Jump to content

Φιλικα / Προετοιμασια 2015/16


stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

δεν ηξερε .. δεν ρωταγε ;;xD

 

ε μα.....

 

παντως ηξερε, δεν εχει δικαιολογια.

εγω πριν χρονια οταν πρωτομπηκα, το πρωτο μου ποστ ηταν για τον κωστα.

Ε, απο τοτε οπως βλεπεις τον παω λαου λαου.

 

Αλλα ο χαμπος νομιζει οτι θα ριξει γροθια στο μαχαιρι και θα στραβωσει το μαχαιρι.

Κλασσικος συριζαιος, θα βαραει τα νταουλια και θα χορευουν οι αγορες.

Link to comment
Share on other sites

κοιτα δω γιατρος να σου πετυχει xD

 

οπως τα λεει ο αγγλος ειναι, μερικα πραγματα αν δεν υα ξερουμε καλο ειναι να ειμαστε προσεκτικοι

 

Αρα τελικα δεν εχει ψυχολογικα το παιδι κι απλως εχει 6 χρονια συνεχομενα που δεν του καθισε το περιβαλλον?

Link to comment
Share on other sites

Και όλα αυτά για ένα πέναλντι στο οποίο ο Τσατσένκο έστειλε τον τέρμα για τσίχλες και η μπάλα κατέληξε (αν είδα καλά) στα πλαϊνά δίχτυα (="άπιαστο" ακόμα και αν έπεφτε στη σωστή γωνία).

 

ελεος

 

Τίγρη μαζί σου

 

Απιαστο δνε ηταν αλλα οπως εγραψα και στην αρχη, αν το τερμα παει για βρουβες και συ το στειλεις σε γωνια το πεναλτυ ειναι καλο by default.

Link to comment
Share on other sites

Αρα τελικα δεν εχει ψυχολογικα το παιδι κι απλως εχει 6 χρονια συνεχομενα που δεν του καθισε το περιβαλλον?

 

που να ξερω ρε δεν ειμαι μεσα στο μυαλο του να σου πω, εδω εσυ ολοκληρος γιατρος και μου ανελυσες θεωριες για την ψυχιατρικη xD

Link to comment
Share on other sites

που να ξερω ρε δεν ειμαι μεσα στο μυαλο του να σου πω, εδω εσυ ολοκληρος γιατρος και μου ανελυσες θεωριες για την ψυχιατρικη xd

 

nαι και? Δεν ειμαι εγω αυτος που εγραψε οτι το παιδι δε μπορει να αποδωσει τοσα χρονια και καταντησε εξωφυλλαρουχος επειδη βλεπει τα βραδια τα προσωπα των φιλων του και στην πατριδα το φωναζουν δολοφονο. Και αντε ας πει καποιο9ς οτι το γνωστο ασυλο ανιατων που λεγεται ΑΕΚ θα ρισκαρει να του αναστησει την καριερα. Πρεπει στο ενδιαμεσο να παρουσιαστει ως ο Ρογκαβλον που ηρθε απ'την Ισπανια για να γινει ο επομενος παιχταρας της ΑΕΚ? Πρεπει με το ζορι να δημιουργηθουν προσδοκιες για εναν παγκιτη της Κιλμες και της Γραναδας?

Link to comment
Share on other sites

Καταρχην δεν σου δημιουργησε με το ζορι προσδοκιες κανενας, δεν αναγκασε κανεις τον κοσμο να παει στο αεροδρομιο, τους αρδ ακουσανε και πηγανε.

 

ο παιχτης δεν επιασε ποτε το Potential Που θα μπορουσε να πιασει μην τα ξαναλεμε, τωρα αν ο αναπληρωματικος της γραναδα δεν μπορει να παιξει στην ελλαδα οκ μαλλον βλεπουμε αλλο ελληνικο πρωταθλημα, και δεν ειναι τοσο τι εκανε στις προηγουμενες ομαδες ειναι οτι ελπιζεις να ξαναδεις κομματια του ταλεντου του που ειχε εμφανισει στην ριβερ, τα μισα να κανει απο αυτα που εκανε τοτε στο γηπεδο θα χοροπηδαμε σαν τα πιθηκια, το οτι δεν τα εκανε στην γραναδα κυριως, γιατι στην μαλαγα ηταν νορμαλ ο παιχτης εξου και πληρωσε ενα μισι χαρτι η γραναδα να τον παρει μπορει να λεει πολλα μπορει και τιποτα.

 

εγω βλεπω εναν παιχτη υγιεστατο που ηταν ενα απο τα μεγαλυτερα ταλεντα στην αργεντινη που απεδωσε σπουδαιο ποδοσφαιρο 5 χρονια στην ριβερ του εκατσε η στραβη θελησε να φυγει αρον αρον απο την αργεντινη και η καριερα του πηρε την κατιουσα.

 

θες να τον βγαλεις σαπακι βγαλτον εχει σημασια?

Link to comment
Share on other sites

Ναι, πολλοιαναπληρωματικοι της Γραναδα δεν μπορουν να παιξουν και (αυτο ειναι το ζητουμενο) να κανουν διαφορα στην Ελλαδα. Υπαρχουν και πρωην παιχτες της ΑΕΚ τετοιοι.

 

Απο που προκυπτει οτι αυτα που δεν εχει κανει ο παιχτης εδω και 5 χρον ια θα τα κανει ξαφνικα στην ΑΕΚ.

 

Σαπακι δεν θελω να το βγαλω, το κλιμα ενθουσιασμου δεν μπορω να καταλαβω. Δλδ αν τον ελεγαν Χορχε Αριμπας και δεν ειχε την παρουσια του στη ριβερ, θα παρουσιαζοταν ως ο νεος ηγετης της ΑΕΚ ενας αναπληρωματικος της Κιλμες και της γραναδας?

Link to comment
Share on other sites

ποιοι αναπληρωματικοι της γραναδα δεν μπορουν να παιξουν στην ελλαδα, η μηπως αναφερεσε στον μπουγαιδη που πηγε στην γραναδα αλλα επαιξε μονο στην β ομαδα και δεν ηταν καν αναπληρωματικος.

 

δεν υπαρχουν τα 5 χρονια και αυτη η καραμελα, ο παιχτης στην μαλαγα μια χαρα μπαλιτσα επαιξε, ειχε υψηλο συμβολαιο, εσκασε η μαλαγα με τον αραβα μουφα και πουληθηκε 1,5 χαρτι. ακομα και στην γραναδα την 1η χρονια ηταν στην χειροτερη μετριος.

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

 

 

 

 

Παπαριες βαζεις. Οπως παντα. Για Β ΑΡΓΕΝΤΙΝΗΣ μας ελεγες. Ε ΑΡΧΙΔΙΕΣ ελεγες. Τοσο απλα. Οσο για την τιμη και την αξια του ΧΑΙΡΩ ΠΟΛΥ ΧΑΙΡΟΠΟΥΛΟΣ. Εκτος αν οι Καμπιασο και Εσσιεν ηρθαν στο ΠΗΚ της καριερας τους και οχι οταν ΕΦΤΑΣΑΝ ΣΤΟΝ ΠΑΤΟ της καριερας τους, χωρις ΚΑΝ προοπτικη να την ξαναφτιαξουν γιατι κρεμανε παπουτσια. Ετσι για να λεμε τι ακριβως εχουμε.

 

 

 

 

Ποιο περιπου ανθρωπε μου, ΜΟΥ ΒΑΖΕΙΣ ΕΝΑ ΣΑΙΤ που υπολογιζει την αξια του Βαργκας ιδια με του Ανακογλου και του Πλατελλα! ΠΛΑΚΑ ΣΠΑΣ ή σου ξεφευγουνε?

 

 

 

 

Αν θες να βρεις το μπατζετ της Γραναδας, ΤΡΑΒΑ ΔΕΣ το τηλεοπτικο της Ισπανικης λιγκας και πως μοιραζεται αυτο στις ομαδες. Και μετα βαλε και σπονσορες και σια. Και μετα δες τι μεσο ορο φανς εχουν. Και θα παρεις χαμπαρι ποσα πανω κατω ξοδευει. Οσο για τις υπολοιπες παπαριες που γραφεις, ειναι για δικη σου καταναλωση οταν εχεις χασει τα αυγα και τα πασχαλια. Και μη γραφεις σε πληθυντικο. Μονο σου μιλας, δεν εκπροσωπεις ΚΑΝΕΝΑΝ.

 

 

 

Μια χαρα ασχετιλες εγραψες και εκει, αλλα βαρεθηκα να το συνεχισω γιατι οκ πρεπει να ευθυμησουμε και λιγο.

Και που εχω πατησει εγω το ποδι μου και αλλα κομπλεξικα , μη τα βγαζεις σε μενα. Τα υπολοιπα ειπαμε. Ειρωνιες επιπεδου τσυριζα.

 

 

 

 

ε αφου γραφεις μαλακιες, τι ηθελες να εισπραξεις. Μου τα βαζεις και σε κεφαλαια. Αφου δεν ηταν ουτε Β Αργεντινης ο παικτης, ουτε σε τσουρομαδες ηταν. Φερνει ο γαυρος απο Λεστερ που τον αφησε ελευθερο τον Καμπιασο, και σε χαλει ο Ντιεγκο που ηρθε απο την Γραναδα ελευθερος. Ασε καλυτερα τις δικιες σου διαπιστωσεις, ειναι γνωστες με διαυγεια. Τα δοντια, τα σκαφη και οταν ειμαστε για μπαλα λεμε χαζομαρουλες και στο τελος τσαντιζομαστε κιολας γιατι δεν εχουμε δικιο.

Δε προκειται να χαλασουμε καρδιες, δε τις φτιαξαμε ποτε.

 

JVUFEw6.png

 

Παμε παρακατω ...τα υπολοιπα με ΠΜ.

Link to comment
Share on other sites

Εδω εγω εφαγα μπαν επειδη δεν μου αρεσε αρχικα η Κελυ Μπρουκ.

 

το παραξενο ειναι που επεστρεψες

Link to comment
Share on other sites

τι εννοεις αρχικα?

τωρα σ αρεσει?

 

Ναι! Μετα το μπαν την ειδα με αλλο ματι.

Link to comment
Share on other sites

κωστας vs χαμπος megapost

 

Ωραίο ματσάκι... ρυθμός... η μπάλα πάνω-κάτω... συνεχείς εναλλαγές στο σκορ... χτυπήματα κάτω απ'τη ζώνη... και κυρίως ανοιχτοι λογαριασμοί...

 

η ρεβάνς στο αφτερ του ΑΕΚ-Γιάννενα αναμένεται με κομμένη την ανάσα...

Link to comment
Share on other sites

Εδω εγω εφαγα μπαν επειδη δεν μου αρεσε αρχικα η Κελυ Μπρουκ.

 

Το πιο σωστό ban μέχρι τώρα στο ΚΜ

Link to comment
Share on other sites

Ελα αστο ρε συ δεν ειναι πλακα οταν ειναι καποιος εκνευρισμενος και προσπαθει να συγκρατηθει να μην φαει μπαν. Εσυ που εχεις φαει και βγηκα ο ΜΟΝΟΣ και σε υποστηριξα αν θυμασαι επρεπε να το καταλαβενεις.

 

Χαμπε μην εκνευριζεσαι. Ακαουντς ειμαστε δω μεσα σιγα. Εβρισε ο Χαμπος τον Μπουκοφσκις και ο Μπουκοφσκις τον Στυλιανοπουλο (τα σεβη μου) ξερω γω και χεστηκε η Φατμε στο Γενιμ Τζαμι. Πρεπει να ναι ψιλοκομπλεξικουλης καποιος για να παρει επι προσωπικου το κραξιμο που εφαγε το ακαουντ του απο ενα αλλο ακαουντ που ανηκει σε καποιον αγνωστο. Δηλαδη ωρες ωρες σκεφτομαι πως αν δεν σηκωναμε μυγα στο σπαθι μας και στην πραγματικη ζωη οπως συμβαινει στα φορουμ και στα σοσιαλ μιντια με τις διαφορες περσονες, θα μασταν σε καλυτερη μοιρα ως λαος. Θα φας μπαν ξερω γω και καταστραφηκες. Αλλο κακο να μην σε βρει αυτη την δεκαετια

 

:lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×