Jump to content

Φιλικα / Προετοιμασια 2015/16


stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

Πόνεσε η καρδιά μου.

 

Εγώ λύγισα στην πρώτη φώτο.

Η δεύτερη είχε σκοπό την ψυχαγωγία.

Link to comment
Share on other sites

Είναι να γυρνάς από παραλία, να μπαίνεις ΚΜ και να βλέπεις αυτές τις φωτό... όαση.

Link to comment
Share on other sites

Ο Μπαγεβιτς να το καταλαβω. Ο Δημητριαδης εχει καταλαβει κανεις τι δουλεια κανει ακριβως στην ΑΕΚ;

Link to comment
Share on other sites

Ο Μπαγεβιτς να το καταλαβω. Ο Δημητριαδης εχει καταλαβει κανεις τι δουλεια κανει ακριβως στην ΑΕΚ;

 

Εμψυχωτής. :sarcastic_hand:

Link to comment
Share on other sites

Από δυο γκολ πέτυχαν οι Κρισάντους, Αραβίδης, Σιμόες, από ένα οι Τζιμπούρ, Γιόχανσον, Πλατέλλας και Βασιλαντωνόπουλος

σας γαμάει ο Μακυς.

νέο συμβολαιο, ΧΘΕΣ.

Link to comment
Share on other sites

Ο Μπαγεβιτς να το καταλαβω. Ο Δημητριαδης εχει καταλαβει κανεις τι δουλεια κανει ακριβως στην ΑΕΚ;

 

Κανει τον μασερ .

Link to comment
Share on other sites

to kovo o makus me to golden smile tou xronou 1os scorer...

 

Θα κριθεί στο νήμα με τον Πλατέλα.

Link to comment
Share on other sites

Φιλικό λέει σήμερα, θα κάτσω να το δω στην προσπάθειά μου να επανέλθει η καθημερινότητά μου σε μια κανονικότητα.

Link to comment
Share on other sites

Φιλικό λέει σήμερα, θα κάτσω να το δω στην προσπάθειά μου να επανέλθει η καθημερινότητά μου σε μια κανονικότητα.

 

γουσταρεις μοτοκρίστους ΚΑΙ για τα ποδοσφαιρικά Ιουλιάτικα ε?

Link to comment
Share on other sites

η αρκαδη τι σκατα παει να κανει πολωνια ?

 

χαλασε μια μπανελα απο σουτιεν δημητριαδη και παει να βοηθησει στην αντικατασταση

Link to comment
Share on other sites

η αρκαδη τι σκατα παει να κανει πολωνια ?

 

Ο μεγαλομέτοχος της ομάδας ακολουθεί την ομάδα παντού. Εσύ αν είχες επιχείρηση δεν θα την επέβλεπες καθημερινά και παντού; :fuck:

Link to comment
Share on other sites

Λίγες ώρες μας χωρίζουν από μια εκ των κορυφαίων στιγμών κάθε καλοκαιριού...

 

τα πολυαναμενόμενα "πρώτα συμπεράσματα"...

Link to comment
Share on other sites

τα πολυαναμενόμενα "πρώτα συμπεράσματα"...

 

Προλαβαινοντας τα γεγονοτα,θα σε ενημερωσω πως ο Μακης εχοντας κανει πια σωστη προετοιμασια ειναι σχεδον αλλος ποδοσφαιριστης.Τριβουν τα ματια τους στο προπονητικο τιμ βλεποντας την φοβερη βελτιωση του νεαρου επιθετικου,που ειναι αποφασισμενος να κλεισει στοματα.

Link to comment
Share on other sites

Αν βρεθει καμια ακρη... Στειλτε σας παρακαλω κανα ινμποξ, να δουμε το μακυ σε δραση.

Link to comment
Share on other sites

η 11αδα της ΑΕΚ: Ανεστης, Γκαλο, Κολοβέτσιος, Τζανετοπουλος, Πεταυρακης, Κορδέρο, Γιόχανσον, Γροντής, Βάργκας, Αραβίδης, Τζεμπουρ

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×