Jump to content

ΑΕΚ - Γιάννενα 13/09 16:00


tzav
 Share

mvp  

37 members have voted

  1. 1. mvp

    • Γκαλο
      0
    • Σοιλεδης
      0
    • Γιοχανσον
      0
    • Σιμοες
      0
    • Πλατελλας
      0
    • Μπαρμποσα
    • Μπουονανοτε
    • Βαργκας
      0
    • Μανταλος
      0
    • Αλλος
      0


Recommended Posts

You must spread some Reputation around before giving it to aris2168 again.

 

dose an einai se mena gia na mporeis na doseis ston ari meta ligo reputanation

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Δυο εκδοτηρια ειχανε παλι ανοικτα και ο κοσμος εμπαινε μεχρι το 30..ΞΥΠΝΑΤΕ ΜΑΛΑΚΕΣ ΠΑΕΤΖΗΔΕΣ

 

Η επί τόπου έκδοση-εκτύπωση του εισιτηρίου καθυστερεί πολύ την διαδικασία.

Από την άλλη βέβαια εγώ ας πούμε που είχα και τα παιδιά το βρήκα καλό γιατί πήρα σερί θέσεις όταν παλιά σου έκοβε ένα κανονικό και δυο παιδικά χωρίς θέσεις.

Θα ήθελα να γράψω για αυτόματους πωλητές, αλλά θα μπει ο Τόλης και θα γράψει για τον Καζαντζίδη στο τηλεφωνικό κέντρο και θα μου ξευτελίσει δικαίως την ιδέα.

Link to comment
Share on other sites

Εγω εχω διαρκειας οποτε δεν με απασχολει αλλα εκνευριζομαι αφανταστα στην ιδεα οτι ταλαιπωρουν τον κοσμο γιατι τσιγκουνευονται να βαλουν 10 υπαλληλους παραπανω.Οργανωθειτε λιγο γαμω το φελεκι σας.

Link to comment
Share on other sites

Εγω εχω διαρκειας οποτε δεν με απασχολει αλλα εκνευριζομαι αφανταστα στην ιδεα οτι ταλαιπωρουν τον κοσμο γιατι τσιγκουνευονται να βαλουν 10 υπαλληλους παραπανω.Οργανωθειτε λιγο γαμω το φελεκι σας.

 

Και δέκα παραπάνω να είχε, πάλι ταλαιπωρία θα υπήρχε.

Αν υποθέσουμε ότι πήγαν όλα τα διαρκείας, έπρεπε να εξυπηρετήσει επισήμως... περί τις 7.000 κόσμο σε μια ώρα.

Σόρρυ δηλαδή, αλλά τα καλύτερα συστήματα δεν μπορούν να υποστηρίξουν τέτοιον όγκο σε τόση λίγη ώρα ικανοποιητικά. Δηλαδή είναι θαύμα που άντεξε και το σύστημα και δεν έπεσε να μπούμε μέσα όλοι τσάμπα.xD

Αν κάτι μπορεί να γίνει πρακτικά, είναι να ενισχυθεί το κομμάτι του ΗΣΑΠ που δέχεται και τον περισσότερο όγκο.

Link to comment
Share on other sites

εγω πηγα με τα 2 μικρα μου κι εναν φιλο με το δικο του.

εγω με τα τρια μικρα μπηκα μεσα, ο φιλος πηγε εκδοτηρια να βγαλει τικετ, και μπηκε στο ημιχρονο, χωρις εισιτηριο γιατι δε βρηκε βεβαιως, και με το μικρο του να με ρωταει συνεχεια που ναι ο μπαμπας και που ναι ο μπαμπας.

Αντε να απολαυσεις μπουονανοτε ετσι.

 

Ισως κι αυτοι δε περιμεναν τοσο κοσμο.

 

Κατα τα λοιπα, ποσο αρχοντικο στυλ εχει αυτος ο μανταλος. Χαιρεσαι να τον βλεπεις ωρες ωρες. Δε ξερω τι εξελιξη θα χει, αλλα να ναι καλα να φχαριστιομαστε μπαλιτσα.

Ισως παντως θα πρεπε να σκεφτει τη λυση της κουκουλας για να μετριαζει τις οποιες αρνητικες εντυπωσεις.

Link to comment
Share on other sites

Ναι ρε σεις, υπάρχει θεματάκι. Μισή ώρα μου πήρε εμένα να βγάλω τικέτα συν το ταξίδι μέχρι το ΟΑΚΑ.

Αλλά δεν έχει πια μπλοκάκι που κόβεις τρία σαλιώνοντας το δάκτυλο.

Εγώ θα εστίαζα αλλού όσον αφορά την εξυπηρέτηση.

Τσιγγουνεύεται ρε σεις το έγχρωμο μελάνι στους εκτυπωτές ρε σεις και είχε ασπρόμαυρα ενημερωτικά και καλά με τις ανοικτές θύρες και χωρίς τιμές κιόλας.

Κλαυσίγελος.

Link to comment
Share on other sites

Πρεπει να το προσεξουν παρα πολυ αυτο το θεμα και κατι να κανουν δε ξερω τι..Ο μπαμπας που θα ερθει με τα παιδια του και δεν ειναι αρρωστακι και φαει τη ταλαιπωρια μια δυο την τριτη θα πει αντε και γαμηθειτε..

Link to comment
Share on other sites

εγω πηγα με τα 2 μικρα μου κι εναν φιλο με το δικο του.

εγω με τα τρια μικρα μπηκα μεσα, ο φιλος πηγε εκδοτηρια να βγαλει τικετ, και μπηκε στο ημιχρονο, χωρις εισιτηριο γιατι δε βρηκε βεβαιως, και με το μικρο του να με ρωταει συνεχεια που ναι ο μπαμπας και που ναι ο μπαμπας.

Αντε να απολαυσεις μπουονανοτε ετσι.

ΓΑΜΑ ΤΑxD

Link to comment
Share on other sites

Έλα ρε Μακροσακο, συγκρίνουμε τώρα τον Μπλανκο με τους επιθετικους που πέρασαν από την ΑΕΚ; είχε πίσω του ποιότητα σκοκο και ριβαλντο και έβαζε την μπαλα στο πλεκτο.

Με Ελ νάνο, βαργκας και μανταλο ο μετριότατος Μάκυς, κάνοντας απλά αυτά που έκανε χθες απλά επιπρόσθετα μετατρεποντας και μια ευκαιρία σε γκολ σε κάθε ματς, έχει τουλάχιστον 10 γκολ. Μπορεί ο αλγερινος να έχει μεγαλύτερη ποιότητα, αλλά για 9αρι ΔΕΝ κάνει. Ούτε ο Αραβιδης. Θα έκανε ο Μπρελε αλλά αυτός τέλος. Εκεί λοιπόν ήθελες έναν παιχταρα που δεν πήρες και υπάρχει γκρίνια. Αυτήν την γκρίνια όμως την πληρώνει ο Μάκυς.

 

o Ριβαλντο εκεινη τη χρονια ηταν επιεικως μετριος και η παρουσια του στην ΑΕΚ εχει μυθοποιηθει λογω μιας ασιστ που εβγαλε στο 4-0 με τον ΟΣΦΠ

Link to comment
Share on other sites

o Ριβαλντο εκεινη τη χρονια ηταν επιεικως μετριος και η παρουσια του στην ΑΕΚ εχει μυθοποιηθει λογω μιας ασιστ που εβγαλε στο 4-0 με τον ΟΣΦΠ

 

Ο Ριβαλντο ηταν μετριος;;;

Ο καλυτερος παικτης μας ηταν.

Και σε αποδοση και σε ποιοτητα γενικοτερα.

Link to comment
Share on other sites

Ο Ριβαλντο ηταν μετριος;;;

Ο καλυτερος παικτης μας ηταν.

Και σε αποδοση και σε ποιοτητα γενικοτερα.

 

44 παιχνιδια, 15 γκολ, 15 ασιστ (συμφωνα με transfermarkt).. Στην ηλικια που ηρθε και στην θεση που επαιζε δεν ξερω τι παραπανω μπορουσε να κανει

Edited by Bukowski
Link to comment
Share on other sites

Το Ριβαλντο τον θυμαμαι με τους Αυστριακους και με τον Ολυμπιακο. Καμια αλλη αναμνηση δεν εχω απο το παιδι.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×