Jump to content

ΑΕΚΑΡΑ - Πλατανιάς (22/8 21:30)


SpiRos
 Share

mvp  

33 members have voted

  1. 1. mvp

    • Γκάλο
    • Σοιλέδης
      0
    • Κολοβέτσιος
      0
    • Τζανετόπουλος
      0
    • Γιόχανσον
    • Σιμόες
      0
    • Βάργκας
    • Πλατέλλας
    • Αραβίδης
      0
    • Τζιμπούρ
      0


Recommended Posts

Οποίος είναι στην 7 ας στείλει σμσ αυριο

 

Κερναω white horse. Ασπρο αλογο. Θες ? Χαχαχαχαχαχα γαμω το Μοσταρ και τους γο νους του.

Link to comment
Share on other sites

Εισαι αρρωστια. Μου παιρνεις μυαλα και ψυχη. Με κανεις να μη σκεφτομαι 1000 αλλα προβληματα. Με αναστατωνεις. Με στενοχωρεις. Με προβληματιζεις. Μου χαλας τη μερα. Μου σκορπας τη νυχτα.

Εισαι εσυ μωρη αρρωστια. Η ΑΕΚ μου. Η τρελα μου. Η χαρα μου. Η λυπη μου. Ο ερωτας της νιοτης. Η Κυριακη στη Δεκελειας. Ο καβγας. Η γενναιοτητα. Οι φωνες της σκεπαστης. Το ξυλο στο γεφυρακι. Ο πυρετος για το Χ στο Χαριλαου.

Οι καρεκλιες στον Κορυδαλλο. Τοσα οσα τα χρονια μου. Γεννηθηκα μωρη τρελα.

Δεν εγινα. Γεννηθηκα για σενα. Δεν εγινα.

Link to comment
Share on other sites

Γυρίζω Αθηνα για σένα και μόνο.Καλη δύναμη σε όλους μας.

 

κ. Alati μας ,μας πορωσες ξημερώματα.

Link to comment
Share on other sites

ΑΕΚαρα μου μεγαλωσα και αλλαξαν πολλα

Το μονο που δεν αλλαξε να σ´ αγαπω πιστα..

Link to comment
Share on other sites

Ξυπνησα να απολαυσω τις αστραπες και τη βροχη το ξημερωμα με το νου μου να ειναι μονο στο οακα αποψε. Βρεξε να ξεπλυνεις το σκοταδι των τελευταιων ετων, να φερεις την καθαρση πριν την εναρξη της μαχης. Θυμαμαι τον εαυτο μου παιδακι να ρωταει τον πατερα του ποτε αρχιζει το πρωταθλημα. Και θυμαμαι την ΑΕΚ σε καθε ομορφη αναμνηση εκεινης της ηλικιας. 1992 ΑΕΚ-Αρης 1-0.

Εδω διπλα απ το σπιτι ειναι ο περιφερειακος. Με φωναζει να μπω στο αμαξι να το κοψω για Αθηνα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Μας εχεις φαει την ψυχη, μας εχεις φαει τα σωθικα, μας εχεις αλλαξει τη ζωη, αλλα εισαι Η ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΚΑΥΛΑ του γαλαξια, αρρωστια μου μεγαλη

 

Γαμα τους ολους ΑΕΚαρα μου

Link to comment
Share on other sites

Να νιωθουμε τυχεροι που προλαβαμε να ξαναδουμε την ΑΕΚ μας στην Α' κατηγορια. Τις τελευταιες μερες σκεφτομαι αυτους που πεθαναν αυτα τα δυο χρονια με την ΑΕΚ στην Γ και στην Β κατηγορια. Περιεργο αισθημα

Link to comment
Share on other sites

Να νιωθουμε τυχεροι που προλαβαμε να ξαναδουμε την ΑΕΚ μας στην Α' κατηγορια. Τις τελευταιες μερες σκεφτομαι αυτους που πεθαναν αυτα τα δυο χρονια με την ΑΕΚ στην Γ και στην Β κατηγορια. Περιεργο αισθημα

 

:drinks:

Link to comment
Share on other sites

μετα απο 20 μερες επιπονων διακοπων πισω στις επαλξεις :drinks:

 

ΑΕΚ ΓΕΡΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΞΑΝΑ

Link to comment
Share on other sites

Δεν κοιμηθηκα ψες. Ειδα ονειρο ΑΕΚ κερκυρα 2-2 xD. Νοβασπορτ ετσι; μας γαμησε...

Link to comment
Share on other sites

Κανονικα , το μονο συνθημα σε καθε αγωνα, θα πρεπεθ να ειναι το "ΑΕΚ γερα πρωταθλημα ξανα", μηπως και...

Link to comment
Share on other sites

Πεταλο σημερα λογικα. Αμα κανονιστει καμια μινι συναντηση στο ημιχρονο, στειλτε πμ.

Link to comment
Share on other sites

Κανονικα , το μονο συνθημα σε καθε αγωνα, θα πρεπεθ να ειναι το "ΑΕΚ γερα πρωταθλημα ξανα", μηπως και...

 

Θα αρχισουν τα "μια ιστορια απο την Πολη" εκει ακριβως που θα εχει αναψει το γλεντι στην κερκιδα.

 

Στο μεταξυ ειμαι ακομα διακοπες μεχρι τις 31/8, 5' με τα ποδια απο την θαλασσα του Ιονιου Πελαγους, και θα κλεισω φετος 45 μερες διακοπες και 85 μπανια στην θαλασσα. Εχω γινει Κρισαντους απ τον ηλιο.

 

Και ομως σημερα ξυπνησα στις 5μιση το πρωι απ την αγωνια μου που θα δω ΑΕΚ. 9μιση η ωρα λοιπον ΑΕΚ στον καφενε και το βραδακι μπιτς παρτι :)

Link to comment
Share on other sites

pos ta metras?

85 mpania proi vrady?

posa pagota efagesxD

 

Δεν τρωω καθολου παγωτα φετος εκανα μπρεηκ απο αλευρι, αλατι, γαλακτοκομικα και ζαχαρη φετος γτ ειχα παχυνει παρα πολυ..

Εχω γινει σενιος με καθημερινα σετ πους απς, ελξεων και σκουωτ αναμεσα στα δυο μπανια το πρωι 8 και το απογευμα στις 5 :fuck:

Link to comment
Share on other sites

Δεν τρωω καθολου παγωτα φετος εκανα μπρεηκ απο αλευρι, αλατι, γαλακτοκομικα και ζαχαρη φετος γτ ειχα παχυνει παρα πολυ..

Εχω γινει σενιος με καθημερινα σετ πους απς, ελξεων και σκουωτ αναμεσα στα δυο μπανια το πρωι 8 και το απογευμα στις 5 :fuck:

 

Ο Μπουρου σου βγαλε το προγραμμα?

Link to comment
Share on other sites

Ο Μπουρου σου βγαλε το προγραμμα?

 

Αποτοξινωση φιλε Παρακμιακε.. Χυμοι, φρουτα, λαχανικα, ασπρο κρεας, ελιες κτλ. Εχω ερθει στα ισια μου σου λεω. 7 κιλα εχω χασει. Αμα δεν εμπαινα σε προγραμμα θα γυρναγα απο τις διακοπες Τζεμπουρ.

Link to comment
Share on other sites

Αποτοξινωση φιλε Παρακμιακε.. Χυμοι, φρουτα, λαχανικα, ασπρο κρεας, ελιες κτλ. Εχω ερθει στα ισια μου σου λεω. 7 κιλα εχω χασει. Αμα δεν εμπαινα σε προγραμμα θα γυρναγα απο τις διακοπες Τζεμπουρ.

 

αν εκοψες το ποτο ο Σπυρος21 θα συμφωνησει μαζι μου οτι εισαι λουγκρα.

Link to comment
Share on other sites

αν εκοψες το ποτο ο Σπυρος21 θα συμφωνησει μαζι μου οτι εισαι λουγκρα.

 

xD

 

Ποτο και τσιγαρο (οικολογικο) ειναι must.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×