Jump to content

ΑΕΚ-Ατρόμητος, 04/10, 16:00, Novasports 2


George_D
 Share

mvp-Μάλμπασα-κοουτσάρισμα  

35 members have voted

  1. 1. mvp

    • Μπαρόχα
      0
    • Γκάλο
      1
    • Ντιντάκ
      9
    • Τζανετόπουλος
      0
    • Λαμπρόπουλος
      0
    • Γιόχανσον
      2
    • Μάνταλος
      3
    • Πλατέλλας
      0
    • Μπαρμπόσα
      8
    • Βάργκας
      0
    • Αραβίδης
      2
    • Μπουονανότε
      0
    • Κρισάντους
      10
    • Κορδέρο
      0
  2. 2. Βραβείο Μάλμπασα

    • Μπαρόχα
      1
    • Γκάλο
      2
    • Ντιντάκ
      0
    • Τζανετόπουλος
      3
    • Λαμπρόπουλος
      1
    • Γιόχανσον
      1
    • Μάνταλος
      0
    • Πλατέλλας
      13
    • Μπαρμπόσα
      0
    • Βάργκας
      11
    • Αραβίδης
      1
    • Μπουονανότε
      0
    • Κρισάντους
      2
    • Κορδέρο
      0
  3. 3. Κοουτσάρισμα Δέλλα

    • Καλό
      6
    • Μέτριο
      10
    • Κακό
      19


Recommended Posts

Η ομαδα παντως θα τερματιση στους 60 με 66 βαθμους,στον ποντο απο μπαοκοβαζελα και -6 εως-10 απο γαυρο !στον δευτερο θα παμε τρενο καθως η ομας παει και για το κυπελο φετος εδω ειμαστε!

 

O ? ΑΟ θα βγει 4ος φετος.

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει Μητσο, κάκωση.

 

 

εχεις στοιχεια οτι δεν ειναι κακωση οπως βγηκε απο την ομαδα? αν ναι πολυ ευχαριστως να τα αποδεχτω.

Link to comment
Share on other sites

ο φαγιε πατησε τον ντιντακ, τα πηρε ο ισπανος και του την εχωσε στα πλευρα.

 

insideinfo21

Link to comment
Share on other sites

εχεις στοιχεια οτι δεν ειναι κακωση οπως βγηκε απο την ομαδα? αν ναι πολυ ευχαριστως να τα αποδεχτω.

Μόνο και μόνο που βγήκε από την ομάδα μου αρκεί.
Link to comment
Share on other sites

Guest Aganaktismenos 21

O ? ΑΟ θα βγει 4ος φετος.

Φιλαρακο δεν διαφωνωδιαφωνω οτι η βαζελα ειναι χαλια τωρα απλα ο δευτερος με τον τεταρτο θα ειναι στους 3 ποντους και ολλα θα παιχτουν !και απτην αλλη καλητερα εμεις τεταρτη και πρωτη στα πλαιη-ωχ παρα το αντιθετο!!Ολλα αυτα εκτος αν δουμε να βγαινει το 17% σαν σεναριο που μας θελει πρωτους στην κανονικη διαρκεια!
Link to comment
Share on other sites

Μην πιασουμε παλι ποσοστα και ποσοστωσεις.

Edited by The Magician
? Ο ΣΟ ΣΤΩ ΣΗ
Link to comment
Share on other sites

Guest Aganaktismenos 21

το ποσοστο μου θυμιζει το παλιο συνθημα του συνασπισμου της αριστερα και της προοδου..

"τα πουλακια κελαιδανε μες στο ρεμα,

το δεκαεφτα τοις εκατο δεν ειναι ψεμμα"

 

10% τσιμπησε τελικα η πρωην του κιμουλη και του δανικα..

χαχαχαχ θεος ο Rebo
Link to comment
Share on other sites

Λογικα κακωση θα ειναι ο Ντιντακ. ΟΚ αν δεν προλαβει γαύρο σημαίνει ότι κάτι πάει χι. 

Link to comment
Share on other sites

Φιλαρακο δεν διαφωνωδιαφωνω οτι η βαζελα ειναι χαλια τωρα απλα ο δευτερος με τον τεταρτο θα ειναι στους 3 ποντους και ολλα θα παιχτουν !και απτην αλλη καλητερα εμεις τεταρτη και πρωτη στα πλαιη-ωχ παρα το αντιθετο!!Ολλα αυτα εκτος αν δουμε να βγαινει το 17% σαν σεναριο που μας θελει πρωτους στην κανονικη διαρκεια!

 

Kαλυτερα γιατι? ? οιος νοιαζεται πραγματικα για το ποιος θα βγει 2ος και ποιος 4ος?

Link to comment
Share on other sites

το ποσοστο μου θυμιζει το παλιο συνθημα του συνασπισμου της αριστερα και της προοδου..

"τα πουλακια κελαιδανε μες στο ρεμα,

το δεκαεφτα τοις εκατο δεν ειναι ψεμμα"

 

10% τσιμπησε τελικα η πρωην του κιμουλη και του δανικα..

? οσο θεος εισαι ρε.

Link to comment
Share on other sites

Kαλυτερα γιατι? ? οιος νοιαζεται πραγματικα για το ποιος θα βγει 2ος και ποιος 4ος?

 

Εγώ. :P

Link to comment
Share on other sites

Guest Aganaktismenos 21

Η καβουρομανα βατραχιξ νοιαζεται μηπως μας παραμυθιασουν με το CL και κοψουν κανα διαρκειας ,και βαλουν περισσοτερα στον "κουμπαρα"..!

Link to comment
Share on other sites

εγω ειμαι θεος ρε μητσε (και αγαπητε αγανακτισμενε εικοσι ενα) ?

 

η οι κεραταδες οι εσωτερικακηδες που μας εχουν κατασπαραξει την ψυχοσυνθεση ?

 

δε σου κρυβω(και αυτο ειναι εξομολογηση)

πως ακομη και τωρα καποια βραδια

πεταγομαι ιδρωμενος μεσα στον υπνο μου (ξερεις ομως.. με αυτον τον κρεατο-αλμυρο- ιδρωτα που βγαινει απο το δερμα σου αν πριν πεσεις

για υπνο εχεις κατεβασει μια προβατινα μαζι με την προβεια της)

εξαιτιας του ιδιου και του ιδιου ονειρου-εφιαλτη.

 

ειναι λεει ο νονος νεος ,

-σε εκεινο ακριβως ηλικιακα το σημειο δηλαδη

που ενω ειχε μαλλι αλα νικου γαλανου ,ακουγε γιωργο μπιλη ,

δηλωνε μανιατης και διαγραφοταν απο την οννεδ,

γνωρισε μια γκομενα απο την εκον-ρηγας φεραιος (..ο καθε σεξι νεος..) με αποτελεσμα να αφηνει μουσια και μαλλια,

να ακουει εθνικ τζαζ απο τη νικαραγουα και να δηλωνει παριανος-

 

και μου φωναζει με φωνη τσιρικτη αλα κυρκου στο αριστερο μου το αυτι

"τι εννουσε ρεμπακο εκεινη η αφισα του ενιαιου συνασπισμου με τα μυωπικα γυαλια με τους 3 φακους ?

πες ρε μπουστη αντρα ?ποιο το νοημα? "

 

γαμησε με..η συμβια θελει να παει σε κλινικη υπνου και σε ψυχαναλυση και ειναι αιτια ο νονος-εσωτερικου.

Γιατι εχεις εφιαλτες ξενιτεμενε αδερφε;;

 

Μηπως νομιζεις οτι κοιμοσουν οταν ακουγες τις συγγνωμες του Κυρκου;;

Θαρρεις πως ησουν σε κακο ονειρο οταν "η καρδια που χτυπαγε παντα αριστερα" ψηφιζε το μααστριχτ;;

Αργοτερα στα φοιτητικα σου χρονια,δεν ειδες ανθρωπους να παλευουν για το ΙΔΕΩΔΕΣ του...ευρω-κομμουνισμου(προφητικη ονομασια).

Μεγαλωσες αγορι μου και ξεχασες μηπως τις συναυλιες για ενα πευκο καπου στο ? ηλιο;;

Εφτασες να ξενιτευτεις για να πεθυμησεις την πατριδα οταν υπουργοποιηθηκε ο mister Spearges,ανθρωπο που λατρεψες για την ανεξαρτησια του και το ελευθερο πνευμα του οταν συναντηθηκατε στα πρωτα σου βηματα ως μηχανικος.

 

Δεν ειναι ονειρο αυτα Γιωργο.Αποδεξου την αληθεια,ειναι η ζωη σου,ειναι η γεφυρα Einstein-Rosen που συνδεει τον βαθυ σουρεαλισμο με το ονειρο του κυριου Λεωνιδα.

 

Ελα ομως κοπιασε μαζι μας να συζητησουμε για την Ελλαδα μας που θα γεμισει καμιναδες,για τον Υπουργο Μαρκο που πηγε στο γραφειο του απο τις 7.30 και ζητησε ελληνικο διπλο.

 

Ελα να επανελθουμε στο τοπικ για το ματς με την ομαδα της γειτονιας με την οποια με συνδεει σχεση ζωης.

Link to comment
Share on other sites

Λογικά μέσα ξανά με τα MITSAKLAκια ελπίζοντας να μας ξαναδώσει καύλα ο καληνύχτας.

Link to comment
Share on other sites

Με ενοχλει πολυ που τραυματιστηκε ο Ντιντακ.

 

Ετοιμος-ανετοιμος που λεει ο Ζαστρο εγω τον θελω και με ενα ποδι σε σχεση με τον αχρηστο τον Σοιλεδη,

 

Μην πω θα εβαζα τιποτα Σβαρνα αριστερα με Ατρομητο.

Link to comment
Share on other sites

Αφου κερδισες τη βεροια λογικα θα το παρεις κι αυτο. Τωρα για τον κοσμο, μετα το τριχιλιαρο στη βεροια οτιδηποτε κατω απο 30 ειναι ντροπη για τους αθηναιους. Αυτο με δικα μας δεδομενα. Ανικειμενικα γι αυτη την ΑΕΚ 6-7 χιλιαδες ειναι πολυ καλο νουμερο

Link to comment
Share on other sites

Είδα τον Άρη της καRδιάς μας σήμερα με την λεγάμενη όταν έφτανα σπίτι με το λεωφορείο(motochristo tm)... δεν πρόλαβα να του ζητήσω αυτόγραφο για τον Magician που πάντα ήθελε. Η άσχετη πληροφορία της ημέρας.

Link to comment
Share on other sites

Είδα τον Άρη της καRδιάς μας σήμερα με την λεγάμενη όταν έφτανα σπίτι με το λεωφορείο(motochristo tm)... δεν πρόλαβα να του ζητήσω αυτόγραφο για τον Magician που πάντα ήθελε. Η άσχετη πληροφορία της ημέρας.

Κριμας..

Link to comment
Share on other sites

Λογικα επειδη κερδισαμε τη βεροια θα το παρουμε? ? ως προκυπτει αυτο?

Σκεφτομαι οτι απο τη στιγμη που η ομαδα δεν εχει ηγετες, παιζει ρολο η ψυχολογια της σε τετοια ματς.

Link to comment
Share on other sites

? αντως αντικειμενικα μιλωντας, μπορει να μην εχουμε δειξει δυνατη ομαδα, αλλα για τον πεουλα μονο στην τουμπα ημασταν.

 

? ροσωπικα θεωρω οτι στα ματς που χαθηκαν ποντοι (τουμπα, Ξανθη) φερει τεραστιες ευθυνες το προπονητικο τημ.

 

Ας δουμε κανεναματς ακομα για να κρινουμε πιο σιγουρα μεχρι οού ακριβως ειμαστε.

 

Εννοειται πως ευκολα/δυσκολα με τον Ατρομητο οφειλεις να παρεις το 3ποντο ασυζητητι.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×