Jump to content

ΑΕΚ ΓΕΡΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΞΑΝΑ


stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

Με αφορμη την ανοδο της ομαδας στην Α εθνικη και μαθηματικα πια, ανοιγω το παρον ωστε να καταλαβουμε ολοι οτι ο στοχος του χρονου ειναι μονο το πρωταθλημα.

 

Οποιος νιωθει δεος, φοβο και ανασφαλεια να γινει παοκ.

 

Αν ειμαστε ακομα μεγαλη ομαδα, ο στοχος για τη σεζον 2015-2016 ειναι μονο το πρωταθλημα. Εχουν περασει πολλα χρονια απο το 1994 και οι μεγαλες ομαδες γινονται απο τα πρωταθληματα.

 

Γι αυτο λοιπον, οποιος ξερει τι ομαδα υποστηριζει, για τη σεζον 2015-2016 δε μπορει να εχει κατι λιγοτερο ως απαιτηση απο το πρωταθλημα.

Link to comment
Share on other sites

Ο στοχος πρεπει να ειναι ενας. Νταμπλουχοι της σεζον 2015-2016. Απο αυριο περιμενω να δω το χτισιμο της ΑΕΚαρας των ονειρων μας. Δεν με ενδιαφερουν προσωπα ουτε μισθοι. Με ενδιαφερει το αποτελεσμα. Ειμαι ηδη πανευτυχης που επιστρεψαμε. Νιωθω να μου εφυγε η καταθλιψη 2 ετων απο το ματς με Πανθρακικο. 2 χρονια που με την ΑΕΚ στις χαμηλες κατηγοριες ενιωθα μια θλιψη στην καθημερινοτητα μου

Link to comment
Share on other sites

Με τα λόγια δεν γάμησε κανείς.

Παίχτες αντάξιοι για το μέγεθος της ΑΕΚ.

Προπονητικό επιτελείο και επιστημονικό team αντάξιο για το σύγχρονο ποδόσφαιρο.

Οι σκελετοί στις κάσες τους.

Τίγρη επιβεβαίωσε το προσωνύμιο σου.

Link to comment
Share on other sites

Φοβάμαι ότι είμαστε μειοψηφεία αυτοί που νοιώθουμε έτσι και δεν συμμερίζονται αυτή την άποψη οι παίκτες και οι επικεφαλείς της ομάδος.

 

Φυσικά, ΑΕΚ ΓΕΡΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΞΑΝΑ!

Link to comment
Share on other sites

Guest Cm punk

ΤΙΓΡΗ ΑΝ ΑΓΑΠΑΣ ΤΗΝ ΑΕΚ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ ΟΦΕΙΛΕΙΣ ΕΠΟ ,ΕΓΚΛΗΜΑΤΙΚΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ,ΜΠΟΥΛΗ ΚΑΙ ΛΟΙΠΟΥΣ ΤΟΥ ΣΥΣΤΗΜΑΤΟΣ ΝΑ ΤΟΥΣ ΓΑΜΗΣΕΙΣ ΟΤΙ ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ.

Edited by Cm punk
Link to comment
Share on other sites

καλα την ειχαμε βγαλει με απλα χαπακια για πιεση και αντικαταθληπτικα του εμποριου

2 χρονια τωρα..

πλεον αρχιζουν τα βαρια βαρβιτουρικα.

 

Γάμα τα, και περισσότερο αλκοόλ που να πιούμε πια, θα βγάλει χέρι το συκώτι μας να μας χαστουκίζει.

Link to comment
Share on other sites

Με τα λόγια δεν γάμησε κανείς.

Παίχτες αντάξιοι για το μέγεθος της ΑΕΚ.

Προπονητικό επιτελείο και επιστημονικό team αντάξιο για το σύγχρονο ποδόσφαιρο.

Οι σκελετοί στις κάσες τους.

Τίγρη επιβεβαίωσε το προσωνύμιο σου.

 

Συμφωνω σε ολα.

 

Θα προσθεσω μονο κατι.

Πολλα χαντακια.

Link to comment
Share on other sites

Σοβαρες μεταγραφες και προστασια απο τα κορακια.

 

Τη νοοτροπια δεν την φοβαμαι, γιατι την καθοριζουν οι διοικητικοι ηγετες. Και ο συγκεκριμενος που εχουμε τωρα δεν εχει το παραμικρο προβλημα σε αυτον τον τομεα. Δεν ειναι Ντεμακος.

Link to comment
Share on other sites

Τίγρη, κάνε δώρο επανόρθωσης στην ομάδα και μέχρι το τριήμερο κλείσε παιχτούρα για να παθουμε κολούμπρα...Θα πουλήσεις και τα κέρατά σου, μην είσαι μαλάκας

Link to comment
Share on other sites

Guest ziopeppe

Το σχεδιο διαγραφης χρεων ολοκληρωθηκε.

Τωρα Τιγρη φτιαξε ομαδαρα κ γαμησε τον κουραδα τον μαρινακη.

Link to comment
Share on other sites

Με τα λόγια δεν γάμησε κανείς.

Παίχτες αντάξιοι για το μέγεθος της ΑΕΚ.

Προπονητικό επιτελείο και επιστημονικό team αντάξιο για το σύγχρονο ποδόσφαιρο.

Οι σκελετοί στις κάσες τους.

Τίγρη επιβεβαίωσε το προσωνύμιο σου.

 

Για να μην τα ξαναγράφω, αυτό που λέει ο Τόλης.

Link to comment
Share on other sites

Για να μην τα ξαναγράφω, αυτό που λέει ο Τόλης.

 

+1

Link to comment
Share on other sites

ΑΔΕΡΦΕ ΜΟΥ ... ΠΕΡΑΣΕ ...

 

11102966_10206118292490405_4358661599076904786_n.jpg?oh=8ebd42ca97b6551ba5ce306c1ba9f109&oe=55C215D3

 

2 ΧΡΟΝΙΑ .....

ΚΑΠΟΙΟΙ ΞΕΝΕΡΩΣΑΝ ΚΑΙ ΕΚΟΨΑΝ ..... ΚΑΠΟΙΟΙ ΦΑΓΑΜΕ ΤΑ ΣΚΑΤΑ ...... ΑΠΟ ΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΥ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΜΕ ΤΟΝ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΑΥΤΗ ΤΗ ΜΕΡΑ ....... ΑΠΟ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΜΕΡΑ ...... ΔΙΑΣΤΑΥΡΩΣΗ ΡΑΦΗΝΑΣ, ΑΛΙΜΟΣ, ΕΠΙΣΚΟΠΗ, ΚΡΟΥΣΩΝΑΣ, ΜΑΘΑΜΕ ΓΕΩΓΡΑΦΙΑ ΔΙΠΛΑ ΤΗΣ....

ΠΛΕΟΝ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ ...... ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΕΚΔΙΚΗΣΗ.... ΟΛΟΙ ΘΑ ΠΑΡΟΥΝ ΟΤΙ ΤΟΥΣ ΑΞΙΖΕΙ.....

 

ΜΟΝΟ Α.Ε.Κ

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

ΑΔΕΡΦΕ ΜΟΥ ... ΠΕΡΑΣΕ ...

 

11102966_10206118292490405_4358661599076904786_n.jpg?oh=8ebd42ca97b6551ba5ce306c1ba9f109&oe=55C215D3

 

2 ΧΡΟΝΙΑ .....

ΚΑΠΟΙΟΙ ΞΕΝΕΡΩΣΑΝ ΚΑΙ ΕΚΟΨΑΝ ..... ΚΑΠΟΙΟΙ ΦΑΓΑΜΕ ΤΑ ΣΚΑΤΑ ...... ΑΠΟ ΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΥ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΜΕ ΤΟΝ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΑΥΤΗ ΤΗ ΜΕΡΑ ....... ΑΠΟ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΜΕΡΑ ...... ΔΙΑΣΤΑΥΡΩΣΗ ΡΑΦΗΝΑΣ, ΑΛΙΜΟΣ, ΕΠΙΣΚΟΠΗ, ΚΡΟΥΣΩΝΑΣ, ΜΑΘΑΜΕ ΓΕΩΓΡΑΦΙΑ ΔΙΠΛΑ ΤΗΣ....

ΠΛΕΟΝ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ ...... ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΕΚΔΙΚΗΣΗ.... ΟΛΟΙ ΘΑ ΠΑΡΟΥΝ ΟΤΙ ΤΟΥΣ ΑΞΙΖΕΙ.....

 

ΜΟΝΟ Α.Ε.Κ

 

Α, ρε Γιαννάρα, πόσο μου είχε μείνει εκείνο το " κασκολάκι στο χέρι, περπάτημα και φωνή" .

Link to comment
Share on other sites

Πέρασε, αλλά δεν ξεχάστηκε..

Και δεν θα ξεχαστεί και ποτέ.

Τέλοσπαντων, μην ανοίξουμε ξανά και ξανά το συγκεκριμένο γαμημένο θέμα.

Link to comment
Share on other sites

ΑΕΚ ΓΕΡΑ ΚΑΙ ΓΑΜΑ ΤΑ ΜΟΥΝΙΑ, ΑΕΚ ΓΕΡΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΞΑΝΑ!

Link to comment
Share on other sites

ωραιος γιαννη..

η φατσα του συγκεκριμενου χανιωτη αδερφου με χει στοιχειωσει..

 

μια απ' τα ίδια..

Link to comment
Share on other sites

Μετά τον Τραϊανό Δέλλα, χθες και προχθές, σήμερα και ο Ντούσαν Μπάγεβιτς μίλησε με τη σειρά του στους παίκτες δίνοντάς τους συγχαρητήρια για την άνοδο στη Σούπερ Λίγκα. Παράλληλα, ο εκτελεστικός διευθυντής της ΠΑΕ ΑΕΚ ξεκαθάρισε στους παίκτες πως οι απαιτήσεις από εδώ και στο εξής θα είναι μεγαλύτερες και πως τα καλύτερα έρχονται:

 

«Με τη σειρά του θέλω να σας δώσω κι εγώ συγχαρητήρια για όσα πετύχατε και την άνοδο της ομάδας στη Σούπερ Λίγκα. Ήταν μία περίεργη χρονιά και η περσινή και η φετινή για την ΑΕΚ, όμως πέρασαν. Από εδώ και πέρα οι χρονιές που έρχονται θα έχουν μεγαλύτερες απαιτήσεις, αλλά πλέον τα καλύτερα είναι μπροστά μας. Είμαστε πλέον στη Σούπερ Λίγκα και συνεχίζουμε... » είπεο Μπάγεβιτς.

xD
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×