Jump to content

ΑΕΚ - Ηρακλής: 25/05, 18:00, OTE Sport 1 (Play off)


George_D
 Share

Recommended Posts

Αδη θα πονεσουν στο λιμανι αν και εφοσον λες; Ο Μαρινακης θα τα ακουσει;

 

michel.jpg

Link to comment
Share on other sites

θα ειναι καλη μαγκια αλλα ο Μιτσελ σκεφτεται και ονειρευεται Ρεαλ. Χιμενεθ δε θες ?

Link to comment
Share on other sites

θα ειναι καλη μαγκια αλλα ο Μιτσελ σκεφτεται και ονειρευεται Ρεαλ. Χιμενεθ δε θες ?

 

Δεν με χαλαει ο Μανολο αν και δεν ξερω αν ειναι σε φαση ορεξης. Παντως ο Μιτσελ πιστευω θα ταν η ιδανικη επιλογη. Σιγουρα ξερει δεν ειναι ΟΚ ακομα για Ρεαλ. Σκεψου πχ να κατσει 3 χρονια, να κανει την ΑΕΚ πρωταθλητρια και να παιξει και ΤσουΛου με αυτη. Τοτε κι αν ακουστει το ονομα του στην Ευρωπη. Επισης τον θελω γιατι εχει καλη νοοτροπια. Εδω εκανε τον Ολυμπιακο να στεκεται σε Ευρωπη σοβαρος. Φαντασου δηλαδη. Θα ταν καλη εκδικηση για το 1996. Ειναι ο μονος κοουτς που αγαπησαν οι γαβροι. Εκραξαν Μαρινακη που τον εδιωξε. Γενικα θα χε πλακα.

Link to comment
Share on other sites

παντως αν φυγει ο Δελλας, το project πρεπει να λεει οτι θα παρουμε ξενο κοουτς και καλουτσικο ονομα. αν ειναι να παμε σε λυση Σακη Τσιωλη αστο να το κλεισουμε το μαγαζι καλυτερα. εστω να παιξει το ονομα του Μιτσελ για καμια εβδομαδα και να αρνηθει ο ιδιος για τον λογο οτι περιμενει Ρεαλ και καλα. επικοινωνιακα λιγο να τους γαμησουμε.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

παντως αν φυγει ο Δελλας, το project πρεπει να λεει οτι θα παρουμε ξενο κοουτς και καλουτσικο ονομα. αν ειναι να παμε σε λυση Σακη Τσιωλη αστο να το κλεισουμε το μαγαζι καλυτερα. εστω να παιξει το ονομα του Μιτσελ για καμια εβδομαδα και να αρνηθει ο ιδιος για τον λογο οτι περιμενει Ρεαλ και καλα. επικοινωνιακα λιγο να τους γαμησουμε.

 

Αμα διωξει Δελλα ειμαι σιγουρος θα φερει Μιτσελ παντως

Link to comment
Share on other sites

Αμα διωξει Δελλα ειμαι σιγουρος θα φερει Μιτσελ παντως

 

ο Ζαστρος γιατι δεν εχει γραψει ακομα ? :D

Link to comment
Share on other sites

ο Ζαστρος γιατι δεν εχει γραψει ακομα ? :D

 

Περιμενουμε... Παντως αν κανει κανα αστειο ο Μελ να φερει τον Ισπανο θα ναι με χαπια το καλοκαιρι στο λιμανι. Και βαλε και τις δικες xD

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest Cm punk
Αμα διωξει Δελλα ειμαι σιγουρος θα φερει Μιτσελ παντως

 

Οχι ρε Μπουκο ενταξει το γαμησες.

Link to comment
Share on other sites

Οχι ρε Μπουκο ενταξει το γαμησες.

 

Διαβασε και τα απο πανω. Ειναι χτυπημα επικοινωνιακο στον γαβρο τρελο. Θα υποφερουν. Να ξερεις ενα κομπλεξ των γαβρων ειναι οτι ποτε δεν εβγαλαν δικο τους κοουτς. Αποθεωναν εναν σερ Τακη ξερω γω. Ο Βαλβερδε ηξεραν ειναι περαστικος. Με Μιτσελ ομως δεθηκαν συν οτι κατι πηγαν να κανουν σε Ευρωπη μεχρι που ο χοντρος το χαλασε για να φερει τον Πορτογαλο καρσγκιοζη. Και εχασαν απο Ουκρανους που προχωρησαν και σκεφτονται πως με Μιτσελ ισως.... Οποτε Τιγρη ΑΝ διωξεις Δελλα (δεν το επιθυμω) φερε Μιτσελ να εκδικηθουμε για το 1996.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ είμαι πάντα μέσα κουφάλες, να το ξέρετε αυτό.

Edited by Eddie
Link to comment
Share on other sites

Guest Cm punk
Γιατι για να μεινει;

 

oχι ρε ,αλλα γιατι τον παω σαν τυπα.

Link to comment
Share on other sites

oχι ρε ,αλλα γιατι τον παω σαν τυπα.

 

Εμενα μου την δινει στο νευρικο συστημα

Link to comment
Share on other sites

Εμενα μου την δινει στο νευρικο συστημα

 

δε φταιει ο Μακης. αυτοι που τον φεραν και αυτοι που τον βαζουν να παιξει.

δεν εχω τιποτα με το παλικαρι. μικρος ειναι μπορει να δοθει και δανεικος

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest Cm punk

Ο μακης ειναι γαμω τα παιδια ,για 5ος επιθετικος του χρονου με συμβολαιο 80.000 θα τον κραταγα.

Link to comment
Share on other sites

Ο μακης ειναι γαμω τα παιδια ,για 5ος επιθετικος του χρονου με συμβολαιο 80.000 θα τον κραταγα.

 

Μπα θα προτιμουσα παιχτη απο ακαδημια στην θεση του (Κυριαζης πχ)

Link to comment
Share on other sites

δε φταιει ο Μακης. αυτοι που τον φεραν και αυτοι που τον βαζουν να παιξει.

δεν εχω τιποτα με το παλικαρι. μικρος ειναι μπορει να δοθει και δανεικος

Πόση ειρωνεία μπορεί να χωρέσει σε μία φράση. Υπερχείλιση.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

εδω οι αλλοι καθονται και συζητανε για μιτσελ και χιμενεθ και το σκεφτονται και σοβαρα κιολας λες και θα ερθει σοβαρος προπονητης να κατσει στον παγκο κατω απο την σκεπη του απεθαντου

 

 

φευγει ο δελλας ερχεται στην καλυτερη

 

α) σταικος βεργετης

β) σακης τσιωλαρος

γ) ανεβαινει ο στελακης

 

διαλεχτε

 

καπου διαβασα εδω μεσα για σπαλετι xDxDxD μπα σε καλο σας πρωινιατικα

Link to comment
Share on other sites

 

καπου διαβασα εδω μεσα για σπαλετι xDxDxD μπα σε καλο σας πρωινιατικα

 

Σπαγγέτι ρε, ο νίκος πείνασε μετά το νυχτερινό κατούρημα, έχασε λίγο κρεατίνη και είπε να συμπληρώσει

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×