Jump to content

Μεταγραφές-Σχεδιασμός Vol.VIIΙ


The Magician
 Share

Recommended Posts

Μια πληροφορια που μου μετεφερε ατομο απο Ξανθη η ΑΕΚ ειναι κοντα σε Βασιλακακη ,ειτε τωρα ειτε τον Γεναρη να αποκτηθει. Προσωπικα δεν τρελενομαι αλλα για αλλαγη καλος ειναι.

 

Ευχαριστούμε πάνκουρα.

Link to comment
Share on other sites

Μου άρεσε πολύ ο Βασιλακακης σαν προσπεκτ, αλλά έμεινε στάσιμος. Θυμάμαι πριν 3 χρόνια είχε κάνει πολύ καλό πρωτάθλημα.. Τώρα όμως πρέπει να είναι 26-27 οπόταν δεν ενθουσιάζομαι

Link to comment
Share on other sites

Εγώ Άδη λέω μακάρι να τους φώτισε ο Ουράνιος Πατέρας και να είναι αυτός

ο τρόπος για να πάρουν κάτι καλύτερο. Να έχουν βρει κάτι για Χρύσανθο να αδειάσει μια θέση

γιατι με Τζεμπουρ Χρύσανθο, υπό συνθήκες Αραβίδη και αν εφ'οσονκαι όταν Μπρεσεβιτς

δεν εχεις καμία πιθανότητα να πάρεις κι άλλον επιθετικό.

 

Μπρέσεβιτς Μπίλαρε ξέχασέ τον δεν θα ξαναπαίξει μπάλα, Άλλαξε ολόκληρο γόνατο ο άνθρωπος.

Link to comment
Share on other sites

το προβλημα στην επιθεση δεν ειναι ο Χρυσανθος. ειναι οτι δεν εχεις λυσεις, δε βγαινει η χρονια με Τζεμπουρ βασικουρα. Αραβιδης και Μπρεσεβιτς(?) ειναι λυσεις που πρεπει να ερχονται απο τον παγκο. που ειναι τα ρεπορταζ για τα 700αρια που εδινε ο ταιγκερ για Αλμειδα. τωρα με 700 το χρονο φερνεις καλυτερο στραικερ και απο Μπεργκ. αντε να δουμε

Link to comment
Share on other sites

Μπρέσεβιτς Μπίλαρε ξέχασέ τον δεν θα ξαναπαίξει μπάλα, Άλλαξε ολόκληρο γόνατο ο άνθρωπος.

 

Ναι οκ. Αλλά τον πληρώνεις. Πληρώνεις 3 συμβολαια γιατη θέση και

ολα τα παιδιά, έναν ολόκληρο δεν κάνουν.

Link to comment
Share on other sites

Κι έτσι όπως πάει να χτιστεί η ομάδα, αμφιβάλλω πολύ αν είχε θέση

και ο καλος Τζεμπούρ που γουστάρει την περιφέρεια κι όχι το μικρό κουτί.

Link to comment
Share on other sites

Κατσουρανης

 

Δάκρυσα ρεεεεε. Μου 'φυγε ο καφές ρε παπάρα. Χαχαχαχαχαχα.

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ
Ναι οκ. Αλλά τον πληρώνεις. Πληρώνεις 3 συμβολαια γιατη θέση και

ολα τα παιδιά, έναν ολόκληρο δεν κάνουν.

 

Ουτε και οι μισθοι τους παντως δεν κανουν εναν ολοκληρο κανονικο μισθο κανονικου επιθετικου ! Να τα λεμε ολα ε?xD

Link to comment
Share on other sites

Πηραμε Κατσουρανη για αντιμπουονανοτε;

 

Για αντιανακογλου. Ακολουθει ο Λαγός για αντιπεταυρακης, ενώ θα μείνει μια χρονιά ακόμα ο Φουλης

Link to comment
Share on other sites

Το

Ουτε και οι μισθοι τους παντως δεν κανουν εναν ολοκληρο κανονικο μισθο κανονικου επιθετικου ! Να τα λεμε ολα ε?xD

 

Εννοειται. Ολο το πακετο ειναι μισάδι.

Link to comment
Share on other sites

Για αντιανακογλου. Ακολουθει ο Λαγός για αντιπεταυρακης, ενώ θα μείνει μια χρονιά ακόμα ο Φουλης

 

Συμβιβαζομαι με Μαρκο για αντικρισαντους.

Link to comment
Share on other sites

Αιντε να έρθει Αθήνα να υπογράψει, να αρχίσουμε για τον επόμενο γύρω

στη 14η Αυγούστη ... μαύρο 15αυγουστο θα έχουμε. Το έχω δει το όνειρο.

Link to comment
Share on other sites

Μια πληροφορια που μου μετεφερε ατομο απο Ξανθη η ΑΕΚ ειναι κοντα σε Βασιλακακη ,ειτε τωρα ειτε τον Γεναρη να αποκτηθει. Προσωπικα δεν τρελενομαι αλλα για αλλαγη καλος ειναι.

 

o Βασιλακακης δεν κανει ουτε για την Ξανθη.

Link to comment
Share on other sites

Κανονισε μαλακα Μιλοβανοβιτς να σφουγγαρισεις το Μακυ. Μονο αυτο λεω.

Link to comment
Share on other sites

Έχουμε πρόταση δηλαδή ρε Ζάστρο; Από ποια ομάδα; Να ξέρουμε να μην πάει χαμένο το ταλέντο του τεχνικού διευθυντή της. xD

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×