Jump to content

Ρόστερ - Συμβόλαια - ΠΑΕ 2015/16


George_D
 Share

Recommended Posts

Εφοσον δεχτηκαμε τα 6 για τον Ιντεγε, θα δεχτουμε και τα 4 για το Μπενιτες. 

Εγινε το update, στα 10,3 από Γεναρη ο Βαγγελης - στο μειον 9 σε σχεση με το καλοκαιρι και ζυγωσε και η Ρομα για το Φορτουνη, ενω εχουν βγει βιτρινα και Ομαρ, Μαζουακου. Για να δουμε τι ξεφορτωμα θα πεσει...

Link to comment
Share on other sites

καλα οι μαλακες οι ρωμαιοι δινουν 15Μ για φορτουνη?

Από τους μπουγατσοκιμάδες της ιταλίας τι περίμενες εσύ?

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

καλα οι μαλακες οι ρωμαιοι δινουν 15Μ για φορτουνη?

? ολυ λιγα. Στα 15 θα φυγει κανας Μαζουακου/Ομαρ. Θα κανει πολυ γερη μπαζα φετος ο Βαγγελης. Αν δεχτει και ο Ιντεγε να τραβηχτει Κινα, τοτε παει για σπασιμο της μπανκας.

Link to comment
Share on other sites

καλα οι μαλακες οι ρωμαιοι δινουν 15Μ για φορτουνη?

 

 

? ολυ λιγα. Στα 15 θα φυγει κανας Μαζουακου/Ομαρ. Θα κανει πολυ γερη μπαζα φετος ο Βαγγελης. Αν δεχτει και ο Ιντεγε να τραβηχτει Κινα, τοτε παει για σπασιμο της μπανκας.

 

 

9de.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest doc.geo21

εντωμεταξύ πιο άτιτλος και λούζερ απο τους ρωμαίους πεθαίνεις...

 

Αλλά τι ακριβώς συζητάμε τώρα... για μανατζερ κλπ? εδώ ετοιμάζεται λέει η Τσέλσι να δώσει 35 μύρια για το κατσίκι-ανηψιό.. και οι ρωμαίοι λένε όχι  :D  :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ειλικρινα δεν ξερω τι θα γινει ετσι και δεν αυξηθει το μπατζετ στα επιπεδα που πρεπει για εστω ανταγωνιστικο ροστερ. Δεν εχουμε και μια σαφη εικονα σχετικα με το ποιος καθοριζει το οικονομικο, δεν μπορω να καταλαβω αν ειναι ο Μελισσανιδης ή οι υπολοιποι. Εαν εχουν σκοπο να παμε παλι με 200αρια και μαξ 350αρια, δεν υπαρχει σωτηρια σε αυτη την ΑΕΚ. Ακουσα προχτες οτι ο Αλαφουζος θα το παει στο 15 το νουμερο με παραθυρο για υπερβαση ετσι και βρει ο Ιταλος ονοματακι που θα φερει λεφτα πισω. Ο Ρωσος εχει σπασει καθε προηγουμενο και μοιραζει αφειδως λεφτα, ο Βαγγελης ουτως ή αλλως εχει απλησιαστο ροστερ. Δεν ξερω τι παμε να παραστησουμε με τα 4 και τα 5 εκατομμυρια και γιατι πρεπει να μιλανε για πρωταθλημα με αυτα τα λεφτα. Ευχομαι και ελπιζω να μην ισχυουν τα περι προπονητη στα 2-3 κατοσταρικα οπως και η αλλαγη πλευσης στα της ομαδας με το 3αρι να μην επενδυεται καν και να κανουμε ανακυκλωση. Δε χρωστας γαμω το κερατο και εχεις και πλεονασμα. Βαλτα στην ομαδα γιατι το γηπεδο αργει και εκει ειπες θα παρεις δανειο. Τι διαολο το θες το δανειο αμα εχεις την καβα; Εκτος επαναλαμβανω εαν βγει και πει οτι τα δεκα "δικα του" ειναι αυτα που μαζωξε 3 χρονια τωρα. Εκει δεν ξερω τι πρεπει να πουμε και τι να κανουμε γιατι το πραγμα ξεφευγει απο τα επιπεδα της τζαμπα μαγκιας και παει αλλου. Δεν μπορω να κανω κατι περισσοτερο απο το να περιμενω να δω τι θα κανει 1ον με προπονητη και 2ον με εκκαθαριση και υπογραφες. Δυστυχως μαθαινω οτι παλι παει για ελευθερους και χωρις μερτικα σε μανατζερ. ? ου σημαινει τα ιδια παντελακη μου. 

Link to comment
Share on other sites

ετσι θα παει 

 

μετα ψεμματα βγηκε εκει που βγηκε και πηγε τελικο κυπελλου αρα κανενας λογος να μην συνεχισει τα ψεμματα 

 

κατω απο τριτος δεν μπορει να βγει γιατι οι αλλοι πανω ειναι μικρη ομαδα.

Edited by amd
Link to comment
Share on other sites

Αμα παει ετσι μιλαμε για τρομερη απογοητευση. Ουτε καν θυμο δεν μπορω να βγαλω. Μονο απογοητευση.

Link to comment
Share on other sites

εσυ πανω απο ολα εχεις μεγαλυτερη γνωση αρα δεν θα επρεπε να νιωθεις τιποτα  :D

 

δεν θα μαθουεμ τον μελισσανιδη το 2016 ρε χρηστο, αν μπορουσε με ακομα λιγοτερα θα το εκανε με ακομα λιγοτερα

Edited by amd
Link to comment
Share on other sites

Εγω Μητσο ηξερα άλλα. Οτι θα το παει στο 6μισι και οτι θα γινει πιο σωστα ο προγραμματισμος γιατι θελει οντως να χτυπησει κουπα. Και τελικα απο τη μια μερα στην αλλη μαθαινεις οτι κοιτανε ραφια που σε πιανει η μεση σου να σκυψεις. Δεν ειναι δυνατον να μην μπορεις να κλεισεις παικτη στα 100 και 120 χιλιαρικα. Για τετοια νουμερα σου μιλαω, οχι για πεντακοσαρες.

Ετσι και κρατησει παλι τα γκεμια και δεν ριξει μπετα, το πραγμα ξεφευγει επαναλαμβανω.

Link to comment
Share on other sites

ανθελληνιζεις λιγο η μου φαινεται ?

ειμαι γνωστος κνιτης σλας ανθελληνας

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Εγω Μητσο ηξερα άλλα. Οτι θα το παει στο 6μισι και οτι θα γινει πιο σωστα ο προγραμματισμος γιατι θελει οντως να χτυπησει κουπα. Και τελικα απο τη μια μερα στην αλλη μαθαινεις οτι κοιτανε ραφια που σε πιανει η μεση σου να σκυψεις. Δεν ειναι δυνατον να μην μπορεις να κλεισεις παικτη στα 100 και 120 χιλιαρικα. Για τετοια νουμερα σου μιλαω, οχι για πεντακοσαρες.

Ετσι και κρατησει παλι τα γκεμια και δεν ριξει μπετα, το πραγμα ξεφευγει επαναλαμβανω.

 

αμα ησουν διπλα μου θα σε σκουντουσα, δες τους παιχτες που κοιτας και να ξανακανουμε την κουβεντα αυτη.

 

τι θες να σου πω?

 

300 ζητησε ο ταβαρες και του ειπες ευχαριστω καλο ταξιδι οπου και αν πας

 

ρωτησες για καφου σου ειπανε 1 χαρτι αγορα και λες χαρηκα για την γνωριμια

 

1 χαρτι και πιο λιγο σου ειπε η χορζοφ και ειπες καλο πασχα και καλη ανασταση

 

κοντα στο 250 ζητησε ο αυστριακος και ειπες καλη καρδια αδερφε τραβα στην γερμανια

 

και γυρισες να κοιτας στοπερ τον ρασιτς αριστερο μπακ τον ναστιτς και αμυντικο χαφ τον στεφανοβιτς που ντρεπομαι και καρτελες να βαλω για τους συγκεκριμμενους

 

τα ιδια πανω κατω ειπες σε κασετα που σε παρακαλουσε, τα εγραφε ο στυλ 

 

τα ιδια σε παπαθανασακη που σε παρακαλουσε και σου εδινε και ψηφο 

 

δεν γαμεις μερα που ειναι του χρονου μην εχεις και χαμηλοτερο μπατζετ απο φετος.

Edited by amd
Link to comment
Share on other sites

ποια κνε ?

το συνδικαλιστικο της πασκε σε κανε ανθρωπο..

παραδεξου το επιτελους..

δεν ειναι ντροπη το μπασοκ ρε (που σαι ρε μητσακλα? )

κανεν μπατσοκ δεν ειν ντροπη

εκτος απο της φωφης και του βαγγελή

Link to comment
Share on other sites

Εγω Μητσο ηξερα άλλα. Οτι θα το παει στο 6μισι και οτι θα γινει πιο σωστα ο προγραμματισμος γιατι θελει οντως να χτυπησει κουπα. Και τελικα απο τη μια μερα στην αλλη μαθαινεις οτι κοιτανε ραφια που σε πιανει η μεση σου να σκυψεις. Δεν ειναι δυνατον να μην μπορεις να κλεισεις παικτη στα 100 και 120 χιλιαρικα. Για τετοια νουμερα σου μιλαω, οχι για πεντακοσαρες.

Ετσι και κρατησει παλι τα γκεμια και δεν ριξει μπετα, το πραγμα ξεφευγει επαναλαμβανω.

 

Αυτή είναι η ουσία. ? ρογραμματισμός γιοκ, οπότε καθίστε και παραμυθιαστείτε ή καθίστε και ξενερώστε.

Link to comment
Share on other sites

δεν γαμεις μερα που ειναι του χρονου μην εχεις και χαμηλοτερο μπατζετ απο φετος.

Το θεωρω αδιανοητο να πεσεις χαμηλοτερα απο το 3.6

Μονο αν διωξεις οοοοολη τη φυρα και μαζεψεις Βασιλαντωνοπουλους γινεται. Εχω κανει πιο παλια μια αναλυση οτι διωχνοντας τους "περιττους" και αυτους που δεν σου βγηκαν, τα wages πεφτουνε στο 2.3 και εχεις μια χαρα περιθωριο να κινηθεις με 4-4μισι εκατομμυρια για μια πραγματικα καλη ομαδα γιατι παιρνεις 10 ποδοσφαιριστες των 400+ χιλιαδων εκαστος. Με 400 χιλιαδες βρισκεις πραγματικα πολυ καλους παικτες και αρκετα πιο πανω απο το επιπεδο του Ταβαρες. Και οποια υπερβαση την κανεις στον επιθετικο αν κουμπωσουν εσοδα τον Αυγουστο. Ψωνιζεις τελευταια στιγμη, αλλα παιρνεις κατι πολυ καλο που και κοσμο ζεσταινει και απο πανω σε βγαζει επικοινωνιακα. Δεν ειναι παραλογισμοι αυτοι που γραφω ουτε ολα δικες μου αναλυσεις. Μεσα στην ? ΑΕ τα λεγανε και μεσα στην ? ΑΕ υπολογιζαν αυτα τα νουμερα. Τωρα πως προεκυψε παλι η αλλαγη και το χαμηλωμα του πηχυ δεν μπορω να καταλαβω. Αν ειναι να παμε με 100αρια και 150αρια τοτε παλι θα γεμισεις Κρισαντους. Και με Κρισαντους οχι Νοεμβριο, αλλα απο τον Οκτωβρη θα εισαι μεσα στη γκρινια.

 

Αυτή είναι η ουσία. ? ρογραμματισμός γιοκ, οπότε καθίστε και παραμυθιαστείτε ή καθίστε και ξενερώστε.

Σπυρο δεν το εκοψα στο οριο στο ερασιτεχνικο, πολυ δυσκολα θα το κοψω τωρα. Το παραδεχομαι οτι ειναι ντροπη να ειμαι τοσο αδυναμος, αλλα δεν γινεται χωρις μπαλα και ΑΕΚ. Ειμαι ειλικρινης.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

αν απο τα 3.6 ανεβεις στα 4 εγω σου κανω το καλοκαιρινο τραπεζι οπου θες

 

ψαχνεις να δωσει τον νανο γιατι περνει πολλα

μαζι αρθους τζιμπουρηδες και αν βρεις να πουλησεις και καπου τον βαργκας θα κανεις παρτυ 

 

μιλαμε οχι 3,6 ουτε 3 δεν θα φτασεις

 

μανατζερ of the year θα εχουμε παλι

Link to comment
Share on other sites

 

Σπυρο δεν το εκοψα στο οριο στο ερασιτεχνικο, πολυ δυσκολα θα το κοψω τωρα. Το παραδεχομαι οτι ειναι ντροπη να ειμαι τοσο αδυναμος, αλλα δεν γινεται χωρις μπαλα και ΑΕΚ. Ειμαι ειλικρινης.

 

Μα το ίδιο θα κάνω κι εγώ. Και θα πληρώνω τη νόβα άμα μπορώ να μας βλέπω στον υπολογιστή και θα ασχολούμαι κάθε μέρα και θα πάω και την στάνταρ εκδρομή μου, μακάρι να είναι και περισσότερες άμα γυρίσουμε Ευρώπη, ώστε να μην είναι Ελλάδα η μοναδική οψιόν, γιατί δεν είναι το ιδανικό για μένα. Από εκεί και πέρα έχω προετοιμαστεί για μιζέρια, αυτοσαρκασμό και γενικά την κατάσταση που πολύ καλά γνωρίζεις άλλωστε.

Edited by SpiRos
  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×