Glyfada me to aftokinhto gia na pane sthn proponhsh.

Φαντασου λοιπον τι κανουν οι δικοι μας 

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Bukowski said:

Σε αυτο που λες ειναι σιγουρα ο Σεμεδο η κανας ερασιτεχνικο με αλλους;

Αν ήξερα πως είναι το πουλί του που είναι φάτσα φορά, θα απαντούσα. 😌

Link to comment
Share on other sites

Just now, Hades said:

Αν ήξερα πως είναι το πουλί του που είναι φάτσα φορά, θα απαντούσα. 😌

Βασικα στο βιντεο λενε φαινεται και η φατσα Σεμεδο ...δεν κρινω 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Araujo21 said:

Βασικα στο βιντεο λενε φαινεται και η φατσα Σεμεδο ...δεν κρινω 

Αν μιλάμε για το ίδιο βίντεο, το οποίο το είδα 1-2 φορές, πρέπει να παρατηρήσεις το πρόσωπο του μαύρου άντρα για να καταλάβεις αν γίνεται ότι είναι ο Σεμεδο. Τεσπα είναι δεν είναι κάπως έτσι γινανε τα πράγματα. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Hades said:

Αν μιλάμε για το ίδιο βίντεο, το οποίο το είδα 1-2 φορές, πρέπει να παρατηρήσεις το πρόσωπο του μαύρου άντρα για να καταλάβεις αν γίνεται ότι είναι ο Σεμεδο. Τεσπα είναι δεν είναι κάπως έτσι γινανε τα πράγματα. 

Καλα συζητηση κανουμε. Ας το βρουνε αυτοι που πρεπει . 

Link to comment
Share on other sites

Κάτι μαύρες πουτσες φαίνονται ρε παιδιά με τη μια κοπέλα να τη φτύνει μη την ματιάσει…Απλες καθημερινές σχολικές καταστάσεις. Μπραβο στο Σεμεδο πάντως που πήγε προπόνηση. Εγώ θα είχα χάσει όλη τη βδομάδα 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Hades said:

Αν μιλάμε για το ίδιο βίντεο, το οποίο το είδα 1-2 φορές, πρέπει να παρατηρήσεις το πρόσωπο του μαύρου άντρα για να καταλάβεις αν γίνεται ότι είναι ο Σεμεδο. Τεσπα είναι δεν είναι κάπως έτσι γινανε τα πράγματα. 

Συγκρινε φατσες τις γκομενες απο το insta τους μωρε.

Link to comment
Share on other sites

Πω θα ναι κανα βιντεο 10 δεύτερα 15 πιξελ και 32 χρωματα που περιμεναμε 24 ωρες να κατέβει στο Καζάα το 2002 και βγάζαμε τις μαλακίες ενός μήνα.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Bukowski said:

Συγκρινε φατσες τις γκομενες απο το insta τους μωρε.

Δεν έχω το ινστα. Αν θες κάνε την παλικαριά στο inbox 

Link to comment
Share on other sites

O αθλητής προπονείται πρωί, μεσημέρι κ κυρίως βράδυ κ εσείς τον κακολογείτε. Κρατείτε σε φόρμα όλο το 24ωρο, αντί να τεμπελιάζει με τπ πλειστέισια, αραχτός στον καναπέ του.  Να πούμε κ ένα μπράβο στον αθλητή Ντρέγκερ που μπαίνει πρωί πρωί που όλοι γνωρίζουμε τις καταστάσεις στο ίδιο αμάξι μαζί του.  Ρίσκο, αλλά όλα για το καλό της ομάδος.

Link to comment
Share on other sites

  • amd locked this topic
  • amd unlocked this topic
  • amd locked and unlocked this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×