Jump to content

Aπόγονοι του στόλου ​🖕


stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

STOIXIMAN SUPER LEAGUE

Ο Ολυμπιακός ζήτησε την ανάκληση του παρατηρητή της ΔΕΑΒ από το ματς με τον Βόλο

Η ΠΑΕ Ολυμπιακός ζήτησε με επίσημο έγγραφο την ανάκληση του παρατηρητή της ΔΕΑΒ για το ματς με τον Βόλο τονίζοντας ότι αυτός που ορίστηκε είναι οπαδός άλλης μεγάλης ομάδας.

Link to comment
Share on other sites

Θα πάρει πίσω τον βαθμό ο γαύρος είπαν.. Αναμενόμενο ήταν δεν ελπίζαμε κάτι καλύτερο..

Link to comment
Share on other sites

Πίσω ο βαθμός στον γαύρο. Μένει η νίκη στα χαρτιά της ναζέλας. 

Link to comment
Share on other sites

Σαν να λέει το CAS πάρτε από κάτι ο καθένας να χαρείτε και μην μου ζαλίζετε τα αρχίδια...

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, AlexKR21 said:

Σαν λέει το CAS πάρτε από κάτι ο καθένας να χαρείτε και μην μου ζαλίζετε τα αρχίδια...

Άσχημο δεδικασμένο όλο αυτό από το πώς ξεκίνησε και πως κατέληξε.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Pelado Alme said:

Εύχομαι μέχρι τον λάρυγγα!!!

 

 

IMG_3086.jpeg

Φέτος θέλω το πρωτάθλημα περισσότερο από ποτέ..

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, SlobodanNugatinovic said:

Φέτος θέλω το πρωτάθλημα περισσότερο από ποτέ..

Εγώ να δεις πόσο το θέλω!Όπως όλοι μας!

Link to comment
Share on other sites

να κανουμε γκαλοπ στα ποσα χαμενα πρωταθληματα θα διαλυονταν αυτοι και θα κατεβαζαν ρολα σαν ΠΑΕ, στα τεσσερα σερι? Σιγουρα 24 χρονια οπως εμεις δεν θα αντεχανε

  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

Εχουν το φοβο μας πραγμα που ειναι πολυ καλο.Οταν μπει στο μυαλο του παικτη οτι αδικειται,παιζει χωρις ψυχραιμια και εχει χτισει και το αφηγημα οτι φταιει η διαιτησια,αρα δεν τον πειραζει και τοσο να χασει.1-2 χρονια ακομα να τους παμε ετσι και θα δουμε ωραια πραγματα.

Η θεραπεια για αυτους ειναι σκληρη παραγκα,να κρινεται το πρωταθλημα μεταξυ μας και να το παρουμε με πεναλτι μαιμου.Αλλα να ειναι οντως μαιμου,2μετρα εξω απο την περιοχη ξερω γω.

Καντο και αυτο ΔΜ και θα σε βαλω εικονισμα πανω απο το κρεβατι μου.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, teo21 said:

Εχουν το φοβο μας πραγμα που ειναι πολυ καλο.Οταν μπει στο μυαλο του παικτη οτι αδικειται,παιζει χωρις ψυχραιμια και εχει χτισει και το αφηγημα οτι φταιει η διαιτησια,αρα δεν τον πειραζει και τοσο να χασει.1-2 χρονια ακομα να τους παμε ετσι και θα δουμε ωραια πραγματα.

Η θεραπεια για αυτους ειναι σκληρη παραγκα,να κρινεται το πρωταθλημα μεταξυ μας και να το παρουμε με πεναλτι μαιμου.Αλλα να ειναι οντως μαιμου,2μετρα εξω απο την περιοχη ξερω γω.

Καντο και αυτο ΔΜ και θα σε βαλω εικονισμα πανω απο το κρεβατι μου.

Σκληρή παράγκα 10 χρόνια και αν μεινει γαυρος για δείγμα να πηγαίνει γήπεδο εμένα τρύπα μου την μυτη

  • Δικεφαλάκι 1
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Λευτέρης Πέκινπας said:

να κανουμε γκαλοπ στα ποσα χαμενα πρωταθληματα θα διαλυονταν αυτοι και θα κατεβαζαν ρολα σαν ΠΑΕ, στα τεσσερα σερι? Σιγουρα 24 χρονια οπως εμεις δεν θα αντεχανε

Δειγματοληπτικα

OSFP-ATHINAIKOS-1991-6.png

OSFP-ATHINAIKOS-1991-3.jpg

Screenshot_20240301_164115_YouTube.jpg

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Διαπιστώθηκε από μια επιτροπή εφέσεων ή κάτι τέτοιο, ειλικρινή  μεταμελεια του Καραπαπα, για την φούστα στον Μπαλτακο. Δηλαδή έγραψε στον πίνακα 100 φορές "δεν θα το ξανακάνω" και διαπιστώθηκε η μεταμελεια ή έμεινε νηστικός μισή μέρα; 

  • Hahaha 3
Link to comment
Share on other sites

Τον βάλανε να γράψει 200 φορές

"ατσυοφ ιεαροφ νεδ ςοκατλαπΜ Ο"

Σιχαμένε.

  • Hahaha 1
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

Τελικά θα πάρουμε κανέναν αθλητή από τους λιμανίσιους ?

Link to comment
Share on other sites

Απωθημένα. Νομίζει ότι είναι ποδοσφαιριστής. Εκεί τον χτύπησε η πετριά. Σήμερα ξαναμπήκε στο γήπεδο μόλις έβαλε το 0-1 η Λίβερπουλ.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, gxAEK said:

Τελικά θα πάρουμε κανέναν αθλητή από τους λιμανίσιους ?

Ο Τσάρλυ διατείνεται ότι έχει κλείσει ο Χουάνγκ. Τώρα αυτός έλεγε ότι είχε κλείσει ο Μάικ Τζέιμς στον ολυμπιακό. Στην ανάλυση είναι πολύ καλός, στα μεταγραφικά όχι και τόσο.θα δουμε

Link to comment
Share on other sites

Νικολακόπουλος με αφορμή την κλήρωση: «Γελάω… Η Λίγκα θα αρνηθεί το αίτημα Πογέτ για αναβολή της 2ης αγωνιστικής»

  • Hahaha 1
  • Μπομπίτσα 2
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, felman said:

Νικολακόπουλος με αφορμή την κλήρωση: «Γελάω… Η Λίγκα θα αρνηθεί το αίτημα Πογέτ για αναβολή της 2ης αγωνιστικής»

Ούτε σε 5x5 δεν μαζεύονται οι παίκτες στο ελληνικό πρωτάθλημα που παίζουν στηξ εθνική.

Link to comment
Share on other sites

Εάν νομίζετε ότι τα έχετε δει όλα στο μπάσκετ αναθεωρήστε. Ο Σπανούλης αποβλήθηκε με 2 τεχνικές ποινές διαμαρτυρόμενος για την διαιτησία απέναντι στον Ολυμπιακό. Τι τρολια είναι τώρα αυτή κάνεις δεν κατάλαβε.

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, felman said:

Νικολακόπουλος με αφορμή την κλήρωση: «Γελάω… Η Λίγκα θα αρνηθεί το αίτημα Πογέτ για αναβολή της 2ης αγωνιστικής»

Θα γίνει τεράστια κωλοτουμπα (επικοινωνιακή πάντα) Ολυμπιακού που θα αναγκαστεί να ταχθεί τώρα υπέρ ΕΠΟ και να στήριξη το αίτημα Πογετ βρίσκοντας τρόπο να πει ότι εμείς διαθέτουμε τους παίκτες μας και συμφωνούμε σε διακοπή για το καλό της Εθνικής μας όμως άλλοι είναι αυτοί που δεν συναινούν.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

η ΑΕΚ ειναι η μοναδικη ομαδα που εχει βασιμο λογο να αρνηθει την αναβολη γιατι αν το κανει θα πρεπει να αλλαξει το προγραμμα της και να παιξει τελευταια αγωνιστικη εκτος 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×