Jump to content

Λάρισα - ΑΕΚ: 13/05, 18:00, OTE Sport 3 (Play off)


George_D
 Share

Recommended Posts

Με τα ως τωρα δεδομενα το μονο που αποκλειεται ειναι η ευκολη νικη. Ολα τα αλλα παιζουν.

Link to comment
Share on other sites

αν εχεις στοιχειωδη αισθηση τι παει να γινει δεν κερδιζεις μεθαυριο το Χ κραταει την ΑΕΛ τριτη και την θες τριτη

Link to comment
Share on other sites

αμα εχεις μυαλο δεν μεγαλωνει τπτ με Χ

 

εχουν παιχτει 3 αγωνες και εισαι με την ιδια διαφορα που μπηκες στα πλειοφ

με Χ στην χειροτερη θα εισαι στο +10 αν ο βενετης κερδισει την γρια

 

θα εισαι 1ος με 17 γρια με 16 και αελ με ιαχωβαδες με 7

Link to comment
Share on other sites

αν εχεις στοιχειωδη αισθηση τι παει να γινει δεν κερδιζεις μεθαυριο το Χ κραταει την ΑΕΛ τριτη και την θες τριτη

 

Εγώ δεν μπορώ να μπω σε αυτή τη λογική, όσο κι αν έχει λογική ένα τέτοιο σενάριο. Ένας στόχος έμεινε φέτος, να τερματίσουμε πρώτοι και εμένα με απασχολεί περισσότερο. Αν είναι να φτάσω στο σημείο να ζητώ από την ΑΕΚ να μη κερδίσει τον οποιονδήποτε, τότε δεν έχει νόημα για εμένα να είμαι ΑΕΚ. Δεν ξέρω, θέλω να κερδίσουμε. Εκτός των άλλων είναι και πουτάνας γιοι.

Link to comment
Share on other sites

ε του χρονου μην παραπονουμαστε που ο βανζελ θα περναει αερα απο την ριζουπολη και εσυ για μια ακομα φορα θα φτηνεις αιμα xD

Link to comment
Share on other sites

εγω παντως δεν εχω καταλαβει απο που και ως που η λαρισα ειναι στο δικο μας αρμα

Link to comment
Share on other sites

αποδεδειγμενα οι αλλες των πλειοφ δεν ειναι σιγουρα

 

ποσο μαλλον οι ιαχωβαδες ξεχνατε οτι ιστορικα αυτη η πουτσοομαδα σκιζεται να σου κοψει και μισο βαθμο καθε φορα

 

διαχρονικα λεμε τωρα

Link to comment
Share on other sites

εγω παντως δεν εχω καταλαβει απο που και ως που η λαρισα ειναι στο δικο μας αρμα

 

εμεις κανα αρμα σε καρναβαλι μπορει να κατεβασουμε, αρμα ετσι πως το λετε δεν διαθετουμε καν.

Link to comment
Share on other sites

Guest ziopeppe

Η μοναδικη ομαδα πουναι με εμας ειναι ο βολος. Θυμηθητετο το τελευταιο ματς αντι για βολο θα γινει οακα

Link to comment
Share on other sites

Η μοναδικη ομαδα πουναι με εμας ειναι ο βολος. Θυμηθητετο το τελευταιο ματς αντι για βολο θα γινει οακα

 

Η μοναδικη ομαδα που ειναι μαζι μας ειναι η ΑΕΚ U-17.

 

Το αρμα ειναι αδειο απο ομαδες και το κυριοτερο,αδειο απο Ενωσεις.

 

Οταν λεμε αδειασε,οχι οτι ηταν και γεματο.Απλα η Νικη Μαγνησιας δεν επαιξε καν και το octavia εφτιαξε ξανα τη σχεση του με το θηριο.

Link to comment
Share on other sites

Guest ziopeppe

Ρε ακουστε που σας λεω. Ο δημαρχος αχιλλεας ειναι μαζι μας. Χαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Σκάνδαλο!!

 

http://www.aek365.com/a-395887/fantasteite-na-paiksei-kai-kala-h-aek.htm

 

«Φανταστείτε να παίξει και καλά η ΑΕΚ»

 

Η ομιλία του Σούλη Παπαδόπουλου στους παίκτες του για το ματς με την ΑΕΚ

 

Να δώσουν το 100$ απέναντι στην ΑΕΚ ζήτησε ο Σούλης Παπαδόπουλος από τους παίκτες του. Σύμφωνα με δημοσίευμα της «Ελευθερίας», ο προπονητής των «βυσσινί», αναφέρθηκε εκτενώς στην ΑΕΚ, σε ομιλία του προς τους παίκτες, τονίζοντας χαρακτηριστικά πως ναι μεν ο «Δικέφαλος» δεν έχει παίζει καλά στο… μίνι πρωτάθλημα, όμως κερδίζει, γεγονός που δείχνει πολλά.

 

«Η ΑΕΚ στα πλέι οφ δεν παίζει καλό ποδόσφαιρο αλλά κερδίζει τα παιχνίδια. Αυτό δείχνει τις δυνατότητες που έχει σαν ομάδα . Φανταστείτε τι μπορεί να κάνει όταν παίξει και καλά. Γι’ αυτό θα πρέπει να τα δώσουμε όλα, πάνω από το 100% των δυνάμεών σας οφείλετε να δώσετε», είπε ο Παπαδόπουλος.

 

Απόπειρα δωροδοκίας με 100$

 

Να πέσει κατηγορία το χανούμι

Link to comment
Share on other sites

Ανεστης

Μπακακης

Λαμπροπουλος

Κολοβετσιος

Σοιλεδης

Γιοχανσον

Ανταμ

Ανακογλου

Πλατελλας

Μπαρμποσα

Αραβιδης

 

Αυτοι ξεκινουν

Link to comment
Share on other sites

Guest Cm punk

Mετα μην παραπιονομαστε οταν σερνονται. Συνεχεια οι ιδιοι παιζουν ,ο Τραι με το rotation δεν τα παει καλα.

Link to comment
Share on other sites

Guest Cm punk

Πεταυρακη αντι Σοιλεδη. Αραβιδη αντι Πλατελλα και κορυφη Χρυσανθο ,Ροβα αντι Τζανετοπουλο. 10 βαθμους μπροστα εισαι. Τι φοβασαι;

Link to comment
Share on other sites

Ποιος Χρυσανθος ρε συ; Ο Χρυσανθος ειναι για να γυρναει διαφημισεις για οδοντοπαστες.. Επισης δεν εχει "τι φοβασαι" γιατι αν δεν ανεβεις ως πρωτος ειναι ρεζιλικι. Δεν γινεται να θες πρωταθλημα στην Α και να ανεβεις ως δευτερος απο την Β. Μονο νικη λοιπον και καλη εμφανιση

Link to comment
Share on other sites

Guest Cm punk

Ρε Μπουκο και με μια τετοια 11αδα μπορεις να κερδισεις σημερα. Με την ΑΕΛ παιζεις ,ημαρτον. Φρεσκαρε λιγο την ομαδα ,καποιοι παικτες ειναι στα ορια τους,μπαμ κανει.

Link to comment
Share on other sites

Ελα μωρε που μου κουραστηκαν λες και παιζουν Πρεμιερ Λιγκ και Ευρωπη.. Πλην Γιοχανσον οι αλλοι δεν εχουν δικαιολογια

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικα χαιρομαι παιδια που βγαινουν απο τις ακαδημιες χρηστων ΚΜ Στυλιανοπουλου

να συνδιαλεγονται με τετοιον ομορφο τροπο για την ΑΕΚαρα .

 

Ηλικιακος Μεσος Ορος συζητησης τα 25 ετη.

 

Ευχαριστω , με κανετε υπερηφανο .

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×