Jump to content

Aπόγονοι του στόλου ​🖕


stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

Just now, thodoris19 said:

Ο Τασος ουτε στον παγκο της φενερ δεν χωραει με τετοιο ροστερ μεσοεπιθετικα.

Πάντως  τον θέλανε  στην Φενέρ

Η εμφάνιση του Τάσου Μπακασέτα στο ντέρμπι με τη Φενέρ και τα δύο γκολ του πυροδότησε αντιδράσεις στις τάξεις των οπαδών των «καναρινιών» που «έβραζαν» για το γεγονός ότι η ομάδα τους δεν πήρε τον παίκτη από την Αλάνιασπορ.

Τα social media κατακλύστηκαν από σχόλια φίλων της Φενέρ που αποθέωναν τον Έλληνα άσο και «έκραζαν» τη διοίκηση της «Σαρί Λασιβέρτ». «Τα έχει όλα αυτός ο άνθρωπος, πώς καταφέραμε και τον χάσαμε», «Μας έλειψε πολύ ο Μπακασέρας, έπρεπε πέρσι να δώσουμε περισσότερα για να τον πάρουμε», «Χάσαμε έναν μεγάλο ποδοσφαιριστή μπροστά στα μάτια μας» ήταν μερικά από τα posts των φίλων των «καναρινιών» στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης. Ωστόσο ένα από τα πλέον επικά σχόλια είναι αυτό που γράφουν πολλοί οργανωμένοι φίλοι της Φενέρ για το «πώς θα μπορέσουμε να οργανώσουμε την "απαγωγή" Μπακασέτα για να τον φέρουμε στη Φενέρ».

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Rayo Vallecano 21 said:

Πάντως  τον θέλανε  στην Φενέρ

Η εμφάνιση του Τάσου Μπακασέτα στο ντέρμπι με τη Φενέρ και τα δύο γκολ του πυροδότησε αντιδράσεις στις τάξεις των οπαδών των «καναρινιών» που «έβραζαν» για το γεγονός ότι η ομάδα τους δεν πήρε τον παίκτη από την Αλάνιασπορ.

Τα social media κατακλύστηκαν από σχόλια φίλων της Φενέρ που αποθέωναν τον Έλληνα άσο και «έκραζαν» τη διοίκηση της «Σαρί Λασιβέρτ». «Τα έχει όλα αυτός ο άνθρωπος, πώς καταφέραμε και τον χάσαμε», «Μας έλειψε πολύ ο Μπακασέρας, έπρεπε πέρσι να δώσουμε περισσότερα για να τον πάρουμε», «Χάσαμε έναν μεγάλο ποδοσφαιριστή μπροστά στα μάτια μας» ήταν μερικά από τα posts των φίλων των «καναρινιών» στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης. Ωστόσο ένα από τα πλέον επικά σχόλια είναι αυτό που γράφουν πολλοί οργανωμένοι φίλοι της Φενέρ για το «πώς θα μπορέσουμε να οργανώσουμε την "απαγωγή" Μπακασέτα για να τον φέρουμε στη Φενέρ».

Δεν ξέρω τι λένε οι οπαδοί εγώ λέω τι είδα από την ποιότητα των παικτών μεσοεπιθετικά.

Link to comment
Share on other sites

Just now, thodoris19 said:

Δεν ξέρω τι λένε οι οπαδοί εγώ λέω τι είδα από την ποιότητα των παικτών μεσοεπιθετικά.

Και η ομάδα είχε προσπαθήσει να τον πάρει από... τα αλάνια πριν πάει τελικά στην Τραπεζούντα σπορ. Δεν ξέρω πόσο χειρότερη ήταν τότε μεσοεπιθετικά η ομάδα της Χαλκηδόνας. . Φαντάζομαι ότι τουλάχιστον σε μια γωνίτσα  του πάγκου θα χωρούσε :) 

Πρόταση ύψους 2,5 εκατομμυρίων ευρώ, ετοιμάζει η Φενέρμπαχτσε στην Αλάνιασπορ, προκειμένου να κάνει δικό της, τον Τάσο Μπακασέτα.

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, thodoris19 said:

Ο Τασος ουτε στον παγκο της φενερ δεν χωραει με τετοιο ροστερ μεσοεπιθετικα.

Μια χαρά φόραγε .από τους mvp θα τανε βασικά 

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Rayo Vallecano 21 said:

Και η ομάδα είχε προσπαθήσει να τον πάρει από... τα αλάνια πριν πάει τελικά στην Τραπεζούντα σπορ. Δεν ξέρω πόσο χειρότερη ήταν τότε μεσοεπιθετικά η ομάδα της Χαλκηδόνας. . Φαντάζομαι ότι τουλάχιστον σε μια γωνίτσα  του πάγκου θα χωρούσε :) 

Πρόταση ύψους 2,5 εκατομμυρίων ευρώ, ετοιμάζει η Φενέρμπαχτσε στην Αλάνιασπορ, προκειμένου να κάνει δικό της, τον Τάσο Μπακασέτα.

Αυτό είναι πριν 4 χρόνια όμως.

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, thodoris19 said:

Αυτό είναι πριν 4 χρόνια όμως.

΄Δεν ξέρω. Βασικά στα αρχίδια  μας ο Κασέτας, ένα χαβαλέ ποστάρισμα έκανα ούτως ή άλλως  

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Antiviosis21 said:

Να μην αναλάβει τον τελικό της συγκεκριμένης διοργάνωσης?

Μια χαρα εκανε η ΠΑΕ και ανελαβε τον τελικο.

Το να παει ελληνικη ομαδα εκει θα ναι νιλα μεγαλη αλλα οι πιθανοτητες ειναι ελαχιστες

 

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Είδα μόνο φάσεις. Καταπληκτική άμυνα ρε οι Τούρκοι. Άπαπα.

Φαβορί ο γαυρος.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, AlexKR21 said:

Μια χαρα εκανε η ΠΑΕ και ανελαβε τον τελικο.

Το να παει ελληνικη ομαδα εκει θα ναι νιλα μεγαλη αλλα οι πιθανοτητες ειναι ελαχιστες

 

Υπάρχουν όμως αυτές οι ελάχιστες πιθανότητες. Και αν γίνει μαλακια και περάσουν τελικό η ζημιά θα είναι πολύ μεγαλύτερη από τα κέρδη μιας τέτοιας κίνησης.

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Antiviosis21 said:

Υπάρχουν όμως αυτές οι ελάχιστες πιθανότητες. Και αν γίνει μαλακια και περάσουν τελικό η ζημιά θα είναι πολύ μεγαλύτερη από τα κέρδη μιας τέτοιας κίνησης.

Οταν ζητησαμε τον τελικο υπηρχε βεβαια και η πιθανοτητα να διεκδικησουμε και μεις μια θεση στον τελικο στο γηπεδο μας.

Τι πιο καυλα απ αυτο ε;

Με τα αν δεν βγαζεις ακρη. Εκ του αποτελεσματος ολοι γινομαστε σοφοι

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, agelos said:

Είδα μόνο φάσεις. Καταπληκτική άμυνα ρε οι Τούρκοι. Άπαπα.

 

Έλειπε ο Ακαϊντίν γι' αυτό

Link to comment
Share on other sites

ολη η ιστορια ηταν οι 2 αλλαγες στο κεντρο πηρε τον αξονα η φενερ και εβαλε 2 και θα μπορουσε να βαλει αλλα 2

ο αλλος ο προφεσορας εκανε 1η αλλαγη στο 80' ενω απο το 60 οι κεντροοι του ειχαν παραδωσει πνευμα. 

αν η Φενερ ειναι ελαχιστα σοβαρη οχι τιποτα σπουδαιο θα περασει σχετικα ευκολα

Link to comment
Share on other sites

Ακριβως. Τραγικη διαχειριση. Ενω η πρωτη αναγνωση ηταν σωστη και αιφνιδιασε, αφησε το γαβρο χωρις ανασες. Εαν ειχε κανει αλλαγες στο 60 μπορει να το σωζε.

Εχασε και μαλια η φενερ... 

Link to comment
Share on other sites

Τα τρεξίματατου γαύρου ως το 50 - 55 ήταν εντυπωσιακά, θύμισαν τα δικά μας τα περσινά.

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, yiannis_21 said:

Τα τρεξίματατου γαύρου ως το 50 - 55 ήταν εντυπωσιακά, θύμισαν τα δικά μας τα περσινά.

Έχει αλλάξει 10 παίκτες τον Ιανουάριο που δεν είχαν και πολύ συμμετοχή στις προηγούμενες ομάδες τους. Είναι λογικό ως ένα σημείο να έχουν πολλές δυνάμεις τώρα που οι άλλοι παίζουν οι ίδιοι και ίδιοι όλοι την σεζόν. Εκεί το στηρίζω εγώ περισσότερο και όχι ως έργο Μεντιλιμπαρ.

Link to comment
Share on other sites

  • amd locked this topic
  • amd unlocked this topic

Aει γαμήσου Αθανασιάδη και Στάνκοβιτς

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Εγω θα πω ότι "πορείες κανει και το ΚΚΕ" οπως ειχε πει κάποτε ο Κόκκαλης για τις πορείες του βαζελου 🥲

Link to comment
Share on other sites

Φοβάμαι ότι είναι γραφτό να το πάρουν . Συνωμοτεί το σύμπαν 

Link to comment
Share on other sites

Δεν έκανε τίποτα και προκρίθηκε... Εμείς θα ήμασταν 3-0 στο ημίχρονο 

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×