Jump to content

ΑΕΚ - Ηρακλής: 25/05, 18:00, OTE Sport 1 (Play off)


George_D
 Share

Recommended Posts

eιχα γνωρισει εναν στον "Δασκαλο" (οι Σαλονικεις ξερουν) στην Παπαφη. Γαμω τα παιδια οι καμμενες γριες. ΑΕΚιζουν αρκετα σε καψιμο εγκαφαλου.

 

Στο στρατό κάποτε στη Λήμνο, είχε έρθει ένας ψαροδόκιμος και μου τον είχαν δώσει να πάμε για ώνια στη Μύρινα.

Στο δρόμο τον ρωτάω, "φιλαράκι τι ομάδα είσαι;" και μου λέει, Άρης.

Φύγανε καφέδες από τη μύτη, χειρόφρενα, κλαπέτα.

Του λεω, "ρε φίλε, μου επιτρέπεις να σε ακουμπήσω γιατί δεν έχω ξαναδεί σκουλήκι στη ζωή μου, υπάρχετε πραγματικά;" .

Τον είχα πάει αίμα τον καημένο.

Link to comment
Share on other sites

Ρε σεις τώρα αλήθεια.

Υπάρχουν γριές;

Έχει ακουμπήσει κανείς σας κάποιον από δαύτους;

 

ego exo pollous gnostous kai filous.an pigaina me alli omada ekdromi m autous tha itan

Link to comment
Share on other sites

ego exo pollous gnostous kai filous.an pigaina me alli omada ekdromi m autous tha itan

 

Δεν ζαλιζονται;

Link to comment
Share on other sites

Είχα γνωρίσει μια γριά στον στρατό και κατά διαβολική σύμπτωση την ίδια μέρα είχα γνωρίσει και έναν εθνικάκια ο οποίος έλεγε ότι ήταν χωμένος με τις πινέζες αλλά έκανε μπαμ ότι το παιδί ήταν αυτιστικό.Τους πρότεινα να τους βγάλω συλλεκτική φώτο γιατί δεν παρουσιάζονται τέτοιες ευκαιρίες κάθε μέρα αλλά δεν δέχτηκαν.

 

Εγώ πάντως ακόμα να γνωρίσω στη ζωή μου νιόνιο.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως ακόμα να γνωρίσω στη ζωή μου νιόνιο.

 

Εθνικό έχω γνωρίσει και εγώ στο ΤΕΙ. Πραγματικό με σάρκα και οστά.

Νιώνιο δεν έχω πετύχει.

Link to comment
Share on other sites

Εθνικο εχω κι εγω ο οποιος δεν κρυβεται και μου λεει στεγνα οτι γνωριζονται ολοι μεταξυ τους.

Σας διαλυω ολους γιατι ξερω ΔΥΟ Απολλωνιστες και μαλιστα εκαναν αποχη μεχρι να φυγει ο δυναστης Αλαμανος απο την Ελαφρα Ταξιαρχια.

Link to comment
Share on other sites

Σας διαλυω ολους γιατι ξερω ΔΥΟ Απολλωνιστες και μαλιστα εκαναν αποχη μεχρι να φυγει ο δυναστης Αλαμανος απο την Ελαφρα Ταξιαρχια.

 

Ύστερα από αυτό, σε κατατάσσω στην κατηγορία "ΜΥΘΟΣ".

Link to comment
Share on other sites

me nionio kai malista ektos athinon xoris sxesi me athina, gria kai 2 AEK, ego kai enas akoma, katevikame me amaxi mia 1i agonistiki pou epeze AEK-gay kai nomizo nionios-gria tote me tis foties.kai ta 2 mats anavlithikan kai to mathame otan ftasame athina.xD

Link to comment
Share on other sites

Ύστερα από αυτό, σε κατατάσσω στην κατηγορία "ΜΥΘΟΣ".

 

Η αληθεια βεβαια ειναι οτι προκειται για αδελφια, οποτε δεν ξερω αν πιανεται.

Link to comment
Share on other sites

Ξερω παρα πολλούς νιόνιους, λόγω περιοχών.

 

Ηξερα και 2 μπαουξ

 

και 1 αρη (αλλά ηταν χαζό, δε μετράει)

 

γριά στην αθήνα, μόνο τον προπονητή μου, πρωην παίκτη του ηρακλέους, οπότε δεν μετράει.

 

Εθνικό δεν έχω πετυχει

Link to comment
Share on other sites

Εθνικο εχω κι εγω ο οποιος δεν κρυβεται και μου λεει στεγνα οτι γνωριζονται ολοι μεταξυ τους.

Σας διαλυω ολους γιατι ξερω ΔΥΟ Απολλωνιστες και μαλιστα εκαναν αποχη μεχρι να φυγει ο δυναστης Αλαμανος απο την Ελαφρα Ταξιαρχια.

 

Αστο φιλαράκι.

Λόγω γειτνίασης με περιοχή προμπονά γνωρίζω 4-5 ιεχωβάδες.

Link to comment
Share on other sites

Ξερω παρα πολλούς νιόνιους, λόγω περιοχών.

 

Ηξερα και 2 μπαουξ

 

και 1 αρη (αλλά ηταν χαζό, δε μετράει)

 

γριά στην αθήνα, μόνο τον προπονητή μου, πρωην παίκτη του ηρακλέους, οπότε δεν μετράει.

 

Εθνικό δεν έχω πετυχει

 

Πάρα πολλοί νιόνιοι=?

Link to comment
Share on other sites

ego exo pollous gnostous kai filous.an pigaina me alli omada ekdromi m autous tha itan

 

eννοειται..

 

Νιονιους ξερω και εγω μερικους, λογω περιοχης. Οι 2 κολλητοι μου, ο ενας νιωνιος και ο αλλος (απο στρατο) σκουληκι.

 

Μετα απο αυτη την συζητηση, νιωθω λιγο σαν τους Ευρωπαιους εξερευνητες-φυσιολογους-βιολογους που κανανε ανακαλυψεις σπανιων ειδων σε Τανζανιες και Μαγαδασκαρες..

Edited by panther-21-
Link to comment
Share on other sites

ego exo pollous gnostous kai filous.an pigaina me alli omada ekdromi m autous tha itan

 

καλή φάση το τρικάβαλο....

Link to comment
Share on other sites

μπορει και 5

 

xDxD

 

Φοβήθηκα ότι θα ανέφερες διψήφιο νούμερο και τρόμαξα.

Link to comment
Share on other sites

Αιγαλεωτες ηξερα 4,που επι Χατζαρα το επαιζαν φανατιλες.

Τελικα κουραστηκαν και επεστρεψαν στις κανονικες ομαδες τους,οι 2 ΑΕΚ και οι αλλοι 2 ζελες.

 

Ποιο νιονιοι και Απολλωνιστες τωρα.Γελια.

Link to comment
Share on other sites

xDxD

 

Φοβήθηκα ότι θα ανέφερες διψήφιο νούμερο και τρόμαξα.

 

σιγα ρε μαλάκα...δεν είμαι και 150 χρονών να ξέρω όλους τους ζωντανούς και τους μακαρίτες νιόνιους που έχουν εμφανιστεί ποτέ

Link to comment
Share on other sites

Αντρεα μη πας στον Δασκαλο αλλη φορα, χαλασε.

 

Εμενα ο καφετζης στο γραφειο ειναι Απολλων. Δηλ ελεος ρε μλκ μεγαλωμενος στη θεσσαλονικη με καταγωγη απο καρδιτσα και ειναι απολλων

Link to comment
Share on other sites

Εμενα ο καφετζης στο γραφειο ειναι Απολλων. Δηλ ελεος ρε μλκ μεγαλωμενος στη θεσσαλονικη με καταγωγη απο καρδιτσα και ειναι απολλων

 

Αφου ειναι απο ολα τα μερη της Ελλαδας,ε Απο Ολων θα ειναι.

 

Σεφερλης21

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Αντρεα μη πας στον Δασκαλο αλλη φορα, χαλασε.

 

Εμενα ο καφετζης στο γραφειο ειναι Απολλων. Δηλ ελεος ρε μλκ μεγαλωμενος στη θεσσαλονικη με καταγωγη απο καρδιτσα και ειναι απολλων

 

Καλαμαριας;

Link to comment
Share on other sites

Φίλαθλοι του Ηρακλή από την Αθήνα πήγαν το βράδυ της Δευτέρας έξω από τα γραφεία της ΕΠΟ στο Γουδί και φώναζαν συνθήματα κατά της ελληνικής ομοσπονδίας, μετά την άρνηση αδειοδότησης για τη Σούπερ Λίγκα προς τον «γηραιό». Άμεσα έσπευσαν αστυνομικές δυνάμεις και προσήγαγαν 15 περίπου φίλαθλους των «κυανόλευκων». Μέτα από τις απαραίτητες ενέργειες που έγιναν, οι φίλαθλοι του Ηρακλή έμειναν ελεύθεροι αργά το βράδυ.

 

χαθηεκ ιστορικη ευκαιρια να γνωρισουμε 15 μαζι xD

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×