Jump to content

Aπόγονοι του στόλου ​🖕


stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

Οδήγησε τη Ναντ στην επόμενη φάση του Europa με τη νέα του ήττα από την γαλλική ομάδα με 0-2 στο Καραϊσκάκη - Την πάτησε η Καραμπαχ που δεν κατάφερε να νικήσει στην έδρα της τον καρπαζοεισπράκτορα του ομίλου..

 

 

😅😅😅

Link to comment
Share on other sites

sport.fm

Ο Ολυμπιακός αποχαιρέτησε την Ευρώπη με νέα ήττα από τη Ναντ (0-2), αλλά θα πρέπει να κρατήσει κυρίως τα θετικά συμπεράσματα ενόψει της συνέχειας της σεζόν

Link to comment
Share on other sites

Όλο ξεκινάμε να ασχολούμαστε με την χιλιοτραγουδισμένη "καρδιά του πρωταθλητή" και πάντα καταλήγουμε καΝιά πενηνταριά πόντους πιο κάτω (ήντονε και κοντός ο μακαρίτης ...) να ασχολούμαστε με τον θρυλικό "ΠΑΤΟ του πρωταθλητή" και την μετατροπή του σε ... τριαντάφυλλο.

Πόσο κουραστικό το ρεπετισιόν σε τούτη τη ζήση ......

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, Rayo Vallecano 21 said:

Παραλίγο να κάνει την υπέρβαση επί Κόκκαλη  στην τρίτη χρονιά Μπαγεβιτς, και να φθάσει στους 4 της ευρωπης  αλλά τελικά αποκλείστηκε στο παρά πέντε από την Γιουβε που προερχόταν από τρεις συνεχόμενους τελικούς τσου λου. 

Άλλες εποχές για τις ελληνικές ομάδες γενικά. 

Ναι δεν το ξέχασα, αλλά ήταν αυτές ακριβώς οι νίκες εντός έδρας με Πόρτο και Αγιαξ σε όμιλο που τον πέρασαν στην οκτάδα και όχι δεκαεξαδα όπως είναι πλέον, και φυσικά δεν τα κατάφερε στο νοκ άουτ.

Link to comment
Share on other sites

της παρακολούθησης το κάγκελο αλλα για μένα ειναι απόλυτο λογικό να παρακολουθούσαν τον Μαρινάκη απο την ΕΥΠ λόγο του ιστορικού που έχει .... και λόγο οτι μαζεύει ΜΜΕ που κάποια έχουν βγάλει περίεργα άρθρα ακόμα και για τα ελληνοτουρκικά ... 

Link to comment
Share on other sites

Mετά από τόσα χρόνια παράγκας, ελεγχόμενη από τον ίδιο όπως ήθελε κ όποτε ήθελε, με νεό γήπεδο φτιαγμένο τζάμπα από το κράτος κ τις τράπεζες, με τις υπόλοιπες ομάδες να ματώνουν χάνοντας έσοδα από τα στημένα πρωταθλήματα, υποβιβασμοί, χρέη, προβλήματα διάφορα, ένα πολιτικό κ δημοσιογραφικό σύστημα προσαρμοσμένο στις ανάγκες του, κανονικά ο γαύρος έπρεπε να είναι έτη φωτός μπροστά απ τους υπόλοιπους. Να είναι Σάλτσμπουργκ, Λουντογκόρετς, Ντινάμο Ζάγκρεμπ. Παπάρια. Ασχολούνται με τα.... πουλιά των άλλων κ τις χέστρες. Και έχουν μέγιστη ανάγκη τον Άγγλο αθενή για να νικάνε. Και στην Ευρώπη είναι συλλέκτες πεών. Ευτυχώς. Να ναι καλά, γιατί πλέον όχι απλά δεν άπιαστοι, αλλά αρχίζουν να βλέπουν κ πλάτη. Και αυτή την φορά δεν υπάρχει γήπεδο υπό κατασκευή για να τους σώσει,όπως το 18.

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

Το προβλημα των γαβρων ειναι η νοοτροπια τους. Βλαχο καγκουρες και υπεροπτες. Θεωρουν τον πειραια κατι σα μονακο και κυανη σκτη

 

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, chris manousopoulos said:

 Θεωρουν τον πειραια κατι σα μονακο και κυανη σκτη

 

Δίκιο έχουν σ αυτό. 

Βέβαια να ξέρετε οι παραδοσιακοι Πειραιώτες είναι εθνικοί. Στη β πειραια είναι οι γαυροι. 

Link to comment
Share on other sites

Σε άλλα νέα ο ιδιοκτητης της hellasod Αραμπ. σε πρόσφατο ευρωπαϊκό αγώνα του ΟΣΦΠ έφυγε πετώντας απτή σουίτα βοηθούμενος από δύο φίλους του Μακεδου  ..όταν ξεστόμισε την ατάκα " ρε πρόεδρε ακόμα και ο Μελισσανίδης με πλήρωσε στην ώρα του για το χορτάρι στην Αγιά Σοφιά ,εσύ τόσα χρόνια ακόμα περιμένω " 

 Για πέταμα το σακάκι του και κάτι επιπολαιες γναθοπροσωπικες γρατζουνιές.

  • Δικεφαλάκι 6
Link to comment
Share on other sites

-Δεν έχει τίποτα, κάτι κακώσεις μόνο. 

-Τι κακώσεις; 

-Κρανίο εγκεφαλικές

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, parakmiakos said:

Δίκιο έχουν σ αυτό. 

Βέβαια να ξέρετε οι παραδοσιακοι Πειραιώτες είναι εθνικοί. Στη β πειραια είναι οι γαυροι. 

ΠαρΚουμη σοβαρεψου. Η γλυφαδα και η βουλιαγμενη δεν ειναι πειραιας😁

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Stylianopoulos said:

Σε άλλα νέα ο ιδιοκτητης της hellasod Αραμπ.  σε πρόσφατο ευρωπαϊκό αγώνα του ΟΣΦΠ έφυγε πετώντας απτή σουίτα βοηθούμενος από δύο φίλους του Μακεδου  ..όταν ξεστόμισε την ατάκα " ρε πρόεδρε ακόμα και ο Μελισσανίδης με πλήρωσε στην ώρα του για το χορτάρι στην Αγιά Σοφιά ,εσύ τόσα χρόνια ακόμα περιμένω " 

 Για πέταμα το σακάκι του και κάτι επιπολαιες γναθοπροσωπικες γρατζουνιές.

Ο μελ μπορεί να κάνει παζάρια για να πάρει το καλό φθηνά ενώ στο γήπεδο υπήρχε πρόβλημα με το cash flow σε κάποια φάση και καθυστέρησε πληρωμές αλλα δεν πιστολιάζει ποτέ θέλει να έχει κούτελο καθαρό ( έχει δικό του ηθικό κώδικα ) ενώ ο χοντρός πιστολιάζει και για μικροποσά και στέλνει τους μπράβους για να κλείνει στόματα κιόλας ( ξέρω καμμένο ) . 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, chris manousopoulos said:

ΠαρΚουμη σοβαρεψου. Η γλυφαδα και η βουλιαγμενη δεν ειναι πειραιας😁

Φυσικά. Αυτοί την βλέπουν τη θάλασσα μόνο με το κυαλι. 

Link to comment
Share on other sites

Δεν πιστολιαζει ο Μελ?

👻👻👻

 


Boys and girls of every age
Wouldn't you like to see something strange?
Come with us and you will see
This, our town of Halloween

 

 

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα είμαι αρκετά χρόνια στο Πειραιά και γνωρίζω πως συναλλασεται ο Μελ και μπορώ να πω με βεβαιότητα ότι δεν πιστολιαζει. Παζαρευει μέχρι να σε ξεφτιλίσει, αν τολμήσει κάποιος δικό του να βγάλει προμήθεια ( σύνηθες στα τμήματα προμηθειών) θα το καταλάβει και θα τον κάνει να πονέσει για παραδειγματισμο (γιαυτό δεν τολμάει κανένας) αλλά δεν πιστολιαζει αν οι συμφωνίες τηρηθούν. Ο άνθρωπος έχεις κάνει η επιστήμη τις προμήθειες. Αν εσύ πιστεύεις το αντίθετο οκ κανένα πρόβλημα. 

Link to comment
Share on other sites

Ο χοντρός κάνει το άλλο. Πάνε κάνουν τη προσφορά τους χωρίς παζάρια κτλ  την αποδέχεται και μετά αν θεωρήσει τη προσφορά μεγάλη υπερκοστολογημενη ( μπορεί και να μην είναι) τότε σου λέει πάρε τόσα και ακόμα λιγότερα γιατί έτσι και τέλος και αν έχεις πρόβλημα να τα βρεις με τα αγόρια μου. 

Link to comment
Share on other sites

Ο Αραμπ. που λέει ο Στυλ, όταν χρηματοδοτούσε τον Παναλιαρτο, έκανε μπέτα τέστινγκ τα γκαζόνια του Καραϊσκάκη στο γήπεδο στο χωριό.

Νομίζω το είχε συνεχίσει για κάποια χρόνια ακόμα.

 

Link to comment
Share on other sites

Ρωτα τη Γαλλική τράπεζα πρώτα 

Αλλά αφού ο Πειραιάς ξερει πως κάνει μπίζνες ο Τσιπης , εγώ τι να πω ?

Να αμφισβητήσω τα τσιπουραδικα?

Link to comment
Share on other sites

Ο ένας δεν πιστολιάζει πια, ο άλλος στμάτησε να τσιμεντώνει τα ..... προβλήματα.... Η κλιματική αλλαγή είναι εδώ κ επηρρεάζει τον άνθρωπο.

Link to comment
Share on other sites

Παντως κι εγω αυτο ακρβως που λεει ο AG γνωριζω και για τους δυο με τη διευκρινιση οτι μιλαμε για δουλειες συνεργειων (μικρες και αρκετα μεγαλες) κι οχι συναλλαγες με τραπεζες κλπ. που δεν εχω ιδεα. Τους βγαζει τα συκωτια πριν αλλα δεν ξερω κανεναν που να μην πληρωθηκε.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, moukie said:

Παντως κι εγω αυτο ακρβως που λεει ο AG γνωριζω και για τους δυο με τη διευκρινιση οτι μιλαμε για δουλειες συνεργειων (μικρες και αρκετα μεγαλες) κι οχι συναλλαγες με τραπεζες κλπ. που δεν εχω ιδεα. Τους βγαζει τα συκωτια πριν αλλα δεν ξερω κανεναν που να μην πληρωθηκε.

Αυτο είπα και εγώ για δουλειές συνεργείων η προμήθειες από διάφορα μαγαζιά. Οι τράπεζες είναι άλλη ιστορία. Η διαφορά που έχω ακούσει είναι ότι ο ένας παζαρευει πριν και ο άλλος μετά αν θεωρεί ότι πρέπει. 

Link to comment
Share on other sites

Ακόμα και για την ανακαίνιση στο σπίτι του βουδα, προ ετών, κάποιοι έκλαψαν. Χοντρά 

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×