Jump to content

Φιλικα / Προετοιμασια 2015/16


stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

Χαμπε μην εκνευριζεσαι. Ακαουντς ειμαστε δω μεσα σιγα. Εβρισε ο Χαμπος τον Μπουκοφσκις και ο Μπουκοφσκις τον Στυλιανοπουλο (τα σεβη μου) ξερω γω και χεστηκε η Φατμε στο Γενιμ Τζαμι. Πρεπει να ναι ψιλοκομπλεξικουλης καποιος για να παρει επι προσωπικου το κραξιμο που εφαγε το ακαουντ του απο ενα αλλο ακαουντ που ανηκει σε καποιον αγνωστο. Δηλαδη ωρες ωρες σκεφτομαι πως αν δεν σηκωναμε μυγα στο σπαθι μας και στην πραγματικη ζωη οπως συμβαινει στα φορουμ και στα σοσιαλ μιντια με τις διαφορες περσονες, θα μασταν σε καλυτερη μοιρα ως λαος. Θα φας μπαν ξερω γω και καταστραφηκες. Αλλο κακο να μην σε βρει αυτη την δεκαετια

 

:lol:

 

Εμενα το μπαν μου μου στοιχισε.

Link to comment
Share on other sites

Εμενα το μπαν μου μου στοιχισε.

 

Εμενα με μπαναραν που τους ειπα οτι δεν τρελαινομαι για Μπελουτσι. Και Σταυροι και κατι Κωστες. Καταλαβαινεις..

Link to comment
Share on other sites

Εμενα το μπαν μου μου στοιχισε.

 

Ηταν για καλο σκοπο.

 

Ειδες,αρχισες να βλεπεις την Μπρουκ με αλλο ματι.Τα μετρα πετυχαν λοιπον.

 

Ειναι στοιχημα αυτου εδω του φορουμ να προσπαθησει να κρατησει τη νεολαια της μακρια απο τη θυελλα της κλαρινογαμπριλας.

Ειδα σημερα συνομηλικο σου να περπαταει στο δρομο καμαρωτος με την κοπελα του.Το παλικαρι ειχε μουσι ναυαγου,ενα τατουαζ μουντζουρα σε ολο το δεξι χερι και στο αλλο χερι μια φραση στα κινεζικα,που προφανως τον εκφραζει απολυτα.

Η κοπελα του 1.70 και 21 κιλα με το ζορι,περπατωντας 9 το πρωι σε πλατφορμες 15 ποντων.

 

Τι θα κανουν στη ζωη τους αυτα τα παιδια γαμω το κερατο μου;

Τι συζητανε οταν ειναι οι δυο τους;;

 

Αν το Μαυρο Λιθαρι ειναι ωραιο τις Τριτες;;

Αν θα παει ολη η παρεα στο yava τωρα που κανει προσφορες;;

Αν ενα τατουαζ που δειχνει ενα μαχαιρι,θα εκφραζει τον νεαρο τωρα που τσακωθηκε με τον πατερα του;;

 

Ξεκινωντας απο το καλο γουστο για τις πραγματικες γυναικες,ερχομαστε ως αλλοι Ξενοπουλοι να διαπλασουμε τους παιδες.

 

Διοτι δεν μπορεις να εχεις διπλα σου την Μπελουτσι,την Μπρουκ,την Καρντιναλε και εσυ να μιλας για σκαστρες στην εξατμιση,για φραντζα με διαμετρο 60 ποντους και να την καλημεριζεις το πρωι με yolo.

 

ΚΜ.

Σχολειο.

Οι τελευταιοι των Μοικανων.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Εμενα με μπαναραν που τους ειπα οτι δεν τρελαινομαι για Μπελουτσι. Και Σταυροι και κατι Κωστες. Καταλαβαινεις..

 

Το δικο σου μπαν ηταν απολυτα δικαιολογημενο,σε αντιθεση με του παρακμιακου που το κρινω τουλαχιστον υπερβολικο.

Link to comment
Share on other sites

ΑΦΟΥ ΚΑΤΑΦΕΡΑΤΕ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΠΟΥΤΑΝΑ ΚΑΙ ΤΟ ΦΙΛΙΚΑ/ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ, ΠΛΕΟΝ ΣΑΣ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΤΑ ΠΑΝΤΑ.

Link to comment
Share on other sites

ποιοι αναπληρωματικοι της γραναδα δεν μπορουν να παιξουν στην ελλαδα, η μηπως αναφερεσε στον μπουγαιδη που πηγε στην γραναδα αλλα επαιξε μονο στην β ομαδα και δεν ηταν καν αναπληρωματικος.

 

δεν υπαρχουν τα 5 χρονια και αυτη η καραμελα, ο παιχτης στην μαλαγα μια χαρα μπαλιτσα επαιξε, ειχε υψηλο συμβολαιο, εσκασε η μαλαγα με τον αραβα μουφα και πουληθηκε 1,5 χαρτι. ακομα και στην γραναδα την 1η χρονια ηταν στην χειροτερη μετριος.

 

Να παιξουν μπορουν αρκετοι. Κι ο Καραμπελας μπορει να παιξει στην Ελλαδα (ενα καλο παραδειγμα). Κι ο ναμιλ μπαχα μπορει να παιξει στην Ελλαδα Το οτι οι αναπληρωματικοι τετοιων ομαδων θα ερθουν στην ΑΕΚ και θα γινουν ηγετες και αστερια ειναι πραγματικα αστειο ομως. Τα ιδια γραφατε και πριν 6 μηνες για τον αρχισκορερ της Λας Παλμας που θα γαζωνε στο παρακμιακο ελληνικο πρωταθλημα. Ε δεν ειναι ετσι.

 

Να ηταν μονο ο νανος τετοιου τυπου ρισκου παει κι ερχεται. Εδω η ομαδα πηρε 5 τετοιους φετος. Στο τελος δε θα βγουν ουτε αυτοι που θα εβγαιναν αν η ομαδα ηταν απλως νορμαλ

Link to comment
Share on other sites

Ηταν για καλο σκοπο.

 

Ειδες,αρχισες να βλεπεις την Μπρουκ με αλλο ματι.Τα μετρα πετυχαν λοιπον.

 

Ειναι στοιχημα αυτου εδω του φορουμ να προσπαθησει να κρατησει τη νεολαια της μακρια απο τη θυελλα της κλαρινογαμπριλας.

Ειδα σημερα συνομηλικο σου να περπαταει στο δρομο καμαρωτος με την κοπελα του.Το παλικαρι ειχε μουσι ναυαγου,ενα τατουαζ μουντζουρα σε ολο το δεξι χερι και στο αλλο χερι μια φραση στα κινεζικα,που προφανως τον εκφραζει απολυτα.

Η κοπελα του 1.70 και 21 κιλα με το ζορι,περπατωντας 9 το πρωι σε πλατφορμες 15 ποντων.

 

Τι θα κανουν στη ζωη τους αυτα τα παιδια γαμω το κερατο μου;

Τι συζητανε οταν ειναι οι δυο τους;;

 

Αν το Μαυρο Λιθαρι ειναι ωραιο τις Τριτες;;

Αν θα παει ολη η παρεα στο yava τωρα που κανει προσφορες;;

Αν ενα τατουαζ που δειχνει ενα μαχαιρι,θα εκφραζει τον νεαρο τωρα που τσακωθηκε με τον πατερα του;;

 

Ξεκινωντας απο το καλο γουστο για τις πραγματικες γυναικες,ερχομαστε ως αλλοι Ξενοπουλοι να διαπλασουμε τους παιδες.

 

Διοτι δεν μπορεις να εχεις διπλα σου την Μπελουτσι,την Μπρουκ,την Καρντιναλε και εσυ να μιλας για σκαστρες στην εξατμιση,για φραντζα με διαμετρο 60 ποντους και να την καλημεριζεις το πρωι με yolo.

 

ΚΜ.

Σχολειο.

Οι τελευταιοι των Μοικανων.

 

Πηδιουνται ρε, ποια συζητηση? Ξεχασες πως ηταν να εισαι νεος?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Φιλικό παιχνίδι με τον Ατρόμητο το Σάββατο 10 Οκτωβρίου στις δώδεκα το μεσημέρι στο προπονητικό κέντρο των Σπάτων κεκλεισμένων των θυρών θα δώσει η ομάδα της ΑΕΚ

Link to comment
Share on other sites

Ε ναι. Γι αυτό το πήραμε το Κολοβέτσιο.

Να έρχεται από πίσω σα μποΡντόζα να σκοράρει.

Τι είναι φορ ?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×