Jump to content

Recommended Posts

Guest ΧΑΜΠΟΣ
Αμα βαλουμε 3 γκολ στο φιλικο δεν παιρνουμε κανεναν ε;

 

Ισα που κανει και διακοπη συμβολαιου σε 4-5 παιχτες για οικονομια...

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ
Πιζαρρο, Κοουλ η Σαμαρα. Αλλιως να πα να γαμηθουνε η να ανακοινωσουν Σκοκο απο τωρα για Γεναρη. Meanwhile περιμενουμε να μαθουμε νεα για το γηπεδο εντος του μηνα που τελειωνει η διαβουλευση και βγαινει η αδεια οπως μας λετε

 

Αρχισες παλι να πινεις? xD

Link to comment
Share on other sites

O Σαμαρας βεβαια δεν ηταν ποτε ουτε σκορερ ουτε φορ και μεχρι να ερθει σε αξιοπρεπες φιτνες η χρονια θα εχει ηδη τελειωσει...βεβαια διαφοροι φωστηρες μας διαβεβαιωναν εκει στο 15αυγουστο οτι η εξυπνη κινηση ειναι να πας για φορ στο τελος που θα εχουν πεσει οι τιμες.

Link to comment
Share on other sites

Με τον Σαμαρα εχω μεγαλο θεμα προσωπικα, δεν ξερω αν τον εχω αδικησει, αλλα μου ειναι πραγματικα 100% αδιαφορο αν θα τον παρουν. Που δεν νομιζω, αλλα λεμε τωρα.

Link to comment
Share on other sites

Η χρονια εχει τελειωσει ηδη για πρωταθλημα. ΟΣΦΠ η ΠΑΟΚ θα το χτυπησουν ειναι προφανες. Η ΑΕΚ αν θελει να χτυπησε τουλαχιστον την 3η θεση που θα την διευκολυνει στο Γιουροπα θα πρεπει να βγει 2η στα πλευ οφ. Οποτε ας παρουν τον Σαμαρα και ας τον εχουν ετοιμο απο Γεναρη και μετα στον β γυρο.. Επισης στην Σελτικ σε 6 χρονια πετυχε 52 γκολ σε 155 ματς. Μια χαρα το χει το γκολ και μια χαρα μπορει να σπαει μπαλα στους (καλους) παιχτες που υπαρχουν πισω του. Αρκει να μην αρχισει τις ανωμαλιες η πουτανα η Σερβα και τον βγαζει αριστερα για να παιζει ο Ραφικ. Δεν ειναι σε ηλικια πλεον να παιξει εξω. Επιθεση, κεφαλια, σπασιμο μπαλας κτλ..

Link to comment
Share on other sites

Με τον Σαμαρα εχω μεγαλο θεμα προσωπικα, δεν ξερω αν τον εχω αδικησει, αλλα μου ειναι πραγματικα 100% αδιαφορο αν θα τον παρουν. Που δεν νομιζω, αλλα λεμε τωρα.

 

Εντελως απο περιεργια τι θεμα εχεις; Και απο που κι ως που μεγαλο κιολας;

Link to comment
Share on other sites

Η χρονια εχει τελειωσει ηδη για πρωταθλημα. ΟΣΦΠ η ΠΑΟΚ θα το χτυπησουν ειναι προφανες. Η ΑΕΚ αν θελει να χτυπησε τουλαχιστον την 3η θεση που θα την διευκολυνει στο Γιουροπα θα πρεπει να βγει 2η στα πλευ οφ. Οποτε ας παρουν τον Σαμαρα και ας τον εχουν ετοιμο απο Γεναρη και μετα στον β γυρο.. Επισης στην Σελτικ σε 6 χρονια πετυχε 52 γκολ σε 155 ματς. Μια χαρα το χει το γκολ και μια χαρα μπορει να σπαει μπαλα στους (καλους) παιχτες που υπαρχουν πισω του. Αρκει να μην αρχισει τις ανωμαλιες η πουτανα η Σερβα και τον βγαζει αριστερα για να παιζει ο Ραφικ. Δεν ειναι σε ηλικια πλεον να παιξει εξω. Επιθεση, κεφαλια, σπασιμο μπαλας κτλ..

 

Η Σελτικ παιζει 4 ματς το χρονο και βαζει 100 γκολ τη σεζον. Ο Σαμαρας δεν επαιζε φορ γιατι δε μπορει να παιξει φορ.

 

ΤΟ αν θα βγει η ομαδα 2η-5η ειναι παντελως αδιαφορο

Link to comment
Share on other sites

Η Σελτικ παιζει 4 ματς το χρονο και βαζει 100 γκολ τη σεζον. Ο Σαμαρας δεν επαιζε φορ γιατι δε μπορει να παιξει φορ.

 

ΤΟ αν θα βγει η ομαδα 2η-5η ειναι παντελως αδιαφορο

 

Καλα εγω προτιμαω απο το να βγει 5η να βγει 2η παντως μπας και παιξει Ευρωπη του χρονου. Επισης νομιζω πως μπορει να παιξει false9 ο Σαμαρας με τους κοντους πισω του.. Τεσπα υποθεσεις αυτα

Link to comment
Share on other sites

Εντελως απο περιεργια τι θεμα εχεις; Και απο που κι ως που μεγαλο κιολας;

 

Δεν σου εχει τυχει καποιους παικτες να τους πανε οι περισσοτεροι, εκτος απο σενα; Να λενε οι περισσοτεροι οτι ειναι καλοι παικτες κι εσυ να τους θεωρεις αχρηστους;

 

3 δικα μου προσωπικα παραδειγματα προχειρα-προχειρα

Σαμαρας

Νινης

Μανιατης

Link to comment
Share on other sites

Δεν σου εχει τυχει καποιους παικτες να τους πανε οι περισσοτεροι, εκτος απο σενα; Να λενε οι περισσοτεροι οτι ειναι καλοι παικτες κι εσυ να τους θεωρεις αχρηστους;

 

3 δικα μου προσωπικα παραδειγματα προχειρα-προχειρα

Σαμαρας

Νινης

Μανιατης

 

Ελα με τον Μανιατη μωρε ποιος τον παει;

Link to comment
Share on other sites

τα χε με την κατερινα την καινουργιου.

 

Το ιδιο που εγραψα ισχυει και για τις γκομενες κι ενα επισης καλο δικο μου παραδειγμα ειναι αυτη.

Link to comment
Share on other sites

Ελα με τον Μανιατη μωρε ποιος τον παει;

 

Οι γαυροι. Βασικος ιαι αρχηγος μεχρι τον τραυματισμο.

Link to comment
Share on other sites

Στο μεταξυ εχουν εξαφανιστει οι ΑΡΔ μας.. Ουτε Καζατζογλου ουτε τιποτα.. Προφανως στην διοικηση τους ειπαν βουλωστε το, θα κραζουν καμια 10αρια μερες θα ηρεμησουν μετα..

Link to comment
Share on other sites

Οι γαυροι. Βασικος ιαι αρχηγος μεχρι τον τραυματισμο.

 

Καλα οι γαυροι πηγαιναν και τον Παντο

Link to comment
Share on other sites

Καλα οι γαυροι πηγαιναν και τον Παντο

 

Νομιζω οτι δεν τον βλεπουν μονο ως Παντο-Γεωργεα ομως. Τον θεωρουν και καλο παιχτη.

Link to comment
Share on other sites

εχετε φαγωθει με Σαμαρα. τεραστιο παλτο, ΑΠΑΤΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΗΣ.

δε θυμαμαι ποδοσφαιριστη Σαμαρα να παταει περιοχη. σκατοφλωρος. 900 για Σαμαρα ε ? ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΧ

ελπιζω να μην γινει αυτο το εγκλημα.

Link to comment
Share on other sites

εχετε φαγωθει με Σαμαρα. τεραστιο παλτο, ΑΠΑΤΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΗΣ.

δε θυμαμαι ποδοσφαιριστη Σαμαρα να παταει περιοχη. σκατοφλωρος. 900 για Σαμαρα ε ? ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΧ

ελπιζω να μην γινει αυτο το εγκλημα.

 

Αφου επαιζε εξτρεμ ρε στην εθνικη

Link to comment
Share on other sites

Αφου επαιζε εξτρεμ ρε στην εθνικη

 

βασικα ο τυπος δεν ειναι 9αρι. κατι τσαλιμακια εκει στη γραμμη ντεμεκ με ουσια 0 στην εθνικη να χαμε να λεγαμε. η μηπως εβαλε το πεναλτυ και μας εστειλε στους 16 του μουντιαλ ξερω γω ενταξει....

 

ΜΑΚΡΙΑ ΜΗΝ ΤΡΩΤΕ ΠΑΠΠΑ. ουτε 5 γκολ θα βαλει.

Link to comment
Share on other sites

Δεν σας κανει ο Σαμαρας ε;Θελετε μονο Αραβιδαρους που ξερουν τι σημαινει ΑΕΚ.

Link to comment
Share on other sites

Δεν σας κανει ο Σαμαρας ε;Θελετε μονο Αραβιδαρους που ξερουν τι σημαινει ΑΕΚ.

 

Μπηκα λιγο στο enwsi και πετυχα αρθρο "ο Μακυς ειναι εδω" εννοειται εφυγα τρεχοντας

Link to comment
Share on other sites

εμενα προσωπικα με χαλαει ο Σαμαρας. και μη μου πει καποιος "εχεις Χρυσανθο και σε χαλαει ο Σαμαρας". Και οι 2 ειναι τραγικοι. δε θα σου κανει καμια διαφορα ο Σαμαρας. ειπαμε, δε θελουμε soft παιχτες στην ομαδα. απατεωνας ποδοσφαιριστης. φερε Πιζαρο. αντε μαλακισμενο.

Link to comment
Share on other sites

Μπηκα λιγο στο enwsi και πετυχα αρθρο "ο Μακυς ειναι εδω" εννοειται εφυγα τρεχοντας

 

Ρε φιλε το πατησα και δεν εχει κειμενο.Μονο μια φωτο του Μακη,

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×